X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Witam i Ja :)
    u Nas ognia nie było... stary dalej zbiera zołnierzyki... może na dziś? :D
    hehe dziś w sam raz bo wiesz, jak żołnierzy za dużo będzie to jeszcze się miedzy sobą po drodze bić zaczną :D

    kurcze jak dorwę mojego w czerwcu to będzie biedny... będzie ogień jak u Pingwinków ;)
    wtedy to już będą starania na 100%, a nie takie z przypadku jak teraz

    Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti - do piątku tylko 2 dni. Może jajko poczeka :)
    Ale opcja czerwca i staranek na 100% też mi się podoba :D ogień w szopie all the Time :D

    Canti 90, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    hehe dziś w sam raz bo wiesz, jak żołnierzy za dużo będzie to jeszcze się miedzy sobą po drodze bić zaczną :D

    kurcze jak dorwę mojego w czerwcu to będzie biedny... będzie ogień jak u Pingwinków ;)
    wtedy to już będą starania na 100%, a nie takie z przypadku jak teraz

    no ja mojemu już zapowiedziałam że jak mi dziś zaśnie to w łeb dostanie :D

    Canti 90, rozowyflaming, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazałam mu Wasze serduszka na wykresie... i Nasze... hahah
    stwierdził że stanowczo za mało mamy hahaha

    zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa, bierz chłopa w obroty, bo armie ukisi :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co może konkurs kto ma najwięcej <3 <3 <3 wygrywa zapas wieśka na miesiąc :D
    nasi panowie by zostali zajechani ^^

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    Przyszłam na chwilkę się zameldować. Tempka u mnie dziś jeszcze niżej niż wczoraj więc tylko paczeć jak zacznie kapać :( niestety i tym razem mi się nie udało. No cóż...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej dziewczynki

    Przyszłam na chwilkę się zameldować. Tempka u mnie dziś jeszcze niżej niż wczoraj więc tylko paczeć jak zacznie kapać :( niestety i tym razem mi się nie udało. No cóż...
    oooj...no to czas na małe zakupy z dużą dawką przyjemności!
    Pamiętaj, że musi być coś ładnego i w duża iliość czegoś pyszneeeeego!!
    Nie łam się kochana, nie ten cykl to nasępmy. Mamy wiosnę i w końcu się zazieleni :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    oooj...no to czas na małe zakupy z dużą dawką przyjemności!
    Pamiętaj, że musi być coś ładnego i w duża iliość czegoś pyszneeeeego!!
    Nie łam się kochana, nie ten cykl to nasępmy. Mamy wiosnę i w końcu się zazieleni :)

    Dziękuję kochana <3 Temperatury zakłamane ech... co tu zrobić żeby na maksa wyluzować i nie myśleć tak o tych staraniach? Hmmm.... kupić sobie puzzle, dobrą książkę czy co żeby się zająć nie wiem na drutach zacząć robić :/

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dziękuję kochana <3 Temperatury zakłamane ech... co tu zrobić żeby na maksa wyluzować i nie myśleć tak o tych staraniach? Hmmm.... kupić sobie puzzle, dobrą książkę czy co żeby się zająć nie wiem na drutach zacząć robić :/
    Druty teraz do mody wracają :)
    Karola - Bedzie Dobrze. W następnym cyklu się uda. Trzymaj się tam cieplutko :* <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    hehe dziś w sam raz bo wiesz, jak żołnierzy za dużo będzie to jeszcze się miedzy sobą po drodze bić zaczną :D

    kurcze jak dorwę mojego w czerwcu to będzie biedny... będzie ogień jak u Pingwinków ;)
    wtedy to już będą starania na 100%, a nie takie z przypadku jak teraz


    ogien jak u pingwinkow hahahaha :D
    no nie ma co, u pingwinow co miesiac okres godowy :D

    Canti 90, zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dziękuję kochana <3 Temperatury zakłamane ech... co tu zrobić żeby na maksa wyluzować i nie myśleć tak o tych staraniach? Hmmm.... kupić sobie puzzle, dobrą książkę czy co żeby się zająć nie wiem na drutach zacząć robić :/
    na drutach to może nie bo zaraz będziesz chciała ubranka dziergać ;)
    ja wychodzę z założenia, że jeżeli groszka nie będzie przed wakacjami to nic złego bo przynajmniej będziemy mogli na luzie gdzieś wyjechać, pozwiedzać i cieszyć się nimi w pełni.
    a kto wie? może właśnie wtedy uda nam się go zmajstrować? ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej dziewczynki

    Przyszłam na chwilkę się zameldować. Tempka u mnie dziś jeszcze niżej niż wczoraj więc tylko paczeć jak zacznie kapać :( niestety i tym razem mi się nie udało. No cóż...

    :(

    <3 <3 <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Druty teraz do mody wracają :)
    Karola - Bedzie Dobrze. W następnym cyklu się uda. Trzymaj się tam cieplutko :* <3


    Wszystko co stare teraz modne się robi ;) Dzięki Nats <3 nie wiem co mam zrobić żeby tak się nie nakręcać za każdym razem. Przestać mierzyć tempkę może? Tylko czy się uda bo to już moje uzależnienie ;)

    Nats lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    na drutach to może nie bo zaraz będziesz chciała ubranka dziergać ;)
    ja wychodzę z założenia, że jeżeli groszka nie będzie przed wakacjami to nic złego bo przynajmniej będziemy mogli na luzie gdzieś wyjechać, pozwiedzać i cieszyć się nimi w pełni.
    a kto wie? może właśnie wtedy uda nam się go zmajstrować? ;)

    tez tak mysle - bo ja bardzo lubie nurkowac, jezdzic na skuterach wodnych i skakas z lodki na bombe :D a z groszkiem ciezko bedzie szalec :D wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    tez tak mysle - bo ja bardzo lubie nurkowac, jezdzic na skuterach wodnych i skakas z lodki na bombe :D a z groszkiem ciezko bedzie szalec :D wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D
    Dokładnie Tak!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Wszystko co stare teraz modne się robi ;) Dzięki Nats <3 nie wiem co mam zrobić żeby tak się nie nakręcać za każdym razem. Przestać mierzyć tempkę może? Tylko czy się uda bo to już moje uzależnienie ;)


    Karola, przestalam mierzyc tempke i zaluje bo nie wiem kiedy byla owu...
    jezeli ma Tobie to pomoc to sprobuj ale zeby sie odciac od tego musialabys znalezc sobie jakies hobby

    co zawsze chcialas robic? cos szalonego? skok na banji? autostopem po europie? miesiac picia bez pokrycia? :D wydac cala kase z konta na buty i ukrywac to przed mezem? :D

    glowa do gory <3



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 09:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    na drutach to może nie bo zaraz będziesz chciała ubranka dziergać ;)
    ja wychodzę z założenia, że jeżeli groszka nie będzie przed wakacjami to nic złego bo przynajmniej będziemy mogli na luzie gdzieś wyjechać, pozwiedzać i cieszyć się nimi w pełni.
    a kto wie? może właśnie wtedy uda nam się go zmajstrować? ;)


    No dokładnie heh czyli druty odpadają. U mnie każdy cykl nieudany wróży tylko gorzej także niezbyt mnie cieszą wakacje czy cokolwiek innego :( Coraz starsza i czas ucieka coraz szybciej czas umyka a jajeczka czekać też nie będą z moich wyników za dużo ich tam już też nie ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tempki Flamingu zgadzam się z Tobą jednak potrzebna chociaż do tego by pomóc w określeniu owu, a teraz jak mam zacząć z tym inofemem to na pewno będzie znowu zamieszanie z tymi tempkami. No trudno kochane dziękuję za wszystko. Nie bd Wam truć już mykam a Wam życzę miłego dzionka i oby Was humory nie opuszczały <3 :)

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymaj się! :* <3

    Witam się z Paniami :D U mnie atmosfera nerwowego oczekiwania, czekam na kuriera z paczką z amazonu dla mnie :D Normalnie chyba się na niego rzucę jak w końcu dotrze :D hahahaha. Poza tym chyba spontanicznie zaszalejemy w tym miesiącu i wybierzemy się do pl, do rodziców bez zapowiedzi :D W następny weekend byśmy chcieli bo małża ukochana drużyna walczy o wygranie ekstraklasy i chciał iść na ostatni mecz na swoim stadionie :D Cholera, ciekawe czy się uda. Z jednej strony to wyższa logistyka, dziecko itd. A z drugiej, kurka raz się żyje :D


    pozdrawiam i życzę dobrego dnia ;)

    rozowyflaming, Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ