X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria - wspolczuje..i zycze, zebys szybciutko zobaczyla dwie kreseczki :)

    annamaria83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane uda się to na pewno! Nam wszystkim musi się w końcu udać <3 inaczej być nie może. Jak się czegoś bardzo pragnie w końcu to się spełnia :)

    rozowyflaming, annamaria83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamigu a co tam u Ciebie kochana ciekawego? Jak humorek i ogólnie samopoczucie? :)

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Nie chce nic przegapić :D
    Staramy się bardzo mocno. Nie bez przyjemności :D

    o mamusiu! Nats wy jestescie miszczamu sexu :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • annamaria83 Ekspertka
    Postów: 148 139

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak uwazam Jestem urodzona optymistka I mimo że życie wciaz mnie kopie po tyłku Ja wciąż wierzę że kiedys jeszcze cos sie zmieni Moje malenstwo odeszlo ale wiem ze teraz jest szczesliwy Tutaj bylby chory i moglby cierpiec Widziecie zawsze staram sie widziec wszystko w pozytywach

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    h84fanliowb3f7xd.png

    Aleksander Jan ur. 01.06.2017 (8:30)- 3400/53 cm 10 pkt :-) <3. <3. <3

    Karolek (aniołek) 38 tydz ciazy, ur.18.12.2014 r
  • annamaria83 Ekspertka
    Postów: 148 139

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiacu podgladalam swoje jajeczka I wiem,że jedno ładnie urosło i pękło i jeśli tylko mój mężulek sie sprawdzil :-P ;-) to moze cos z tego bedzię Mam wrażenie ze moze to byc wlasnie ten miesiac,ten cykl :-D

    Karolina2787, rozowyflaming, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    h84fanliowb3f7xd.png

    Aleksander Jan ur. 01.06.2017 (8:30)- 3400/53 cm 10 pkt :-) <3. <3. <3

    Karolek (aniołek) 38 tydz ciazy, ur.18.12.2014 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Flamigu a co tam u Ciebie kochana ciekawego? Jak humorek i ogólnie samopoczucie? :)

    co u mnie?

    Ano juz za 7 miesiecy i 21 dni swieta :D :D :D




    a tak serio to chce sie starac od nastepnego cyklu - miala byc przerwa ale uswiadomilam sobie, ze najbardziej ze wszystkiego pragne groszka malutkiego :D i cala reszta sie dopasuje do groszka :) mam plan, ze we wrzesniu wyblagam clo i pregnyl u gina :D


    a teraz Ty
    1) jak tam Twoj humorek dzisiaj we wtorek :D



    Karolina2787, Nats, Caro, Jagah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Tez tak uwazam Jestem urodzona optymistka I mimo że życie wciaz mnie kopie po tyłku Ja wciąż wierzę że kiedys jeszcze cos sie zmieni Moje malenstwo odeszlo ale wiem ze teraz jest szczesliwy Tutaj bylby chory i moglby cierpiec Widziecie zawsze staram sie widziec wszystko w pozytywach


    Kochana i pięknie jesteś bardzo silną i dzielną kobietą <3 Mimo przeciwności losu i tego co Was spotkało nie poddajesz się i powiem Ci że tylko brać przykład z Ciebie! Na pewno niedługo będziesz cieszyła się dzieciątkiem pod serduszkiem :)

    rozowyflaming, annamaria83 lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    o mamusiu! Nats wy jestescie miszczamu sexu :D
    Haha :D tylko no widzisz jak narazie bez efektów :P

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    co u mnie?

    Ano juz za 7 miesiecy i 21 dni swieta :D :D :D




    a tak serio to chce sie starac od nastepnego cyklu - miala byc przerwa ale uswiadomilam sobie, ze najbardziej ze wszystkiego pragne groszka malutkiego :D i cala reszta sie dopasuje do groszka :) mam plan, ze we wrzesniu wyblagam clo i pregnyl u gina :D


    a teraz Ty
    1) jak tam Twoj humorek dzisiaj we wtorek :D


    Hehe Ty jajcaro nasza :D no i super! Piona za takie nastawienie kochana :)

    U mnie ogólnie spoko poza wyczekiwaniem na wredną @ :/ mogłaby już przyjść a nie tak się czai jak czajnik na czajkę :P Ja od przyszłego cyklu jadę z inofemem bo już czeka w domku całe pudełko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 18:09

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Ja w tym miesiacu podgladalam swoje jajeczka I wiem,że jedno ładnie urosło i pękło i jeśli tylko mój mężulek sie sprawdzil :-P ;-) to moze cos z tego bedzię Mam wrażenie ze moze to byc wlasnie ten miesiac,ten cykl :-D

    Oby było w końcu te szczęście u Ciebie Słonko :) tym czasem czekamy a właśnie ilu dniowe cykle masz mniej więcej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hehe Ty jajcaro nasza :D no i super! Piona za takie nastawienie kochana :)

    U mnie ogólnie spoko poza wyczekiwaniem na wredną @ :/ mogłaby już przyjść a nie tak się czai jak czajnik na czajkę :P Ja od przyszłego cyklu jadę z inofemem bo już czeka w domku całe pudełko :)


    tez czekam na @ - temperatura zrobila dzisiaj sruuuuuu :D mam jeszcze 5 dni chyba to kupie szybko inofem :D


    tylko jak tak teraz sobie mysle to chcialam brac wiesiolka, olej rybny, prenatalne, witamine d, selen, jod i jeszcze ten inofem :D posram sie :D

    aaaa no i jeszcze ananas i zel conceive :D :D :D :D i witamina C :D




    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Haha :D tylko no widzisz jak narazie bez efektów :P

    do 3 razy sztuka :)
    a nogi w gorze po bara bara Natsik czyma? :D

    kiedy badasz prolaktyne i tsh znowu?

    ja ide w pt i licze na to, ze bedzie cos kolo 1,5 :D chcialabym i wtedy postawie nam wszystkich szampana :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    tez czekam na @ - temperatura zrobila dzisiaj sruuuuuu :D mam jeszcze 5 dni chyba to kupie szybko inofem :D


    tylko jak tak teraz sobie mysle to chcialam brac wiesiolka, olej rybny, prenatalne, witamine d, selen, jod i jeszcze ten inofem :D posram sie :D

    aaaa no i jeszcze ananas i zel conceive :D :D :D :D i witamina C :D


    uuu no to rzeczywiście kupa wszystkiego ;) ale nic nie powinno zaszkodzić także warto się wspomagać. Ja wieśka zjem już do końca i inofem w nowym cyklu. Poza tym nic nie bd brała. Ja razem z przesyłką zapłaciłam około 70zł tylko że ja kupiłam 60 saszetek bo mi ginka zaleciła 2 saszetki dziennie pić więc kupiłam aż tyle co by mi na cały cykl wystarczyło. I tak taniej wyszło niż za inofolic

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    do 3 razy sztuka :)
    a nogi w gorze po bara bara Natsik czyma? :D

    kiedy badasz prolaktyne i tsh znowu?

    ja ide w pt i licze na to, ze bedzie cos kolo 1,5 :D chcialabym i wtedy postawie nam wszystkich szampana :D
    Czyma, czyma :D ostatnio Mój się pytał czy mi nie przytrzymać żeby łatwiej bylo :)
    Miałam teraz iść, ale trochę mi szkoda <3 marnować przed owu, bo przed PRL nie wolno. Do gina idę ok 15 to przed wizytą sobie machne.
    Trzymam kciuki za Twoje TSH. Czekamy na szampana :D

    rozowyflaming, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    uuu no to rzeczywiście kupa wszystkiego ;) ale nic nie powinno zaszkodzić także warto się wspomagać. Ja wieśka zjem już do końca i inofem w nowym cyklu. Poza tym nic nie bd brała. Ja razem z przesyłką zapłaciłam około 70zł tylko że ja kupiłam 60 saszetek bo mi ginka zaleciła 2 saszetki dziennie pić więc kupiłam aż tyle co by mi na cały cykl wystarczyło. I tak taniej wyszło niż za inofolic


    dobrze wiedziec :) ciekawe jak smakuje :)


    nie no, nie bede tego wszystkiego lykac bo sie przewitaminizuje :D chociaz poprawily mi sie wlosy i paznokcie :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    dobrze wiedziec :) ciekawe jak smakuje :)


    nie no, nie bede tego wszystkiego lykac bo sie przewitaminizuje :D chociaz poprawily mi sie wlosy i paznokcie :D

    Jest napisane że smak cytrynowy więc chyba nie taki zły będzie ;) zdam Ci relację jak tylko @ się pojawi i zacznę go pić. Ja kupowałam przez aptekę internetową bo też dużo taniej jakby co :)

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki zmykam sprzatac kuchnie a potem testuje program bikini ewy ch. :D

    Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    laseczki zmykam sprzatac kuchnie a potem testuje program bikini ewy ch. :D


    hehe spoko kochana mykaj :)

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Flamingu :)
    My już dojeżdżamy do domu. Zaraz sikanko na test owulkowy :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ