Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hehehe o kurczeee :)
    zioło sobie przykopć będzie Ci tak samo :D
    a do zestawu czekoladę... morze czekolady :D

• Lago Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hehehe o kurczeee :)
    zioło sobie przykopć będzie Ci tak samo :D

no tak znajomi mi mowili, ale ja nawet fajek nie potrafie palic wiec z ziolem tez pewnie ciezko by bylo. A tak serio to te leki ponoc podnosza prolaktyne, wiec za dluzo ich nie planuje brac. Wogole ostatnio dalismy sobie czas do wrzesnia i jak do tego czasu nie zaskoczy to szykuje sie u nas rewolucja zyciowa, bo mnie ta stagnacja i niepewnosc wykanczaja

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane ja jak na razie muszę zmykać do spisanka później :*

Margaretka89 lubi tę wiadomość

• Gaduaaa Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no tak znajomi mi mowili, ale ja nawet fajek nie potrafie palic wiec z ziolem tez pewnie ciezko by bylo. A tak serio to te leki ponoc podnosza prolaktyne, wiec za dluzo ich nie planuje brac. Wogole ostatnio dalismy sobie czas do wrzesnia i jak do tego czasu nie zaskoczy to szykuje sie u nas rewolucja zyciowa, bo mnie ta stagnacja i niepewnosc wykanczaja
    to co to za leki?

Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co dziewczyny te starania o fasolka coraz bardziej mi się podobają. Rano wstaję i myślę na co mam dziś ochotę - oczywiście ze względu na fasolka bo organizm wie czego potrzebuje:D - co graniczyło z szaleństwem po ostatniej owulacji ^^. W trakcie @@@ też mogę wszystko bo przecież w końcu mi się należy :D a każdą sprzeczkę z M jestem w stanie zbić argumentami "Nie, bo fasol...." itp. itd. I do tego totalne wyluzowanie...

No żyć nie umierać! :D

• Gaduaaa Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    a do zestawu czekoladę... morze czekolady :D
    cokolwiek do jedzenia..byleby dużo :D hahaha

zapachmalin lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    cokolwiek do jedzenia..byleby dużo :D hahaha
    DOKŁADNIE TAK!! :D

zapachmalin lubi tę wiadomość

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dobra kochane ja jak na razie muszę zmykać do spisanka później :*

Do potem kochana <3 <3

• Gaduaaa Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    wiecie co dziewczyny te starania o fasolka coraz bardziej mi się podobają. Rano wstaję i myślę na co mam dziś ochotę - oczywiście ze względu na fasolka bo organizm wie czego potrzebuje:D - co graniczyło z szaleństwem po ostatniej owulacji ^^. W trakcie @@@ też mogę wszystko bo przecież w końcu mi się należy :D a każdą sprzeczkę z M jestem w stanie zbić argumentami "Nie, bo fasol...." itp. itd. I do tego totalne wyluzowanie...

No żyć nie umierać! :D
    ja tak nie mam.. u mnie dużo stresu z tym związanego :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) jeśli pozwolicie to bym się przyłączyła ;)
    mam 22 lata staramy się 10 cykl. za sobą mam jedno poronienie . Mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu tak teraz idzie pod górkę i na chwilę obecną jestem zbywana przez lekarzy, bo nie ma 12 cykli starań.

mam nadzieję, że się zakolegujemy :D

Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

• Gaduaaa Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    mam 22 lata staramy się 10 cykl. za sobą mam jedno poronienie . Mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu tak teraz idzie pod górkę i na chwilę obecną jestem zbywana przez lekarzy, bo nie ma 12 cykli starań.

Witam :) zapraszamy !

Paulette lubi tę wiadomość

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Cię Paulette ;) Cieszymy się że do nas dołączyłaś, rozgość się ;) Na pewno szybko się zakolegujemy :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:

Witaj :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka Canti 90 stwierdziła, że to dla niej luz z tymi staraniami z miłą chęcią poznam recepte na to, bo u mnie aż takich zbyt wielkich spięć nie ma, ale na totalny luz tego nie potrafię przełożyć :D

chociaż w tym cyklu "wyjątkowo" na prawdę wszystko mi jedno. :)

edit.
    Dziękuje za ciepłe powitanie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 14:22

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema Paulette :D

• zapachmalin Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w naszym gorrrrącym wątku Paulette :D

o148px9i4kqzspr0.png
    tb73wn15day2osau.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    koleżanka Canti 90 stwierdziła, że to dla niej luz z tymi staraniami z miłą chęcią poznam recepte na to, bo u mnie aż takich zbyt wielkich spięć nie ma, ale na totalny luz tego nie potrafię przełożyć :D

chociaż w tym cyklu "wyjątkowo" na prawdę wszystko mi jedno. :)

edit.
    Dziękuje za ciepłe powitanie :)

ja to traktuję jak nową, fajną przygodę :)
    ale jestem dopiero na początku i właśnie zaczynam poznawać te wszystkie tajniki skutecznego starania się o fasola.
    Może to dlatego :) może później również zacznę podchodzić do tego inaczej :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    ja to traktuję jak nową, fajną przygodę :)
    ale jestem dopiero na początku i właśnie zaczynam poznawać te wszystkie tajniki skutecznego starania się o fasola.
    Może to dlatego :) może później również zacznę podchodzić do tego inaczej :)
    trzymam kciuki, żebyś długo nie czekała (jak i wszystkie inne kobietki) a co najważniejsze, żebyś nie zmieniła swojego nastawienia :) trwaj ta chwilo jak najdłużej :) a który to Twój cykl starań jeśli wolno spytać ? :)

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prowadzi któraś majową listę testerek? :D Bo jak nie to może trzeba jaką stworzyć? Co Wy na to? :D :D :D

• Gaduaaa Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Dziewczyny prowadzi któraś majową listę testerek? :D Bo jak nie to może trzeba jaką stworzyć? Co Wy na to? :D :D :D
    zołzeta będzie dziś robić :)

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego