X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hehehe o kurczeee :)
    zioło sobie przykopć będzie Ci tak samo :D
    a do zestawu czekoladę... morze czekolady :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hehehe o kurczeee :)
    zioło sobie przykopć będzie Ci tak samo :D



    no tak znajomi mi mowili, ale ja nawet fajek nie potrafie palic wiec z ziolem tez pewnie ciezko by bylo. A tak serio to te leki ponoc podnosza prolaktyne, wiec za dluzo ich nie planuje brac. Wogole ostatnio dalismy sobie czas do wrzesnia i jak do tego czasu nie zaskoczy to szykuje sie u nas rewolucja zyciowa, bo mnie ta stagnacja i niepewnosc wykanczaja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane ja jak na razie muszę zmykać do spisanka później :*

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no tak znajomi mi mowili, ale ja nawet fajek nie potrafie palic wiec z ziolem tez pewnie ciezko by bylo. A tak serio to te leki ponoc podnosza prolaktyne, wiec za dluzo ich nie planuje brac. Wogole ostatnio dalismy sobie czas do wrzesnia i jak do tego czasu nie zaskoczy to szykuje sie u nas rewolucja zyciowa, bo mnie ta stagnacja i niepewnosc wykanczaja
    to co to za leki?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co dziewczyny te starania o fasolka coraz bardziej mi się podobają. Rano wstaję i myślę na co mam dziś ochotę - oczywiście ze względu na fasolka bo organizm wie czego potrzebuje:D - co graniczyło z szaleństwem po ostatniej owulacji ^^. W trakcie @@@ też mogę wszystko bo przecież w końcu mi się należy :D a każdą sprzeczkę z M jestem w stanie zbić argumentami "Nie, bo fasol...." itp. itd. I do tego totalne wyluzowanie...

    No żyć nie umierać! :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    a do zestawu czekoladę... morze czekolady :D
    cokolwiek do jedzenia..byleby dużo :D hahaha

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    cokolwiek do jedzenia..byleby dużo :D hahaha
    DOKŁADNIE TAK!! :D

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dobra kochane ja jak na razie muszę zmykać do spisanka później :*


    Do potem kochana <3 <3

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    wiecie co dziewczyny te starania o fasolka coraz bardziej mi się podobają. Rano wstaję i myślę na co mam dziś ochotę - oczywiście ze względu na fasolka bo organizm wie czego potrzebuje:D - co graniczyło z szaleństwem po ostatniej owulacji ^^. W trakcie @@@ też mogę wszystko bo przecież w końcu mi się należy :D a każdą sprzeczkę z M jestem w stanie zbić argumentami "Nie, bo fasol...." itp. itd. I do tego totalne wyluzowanie...

    No żyć nie umierać! :D
    ja tak nie mam.. u mnie dużo stresu z tym związanego :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) jeśli pozwolicie to bym się przyłączyła ;)
    mam 22 lata staramy się 10 cykl. za sobą mam jedno poronienie . Mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu tak teraz idzie pod górkę i na chwilę obecną jestem zbywana przez lekarzy, bo nie ma 12 cykli starań.

    mam nadzieję, że się zakolegujemy :D

    Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam się :) jeśli pozwolicie to bym się przyłączyła ;)
    mam 22 lata staramy się 10 cykl. za sobą mam jedno poronienie . Mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu tak teraz idzie pod górkę i na chwilę obecną jestem zbywana przez lekarzy, bo nie ma 12 cykli starań.

    mam nadzieję, że się zakolegujemy :D
    Witam :) zapraszamy !

    Paulette lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Cię Paulette ;) Cieszymy się że do nas dołączyłaś, rozgość się ;) Na pewno szybko się zakolegujemy :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam się :) jeśli pozwolicie to bym się przyłączyła ;)
    mam 22 lata staramy się 10 cykl. za sobą mam jedno poronienie . Mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu tak teraz idzie pod górkę i na chwilę obecną jestem zbywana przez lekarzy, bo nie ma 12 cykli starań.

    mam nadzieję, że się zakolegujemy :D

    Witaj :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka Canti 90 stwierdziła, że to dla niej luz z tymi staraniami z miłą chęcią poznam recepte na to, bo u mnie aż takich zbyt wielkich spięć nie ma, ale na totalny luz tego nie potrafię przełożyć :D

    chociaż w tym cyklu "wyjątkowo" na prawdę wszystko mi jedno. :)

    edit.
    Dziękuje za ciepłe powitanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 14:22

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema Paulette :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy w naszym gorrrrącym wątku Paulette :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    koleżanka Canti 90 stwierdziła, że to dla niej luz z tymi staraniami z miłą chęcią poznam recepte na to, bo u mnie aż takich zbyt wielkich spięć nie ma, ale na totalny luz tego nie potrafię przełożyć :D

    chociaż w tym cyklu "wyjątkowo" na prawdę wszystko mi jedno. :)

    edit.
    Dziękuje za ciepłe powitanie :)

    ja to traktuję jak nową, fajną przygodę :)
    ale jestem dopiero na początku i właśnie zaczynam poznawać te wszystkie tajniki skutecznego starania się o fasola.
    Może to dlatego :) może później również zacznę podchodzić do tego inaczej :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    ja to traktuję jak nową, fajną przygodę :)
    ale jestem dopiero na początku i właśnie zaczynam poznawać te wszystkie tajniki skutecznego starania się o fasola.
    Może to dlatego :) może później również zacznę podchodzić do tego inaczej :)
    trzymam kciuki, żebyś długo nie czekała (jak i wszystkie inne kobietki) a co najważniejsze, żebyś nie zmieniła swojego nastawienia :) trwaj ta chwilo jak najdłużej :) a który to Twój cykl starań jeśli wolno spytać ? :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prowadzi któraś majową listę testerek? :D Bo jak nie to może trzeba jaką stworzyć? Co Wy na to? :D :D :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Dziewczyny prowadzi któraś majową listę testerek? :D Bo jak nie to może trzeba jaką stworzyć? Co Wy na to? :D :D :D
    zołzeta będzie dziś robić :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ