X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 maja 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gaduaaa licho jedno serdunio na co Ty czekasz :P
    no licho lichoo
    ja czekam aż żołnierzyki się dobrze zbiorą i całą armią najazd zrobią wtedy kiedy trzeba... wpierd** spuszczą raz a porządnie i będzie po sprawie hahahahahaha

    Karolina2787, Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no licho lichoo
    ja czekam aż żołnierzyki się dobrze zbiorą i całą armią najazd zrobią wtedy kiedy trzeba... wpierd** spuszczą raz a porządnie i będzie po sprawie hahahahahaha


    haha :D ostro! dobra bejbe a kiedy ta armia gotowa będzie? :)

    Nats znalazłam coś dla Ciebie ;) hihi: 1850.gif[img][/img]

    Nats, rozowyflaming, Canti 90 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 maja 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    haha :D ostro! dobra bejbe a kiedy ta armia gotowa będzie? :)

    Nats znalazłam coś dla Ciebie ;) hihi: 1850.gif[img][/img]
    hahah oto jest pytanie hahah

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hahah oto jest pytanie hahah


    To jak nie wiesz? tak mniej więcej? :P jak na moje oko to chyba już pora :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Dołączam się i ja :)
    Staramy się z mężem już tak intensywnie 9 miesięcy bez rezultatów :(
    Mój mąż ma bardzo małą i słabą ilość plemników ,ale nie poddajemy się beziemy walczyć do końca ! <3


    hej, ja tez z tych dlugodystansowych:)

    Przed chwila u mnie chyba chmura sie oberwala. Grad wielkosci fasoli polecial, az pomidorom liscie poscinal i kilka baklazanow uszkodzil, grrrrrr. Chociaz chwile mialam na zrobienie sobie przerwy i zjedzenie obiadu

    Gaduaaa do bojuuuuuuu, tylko za dlugo ich nie trzymaj w boksach, zeby nie stracily przyspieszenia:P

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    To jak nie wiesz? tak mniej więcej? :P jak na moje oko to chyba już pora :D
    postaram się go dziś przydusić :)
    no i wtedy trzeba będzie coś ogarnąć bo około 16dni owu powinno być więc jeszcze 4 dni

    Karolina2787, Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    postaram się go dziś przydusić :)
    no i wtedy trzeba będzie coś ogarnąć bo około 16dni owu powinno być więc jeszcze 4 dni


    Duś go tylko nie za mocno co by wpuścił ziarenka :D hehe

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats kochana oczywiście z pingwinkami to nie żeby coś złego znalazłam w gifach i pomyślałam że zabawne te pingwiny są ;)

    Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • annamaria83 Ekspertka
    Postów: 148 139

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Korzystam z zaproszenia i wskakuje do Was :-D Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona ;-)

    Karolina2787, Gaduaaa, rozowyflaming, Caro, Canti 90 lubią tę wiadomość

    h84fanliowb3f7xd.png

    Aleksander Jan ur. 01.06.2017 (8:30)- 3400/53 cm 10 pkt :-) <3. <3. <3

    Karolek (aniołek) 38 tydz ciazy, ur.18.12.2014 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Cześć dziewczyny Korzystam z zaproszenia i wskakuje do Was :-D Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona ;-)


    Ależ oczywiście zapraszamy serdecznie :)

    annamaria83 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Cześć dziewczyny Korzystam z zaproszenia i wskakuje do Was :-D Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona ;-)
    bardzo chętnie :)
    ZAPRASZAMY :)

    annamaria83 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tyle do zrobienia przed wyjazdem.. a ja co? siedzę....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia - swietne Pingiwnki :D tak jest jak mój chłop mi podpada :D cale szczęście bardzo rzadko się to zdarza :)

    Annamaria - witamy :)))

    Karolina2787, annamaria83, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Karolcia - swietne Pingiwnki :D tak jest jak mój chłop mi podpada :D cale szczęście bardzo rzadko się to zdarza :)

    Annamaria - witamy :)))


    haha :D biedulek

    Nats lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Cześć dziewczyny Korzystam z zaproszenia i wskakuje do Was :-D Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie do swojego grona ;-)


    Kochana to opowiedz cosik o sobie na początek jak to u Ciebie jest, jak długo się starcie, skąd jesteś i takie tam :)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziołchy? Obiad zjedzony? :D
    Ja sobie siedzę pod kołderką i wcinam pączka, ale zaraz się chyba zdrzemnę :)
    Dzisiaj mam 6 dzień po owu i szczerze powiedziawszy czuję, że znów nic z tego cyklu. Nie żebym straciła nadzieję, ale mimo wszystko wewnątrz czuję że się nie udało po raz kolejny. :( No cóż, poczekamy/zobaczymy co przyniosą kolejne dni.. :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie dwie tęczę zaobserwowałam bo słonko grzeje i deszczyk popadał :) pięknie to wygląda :) mam nadzieję że tak jak mówią to zwiastun ładnej pogody :)

  • annamaria83 Ekspertka
    Postów: 148 139

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm coś o mnie Jestem po 30-ce Mieszkam na dolnymśląsku. W 2014 r bylam w ciąży i w grudniu urodziłam synka Karolka,który byl z nami 3,5 godz i odszedł :'( do aniołków Ponieważ Karolka urodzilam poprzez cesarke musialam troche odczekac i obecnie postanowilismy rozpoczac starania/walke o rodzicielstwo Zeby nie bylo za kolorowo,choruje na tarczyce M-c temu we Wroclawiu usunieto mi czesc prawego płata Oficjalnie kwiecień jest miesiacem naszego powrotu do intensywnego serduszkowania ;-) Bardzo bym chciala zobaczyc 2 kreski na tescie ciazowym i przezyc szczesliwe,spokojne 9 miesięcy

    h84fanliowb3f7xd.png

    Aleksander Jan ur. 01.06.2017 (8:30)- 3400/53 cm 10 pkt :-) <3. <3. <3

    Karolek (aniołek) 38 tydz ciazy, ur.18.12.2014 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Hmm coś o mnie Jestem po 30-ce Mieszkam na dolnymśląsku. W 2014 r bylam w ciąży i w grudniu urodziłam synka Karolka,który byl z nami 3,5 godz i odszedł :'( do aniołków Ponieważ Karolka urodzilam poprzez cesarke musialam troche odczekac i obecnie postanowilismy rozpoczac starania/walke o rodzicielstwo Zeby nie bylo za kolorowo,choruje na tarczyce M-c temu we Wroclawiu usunieto mi czesc prawego płata Oficjalnie kwiecień jest miesiacem naszego powrotu do intensywnego serduszkowania ;-) Bardzo bym chciala zobaczyc 2 kreski na tescie ciazowym i przezyc szczesliwe,spokojne 9 miesięcy


    Kochana moja współczuję Ci tylu przeżyć <3 przytulam mocno i życzę Ci z całego serduszka obyś już niedługo ujrzała te dwie piękne kreseczki :*

    annamaria83, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamaria83 wrote:
    Hmm coś o mnie Jestem po 30-ce Mieszkam na dolnymśląsku. W 2014 r bylam w ciąży i w grudniu urodziłam synka Karolka,który byl z nami 3,5 godz i odszedł :'( do aniołków Ponieważ Karolka urodzilam poprzez cesarke musialam troche odczekac i obecnie postanowilismy rozpoczac starania/walke o rodzicielstwo Zeby nie bylo za kolorowo,choruje na tarczyce M-c temu we Wroclawiu usunieto mi czesc prawego płata Oficjalnie kwiecień jest miesiacem naszego powrotu do intensywnego serduszkowania ;-) Bardzo bym chciala zobaczyc 2 kreski na tescie ciazowym i przezyc szczesliwe,spokojne 9 miesięcy
    ojej.. smutna historia.. wierzę jednak że będzie zakończona pozytywnie :)

    annamaria83 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ