Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago a gdzie Twój @ ?

    Malina jak plamienie? Ty nie mierzyłaś wczoraj temp?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie sobie bembenek i zostale Hare Kriszna, hahahaha oni maja wywalone na wszystko i wszystkich kochaja!

    Gizmo, Caro lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Lago a gdzie Twój @ ?

    Malina jak plamienie? Ty nie mierzyłaś wczoraj temp?


    no w gaciach...zeby nie napisac dosadniej, hahhahahha a gdzie ma byc?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no w gaciach...zeby nie napisac dosadniej, hahhahahha a gdzie ma byc?
    jo? @ przyszła? na wykresie nie zaznaczyłaś więc się zamotałam..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z nowych objawów... bolą mnie ciągle cycki.. a zawsze jak mnie bolały to były i twarde.. wielkie.. a teraz tylko bolą... i to za szybko.. dziwne..

    Lago, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    jo? @ przyszła? na wykresie nie zaznaczyłaś więc się zamotałam..


    juz zaznaczam....wczoraj przyszla jak w zegarku cykl mialam. Musze z ginem pogadac o tych plamieniach, bo to normalne nie jest, przynajmniej mnie sie nigdy nie zdazalo wczesniej

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    juz zaznaczam....wczoraj przyszla jak w zegarku cykl mialam. Musze z ginem pogadac o tych plamieniach, bo to normalne nie jest, przynajmniej mnie sie nigdy nie zdazalo wczesniej
    ja myślę że to po tym HSG.. takie jednorazowe to
    komin Ci porządnie przeczyscili to i moze tak mogło się teraz stać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2016, 09:08

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hahahah padłam ^_^



    -->

    widzę ktoś tu kurna musi być na bieżąco! :D


    POZDRAWIAMY? :P hahahahaha.

    Gaduaaa, Lago, Gizmo lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    widzę ktoś tu kurna musi być na bieżąco! :D


    POZDRAWIAMY? :P hahahahaha.


    hahahahhahahaah Wariatki! Ja tez pozdrawiam i ZAPRASZAM do rozmowy:)

    zapachmalin, Gizmo lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Lago a gdzie Twój @ ?

    Malina jak plamienie? Ty nie mierzyłaś wczoraj temp?


    nie mierzyłam przez przygodę w wc bo od 5 już nie spałam :/ a dzisiaj 37,00. zero plamień. nic. null. :/ jezu kurka wodna gdzie mój okres?! :|

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    nie mierzyłam przez przygodę w wc bo od 5 już nie spałam :/ a dzisiaj 37,00. zero plamień. nic. null. :/ jezu kurka wodna gdzie mój okres?! :|


    poszedl w ch...j. No to liczymy na Ciebie i Gadsona w tym cyklu!

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    nie mierzyłam przez przygodę w wc bo od 5 już nie spałam :/ a dzisiaj 37,00. zero plamień. nic. null. :/ jezu kurka wodna gdzie mój okres?! :|
    Groszek potworek go pochonął...
    no mi się wydaje że Ty jesteś w ciąży... tylko coś Ci zakłuca test...
    może TSH...? coś jest na rzeczy...

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Groszek potworek go pochonął...
    no mi się wydaje że Ty jesteś w ciąży... tylko coś Ci zakłuca test...
    może TSH...? coś jest na rzeczy...


    ja sie na tym nie znam, ale temp wysoka, @ nie ma, no no Picasso.... masz testa w domu?

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    poszedl w ch...j. No to liczymy na Ciebie i Gadsona w tym cyklu!

    Laguś ja już nie wierze, że się udało. Zupełnie. Po prostu nie wiem co się stało z moją @. Martwię się bo kolejny problem i kłopot a ja już myślałam, że wyczerpałam limit natenczas. :/ hah. Kurka wodna to mnie autentycznie martwi. I owszem testy były 25 ale nie wierzę, że nadal mogło być za wcześnie. :| Pewnie nagle mnie krew zaleje, potem. :)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Laguś ja już nie wierze, że się udało. Zupełnie. Po prostu nie wiem co się stało z moją @. Martwię się bo kolejny problem i kłopot a ja już myślałam, że wyczerpałam limit natenczas. :/ hah. Kurka wodna to mnie autentycznie martwi. I owszem testy były 25 ale nie wierzę, że nadal mogło być za wcześnie. :| Pewnie nagle mnie krew zaleje, potem. :)


    zaczekajmy jeszcze kilka dni, a cycki masz obolale?

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    dostaniesz kopa w tylek jak bedziesz sie zamartwiac na zas! Kurna Caro ogarnij sie! Dostalas najlepszy prezent jaki moglas sobie wymarzyc, wez zacznij wozki ogladac, pokoik urzadzac, a nie jakies smety no!

    Ee no dobra, schodze na ziemię. Ogarniam się :-P Tak se zasmęciłam co, by poruszenie się zrobiło hehehe ;-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale okej, podziele się z wami jedną rzeczą. Jak byłam w pierwszej ciąży (5-6miesiąc) i byłam u mojego w niemczech przez jakiś czas to miałam taką sytuację... Miałam kaszel trochę byłam podziębiona ale po wizycie u lekarza itp- spoko. No i po śniadaniu zaczęliśmy się z czegoś chichrać, ale dosłownie tak chichrać, że aż poszłam wymiotować (dla mnie wyjątkowa sytuacja bo przez całą ciążę ani razu :)) No i potem zobaczyłam, że mam na twarzy wysypkę, czerwone małe kropeczki, głównie na powiekach, skroniach i na policzkach przy uszach. Wtedy myślałam, że to ciążowe- to samo potwierdził lekarz bo 3 dni później miałam wizytę. Po paru dniach znikło. Wgl pamiętam jak się bałam, że mnie do autokaru nie wpuszczą z tą wysypką bo się będą bali :P hahaha. No mniejsza. Teraz jak z niedzieli na poniedziałek pierwszy raz wymiotowałam to potem pojawiła mi się znowu, taka sama, dokładnie. I choć jestem pewna, że to od wymiotów jakieś dziwne nadwyrężenie czy coś to jednak iskierka się tliła, bo wcześniej miałam tak tylko w ciąży. Pamiętam, że pod koniec znowu tak miałam ale to jakoś jednodniowo. No i cholera przykro mi się zrobiło jak na teście znów nic, bo nie ukrywam liczyłam na jakiś związek z ciążą.

    Dobra sorki za taki wywód. :) Możecie czytać co 3 zdanie :D

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    zaczekajmy jeszcze kilka dni, a cycki masz obolale?



    nie właśnie, zupełnie. A we wszystkich poprzednich cyklach miałam. :/

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wgl Gadi to plamienie to bardzo nad wyraz zaznaczyłam. Miałam dosłownie jedną brązową maciupką kropeczkę. Taka kawa z mlekiem. Myślałam, że się rozkręci ale cisza. :/

    Nats lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci mówię....
    wspomnisz moje słowa.... :P

    Gizmo, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ