X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Lago, biore narazie Castangus na własną rękę
    Kiedyś pytalam Gina o moje cykle to powiedział, ze są regularne. Teraz w czwartek porządnie o wszystko to wypytam.

    Wiesz co? Zanim pojdziesz teraz na wizyte, to poczytaj jaka jest rozpietosc cykli, aby uznac je za regularne. Ja juz nie pamietam ile to bylo chyba 26-33 dni. I jesli masz duze wahania to lepiej tego gina przycisnij, a nie tylko pytaj, serio. Moj poprzedni gin na kazde moje wahniecie w cyklu reagowal "zdarza sie". No jak sie kur.. zdarza jak wczesniej sie nie zdarzalo. Olalam goscia,terazniejszy wysluchal wszystkiego, przeanalizowal i dal dupka, twierdzac ze faktycznie cos jest nie tak. Z neta wiecej sie dowiesz o pewnych sprawach niz od gina:)

    Gizmo, Nats lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie pomyślcie sobie o mnie, że ja nienormalna jestem i sobie wyobrażam Bóg wie co... Nie chciałam nic mówić, bo bałam się, że powiecie, że mi się zdaje itp. Ale ja ten test to nie z pierwszego siksa w sumie. Bo o 4 wstawałam sikać i zapomniałam. Dopiero po 6 sikłam. I teraz najdziwniejsze... Na żywo tam na serio coś widać (to moje zdanie, mój mąż oczywiście jest zdania że krecha albo jest albo nie ma a nie jakieś kurna cienie i hu. wie co...) Nie chciałam pisać, że widzę tam kreskę, bo po 1 na zdjęciach wydawało mi się, że nie widać. Po 2 tylko ja ją widzę, więc może za dużo sobie myślę. Właściwie mogłabym tu elaborat napisać na temat "Test o czułości 25, nie z pierwszego moczu w 13dpo- prawdopodobieństwo, że coś jest na rzeczy". Ale nie o to chodzi. Nie chcę mieć nadziei bo to głupie, na szczęście jutro jadę do pl, więc trochę mózg zresetuje no i mam nadzieję, że ta krowa nie przyjdzie. Wtedy powtórze w poniedziałek. Zobaczymy.
    Ale nie wiem czy jest sens mieć nadzieję..

    Jezu przepraszam, że się tak rozpisałam :D

    Lago nie nienawidzę Cię, a nawet zrobiło mi się ciepło jak to przeczytałam. :P Ja to jednak głupol jestem :D

    Gizmo, kozamonia, Nats, Marteczka93, Lago lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys tez się rozpisałam nt moich cykli. Tylko ze mi coraz krótsze sie robily. 21-24dni a nawet i 17-19dniowe sie zdarzaly. Brałam dupka i luteine. Ale i plamilam często. Wyszlo w histeroskopii polipowate endometrium. Na usg polipow widac nie bylo.
    Teraz ostatnie dwa cykle na anty bylam i ponoc maja poprawić grubosc endo miedzy innymi.

    Oj żeby to prawda chociaż byla :)

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina to jak krowa nie przyjdzie to daj znać :) bo my z napięciem będziemy śledzić rozwój sytuacji

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam po spacerku :) teścior cień cienia czyli jak na razie negatyw może powtórzę pod wieczór jak mi się będzie chciało ;)

    Kozamonia Ty nie testowałaś dziś?

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Wiesz co? Zanim pojdziesz teraz na wizyte, to poczytaj jaka jest rozpietosc cykli, aby uznac je za regularne. Ja juz nie pamietam ile to bylo chyba 26-33 dni. I jesli masz duze wahania to lepiej tego gina przycisnij, a nie tylko pytaj, serio. Moj poprzedni gin na kazde moje wahniecie w cyklu reagowal "zdarza sie". No jak sie kur.. zdarza jak wczesniej sie nie zdarzalo. Olalam goscia,terazniejszy wysluchal wszystkiego, przeanalizowal i dal dupka, twierdzac ze faktycznie cos jest nie tak. Z neta wiecej sie dowiesz o pewnych sprawach niz od gina:)
    Porządnie się przygotuje. Kiedyś czytałam,ze dopiero jak jest rozpiętość powyżej 10 dni to cykle sie uznaje za regularne. A dupek może wyregulowac cykle?
    Wydaje mi się, ze u mnie ta prolaktyna miesza jeszcze i blokuje/opóźnia owulke.
    Też nie chce "kozaczyc", bo generalnie lekarze dobrze nie reagują jak pacjent wie więcej od nich :P

    3500 g 54 cm <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Wróciłam po spacerku :) teścior cień cienia czyli jak na razie negatyw może powtórzę pod wieczór jak mi się będzie chciało ;)

    Kozamonia Ty nie testowałaś dziś?
    Nie testowałam, bo miałam rano spadek temperatury, więc spodziewam się @ na dniach. I szczerze szkoda mi było tego testu, żeby znowu zobaczyć jedną kreskę.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Super! Ja chcialam sie zarejestrowac na dawce szpiku,ale jakos nie moge ogarnac tematu. Jak bedzie jakas akcja w stylu jezdzi bus i mozna robic wymaz to chetnie.
    A chcialybyscie zeby Wasze organy byly przekazane potrzebujacym?
    tak czytam i obiecałam się nie odzywać ale tu Ci odpowiem bo orientuję się w temacie- na stronie www.dkms.pl możesz sobie zamówić zestaw do pobrania wymazu a potem go odesłać. przyślą Ci, oczywiście za darmo, pełne wyposażenie do pogmerania sobie w buzi i instrukcję co jak kiedy gdzie i po co. nie ufaj też internetowi w kwestii przeciwskazań do oddania szpiku- zadzwoń lub napisz do fundacji jeśli masz jakąś chorobę. możesz też zapytać mnie, służę radą :)
    nie ma co czekać, własnie teraz ktoś może potrzebowac Twojego szpiku :)
    mam nadzieję, że nie zostanę zjedzona za ten post na grupie staraczek jako już zaciążona i ze jeszcze wiecej dziewczyn nie usunie mnie z przyjaciółek.
    pozdrawiam Was i życzę groszków :)

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Nie testowałam, bo miałam rano spadek temperatury, więc spodziewam się @ na dniach. I szczerze szkoda mi było tego testu, żeby znowu zobaczyć jedną kreskę.


    Oj :/ przykro kochana ale może jeszcze tempka podskoczy iiii.... się zazieleni nigdy nic nie wiadomo 3 mam kciuki :)

    Szuflada ja nie mam zamiaru nikogo usuwać a Ty kiedy tylko chcesz możesz pisać :) Buziaki kochana :*

    kozamonia, szuflada lubią tę wiadomość

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Oj :/ przykro kochana ale może jeszcze tempka podskoczy iiii.... się zazieleni nigdy nic nie wiadomo 3 mam kciuki :)

    Szuflada ja nie mam zamiaru nikogo usuwać a Ty kiedy tylko chcesz możesz pisać :) Buziaki kochana :*
    buziaki i powodzenia :) jak tylko mam czas zaglądam w Twój wykres i myślę o Tobie :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    buziaki i powodzenia :) jak tylko mam czas zaglądam w Twój wykres i myślę o Tobie :)

    Dziękuję Słoneczko <3 Posyp mi tam wykres swoimi wiruskami ciążowymi to może i ja załapię ;) hihi Tobie duuuużo zdrówka, przepraszam poprawka: WAM duuużo zdrówka życzę <3 <3

    szuflada lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski zobaczcie co zrobił mój mniejszy pies, w czasie kiedy ja zdołałam wyjść tylko wynieść śmieci (czyli jakieś max 5min). No myślałam, że go rozszarpię :P Ale nieeee, tłumaczę sobie, że przecież to jeszcze szczeniak, że ząbki mu rosną. bla bla bla.
    I dzisiaj muszę iść po nowy termometr, albo zamówić na allegro.
    Z drugiej strony może to znak, ze mam w tym cyklu nie mierzyć temp i zupełnie się wyluzować? :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c7a356fd0d0.jpg

    Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha! Musiałaś go już mocno drażnić z tym mierzeniem temperatury :D

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Laski zobaczcie co zrobił mój mniejszy pies, w czasie kiedy ja zdołałam wyjść tylko wynieść śmieci (czyli jakieś max 5min). No myślałam, że go rozszarpię :P Ale nieeee, tłumaczę sobie, że przecież to jeszcze szczeniak, że ząbki mu rosną. bla bla bla.
    I dzisiaj muszę iść po nowy termometr, albo zamówić na allegro.
    Z drugiej strony może to znak, ze mam w tym cyklu nie mierzyć temp i zupełnie się wyluzować? :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c7a356fd0d0.jpg

    hehe piesio chciał zmierzyć sobie tempkę :D no co widzi jak pańcia to robi to i on chciał spróbować :P hihi

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pewne oba te powody się skumulowały i dlatego tak się stało :P
    Ale normalnie czułam, ze prędzej czy później tak sie stanie, szkoda tylko że prędzej niż później :D

    Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D
    Marteczka no ładnie. Mam taki sam terometr :D

    Karolina2787, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Haha :D
    Marteczka no ładnie. Mam taki sam terometr :D


    Chyba wszystkie mamy takie same :D

    Nats lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Haha :D
    Marteczka no ładnie. Mam taki sam terometr :D

    Teraz to ja już nie mam termometru, ewentualnie wrak :P hihi :D

    Nats lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Teraz to ja już nie mam termometru, ewentualnie wrak :P hihi :D

    Pies stwierdził że ten się nie sprawdzał więc konieczna wymianka ;)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I teraz tak sobie myślę, co to by było gdybym miała rtęciowy termometr..
    Ooo to już nie byłoby takie śmieszne :P
    A nie wspomniałam wgl, ze do tego termometru miałam ładne pudełeczko, ale też zostało pogryzione przez mojego małego wampira :P Pamiętam, ze poczułam wtedy taką ulgę, ze tylko pudełeczko a nie termometr. No ale i na to przyszedł czas :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ