X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dupka brałam do poniedziałku i dzisiaj @

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek faktycznie przez dupka może się spóźniać teraz @, poczekaj jeszcze
    Ja dziś dostałam czyli w 4ty dzień po odstawieniu a wcześniej było 3dni, dziewczyny niektóre piszą, że i tydzień musiały nieraz czekać


    Agnessa oczywiście polecenia trzeba wdawać ;) i o to też są czasem kłótnie, bo czemu ja mam myśleć wiecznie za nas 2. Napisałam mu dziś co ma zrobić i wszystko zrobił, elegancko. No ale na stoliku zostawiłam bąbki, łańcuch i światełka z choinki to ofkors tak sobie leżą do teraz, nie schowa tego jak mu nie powiem, bo jemu nic nie przeszkadza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 17:34

    tym_janek, Agnessa lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do wtorku, to będzie tydzień i jak do tego czasu nie przyjdzie to się skontaktuje z ginem.
    Chociaz mam nadzieje, ze jeszcze się namyśli i przyjdzie dzisiaj, mam wolny weekend to mogę go spędzić równie dobrze na wymiotowaniu, a jak mnie dopadnie w poniedziałek to moja praca znow na tym ucierpi :/

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi chłopami to tak właśnie jest. Jak im nie napiszesz czarno na białym to takie oto są efekty jak u Ciebie Selina.

    Też brałam w tym cyklu dupka i @ przyszła dwa dni wcześniej niż powinna.

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Poczekam do wtorku, to będzie tydzień i jak do tego czasu nie przyjdzie to się skontaktuje z ginem.
    Chociaz mam nadzieje, ze jeszcze się namyśli i przyjdzie dzisiaj, mam wolny weekend to mogę go spędzić równie dobrze na wymiotowaniu, a jak mnie dopadnie w poniedziałek to moja praca znow na tym ucierpi :/
    Współczuję tych przejść naprawdę :/ Ja dziś tylko naprawdę lekki ból, wzięłam rano apap, żeby się nie rozhulało jak szłam do pracy i teraz wzięłam drugi przed wizytą znajomych. Póki co luz, zobaczymy jak będzie jutro. Na szczęście nigdzie nie jedziemy, więc też mogę "zdychać" (bo moje zdychanie przy Twoim to nic)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa, @ nadal nie ma. Coś czuję, że początek tygodnia może być trudny...

    A jakie macie plany na jutro? Selina sobie spokojnie "zdycha", a reszta? :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 4 lutego 2018, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    No i dupa, @ nadal nie ma. Coś czuję, że początek tygodnia może być trudny...

    A jakie macie plany na jutro? Selina sobie spokojnie "zdycha", a reszta? :)

    A może w ogóle nie przyjdzie @ za to będą 2 krechy? Tego Ci życzę! :)
    Ja zamierzam wykorzystywać męża na maxa teraz bo mam "względnie dni plodne". Test owu wychodzi negatywnie, mam też problem z rozpoznaniem śluzu. Raz jest lepki i bialawy a zaraz wodnisty a po serduszkowaniu rozciagliwy..juz sama nie wiem. Tempka podskoczyla do góry więc liczę na to że mam jednak te dni płodne. I niebawem przyjdzie owu...

    tym_janek lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluzem po seksie się w ogóle nie sugeruj, teoretycznie do 12h po seksie śluz nie daje wiarygodnych informacji. Ale poza tym to zasada jest taka, aby odnotować najbardziej płodny śluz w ciągu dnia, czyli jak np. sprawdzasz rano i jest gęsty i biały, a po południu już jest wodnisty, a potem znów gęstnieje, to oznaczasz jako wodnisty. Życzę przyjemnej i owocnej niedzieli z mężem w takim razie :)

    Teraz to już bym chyba wolała aby @ przyszła jednak, bo wczoraj zabalowałam na urodzinach przyjaciółki konkretnie, żyjąc w przekonaniu, że na 100% w ciąży nie jestem... więc jak teraz okaże się, że jednak jestem, to do USG w 12 tc bym żyła w ogromnym stresie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 01:13

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy może jakoś wpłynąć na ciążę w takim mega początkowym stadium picie alkoholu ? W przyszły weekend szykuje dla męża niespodziankę-urodziny na 20 osób więc szykuje się gruba impreza i zastanawiam się czy muszę uważać z ilością alkoholu :P ?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie do dnia spodziewanej miesiaczki nie powinno zaszkodzić nic. Ale już dzień miesiączki i kolejne 8 tygodni jest kluczowe dla rozwoju dziecka. Na poczatku ciazy tworzy sie uklad nerwowy i wszystkie organy. Teretycznie piłam w noc przed spodziewana miesiaczka, ale praktycznie i tak nikt tego nie zbadal do konca (bo takie badania bylyby nieetyczne), wiec i tak bym sie spinala do tego 12 tc...

    kłot lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprostowanie, nie nic - promienie rentgenowskie moga zaszkodzic wczesniej, niektore zabiegi medyczne no i niektore leki, ktory maja przedluzony okres uwalniania.

    kłot lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę się stresować bo...

    JESTEM W CIĄŻY!!!

    Jeszcze sama w to nie wierze, ale zrobiłam dziś rano sikańce 3 różnych firm i na wszystkich po niecałej minucie były już 2 wyraźne krechy! Jutro idę na betę :)

    a tymczasem przestrzegam przed wczesnym testowaniem, u mnie w 11 dpo beta była 0,48 ;)

    Selina, Allende, kłot, Agnessa, hondek, Dziwna, Ajaj88, Asasa, mylola lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymjanek o matkooooo!!! :D no jaka niespodzianka! :O cudnie! Idź dziś na betę! Idź idź! Na Galla albo w szpitalu Żeromskiego jest całodobowa Diagnostyka :D
    Kurde aż się obudziłam od razu :P bo ja też konkretnie zabalowalam, bo po 5 znajomi od nas wyszli hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 12:48

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek aż mi się łezka zakręciła :):):) gratki!! biegnij na betę :)

    ja byłam dziś już na galla, zrobiłam kwas foliowy i homocysteinę. W tygodniu myślałam, że mnie szlag trafi, co przyszłam to była kolejka kilometrowa. Dziś przechytrzyłam wszystkich :P ale co z tego, jak te badania akurat robią na życzkowskiego i to dopiero jutro.

    No, tym_janek, biegusiem :P :):):) ale fajosko... :):):)

    Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    tym_janek aż mi się łezka zakręciła :):):) gratki!! biegnij na betę :)

    ja byłam dziś już na galla, zrobiłam kwas foliowy i homocysteinę. W tygodniu myślałam, że mnie szlag trafi, co przyszłam to była kolejka kilometrowa. Dziś przechytrzyłam wszystkich :P ale co z tego, jak te badania akurat robią na życzkowskiego i to dopiero jutro.

    No, tym_janek, biegusiem :P :):):) ale fajosko... :):):)
    Kurczaki to szkoda, że na Zyczkowskiego nie zrobiłaś homo, bo powinno się ją badać na miejscu. Jak próbka jest przesyłana, to wynik może już nie być wiarygodny :/ zawsze mi tak mówiono

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek - ale numer!!! Wspaniale!!!!!!!

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    No to będę się stresować bo...

    JESTEM W CIĄŻY!!!

    Jeszcze sama w to nie wierze, ale zrobiłam dziś rano sikańce 3 różnych firm i na wszystkich po niecałej minucie były już 2 wyraźne krechy! Jutro idę na betę :)

    a tymczasem przestrzegam przed wczesnym testowaniem, u mnie w 11 dpo beta była 0,48 ;)
    No widzisz! Tak jak Ci życzyłam, gratulacje !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 13:23

    tym_janek lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Przekonałyście mnie, idę na betę dzisiaj :) Selina, jak robiłaś na galla w niedzielę to kiedy miałaś wynik?

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Dziękuję dziewczyny :) Przekonałyście mnie, idę na betę dzisiaj :) Selina, jak robiłaś na galla w niedzielę to kiedy miałaś wynik?
    Jeeeeea! :D
    Po 3h miałam wynik już ;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw daj naciszyć oko i wstaw fotkę tych tłustych krech :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ