X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    trzymam kciuki, żebyś długo nie czekała (jak i wszystkie inne kobietki) a co najważniejsze, żebyś nie zmieniła swojego nastawienia :) trwaj ta chwilo jak najdłużej :) a który to Twój cykl starań jeśli wolno spytać ? :)

    właśnie rozpoczęłam trzeci, ale w pierwszym w zasadzie się nie staraliśmy tylko zrobiłam wszystkie niezbędne badania (i dzięki temu się dowiedziałam o Hashimoto)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Dziewczyny prowadzi któraś majową listę testerek? :D Bo jak nie to może trzeba jaką stworzyć? Co Wy na to? :D :D :D
    Jak tylko dopadne się do laptopa ogarne listę ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza brawo Ty ;D hehe To kiedy będzie się można zapisywać? :>

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Jak tylko dopadne się do laptopa ogarne listę ;)


    LUBIE TO ;D

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkie chętne Panie po godz.16:00 :P

    Paulette, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Zapraszam wszystkie chętne Panie po godz.16:00 :P


    Hehe a to jakaś rejestracja będzie? :D :D

    Zołza:), Paulette lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Zapraszam wszystkie chętne Panie po godz.16:00 :P
    okienko do Kasy będzie otwarte :)

    Zołza:), Margaretka89 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 aa rozumiem to jednak lepiej, że wcześniej się o tym dowiedziałaś niż byś miała się dowiedzieć po iluś tam cyklach .

    Ja z miłą chęcią się zapiszę na maj, ale u mnie to tak różnie z tą owulacją, że nawet nie wiem na kiedy bym mogła :) jeszcze czeka mnie okres w tym miesiącu. bo na test to nie mam co liczyć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wpisowe za free :p

    Paulette, Margaretka89, Canti 90, Caro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Hehe a to jakaś rejestracja będzie? :D :D
    Trzeba stanąć w kolejce po numerek :p

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Trzeba stanąć w kolejce po numerek :p


    To ja już staje żeby być pierwsza ;)

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Canti 90 aa rozumiem to jednak lepiej, że wcześniej się o tym dowiedziałaś niż byś miała się dowiedzieć po iluś tam cyklach .

    Ja z miłą chęcią się zapiszę na maj, ale u mnie to tak różnie z tą owulacją, że nawet nie wiem na kiedy bym mogła :) jeszcze czeka mnie okres w tym miesiącu. bo na test to nie mam co liczyć ;)
    Czesc paulette :)
    Twój wykres wygląda fajnie. Może nie będzie małpy. A jak długie masz cykle?

    Paulette lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc paulette :)
    Twój wykres wygląda fajnie. Może nie będzie małpy. A jak długie masz cykle?
    Przeważnie 31-36 dni. Byłam już u kilku lekarzy i każdy twierdzi że mieszczę się w normach ginekologicznych i żaden nie chce mi ich uregulować do konkretnych dni. Co prawda w tym cyklu będzie 38 dni, bo jakoś później owulka była.
    Chociaż nie mam niczym tego potwierdzonego, tylko z wykresu. A znów jak usunęłam śluz płodny z przed dnia owulacji to mi zmieniło na 18 dc owulację i dziś niby 16dpo, ale bardziej realna jest wersja późniejszej owulacji . :)

    edit. od nowego cyklu ruszam na monitoring. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 14:52

    Nats lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Przeważnie 31-36 dni. Byłam już u kilku lekarzy i każdy twierdzi że mieszczę się w normach ginekologicznych i żaden nie chce mi ich uregulować do konkretnych dni. Co prawda w tym cyklu będzie 38 dni, bo jakoś później owulka była.
    Chociaż nie mam niczym tego potwierdzonego, tylko z wykresu. A znów jak usunęłam śluz płodny z przed dnia owulacji to mi zmieniło na 18 dc owulację i dziś niby 16dpo, ale bardziej realna jest wersja późniejszej owulacji . :)

    edit. od nowego cyklu ruszam na monitoring. :)
    Ja też niestety mam nieregularne cykle. Ostatnio to już w ogole był hit. Owulka w 28 dc, a cykl trwał 43. Normalnie zazwyczaj mam 29 -36 dni. Też kiedyś gadalam z moim ginem na ten temat i stwierdził, ze to nie są nieregularne cykle. Ale odkąd prowadzę wykres to przynajmniej wiem czego nie spodziewać :)
    U mnie jeszcze jest problem z prolaktyna, bo mam podwyzsozna i być może to ona mi tak miesza.
    W sumie chyba niewazna jest długość cyklu, ale żeby owulka była :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ja też niestety mam nieregularne cykle. Ostatnio to już w ogole był hit. Owulka w 28 dc, a cykl trwał 43. Normalnie zazwyczaj mam 29 -36 dni. Też kiedyś gadalam z moim ginem na ten temat i stwierdził, ze to nie są nieregularne cykle. Ale odkąd prowadzę wykres to przynajmniej wiem czego nie spodziewać :)
    U mnie jeszcze jest problem z prolaktyna, bo mam podwyzsozna i być może to ona mi tak miesza.
    W sumie chyba niewazna jest długość cyklu, ale żeby owulka była :)
    To mój ostatni cykl to był jeszcze lepszy hit bo trwał 69 dni :) a mało tego jak odstawiłam lutkę to zamiast okresu owulację miałam (wyznaczoną dzięki temperaturą). Dokładnie owulacje najważniejsze. Ja odkąd mierzę temp to tylko raz miałam bezowulacyjny i trwał 40 dni :)

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Laski, nie nadążam. Znowu oblężenie i mogę użyć słów "nie skrobcie tyle!!" hehe :-D

    Zołza, dziękuję za odganianie :-D <3

    Witaj Paulette :-)

    Aaaa! I widzę Margaretka też tu <3 Dawno Cie nie widziałam! Piękny avek :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 15:08

    Paulette, zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Witaj Paulette :-)

    Jak tam Twoje kwietniowe testowanie ? mam nadzieję, że ujrzysz dwie kreseczki i kwietniowy wątek zwiększysz pięknym brzuszkiem :)

    Caro lubi tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoo 900 post, 1000 lajkow - ostatni 800setny post był długi i rozwiązły. Teraz będzie krótko, zwięźle i na temat -

    SZYBKIEGO ZAFASOLKOWANIA DLA NAS WSZYSTKICH! <3 <3

    Cieszę się, że jestem na ovu z Wam. LoVe Was Wariatki <3 <3

    Paulette, Margaretka89, Gaduaaa, Canti 90, zapachmalin, Nats, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Jak tam Twoje kwietniowe testowanie ? mam nadzieję, że ujrzysz dwie kreseczki i kwietniowy wątek zwiększysz pięknym brzuszkiem :)

    No właśnie sama nie wiem co tam u mnie siedzi ;-) Małpiszon czy Groszunio haha :-D Starałam się, aby ten kwietniowy wątek zasilić swoim brzucholkiem, teraz czekam na efekty :-)

    Bo właściwie Dziewczyny, ja tak sobie myślę, że skoro TEORETYCZNIE zagnieżdżenie miało miejsce 8dpo, to test już EWENTUALNIE coś pokaże? ;-) :-/

    Paulette lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Witaj Caro ;) No troszkę się ukrywałam, ale teraz znowu wróciłam do życia ;) Nowy wątek- nowe możliwości :D :D

    Caro, zapachmalin lubią tę wiadomość

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ