X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kraków, okolice. Jest ktoś??;)
Odpowiedz

Kraków, okolice. Jest ktoś??;)

Oceń ten wątek:
  • claudiuszek Autorytet
    Postów: 559 589

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie przyszłe mamusie krakowianki!!!

    mhsvi09k4211dm8g.png

  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre zostaną mamusiami kolejny raz :)

    2nn343r8myc9wlws.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudus026 wrote:
    hej kochane :) macie jakis dobry gabinet z USG w Krakowie który pokaże mi wczesna ciążę?
    Sądzę, że już za późno, ale może komuś się przyda. Dobre usg mają w ultramedice na Piłsudskiego.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny z Krakowa...jakich lekarzy polecacie z okolic Sródmieścia i bliska Nowa HUta? chodze na nfz-ale czas na zmiane lekarza,bo ten chyba nie wie co robi...niestety jesli sie nie zapłaci to często jest lekka olewka..:( wiec zdecydowałam sie isc prywatnie...Zalezy mi na tym że jak juz zapłace,to bede zadowolona, dlatego sie pytam Was....no oczywiscie idealnie by było niezbyt drogo tak powiedzmy do 150 zł ( z usg i receptami)....
    kiedys chodziłam do dr Ufnalewskiego-ale wkurzało mnie czekanie w kolejce na umowioną wizyte ponad 3 godz, no i teraz mam do niego troche za daleko....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj na Krowoderskiej Anna Wójtowicz. Tam chyba mają 150 za wizytę z USG. Niedawno jak dzwoniłam, to tak mi powiedzieli.

    Allmita lubi tę wiadomość

    2nn343r8myc9wlws.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę na Olszańską do "Gemini" do dr Kwiatkowskiej- Panek. Wizyta z USG 110 zł a czasem przy samym monitoringu tylko 50 zł.

    Allmita lubi tę wiadomość

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Cześć dziewczyny. Też jestem z Krakowa. Korzystam z opieki medycznej w Luxmedzie, ale od niedawna. Od pół roku chodzę tam do ginekolog Ewy Warzechy i od 3 cykli staramy się o dziecko. Wiem, że to krótko, ale po ostatniej wizycie nie jestem pewna czy nie zmienić ginekologa. I stąd moje dwa pytania:

    Czy któraś z Was chodzi/chodziła do tej Pani doktor i jakie ma opinie na jej temat?

    Czy jest ginekolog z Luxmedu w Krakowie, kogo możecie polecić?

    Z góry dzięki za odpowiedzi :*

    Ja szukam zawsze opini na znanylekarz. Ja leczę sie w enel medzie, ona tez tam jest, ale nie szlam do niej, bo miała jakos mało pozytywów. Ogólnie chodzę na pleszowska, w prywatnym byłam tylko żeby dowiedzieć sie czemu cykle mam nieregularne, ale nawet mnie nie zbadała. :( wiec kolejny gin pod znakiem zapytania. Ah

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, dołączam do zacnego grona;)
    Jestem staraczką 5ty cykl-właśnie zaczynam. Liczę, że niedługo się uda:)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianki kochane :) Czy jesteście w stanie polecić mi andologa lub dobrego urologa, który bedzie się znał na wynikach badania nasienia i ewentualnym leczeniu ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 3 maja 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 22:59

    cl2sjfv.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 maja 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka nie zrezygnowałam z niej. Próbowałam zmienić gina ale dwóch kolejnych u których bylam z wielkimi nadziejami że będą świetni okazali się taka porażką, że aż wyszłam wkurzona z gabinetu na maxa.

    Co takiego się stało, że wg Ciebie jest najgorsza ?? Ja jestem z niej zadowolona obecnie bardziej niż wcześniej

    ckaidqk34aroni5a.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 5 maja 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 22:59

    cl2sjfv.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli któraś z Was jest z Krakowa to mam na zbyciu pół opakowania inofemu plus gratisy(żel conceive,testy owu)...jak coś to piszcie na priv..

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ