Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Klub pod Pingwinkiem 馃惂
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 馃惂

Oce艅 ten w膮tek:
  • abrakadabra Autorytet
    Post贸w: 1346 669

Wys艂any: 3 marca, 08:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Og贸lnie m贸wi艂am mu wczoraj, 偶e okresu juz nie mam i mam ochote na seks. Chyba bardziej bezpo艣rednio sie nie da juz 馃槤

• Mama8latka Autorytet
    Post贸w: 2836 2056

Wys艂any: 3 marca, 08:52

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    abrakadabra i bedziecie robic sobie na z艂o艣膰 i na ko艅cu wcale nie bedzie seks贸w a w czasie oko艂oowulacyjnym przyprawi Cie to o b贸l g艂owy ....Tak jak pisze Naya im trzeba bezpo艣rednio kawa na 艂awe ,bo to ma艂o domy艣lny gatunek jest hahaha A jeszcze najlepiej nadszarpn膮膰 troszke meskie ego to jak Ci sie uda to nastepnym razem sie o wiele bardziej postara :):):):)
    abrakadabra wrote:
    Og贸lnie m贸wi艂am mu wczoraj, 偶e okresu juz nie mam i mam ochote na seks. Chyba bardziej bezpo艣rednio sie nie da juz 馃槤

To musi zostac po prostu zje.......ny !! :):) 偶e mia艂a艣 ochote na seks a co to by艂o 偶e on se doszed艂 i w dupie Cie mia艂......

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 3 marca, 08:55

Nynka lubi t臋 wiadomo艣膰

02.2019 15tc 馃挃/07.2019 9 tc馃挃
    05.2020 CB /10.2020 CB
    鉂孴ocze艅 Uk艂adowy-NIE aktywny 鉁旓笍
    鉂孉NA 4 (RNP/Sm+++, SS-A +++,Ro-52 +++, SS-B +)
    鉂 MTHFR A1298C -homozygota
    鉂 IO
    鉃朤SH 0,40 --> 2,53馃槙-> E25/50
    鉁旓笍Prolaktyna 4dc 24,82 --> 18,35
    鉁旓笍Badanie nasienia
    f2wlru1d3ak9ghh9.png
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 3 marca, 08:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Musia艂aby艣 sama go wzi膮膰 w obroty 馃榿 Te偶 mia艂am sytuacj臋, 偶e m贸j wiedzia艂, 偶e chce a mimo to tylko on mia艂 przyjemno艣膰 t艂umacz膮c "Czasami mam ochot臋 na co艣 takiego, taka zachcianka 艂贸偶kowa". Tak wi臋c czasem nawet bycie bezpo艣rednim nie poskutkuje ale za to musi odwdzi臋czy膰 sie w inny spos贸b 馃お

• Pum Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 118 43

Wys艂any: 3 marca, 08:55

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja u偶ywa艂am tego z Rossmana kubeczka selaenacup (czy jako艣 tak) i m贸j L musia艂 to ogarn膮膰 馃槀 ale da艂 rad臋 馃榾

A co do 馃挒 na szcz臋艣cie mamy podobne libido i nie musz臋 go namawia膰 zazwyczaj to wypada tak mniej wi臋cej co 3/4 dni czasem zdarzy si臋 cz臋艣ciej a czasem rzadziej.

Starania ok 2 lata
    W trakcie diagnostyki
    Ja '92 (bior臋 Wit d3, b12+kw. foliowy)
    Cukrzyca typu 2
    Wit D3 16.50 (by艂o <4)鉂 Hemoglobina glikowana 鉁匨orfologia krwi 鉁匨arkery jajnika (he4, ca125, Roma)鉁
    Crp鉁匨orfologia cbc鉁
    USG tarczycy 鉂 (powi臋kszona, guzek)
    USG piersi 鉁匔ytologia 鉁
    USG narz膮du rodnego 鉁呪潓(torbiel sk贸rzasta do usuni臋cia)
    Amh 3.39鉁 lh/fsh/TSH/E2/tst/dheas/anty tpo鉁 shbg 鉂(15 n.26.1-110)
    On '85 (bierze Wit c 2g, l karnityn臋 2g, cynk, selen)
    Lh/FSH/TSH/shbg/E2/tst/dheas/anty tpo 鉁
    USG j膮der i gr krokowego 鉁
    Prolaktyna 233鉁 po godz z metoclopramidem 2147鉂
    Badania nasienia
    Liczba plemnik贸w w ml 1.40mln (norma > 15)鉂
    Licz plemnik贸w w ejakulacie 4.20mln (>39) 鉂
    Plemniki 偶ywe 59%鉁
    Martwe 41%
    Suma plemnik贸w o ruchu post臋powym 21% (>32%)鉂
    Plemniki o ruchu nie post臋powym 6%
    Nieruchome 73%
    Wskazania do ivf.
  • abrakadabra Autorytet

Wys艂any: 3 marca, 09:00

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nie wiem co mu odwali艂o, w okres to norma bo sama nie chce sie w tym brudzi膰. Ale jak ju偶 po to zawsze od razu korzystamy. A on jakby chocia偶 mi sprawil jakas przyjemno艣膰 to dobra, ale p贸j艣膰 sobie tak bezczelnie spa膰 to nie normlane. Zazwyczaj seks mamy co 2 dni, czasem co dziennie. Zdarzaja sie takie dni, 偶e nawet 2 razy dziennie. Nie ma u nas nigdy z tym problemu, zawsze oboje mamy ochot臋. Ale widocznie wczoraj mu sie co艣 poprzestawialo. Nie bierze nawet pod uwag臋, 偶e ja tez bym chcia艂a cos. Wkurzyl mnie i tyle, nawet mi si臋 gadac z nim nie chce.

• wariancja Autorytet
    Post贸w: 598 624

Wys艂any: 3 marca, 09:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Abrakadabra, mo偶e mia艂 jaki艣 problem, stres w pracy, to te偶 tylko i a偶 cz艂owiek. Przymknij na to oko, zw艂aszcza, 偶e zdarza si臋 to sporadycznie ;)

No to ja o sobie: staramy si臋 ze Staruszkiem o drugie bobo od oko艂o 05.2020, w tym roku oboje 33 lata. Opanowa艂am tarczyc臋 i wygl膮da na to, 偶e wszystko jest ok z reszt膮 hormon贸w. Mo偶e czas przebada膰 Staruszka?
    Po marcowej pora偶ce, troch臋 si臋 ogarn臋艂am. Postanowi艂am skierowa膰 swoje my艣li w kierunku rozwoju zawodowego, pozdawa膰 egzaminy, kt贸re wisz膮 od jakiego艣 czasu, korzysta膰 z wiosny, kt贸ra budzi si臋 do 偶ycia.
    Z suplement贸w zostawi臋 nam tylko kwas foliowy i NAC.

R贸偶nie to u mnie jest z pisaniem na forum, bywam mniej lub bardziej aktywna, w ka偶dym b膮d藕 razie przyjmijcie jak swoj膮 ;P

Otter lubi t臋 wiadomo艣膰

zrz69vvj91bvrmqq.png

8599yx8dzk4udafq.png
  • Nynka Autorytet
    Post贸w: 2906 1977

Wys艂any: 3 marca, 09:41

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Witam sie i ja馃榿

O sobie: ja 30 lat, luby 33. Ja przebadana obstawiona suplami (naliczylam chyba 12 tabletek馃憖馃檲), on w teorii zdrowy, czekam na jego krok w kierubku bada艅 nasienia.... jeden dzidziut na pok艂adzie od 3 lat鉂も潳 drugi nie chce sie pojawic mimo 2 lat bez zabezpiecze艅. Ile cykli staranych jqk juz pisalam dokladnie nie wiem, ze wzgledu na rozjazdy i celowe wstrzymania od staran.

A poniewa偶 to jest m贸j cykl rodze w grudniu, a tak na prawde w listopadzie bo na pewno dzidziut nr 2 b臋dzie si臋 spieszy艂 na ten pandemiczny 艣wiat馃ぐ馃ぐ馃ぐ

Testuje 24.03, 偶e mam jeden test w zapasie i na pewno b臋dzie bladziovh szybko to peqnie nie wytrzymam i sikam wcze艣niej

futuremama, Otter lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

oar8vfxmy67v5wi0.png
  • snw Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 64 42

Wys艂any: 3 marca, 09:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 Dziewczyny!

Ogromnie si臋 ciesz臋, 偶e powsta艂 Klub pod Pingwinem, bo w膮tek lutowy by艂 czym艣 wyj膮tkowym z wyj膮tkow膮 prowadz膮c膮 馃馃弳馃惂

Ju偶 od jakiego艣 czasu Was podczytuj臋, czasami co艣 skrobn臋, ale par臋 s艂贸w o mnie si臋 przyda:

Ona: jeszcze 33 lata (urodziny w lipcu 馃尀), na pierwszy rzut oka okaz zdrowia (hormony w normie, owulka jest, endo spoko, szczup艂a, sprawna), ale prawdopodobnie wewn膮trz czai si臋 podst臋pna endometrioza. Po laparoskopii i dw贸ch histeroskopiach. Kiedy艣 dawno temu raz uda艂o mi si臋 zaj艣膰 w ci膮偶臋 (wpadka), niestety na kr贸tko. Szukam przyczyn niepowodze艅 w sobie, ale powoli zerkam na Starego i wypycham na badania.
    Suple: Inofem, D3, maca, omega3 + dieta semiwege (bez mi臋sa ale z rybami).
    Dro偶no艣膰 jajowod贸w zaplanowana na marzec 馃
    Szcz臋艣liwa posiadaczka Pingwinka 馃惂
    To b臋dzie drugi cykl z kubeczkiem Ferti Lily oraz 3 cykl z monitorem p艂odno艣ci Clearblue.

On: 40 lat, siedz膮cy tryb 偶ycia, pracocholik (na szcz臋艣cie oboje pracujemy z domu). Jak s艂yszy "badania nasienia" to czuje atak na swoj膮 m臋sko艣膰, ale uda艂o nam si臋 doj艣膰 ostatnio do porozumienia 馃槈 To w sumie jego pomys艂, 偶eby zacz膮膰 si臋 stara膰 troch臋 bardziej i w ko艅cu przed艂u偶y膰 r贸d.
    Suple: maca, D3 (w planach selen, cynk i kwas foliowy) + zdrowa dieta, ale mniej zdrowa od mojej 馃槣

Oni: jako, 偶e oboje pracujemy baaaardzo du偶o to brakuje nam czasami czasu na poprawne starania. St膮d te偶 te powa偶ne licz臋 dopiero od lipca 2020, bo od wtedy trafiamy w dni p艂odne cz臋艣ciej ni偶 raz 馃榿 Ale od 2017 lecieli艣my spontanicznie na 偶ywio艂.

Ze swojej strony dodam, 偶e tanio艣ciowe testy z allegro (te granatowe) w poprzednim cyklu pokaza艂y mi chyba z 5 raz cie艅... Ju偶 czu艂am si臋 tak sko艂owana, 偶e zrobi艂am test ci膮偶owy herbacie 馃ぃ ale cienia nie pokaza艂...

Test贸w owu nie robi臋, bo nie ogarniam za bardzo i ci臋偶ko mi nie pi膰 dwie godziny, ale monitor bardzo polecam, bo robi si臋 z porannego moczu i pokazuje 3 etapy cyklu: niska p艂odno艣膰, wysoka (po wykryciu wzrostu estradiolu) oraz szczyt (wyrzut LH) i u mnie si臋 to sprawdza - potwierdzone monitoringiem u gina.

Trzymam kciuki za wszystkie Staraczki 鈴 oraz 偶ycz臋 zdr贸wka Ci臋偶ak贸wkom 馃殯 Mi艂ego dnia! 馃尀

midzia, Otter lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

馃檵馃徏鈥嶁檧锔33 lata 馃拋馃徎鈥嶁檪锔39 lat
    Starania na luzie od 2017
    Starania na powa偶nie od 07.2020 馃挄

09.2012 - laparoskopia, torbiel czekoladowa/endometrialna
    鉂揺ndometrioza do dzisiaj nie da艂a innych objaw贸w
    04.2013 6tc [*]
    09.2018 histeroskopia polip jamy macicy
    09.2019 histeroskopia polip jamy macicy

Badania 08.01.2020 (4 dzie艅 cyklu):
    鉁 wszystko w normie
    鉁 Progesteron 8dpo - w normie

Inozytol 2000mg, Wit D - od 07.2020
    Pregna Start - od 03.2021
    Monitor p艂odno艣ci Clearblue - od 01.2021
    Kubeczek i 馃惂馃挄 od 02.2021

馃Jajka 艂adnie rosn膮 i p臋kaj膮 z obu jajnik贸w - potwierdzone monitoringiem przez 2 cykle
    鉁 Badanie dro偶no艣ci -> wszystko ok
    鈿 Badanie nasienia -> nadal nie zrobione!!! plan na sierpie艅

Brakuje czasu na regularne 鉂わ笍馃槥
  • Nynka Autorytet

Wys艂any: 3 marca, 09:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ps mialam telewizyte z endo, doqiedzialam sie nic ale za to wyludzilam skierowanie na usg, przeciwciala i ponownie glukoze i insulibe馃檲馃挭馃挭

futuremama lubi t臋 wiadomo艣膰

oar8vfxmy67v5wi0.png
  • Nynka Autorytet

Wys艂any: 3 marca, 09:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ps2 myslalam ja, 偶e wiecej Was tu blizej mojego wieku馃檲

Abrakadabra jako starsza ciotka rozumiem Cie z calego serca popieram focha 馃挭.......ale....patrzac szerzej zastanow sie czy kiedys nie zdarzylo sie perfidnie zignorowac potrzebe faceta bo mialas zly dzien, brak checi, albo chcia艂a艣 spa膰 albo po prostu Ci sie nie chcialo.....je艣li to jednorazowa akcja to nie warta nerwow...gorzej jak zaczyna nabierac regularnosci

oar8vfxmy67v5wi0.png
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 3 marca, 09:51

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Abrakadabra dobrze dziewczyny pisz膮, je艣li to jednorazowa akcja to nie ma co si臋 z艂o艣ci膰, tym bardziej, 偶e z tego co piszesz 偶ycie 艂贸偶kowe macie udane 馃槉 Czasami nie warto traci膰 czasu na takie nerwy, jak zacznie si臋 to powtarza膰 to wtedy "mocniej" zareagowa膰. Pami臋taj, 偶e jeste艣 w 6 dniu ci膮偶y, stres nie wskazany!! 馃榿

• abrakadabra Autorytet

Wys艂any: 3 marca, 09:53

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nynka wrote:
    Ps2 myslalam ja, 偶e wiecej Was tu blizej mojego wieku馃檲

Abrakadabra jako starsza ciotka rozumiem Cie z calego serca popieram focha 馃挭.......ale....patrzac szerzej zastanow sie czy kiedys nie zdarzylo sie perfidnie zignorowac potrzebe faceta bo mialas zly dzien, brak checi, albo chcia艂a艣 spa膰 albo po prostu Ci sie nie chcialo.....je艣li to jednorazowa akcja to nie warta nerwow...gorzej jak zaczyna nabierac regularnosci

Szczerze? Nigdy nie zignorowalam go. Nie jestem typem kobiety, kt贸ra boli glowa albo jest zm臋czona 馃槄 Jakby nie by艂o to ja zawsze gotowa na seks 馃槀 nawet jak mnie boli juz ta glowa czy cos innego to wezme tabletke i odczekamy chwile 馃槀
    Chodzi tylko o to, 偶e wkurzy艂 mnie po prostu. Sprawi艂 mi przykro艣膰 bo ja zawsze o niego dbam, nawet w okres chcia艂am 偶eby by艂o mu dobrze, nie chcialam go zaniedbac. A on mi takie szopki odstawia kiedy juz mog臋. A 偶adnych stres贸w czy cos nie ma, skoro doszedl przy masowaniu r臋k膮 :P
    Poza tym wiecie jak to jest, okres trwa 6 dni i juz tyle czasu bez seksu to dla mnie d艂ugo, za d艂ugo. A jak w ko艅cu sie ko艅czy i przychodzi taka mega ochota to chcia艂oby sie ul偶y膰 no ale jak facet ma was daleko gdzies to wiecie jakie to uczucie :p

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 3 marca, 09:57

• nick nieaktualny

Wys艂any: 3 marca, 10:03

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Otter a mo偶e by doda膰 na 1 stron臋 jeszcze informacje jak ustawi膰 taki suwaczek?(przy metodzie) Podoba mi si臋 ta metoda wspomagania 馃榿 a niewiem jak to zrobi膰 i mog膮 jeszcze znale藕膰 si臋 dziewczyny, kt贸re s膮 zielone jak ja 馃槉 鉂

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 3 marca, 10:04

Pum lubi t臋 wiadomo艣膰

• Nynka Autorytet

Wys艂any: 3 marca, 10:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Je艣li na prawde, na prawde nigdy nie powiedzialas ID殴STOND.bto jestem w stanie zrozumie膰 馃榿

oar8vfxmy67v5wi0.png
  • abrakadabra Autorytet

Wys艂any: 3 marca, 10:12

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Nynka wrote:
    Je艣li na prawde, na prawde nigdy nie powiedzialas ID殴STOND.bto jestem w stanie zrozumie膰 馃榿

Nigdy nigdy, prze nigdy mu nie odm贸wi艂am 馃槤

A wiecie co naj艣mieszniejsze? Przypomnia艂am sobie w艂a艣nie, 偶e w niedziel臋 przegl膮da艂am horoskop i wysz艂o u niego, 偶e beda problemy z seksem 馃う馃徎鈥嶁檧锔忦煠︷煆烩嶁檧锔忦煠︷煆烩嶁檧锔

• Karooolcia :) Autorytet
    Post贸w: 2065 1451

Wys艂any: 3 marca, 10:26

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    hej laski :)

kurde jak ja dzi艣 藕le spa艂am.. tam mnie kr臋gos艂up boli jakbym na pod艂odze spa艂a... normalnie chodzi膰 nie mog臋 :/

abrakadabra nie dziwie Ci si臋, ze troch臋 si臋 zdenerwowa艂a艣 ale my艣l臋, ze Ci to wynagrodzi :)

p19u9jcg3tfx7olo.png

Igna艣 鉂 11.09.2017

馃懠 鉂 Poronienie zatrzymane 11tc
  • Otter Autorytet
    Post贸w: 1359 2152

Wys艂any: 3 marca, 10:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Naya wrote:
    Otter a mo偶e by doda膰 na 1 stron臋 jeszcze informacje jak ustawi膰 taki suwaczek?(przy metodzie) Podoba mi si臋 ta metoda wspomagania 馃榿 a niewiem jak to zrobi膰 i mog膮 jeszcze znale藕膰 si臋 dziewczyny, kt贸re s膮 zielone jak ja 馃槉 鉂

M贸wisz masz 馃榿
    https://www.suwaczki.com/

Pum, Naya lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

馃崁馃崁馃崁 18cs馃崁馃崁馃崁
    3cs z Acard 150
    1cs Lametta 5dc-9dc, 2x 2.5mg- 鉂 przero艣ni臋ty p臋cherzyk, cykl bez owu 馃樁
    2cs z Lametta 3-7dc, 1x2.5mg- owu 14dc鉁娾湂

馃懅Ona:
    hormony鉁旓笍, regularne cykle z owulacjami鉁旓笍, test PCT鉁旓笍, dro偶ne jajowody 鉁旓笍, tarczyca 鉁旓笍, cytologia 鉁旓笍, AMH 1.66, Fe鉁旓笍, ferrytyna 鉁旓笍,
    馃弳wygrana walka z insulin膮 (luty 10.8-> lipiec 6,6), HOMA 1.37鉁旓笍
    鉁旓笍 Subpopulacje limfocyt贸w
    鉂擟ytokiny, KIRy, kariotyp, Wit. D, bia艂ko C i S

鉂嶩omocysteina 11.1 (7.2021) 鉃★笍 9.4 (8.2021)
    鉂嶱AI-1 4G hetero
    鉂嶤zynnik V Leiden 1691G>A hetero
    鉂嶮THFR_677C>T + MTHFR_1298A>C hetero

馃懄On:
    HBA: 91%鉁旓笍 FDNA :7%鉁旓笍
    morfo: 鉁旓笍8% (9.2020) 鉃★笍 鉂2% z 240mln (7.2021)

馃挭Plan: in vitro grudzie艅 2021- d艂ugi protok贸艂 馃崁
  • Zielone.Slo艅ce Autorytet
    Post贸w: 2297 4601

Wys艂any: 3 marca, 10:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hejka 馃尫, ja Wam troch臋 pobiadole, bo ju偶 d艂u偶szy czas si臋 staramy i co raz cz臋艣ciej my艣l臋 o IVF. 馃様
    Takie pe艂ne starania co cykl trwaj膮 od ponad 2 lat.
    Z dro偶nymi jajowodami od pa藕dziernika 2019.
    We wrzesniu i pa藕dzierniku 2020 zdecydowali艣my si臋 na 2 IUI ale to nic nie pomog艂o, dodatkowo okaza艂o si臋, 偶e parametry nasienia spad艂y.
    W grudniu 2020 mia艂am robion膮 laparoskopi臋 i wysz艂y mi drobne ogniska endometriozy, ale lekarz m贸wi艂, 偶e tego by艂o na tyle ma艂o, 偶e nie mam si臋 czym przejmowa膰. 馃し
    Obecnie od 4 miesi臋cy m膮偶 si臋 suplementuje, zmieni艂 troch臋 diet臋 i wkr贸tce b臋dziemy bada膰 efekty 馃Ω.
    Aaa i mam PCOS.

Ps. Te偶 razem z Otter testuj臋 spos贸b na suwaczek. 馃榿

呕ycz臋 wszystkim jak najkr贸tszych stara艅!

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 3 marca, 11:06

Otter lubi t臋 wiadomo艣膰

Starania od 12.2018
    馃懇 '92
    Czynnik V (R2)鉂, MTHFR C677T鉂, PAI-1 4G - hetero鉂
    馃敼Jajowody dro偶ne obustronnie,
    馃敼AMH 2020 - 5,09鉁旓笍06.21 - 8,14 馃槺
    馃敼Laparoskopia - 12.2020 鉃★笍Endometrioza 1st. 鉂
    馃敼Homocysteina 8.21 - 4,55
    馃懆 '90
    Nasienie:
    馃敼5.2019 鉁旓笍
    馃敼7. 2020 HBA 89%
    馃敼04.2021: ruchliwo艣膰 45%, morfologia 4% 馃コ
    馃敼SDF: 6,15% 馃憤

Invicta Warszawa
    1. IUI 26.09.20 馃嵎
    2. IUI 27.10.20 馃嵎- s艂abe nasienie 鈽癸笍
    19.06 PUNKCJA - pobrano 15 oocyt贸w - 4 blastki i 9 zamro偶onych oocyt贸w
    鉂わ笍 28.07.21 kriotransfer 4.1.2 馃導锔
    馃拤08.21 histeroskopia - usuni臋te mikropolipy + biopsja endometrium
    鉂わ笍 22.09.21 kriotransfer 馃檹 walcz gwiazdeczko

Zosta艂y nam 2 zarodki鉂勶笍鉂勶笍鉂勶笍 w 5 dobie. 2 x 4.2.2
  • Achna Autorytet
    Post贸w: 1046 1348

Wys艂any: 3 marca, 10:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Witam w 艣rod臋 馃榿
    Wojowniczka edno og艂asza ze pierwszy raz od 4 miesi臋cy dosta艂am okres. Zwi臋kszon膮 dawka hormonu zadzia艂a艂a. Endo ruszylo. Nie wiem jak on d艂ugo potrwa ale juz sam fakt ze widz臋 偶ywa krew jest motywuj膮cy :) 鈾ワ笍 lecimy po swoje 馃榿馃榿馃榿

Mi艂ego dnia 鉂わ笍

Martyna33, futuremama, Naya, Mama8latka, Niebieska Gwiazda, Otter lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

馃懠11.2020r. 11tc馃挃

馃懕鈥嶁檧锔 28 lat
    3dc:
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73
    Lh-7.78鉁旓笍
    Fsh-7.48鉁旓笍
    Estradiol-59.54鉁旓笍
    Prolaktyna-11.45鉁旓笍
    Testosteron-0.27鉁旓笍
    呕elazo 43--->54--->253--->199--->164鉁旓笍
    Wit. D 47.1鉁旓笍
    Ferrytyna 2.94 - - - >14.06 鉁旓笍鉂
    馃懕鈥嶁檪锔29 lat
    morfologia 4 %--->5%鉁旓笍
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml鉁旓笍
    obni偶ony ruch 鉂

Ona: Pregna start, omega 3, wit c, wit e, nac, , wiesio艂ek, dong quai, ananas.
    On: komplex vitamin, l-karnityna, salfazin.

鈥淒alej. Otw贸rz drzwi, o kt贸rych m贸wiono, 偶e nie da si臋 ich otworzy膰. Tam czeka 偶ycie鈥
  • futuremama Autorytet
    Post贸w: 4958 3393

Wys艂any: 3 marca, 11:06

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Achna wrote:
    Witam w 艣rod臋 馃榿
    Wojowniczka edno og艂asza ze pierwszy raz od 4 miesi臋cy dosta艂am okres. Zwi臋kszon膮 dawka hormonu zadzia艂a艂a. Endo ruszylo. Nie wiem jak on d艂ugo potrwa ale juz sam fakt ze widz臋 偶ywa krew jest motywuj膮cy :) 鈾ワ笍 lecimy po swoje 馃榿馃榿馃榿

Mi艂ego dnia 鉂わ笍
    Pewnie rzadko si臋 to zdarza ale teraz bardzo si臋 ciesz臋 z Twojej @ :) Super, 偶e ruszy艂o鉂

Achna, snw lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    馃懄08.2015 馃懅12.2018
    馃挃12.2020, 01.2021
鈥光 3 4 5 6 7 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Zesp贸艂 Policystycznych Jajnik贸w (PCOS) 鈥 dieta dla p艂odno艣ci

Zespó艂 policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najcz臋艣ciej wyst臋puj膮cych zaburze艅 endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najcz臋stsz膮 przyczyn膮 zaburze艅 owulacji i problemów z zaj艣ciem w ci膮偶臋. Przeczytaj jakie s膮 objawy PCOS, jak wp艂ywa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób mo偶esz pomóc sobie diet膮.   

CZYTAJ WI臉CEJ

11 najcz臋stszych pyta艅 o IUI, czyli inseminacja w pigu艂ce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzysta膰 z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie s膮 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋 po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najcz臋stszych pyta艅 o inseminacj臋. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Sezonowa dieta zwi臋kszaj膮ca p艂odno艣膰 鈥 p艂odne smaki jesieni

Jesie艅 to 艣wietny moment na wprowadzenie zmian do stylu 偶ycia i diety, które mog膮 pozytywnie wp艂yn膮膰 na p艂odno艣膰 i tym samym zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋. Jakie produkty wybiera膰 jesieni膮? Które sk艂adniki maj膮 szczególne znaczenie w kontek艣cie p艂odno艣ci? Podpowiadaj膮 ekspertki - Ania i Zosia z Akademii P艂odno艣ci. 

CZYTAJ WI臉CEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozw贸j Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego