Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacie wiarę, że jeszcze nie ukroiłam ani kawałka kopca? :D czekam aż starucha najdzie ochota to foto cyknę jeszcze :D hahahah

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Malina !!!! <3 pipko zasnęłam wczoraj

    Spoko luz, domyśliłam się :)

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 maja 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide baby w marchew. Sama sie nie opieli i nie przerwie. Do potem buzka :-*

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heniu is back! hahahha
    Jesooooo jak mi sie dzis nie chce nic robic, laze po dzialce i sciemniam ze pracuje. Z nieba leci taki ukrop, ze marze o basenie.....
    Malina, podziwiam Cie za tak silna wole, szok!
    Gizmo, ale towar!!! (tez musze dzis pielic)
    Gadi, a marchewkowe robisz z kremem czy bez?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Heniu is back! hahahha
    Jesooooo jak mi sie dzis nie chce nic robic, laze po dzialce i sciemniam ze pracuje. Z nieba leci taki ukrop, ze marze o basenie.....
    Malina, podziwiam Cie za tak silna wole, szok!
    Gizmo, ale towar!!! (tez musze dzis pielic)
    Gadi, a marchewkowe robisz z kremem czy bez?
    bez.. z lukrem cytrynowym ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Heniu is back! hahahha
    Jesooooo jak mi sie dzis nie chce nic robic, laze po dzialce i sciemniam ze pracuje. Z nieba leci taki ukrop, ze marze o basenie.....
    Malina, podziwiam Cie za tak silna wole, szok!
    Gizmo, ale towar!!! (tez musze dzis pielic)
    Gadi, a marchewkowe robisz z kremem czy bez?



    ja nie mam silnej woli kochana! Wcale! :D Po prostu jakoś tak nie mamy ochoty :D Ale u nas też 26 stopni w cieniu, już wytrzymać nie idzie, żeby choć balkon był nie mówiąc o ogrodzie. A tak... Ino zdychasz w tym słońcu. Marzę o jeziorku. Na rowerkach wodnych bym pojeździła :D

    Lago lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    bez.. z lukrem cytrynowym ;)


    pyszka, ja ucieram blenderem cream cheese, dodaje troche pudru, soku z cytryny w ekstraktu z wanilii, tez dobre wychodzi

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Marzę o jeziorku. Na rowerkach wodnych bym pojeździła :D


    nooooo albo kajaki:) Moj wlasnie wsadzil leb do wiadra z zimna woda, hahahahah faceci to maja dobrze...

    zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    pyszka, ja ucieram blenderem cream cheese, dodaje troche pudru, soku z cytryny w ekstraktu z wanilii, tez dobre wychodzi
    mmm na pewno :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    nooooo albo kajaki:) Moj wlasnie wsadzil leb do wiadra z zimna woda, hahahahah faceci to maja dobrze...


    w życiu nie pływałam kajakiem :D Bałam się że się utopię, obróci mi się kajak albo utknę bo te dziury się takie małe wydają :D hahahahahaha. Zazdraszczam, mnie zimny prysznic póki co musiał wystarczyć :D <3

    Lago lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    w życiu nie pływałam kajakiem :D Bałam się że się utopię, obróci mi się kajak albo utknę bo te dziury się takie małe wydają :D hahahahahaha. Zazdraszczam, mnie zimny prysznic póki co musiał wystarczyć :D <3

    hahahahhahahhahhha malina dajesz czadu, hahahhaahah

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahahhahahhahhha malina dajesz czadu, hahahhaahah


    nie śmiej się ze mnie, to przerażające dla kogoś kto wręcz uwielbia wodę i najchętniej nie wychodziłby wcale z basenu czy jeziora. :D Uwielbiam, jak dziecko jestem, jak wlezę do wody to wołami mnie nie wyjmą :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    nie śmiej się ze mnie, to przerażające dla kogoś kto wręcz uwielbia wodę i najchętniej nie wychodziłby wcale z basenu czy jeziora:D Uwielbiam, jak dziecko jestem, jak wlezę do wody to wołami mnie nie wyjmą :D
    ja żeby wejść do wody czy basenowej czy jeziornej to woda musi być ciepła.. a dla mnie to pojęcie ciepła jest jak woda na termach w Białce Tatrzańskiej heheheh

    zapachmalin, Lago lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b9d5cef9405.jpg


    no to takie w środku jest :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 14:30

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b9d5cef9405.jpg


    no to takie w środku jest :D


    a gdzie kret??? przyznaj sie! Wyzarlas pierwsza!:PPPPP

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iście u mnie niedzielnie i Polski.. schabowy z zasmażaną kapustą kiszoną i ziemniaczkami .. no i placek marchewkowy z lukrem cytrynowym...na ciacho przyjadą goście :) moja najlepsza przyjaciółka w 22 tyg ciąży :) chociaż się nacieszę widokiem jej brzusia <3

    Lago, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b9d5cef9405.jpg


    no to takie w środku jest :D
    wysoki :)
    i wygląda kusząco ;)

    a teraz powiedz robisz go sama? czy kupujesz w paczce ten proszek?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    a gdzie kret??? przyznaj sie! Wyzarlas pierwsza!:PPPPP


    oj tam oj tam :D staruszek się struł czymś i leży zdychając, więc z młodym zjadłam :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    iście u mnie niedzielnie i Polski.. schabowy z zasmażaną kapustą kiszoną i ziemniaczkami .. no i placek marchewkowy z lukrem cytrynowym...na ciacho przyjadą goście :) moja najlepsza przyjaciółka w 22 tyg ciąży :) chociaż się nacieszę widokiem jej brzusia <3


    Gadi fajnie, ze masz w Irlandii tyle rodziny i przyjaciol tak bliskich:)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wysoki :)
    i wygląda kusząco ;)

    a teraz powiedz robisz go sama? czy kupujesz w paczce ten proszek?


    Wysoki bo daję trochę więcej śmietany niż jest w przepisie, wtedy wyższy wychodzi :D I robię z paczki, tak jest szybciej a smakowo bardzo podobnie. Robiłam dwa albo trzy razy sama i ogólnie dodatek do śmietany żeby się ścięła ten z paczki jest dużo lepszy, bo faktycznie wtedy jest sztywna :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ