X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kraków, okolice. Jest ktoś??;)
Odpowiedz

Kraków, okolice. Jest ktoś??;)

Oceń ten wątek:
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 18 września 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tylko raz podkusiło żeby iść na NFZ, byłam w Larmedzie i nigdy więcej, zostałam potraktowana jak natręt, wszystko szybko, szybko, nawet rozebrać się nie mogłam na spokojnie. A Twój lekarz prywatny przyjmuje też na NFZ? Czasami to jest dobre wyjście

    Shafuli lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Mnie tylko raz podkusiło żeby iść na NFZ, byłam w Larmedzie i nigdy więcej, zostałam potraktowana jak natręt, wszystko szybko, szybko, nawet rozebrać się nie mogłam na spokojnie. A Twój lekarz prywatny przyjmuje też na NFZ? Czasami to jest dobre wyjście
    Obawiam się, że przy tej ilości pacjentek, które ma nie ma co liczyć na wizytę u niego na NFZ. On w ramach NFZ jest szefem oddziału ginekologii-endokrynoligicznej w szpitalu uniwersyteckim, więc chyba w wizyty na NFZ się już nie bawi.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 18 września 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Obawiam się, że przy tej ilości pacjentek, które ma nie ma co liczyć na wizytę u niego na NFZ. On w ramach NFZ jest szefem oddziału ginekologii-endokrynoligicznej w szpitalu uniwersyteckim, więc chyba w wizyty na NFZ się już nie bawi.

    Nie wiem jak jest Krk, ale jak leżałam w Katowicach na ginekologii-endokrynologicznej to szef przyjmował w przychodni szpitalnej, bo tam się tez potem odbierało swoje wyniki badań. Jak wychodziłaś ze szpitala to od razu dawali Ci termin na wizytę w przychodni.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 18 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak swoja drogą to też zależy na jakiego lekarza się trafi, bo ja chodziłam w Katowicach prywatnie do takiego, co właśnie kierował do szpitala na wszystkie badania, twierdząc, że wszyscy płacimy te składki na NFZ to należą nam się badania i diagnoza na koszt państwa. Szkoda, że mój wcześniejszy gin nie miał takiego podejścia bo sporo pieniędzy bym oszczędziła...

    emaj lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 września 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie kieruje mnie na badania, ale powiedział, żebym poszła na NFZ po skierowania bo szkoda płacić za badania. I też od razu mówił, że gdyby tylko cokolwiek się działo, to od razu mam miejsce na oddziale. I wiem, że tak by było, bo moja mama prowadziła u niego ciążę i zapewnił jej miejsce.

    Vesper lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego, chyba sie wybiorę właśnie do Twojego gina, Matleenna. Mam też ginkę na NFZ, ale wszystkie wiemy, jak to się kończy, jeśli chodzi o bardziej zaawansowaną diagnostykę :P kiedy mi radzisz się do niego wybrać? przed ovu czy po? (na poczatku nowego cyklu chcę zrobić resztę badań hormonalnych do kompletu). Pozdrawiam :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi powiedzieć, bo mnie się udało zaciążyć przed rozpoczęciem badań. Mieliśmy iść w pełną diagnostykę od kolejnego cyklu, ale zamiast tego pojawił się Junior.

    Ja bym pewnie poczekała do kolejnego cyklu, bo gdyby fasol się jednak trafił to szkoda kasy ;)

    Edit
    Mam nadzieję, że ten Twój skok zwiastuje, że spotkamy się u Jacha, ale obydwie na wizycie brzuszkowej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 19:00

    Vesper lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 20 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak czy inaczej wybiorę się do niego w kolejnym cyklu - na początku najbliższego mam jeszcze parę badań do zrobienia. No chyba, że mój prognozowany cykl bezovu będzie jednak szczęśliwy ;) to wtedy to będzie ciągle stary cykl, nie? ;)
    Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie. To mój pierwszy cs, więc jeszcze się luzuję.
    Mimo to mam nadzieję, że się spotkamy u Jacha - z brzuchami, oczywiście :D
    zdrowia dla Was, Matleena! :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 września 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za to mocno kciuki :D

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 25 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia, a Ty kiedy na USG idziesz?

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej podpinam sie do wątku :) Ja tez z Krakowa ;)

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 19 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Shafuli :)

    Matleena, udało mi się dostać skierowanie do endo na NFZ (ostatnio wyszły mi podwyższone anty TG, reszta badań w normie, trochę mało FT3, ale też w normie), więc do Jacha się jeszcze nie wybieram. Mam wizytę u endo na NFZ niebawem (cud wspomagany ;)), pewnie on zdecyduje, co dalej. Mam nadzieję, że masz się dobrze :)
    pozdrawiam! :)

    A-nisia! powodzenia <3!

    Matleena lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się przez ostanie 10 lat leczyłam na nfz w KovMedzie i myślałam ze jestem zachwycona . Wszytko fajnie dopóki nie zaczęłam myśleć o dziecku. Usłyszałam, że mam czas...( niedługo 35 lat !) i zero jakichkolwiek badań - tylko " monitor owulacji" - czyli "chyba była więc niech sie pani dalej stara i pewnie to wina męża".Na badania nasienia nawet nie spojrzała ( badania robiliśmy własnym sumptem). Nigdy nie wspomniała o sprawdzeniu hormonów - sama zbadałam i ...wow mam prolaktyne 3x podwyższoną bez obciążania. Poszłam prywatnie do innej kliniki w Krakowie- na razie jestem zadowolona...tylko płace :( No i chyba trzeba płacić żeby coś zyskać w tym kraju :/
    Do endo tez sie zapisałam prywatnie - miesiąc czekania - moja pierwsza wizyta. Pani ma dużo opinii pozytywnych na znanym lekarzu ...już tylko tak szukam.
    Siostra leczy sie u Milewicza - ale ja jakoś jeszcze go mijam - może to będzie ostateczność :P

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 października 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się leczę w kovmedzie, ale moja dr jak zapytałam co powinnam zrobić przed staraniem to, dała mi liste badań, niestety nie na nfz, więc wszystko w swoim zakresie - i tu z tym lipa, bo już ponad 250 zł dałam na badania.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 24 października 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczę się na "dwa fronty" :P inne opcji w Polandii nie widzę :P

    Shafuli lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 30 października 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Czy jest tu ktos z okolic Trzebini, Chrzanowa

    co do badan o jakich piszecie - ja zadnych nie robilam, zreszta w pierwszej ciazy mieszkalam w Anglii a tam to odminne podejscie maja, niestety.

    Teraz zaczynamy z mezem starac sie o rodzenstwo...i zobaczymy.

    Pozdrawiam

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • mikaa85 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 30 października 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mszana Dolna się kłania nie wiem czy wiecie gdzie to? Ale nie o tym do jakiego lekarza iść prywatnie aby dostać się do Kopernika na ginekologie-endokrynologie. Chyba ze znacie ginekolog endokrynolog z okolic Myslenic-Krakow?

    be2cf6b73e392fb5895faa11b3d297f2.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 30 października 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jakiego lekarza żeby się do Kopernika dostać, ale może sprawdź kto pracuje tam na oddziale (na www) ja chodze prywatnie do jegpdnego z lekarzy z Kopernika ale z ginekologii

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa85 wrote:
    Witam Mszana Dolna się kłania nie wiem czy wiecie gdzie to? Ale nie o tym do jakiego lekarza iść prywatnie aby dostać się do Kopernika na ginekologie-endokrynologie. Chyba ze znacie ginekolog endokrynolog z okolic Myslenic-Krakow?

    Dr Milewicz Tomasz - ginekolog - endokrynolog i pracuje tez na Kopernika a na Sądowej ma prywatny gabinet. Duzo kobiet go poleca - ja jeszcze nie byłam ale z 3 znajome bardzo chwalą .

  • mikaa85 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 1 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Dr Milewicz Tomasz - ginekolog - endokrynolog i pracuje tez na Kopernika a na Sądowej ma prywatny gabinet. Duzo kobiet go poleca - ja jeszcze nie byłam ale z 3 znajome bardzo chwalą .
    Czytałam opinie na jego temat i dają dużo do myslenia. Spróbuję jutro do niego zadzwonić i do innej kobiety z Kopernika i zobaczę na kiedy terminy.ze tez musiał ten testosteron wyskoczyć. Biorę się za siebie w środę wizyta u dietetyk zobaczymy co mi powie. Dziękuję za odp

    be2cf6b73e392fb5895faa11b3d297f2.png
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ