Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    Super ja mam 50 km. Szukam dobrego gin. Do kogo chodzisz albo kogo możesz polecić?
    Ja chodzę do Macieja Brązerta jest konkretny ogolnieja polecam ale zależy też w czym jest u cbproblem? On jest ginekologiem i endokrynologiem i specjalizacje ma też właśnie wnieplodnosci
    Niestety ma dużo pacjentek i długo się czeka :(

  • maciejka Autorytet
    Postów: 597 426

    Wysłany: 24 maja 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja chodzę do Macieja Brązerta jest konkretny ogolnieja polecam ale zależy też w czym jest u cbproblem? On jest ginekologiem i endokrynologiem i specjalizacje ma też właśnie wnieplodnosci
    Niestety ma dużo pacjentek i długo się czeka :(
    U mnie problem tylko
    Z progesteronem. Tylko ze nawet innych hormonów nie miałam badanych bo lekarz nic nie zlecał... myśle nad zmiana i dlatego pytam żeby trafić do kogos sprawdzonego

    02.2021 ⏸
    03.2021 7 tydz 💔
    15.06.2021⏸ 12 dpo
    21.06.2021 18 dpo beta hcg 3134,14
    24.06.2021 21 dpo beta hcg 12678,64

    w57vs65gi8metzy8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    U mnie problem tylko
    Z progesteronem. Tylko ze nawet innych hormonów nie miałam badanych bo lekarz nic nie zlecał... myśle nad zmiana i dlatego pytam żeby trafić do kogos sprawdzonego
    To jak początek to polecam go na pewno postawi diagnozę, a na badania skieruje do szpitala na 3 dni nanfz :)

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 24 maja 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka wrote:
    Jest tutaj ktos z wielkopolski?

    Me too :) ale ja ogólnie chodzę w Poznaniu do luxmedu z pakietu, a tam często łapię wizyty z doskoku i tylko czytam opinie, ale przyjmuje tam jedna pani doktor, która uważam że jest baaardzo dobrym lekarzem - Elżbieta Drews-Piasecka. Niestety w luxmed ma bardzo mało terminów, ale widziałam kiedyś, że przyjmuje prywatnie, a do tego pracuje też w klinice bocian.

    Domistr wrote:
    Witajcie dziewczyny 🤗 zniknęłam na dłuższą chwilę, ale bardzo tego potrzebowałam... wracam z nową siła i pozytywnym nastawieniem 😉
    Dziś moj pierwszy dzien na CLO lekarz przepisał od razu 2x1 tabletke, troche się boję ale jestem pozytywnie nastawiona 🙂 a od 22dc przez 5 dni mam brac dupka. Mam nadzieje, ze to pomoże i w końcu się uda 😀 Lekarz zdecydowałam o stumulacji ponieważ nadal mam prolaktynę przy górnej granicy normy, do tego cykle mi się skróciły do 25 dni w marcu byl cykl który trwał 19 dni, byłam ostatnio na wizycie w 16 dc I lekarz stwierdził ze nie ma ciałka żółtego wiec przepisał CLO żebym miała piękna owulacje 😀 postaram się Was troszkę nadrobić i powodzenia w działaniach 🍀

    Myślałam jeszcze dziś o tobie, że gdzieś nam zaginęłaś i nawet planowałam wywołać Cię tu do tablicy, a tu proszę 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2021, 21:44

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
  • Domistr Autorytet
    Postów: 431 421

    Wysłany: 24 maja 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 to chyba jakaś telepatia hehe 🙊 musialam nabrać dystansu bo czułam, ze nadszedł kryzys ale na szczęście juz za nami 😃 na najbliższe 3 miesiące jest plan, w dodatku złożyłam papiery do można powiedzieć wymarzonej pracy 😉 trzymajcie kciuki 🤭 w końcu ruszyłam z miejsca i nie żyje ciąża której nie ma 😉

    Limonka26, futuremama, Zagadka919, Magda_Lena, nick nieaktualny, Julkaaa lubią tę wiadomość

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 25 maja 2021, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy taki jakiś ogólny wieczorny wkurw może być oznaką ciąży? Jeśli tak, to mi na bank się udało w tym miesiącu! 🤬 🤦🏼‍♀️😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje ze mój okres gdzieś się zgubił. Powinien być maksymalnie w sobotę, a tu nadal nic. Już zrobiłam test, Facelle 10 czułości i bielutko... Zastanawiam się co mogło mi tak zaburzyć cykl - stres, zmęczenie i ciągła praca?

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2394 2240

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Dziewczyny, czy taki jakiś ogólny wieczorny wkurw może być oznaką ciąży? Jeśli tak, to mi na bank się udało w tym miesiącu! 🤬 🤦🏼‍♀️😂
    Przepraszam, aż musiałam skomentować. Miałam wczoraj to samo, więc jakby co jest nas dwie 😂😂
    Dziewczyny ja się nie udzielam, ale czytam Wasze posty w tym wątku, kibicuję wszystkim i wierzę że to jest nasz rok :) powodzenia!

    .A. lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Dziewczyny, czy taki jakiś ogólny wieczorny wkurw może być oznaką ciąży? Jeśli tak, to mi na bank się udało w tym miesiącu! 🤬 🤦🏼‍♀️😂

    Mi to raczej pachnie PMS🤔😂

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie, od czasu postanowienia przerwy i tym że nie żyje już ciągle zajsciem w ciąze, zapominam o forum i nawet nie mam na niego czasu.
    U mnie umowa prawie oficjalnie przedluzpna, zero poprawy warunkow, co sprawilo ze postanowilam zaczac szukac czegos nowego. Jesli przy przedluzaniu nie dostaje nic wiecej, to nie wierze, ze dostane nagle pozniej, gdzie teraz uwaga nawet 10zl wiecej nie dostalam.....także wiecznie plany mi sie zmieniają.
    Bylam w sumie nadal jestem ale mniej skrupulatnie na diecie IO, odstawilam suple, zostal tylko kwas foliowy i wit d, ktorych ciagle zapominam. Wiec czysya glowa chyba mi sie udaje....
    No i jak to wszystko sie dzieje, to kupilam rower(on kest tu bardzo istotny😂). I proszę jak wszechswiat robi co chce.....

    url=https://naforum.zapodaj.net/e1a4fa4a8199.jpg.html]e1a4fa4a8199.jpg[/url]

    Ale....wracam pokornie, mam nadzieje, ze nie zostanę zhejtowana🙈

    Ps czemu rower ważny? Zbieralam sie go kupic jakies 2 lata, bo zajde zaraz, i powiedzialam kiedys "jak kupie to pewnie zajde"...

    Ps2 mam tak skrajne emocje, od euforii, po strach i nie dowierzenie JAK? Do tego caly tydzien przed @ lecialy% caly!!! Serio nawet w [email protected] nadzieje ze będzie wszystko dobrze

    Monika7, Olenkaqx, maciejka, Otter, Pomarańcza, Oliwka91, Julkaaa, Domistr, Juliet, futuremama, Pewska, Junjul, Ewelina26, Manioka, wariancja, Magda_Lena, Karooolcia :), Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka łoooo, ekstra! Gratuluje :) przypomnij, który to cykl starań?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2021, 07:58

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 25 maja 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa! Nynka jak pieknie! Cudownie! Gratuluję :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, gratulacje!!! 🍀❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2022, 06:59

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2022, 06:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Jestem w szoku lekkim, cbyba juz myslalam, ze ten stan zachodzenia bedzie wieczny....
    Cykl nie wiem....od 2 lat z różnymi przerwami sie staraliśmy....

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś o 19:00 na HealthLabs zniżka na suple -20% ;)

    Monika7, futuremama lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka gratulacje!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka gratulacje!!! Dobrze, że wróciłaś i dajesz nam nadzieję ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2716 3176

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka cudowne wieści! Gratulacje 😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    ▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
    ▪️ II IVF:
    • FET❄️4BA- 5tc💔
    • FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑‍🧑‍🧒
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ