X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kobietki starajace sie z endometioza i po laparoscopii !!!
Odpowiedz

kobietki starajace sie z endometioza i po laparoscopii !!!

Oceń ten wątek:
  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 16 października 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkie kobitki staraja sie o bobaska do podzielenia sie swoimi przezyciami czy ktorejs sie udalo??? ja osobiscie staram sie 5 lat I walcze z tym cholerstem ale jak narazie nie udaje sie ;(

    ilonek lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa32 wrote:
    Zapraszam wszystkie kobitki staraja sie o bobaska do podzielenia sie swoimi przezyciami czy ktorejs sie udalo??? ja osobiscie staram sie 5 lat I walcze z tym cholerstem ale jak narazie nie udaje sie ;(
    Witaj :-)Ja narazie walcze 7my miesiac i nic....:-(22.10ide do mojego gina z meza wynikami...zobaczymy co mi powie i czy bede miala robiona laparoskopie z HSG ....:-(

    ewa32 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w czerwcu mialam operacje, endo w prawym jajniku. od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia. teraz czekamy na testowanie. no i oczywiscie robie wykres...

    ewa32 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    ja w czerwcu mialam operacje, endo w prawym jajniku. od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia. teraz czekamy na testowanie. no i oczywiscie robie wykres...
    Trzymam mocno kciuki by Ci sie udało....Ja ciagle podenerwowana tym kiedy bede miala laparo

    63b363a823.png
  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 16 października 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz jestem po laparoscopii 7 miesiecy ale narazie cudow nie widac !!!!

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 16 października 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po laparoskopii ponad 5 miesięcy, mam stwierdzoną endometriozę i jak na razie jeszcze dzidziuś się nie zagnieździł ale wierze że niebawem to nastąpi

    ewa32, marinareczka lubią tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 16 października 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki w sierpniu przeszlam laparoskopowe usuniecie prawego jajowodu powod ciaza pozamaciczna... ale nadzieja jest i starania tez..

    ewa32 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 16 października 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super dziweczyny ciesze sie ze nie jestem z tym wszystkim sama ;)) razem jakos razniej , nie pozostaje nic tylko serduszkowac !!!!moje kochane ....dziecko-w-luzeczku.gif

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 16 października 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tylko się kochać a wtedy szanse są

    ewa32 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak czulyscie sie po laparo?ja boje sie zabiegu ale moze znajda przyczyne i bede wiedziala gdzie przyczyna czy zrosty czy cholera wie co....:-(

    ewa32 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 16 października 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po laparoscopii czulam sie okropnie !!!!!!! ale kazdza z nas jest inna I inaczej nosi bol , mnie osobiscie okropnie bolalo ramie masakra okolo tygodna ale co do samego zabiegu to spoko ;)) 3 malutkie dziurki , nawet szwow nie mialam pieknie sie zagoilo I sa br malurkie blizny ;)) takze nie ma sie czego bac kochane moje chcemy miec dzieci trzeba czasem troszke pocierpiec ;))) pozdrawiam wszystkie staraczki

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj cholera...niby mowia ze klatka piersiowa boli bo schodzi Co2.Wazne by po narkozie niezwracac to jest meczace....a Ewcia po zabiegu mialas jakies przeciwbolowe srodki czy nie trzeba bylo

    ewa32 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    jestem po laparoskopii ponad 5 miesięcy, mam stwierdzoną endometriozę i jak na razie jeszcze dzidziuś się nie zagnieździł ale wierze że niebawem to nastąpi
    Mialas jakies zrosty czy sama endo?Ja juz bym.chciala byc po....:-(

    ewa32 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ewa32 Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 16 października 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do klatki piersiowej tez mnie bolala cholernie ale u mnie to inny powod bo ja choruje na astme wiec .... samam rozumiesz inne objawy inny organism co do srodkow przeciwbolowych to dostalam nurofen , panadol plus antybiotyk I jedne leki przeciw wirusowe nie pamietam nawy bo ja mieszkam w IRL I laparo mialam tutaj ... co do zabiegu to lwy jajowod calkowiecie zatkany a na drugim zrosty endo w dodatku mialam polipa I tak jak okreslili to lekarze po polsku musiesli wszystko<< porozsuwac << powiedzieli ze byla to endo I do pol roku powinnam zajsc narazie czekam I powiem szczerze ze trace juz ochote na to wszystkko za duzo nerowo mnie to koszyuje I psychika siada ,,,, no ale coz jest wiele kobiet z tym problemem wiec daje rade ;))ps. przepraszam za pisownie ale nie posiadam pl znakow .

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa32 wrote:
    Co do klatki piersiowej tez mnie bolala cholernie ale u mnie to inny powod bo ja choruje na astme wiec .... samam rozumiesz inne objawy inny organism co do srodkow przeciwbolowych to dostalam nurofen , panadol plus antybiotyk I jedne leki przeciw wirusowe nie pamietam nawy bo ja mieszkam w IRL I laparo mialam tutaj ... co do zabiegu to lwy jajowod calkowiecie zatkany a na drugim zrosty endo w dodatku mialam polipa I tak jak okreslili to lekarze po polsku musiesli wszystko<< porozsuwac << powiedzieli ze byla to endo I do pol roku powinnam zajsc narazie czekam I powiem szczerze ze trace juz ochote na to wszystkko za duzo nerowo mnie to koszyuje I psychika siada ,,,, no ale coz jest wiele kobiet z tym problemem wiec daje rade ;))ps. przepraszam za pisownie ale nie posiadam pl znakow .


    Ja takze sie twgo wszystkiego obawiam....Moje nadzieje sa znikome na pozytywne zakonczenie sprawy....we wtorek bede wiedziala wiecej zerwe sie z dyzuru i skocze do mojego ginka i bede wiedziala cos wiecej kiedy zabieg itd....a w czwartek onkologia badanie piersi:-(ciagle stres :-(

    ewa32 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 16 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Mialas jakies zrosty czy sama endo?Ja juz bym.chciala byc po....:-(

    miałam zrosty, torbiel endometrialną, i przy okazji usunięto mi też mięśniaka macicy

    ewa32 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek, spokojnie, ja mialam ciecie, takie cesarskie to dopiero byl bol, na drugi dzien kazali wstawac a ja trzy razy zemdlalam. natomiast moja kloezanka z lozka obok miala laparo i skakala na drugi dzien i jeszcze nam pomagala wstac. nie boj sie. ja jestem panikara i przezylam to Ty tez dasz rade.

    trzymam kciuki

    ewa32 lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 16 października 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Ja takze sie twgo wszystkiego obawiam....Moje nadzieje sa znikome na pozytywne zakonczenie sprawy....we wtorek bede wiedziala wiecej zerwe sie z dyzuru i skocze do mojego ginka i bede wiedziala cos wiecej kiedy zabieg itd....a w czwartek onkologia badanie piersi:-(ciagle stres :-(

    czy idziesz do onkologa bo wyczułaś jakieś zgubienia czy kontrola

    ewa32 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    ilonek, spokojnie, ja mialam ciecie, takie cesarskie to dopiero byl bol, na drugi dzien kazali wstawac a ja trzy razy zemdlalam. natomiast moja kloezanka z lozka obok miala laparo i skakala na drugi dzien i jeszcze nam pomagala wstac. nie boj sie. ja jestem panikara i przezylam to Ty tez dasz rade.

    trzymam kciuki


    Anulja ja tez jestem.panikaro....ach coz.ma byc to bedzie....Musze wlaczyc u siebie pozytywne myslenie

    ewa32 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 16 października 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też bolały ramiona po znieczuleniu, ale ogólnie czułam się dobrze , mialam chrypkę, a zaraz po wybudzeniu było mi bardzo zimno, trzęsłam się , ale personel medyczny się tym zajął i po chwili było już mi ciepło, jeśli chodzi o leki przeciwbólowe to dostawałam tyle by mnie nie bolało, pozostały 3 male nacięcia,

    ewa32 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ