X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kraków, okolice. Jest ktoś??;)
Odpowiedz

Kraków, okolice. Jest ktoś??;)

Oceń ten wątek:
  • Monikkk Autorytet
    Postów: 681 485

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa85 wrote:
    Witam Mszana Dolna się kłania nie wiem czy wiecie gdzie to? Ale nie o tym do jakiego lekarza iść prywatnie aby dostać się do Kopernika na ginekologie-endokrynologie. Chyba ze znacie ginekolog endokrynolog z okolic Myslenic-Krakow?

    Wiemy wiemy:) Ja chodzę do dr. Andrzeja Wojtysia, ma swój gabinet na placu szczepńskim, chyba jest tez endokrynologiem, nie wiem dokładnie bo nie mam akurat potrzeby z tej działki korzystac ale jest bardzo ceniony w leczeniu endometriozy, wiec cos mi swita ze jedno z drugim ma wiele wspólnego.
    Pracuje na Kopernika w Krk.
    Jest świetnym ginekologiem, bardzo go polecam.

    mikaa85 lubi tę wiadomość

    Nasze słoneczko Marcelinka 6.05.2016 <3
    ~~~~~~
    Lenka(25tc) ur. 31.05.2014, zm. 5.06.2014
    Czuję, że synuś-Miłoszek(10tc), 4.10.2013r.
    Aniołki nasze, dziękujemy, że mogliśmy się Wami cieszyć choć przez chwilę...Kochamy Was
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 1 listopada 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina85 wrote:
    Czesc dziewczyny,
    Czy jest tu ktos z okolic Trzebini, Chrzanowa

    co do badan o jakich piszecie - ja zadnych nie robilam, zreszta w pierwszej ciazy mieszkalam w Anglii a tam to odminne podejscie maja, niestety.

    Teraz zaczynamy z mezem starac sie o rodzenstwo...i zobaczymy.

    Pozdrawiam
    Teraz to już ja w pewnym sensie, bo się przeprowadziliśmy - Jaworzno

    Karolina85 lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 1 listopada 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa85 wrote:
    Witam Mszana Dolna się kłania nie wiem czy wiecie gdzie to? Ale nie o tym do jakiego lekarza iść prywatnie aby dostać się do Kopernika na ginekologie-endokrynologie. Chyba ze znacie ginekolog endokrynolog z okolic Myslenic-Krakow?
    Mój lekarz jest kierownikiem tego oddziału, dr Robert Jach

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 1 listopada 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper, daj znać co tam u Ciebie. U nas na razie nie jest źle. Ciągle w dwupaku :)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • JaAnna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa85 wrote:
    Czytałam opinie na jego temat i dają dużo do myslenia. Spróbuję jutro do niego zadzwonić i do innej kobiety z Kopernika i zobaczę na kiedy terminy.ze tez musiał ten testosteron wyskoczyć. Biorę się za siebie w środę wizyta u dietetyk zobaczymy co mi powie. Dziękuję za odp

    Witajcie, wyprowadziłam się z Krakowa, ale swego czasu miałam przyjemność poznać dr Milewicza. Moim zdaniem to lekarz do zadań specjalnych, najlepszy z najlepszych w diagnozowaniu i leczeniu takowych. Pacjentki to całe jego życie, mogą dzwonić o każdej porze (co bywa irytujące, gdy się już siedzi w gabinecie i tych rozmów słucha), co powoduje, że biedny doktor potrafi zasnąć wypisując receptę (i ten dylemat: budzić go, czy nie?). Przyjmuje prywatnie, ale jak trzeba wypisać skierowanie na drogie badania, zaprasza do kliniki.
    Nie każdemu jednak przypadnie do gustu. Chyba nigdy nie ma go na czas;) Nie tłumaczy się ze swoich decyzji, ogólnie jest małomówny i mówi tylko to, co powiedzieć musi.
    Najlepiej się do niego wybrać, gdy inni są bezradni (wizyty u doktora są naprawdę czasochłonne;)

    Głowa do góry, od Góry wszystko zależy;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaAnna wrote:
    Witajcie, wyprowadziłam się z Krakowa, ale swego czasu miałam przyjemność poznać dr Milewicza. Moim zdaniem to lekarz do zadań specjalnych, najlepszy z najlepszych w diagnozowaniu i leczeniu takowych. Pacjentki to całe jego życie, mogą dzwonić o każdej porze (co bywa irytujące, gdy się już siedzi w gabinecie i tych rozmów słucha), co powoduje, że biedny doktor potrafi zasnąć wypisując receptę (i ten dylemat: budzić go, czy nie?). Przyjmuje prywatnie, ale jak trzeba wypisać skierowanie na drogie badania, zaprasza do kliniki.
    Nie każdemu jednak przypadnie do gustu. Chyba nigdy nie ma go na czas;) Nie tłumaczy się ze swoich decyzji, ogólnie jest małomówny i mówi tylko to, co powiedzieć musi.
    Najlepiej się do niego wybrać, gdy inni są bezradni (wizyty u doktora są naprawdę czasochłonne;)
    Moja siostra mówiła dokładnie to samo.
    Ja jakoś nie umiem sie na niego zdecydować - może dla tego że straszna ze mnie gaduła i lubię wszystko wiedzieć itd i chyba milczenie doktora by mnie zabiło :P
    Ja na razie jestem zadowolona ze swoje lekarki.
    A jak cos planuje iść do Macierzyństwa ...tylko czy będzie mnie na to stać ? :P

  • JaAnna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się ma swego sprawdzonego, to chyba nie warto zmieniać:)

    Głowa do góry, od Góry wszystko zależy;)
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 14 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaAnna wrote:
    Jak się ma swego sprawdzonego, to chyba nie warto zmieniać:)
    A nie wyprowadziła się przypadkiem na pomorze???? Wiem wiem głupie pytanie dawno miałam znajomą która miała się wyprowadzić w tamte okolice

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • JaAnna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    A nie wyprowadziła się przypadkiem na pomorze???? Wiem wiem głupie pytanie dawno miałam znajomą która miała się wyprowadzić w tamte okolice

    Hej, jeśli to pytanie do mnie, to nadal mieszkam w Małopolsce, tylko powietrze mam czystsze:D

    Głowa do góry, od Góry wszystko zależy;)
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Ja do niego chodziłam, ale generalnie dobre wrażenie i tyle. Mną się bardzo nie przejął. A jak wykrył u mnie wodniaka to wypisał skierowanie do kliniki na Kopernika bo powiedział że on się nie podejmie leczenia i operacji. Generalnie mnie olał, już do niego nie wrócę. Może jak nie masz skomplikowanego problemu to pomoże. Powodzenia!

    Jeśli można tak powiedzieć, że "z całego serca", to nie polecam lekarza Tomasza Basty z całego serca. Wiem, o czym mówię. To jest lekarz biznesman. Kiedy ma być w gabinecie, dodaje marne posty na swoim fanpejdżu. Opinie ma nabite przez swoich znajomych. Usuwa negatywne opinie na swój temat z portali. Nie dajcie się zwieść. Poziom wiedzy tego lekarza (i nie tylko wiedzy) jest baardzo niewystarczający, szczególnie gdy chodzi o ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 12:30

    Yousee lubi tę wiadomość

    2nn343r8myc9wlws.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    Moja siostra mówiła dokładnie to samo.
    Ja jakoś nie umiem sie na niego zdecydować - może dla tego że straszna ze mnie gaduła i lubię wszystko wiedzieć itd i chyba milczenie doktora by mnie zabiło :P
    Ja na razie jestem zadowolona ze swoje lekarki.
    A jak cos planuje iść do Macierzyństwa ...tylko czy będzie mnie na to stać ? :P

    Nie idź do Macierzyństwa. Lepiej do Arki.

    2nn343r8myc9wlws.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Też jestem z Krakowa. Korzystam z opieki medycznej w Luxmedzie, ale od niedawna. Od pół roku chodzę tam do ginekolog Ewy Warzechy i od 3 cykli staramy się o dziecko. Wiem, że to krótko, ale po ostatniej wizycie nie jestem pewna czy nie zmienić ginekologa. I stąd moje dwa pytania:

    Czy któraś z Was chodzi/chodziła do tej Pani doktor i jakie ma opinie na jej temat?

    Czy jest ginekolog z Luxmedu w Krakowie, kogo możecie polecić?

    Z góry dzięki za odpowiedzi :*

    Marietta lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 21 listopada 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Cześć dziewczyny. Też jestem z Krakowa. Korzystam z opieki medycznej w Luxmedzie, ale od niedawna. Od pół roku chodzę tam do ginekolog Ewy Warzechy i od 3 cykli staramy się o dziecko. Wiem, że to krótko, ale po ostatniej wizycie nie jestem pewna czy nie zmienić ginekologa. I stąd moje dwa pytania:

    Czy któraś z Was chodzi/chodziła do tej Pani doktor i jakie ma opinie na jej temat?

    Czy jest ginekolog z Luxmedu w Krakowie, kogo możecie polecić?

    Z góry dzięki za odpowiedzi :*

    Kamilka, ja też korzystam z Luxmedu w Krakowie, jak dla mnie najlepszy gin to Karolina Kwater- Poznańska. świetna, młoda, konkretna, zwłaszcza, jeśli staracie się o dziecko.

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta dziękuję za odpowiedź ;) Już myślałam, że nikt tu nie zagląda ;)

    Zarkne na grafik tej doktorki i być może się wybiorę w styczniu bo na grudzień już mam wizytę zarezerwowaną u tej mojej ;)


    ckaidqk34aroni5a.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaAnna wrote:
    Witajcie, wyprowadziłam się z Krakowa, ale swego czasu miałam przyjemność poznać dr Milewicza. Moim zdaniem to lekarz do zadań specjalnych, najlepszy z najlepszych w diagnozowaniu i leczeniu takowych. Pacjentki to całe jego życie, mogą dzwonić o każdej porze (co bywa irytujące, gdy się już siedzi w gabinecie i tych rozmów słucha), co powoduje, że biedny doktor potrafi zasnąć wypisując receptę (i ten dylemat: budzić go, czy nie?). Przyjmuje prywatnie, ale jak trzeba wypisać skierowanie na drogie badania, zaprasza do kliniki.
    Nie każdemu jednak przypadnie do gustu. Chyba nigdy nie ma go na czas;) Nie tłumaczy się ze swoich decyzji, ogólnie jest małomówny i mówi tylko to, co powiedzieć musi.
    Najlepiej się do niego wybrać, gdy inni są bezradni (wizyty u doktora są naprawdę czasochłonne;)


    Ja Milewicza nie byłam w stanie zaakceptować... jak dla mnie nastawiony za mocno na pieniądze, za mało na człowieka/ pacjenta/ kobietę... Czasu rzeczywiście trzeba mieć w zanadrzu dużo, przchodząc na 21 przyjmował mnie 24-1 w nocy ;) Wiedzy mu nie można odmówić, bo facet wydał chyba z 200 prac naukowych. Ale nie mogłam go znieść. Byłam kilka razy, ostatni raz po poronieniu, wypisał mi skierowanie na badania za 3 000 złotych, oczywiście mialam je zrobić prywatnie, nie w szpitalu. Powiedział, żebym przyszła jak wykonam, więc zapytałam, które najistotniejsze, bo nie nie wydam takich pieniędzy. Na to facet zachował się okrutnie nieprofesjonalnie, krzyczał na mnie (jak zawsze jest nudny i spokojny ;)) tak normalnie się darł, że chyba mi nie zależy żeby się dowiedzieć dlaczego tak się stało.
    Lekarz dobry, ale z tego co wiem, są lepsi jeszcze w Koperniku i może milsi w obejściu ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki,
    Kraków UWAGA!!!
    czy któraś z Was nie chciałaby całkiem za darmo 30 tabletek oleju z wiesiołka ?
    termin ważności:02.03.2018
    Nie chciałabym żeby się zmarnował ;( a ja już nie mogę go brać.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Heleneczka Przyjaciółka
    Postów: 281 37

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźmiesz sobie tuż przed porodem, kiedy trzeba będzie przygotować macicę do kurczenia się, a poza tym ma tak długi termin ważności, że może zapragniesz następnej ciąży.

    2nn343r8myc9wlws.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S - jest dobry na włosy i paznokcie i całą resztę ...nie tylko na zachodzenie i śluzy ;)

  • klaudus026 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :) macie jakis dobry gabinet z USG w Krakowie który pokaże mi wczesna ciążę?

    klz90tc72ps3n294.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej klaudus. A jak wczesną ciąże masz na myśli ?

    EDIT - widzę Twój wykres ;) Robiłaś już betaHcg? Może od tego zacznij.
    Na USG w tym momencie chyba wiele nie będzie widać.

    Gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 12:16

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ