X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 2 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tylko ja jestem po @. W 10dc więc od jutra działamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 20:36

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 2 lutego 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kupowania słodkich śpioszków albo skarpeteczek, to też mam czasem ochotę, ale boję się, że zapesze i się nie przyda...taka głupia jestem ;)

    A czy wam też na facebooku (jeśli używacie) cały czas się pojawiają reklamy dla ciężarnych? A to piżamy, a to sukienki albo już bebilon 2 :)
    Chyba wchodzę na zbyt wiele stron ciążowo-staraniowych i mój komputer pożera te wszystkie cookies a później atakuje mnie tymi reklamami. A jak mam złe chwile, to taka reklama jeszcze dobija.

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 2 lutego 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nie pojawia albo nie zwracam na to uwagi. Co do zakupów to też nie chce zapeszać i poza tym jakby się nie udawało to ich obecność w domu źle wpłynie na moją psyche

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 21:14

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa mi tez te reklamy jak na złość wyskakują ...zwłaszcza ze nie wchodzę na strony z artykułami dziecięcymi tylko fora o tematyce starań i niepłodności.

    A co do zakupów póki co robię dla rodziny i każdą taką wizytę w sklepie dziecięcym przypłacam wieczorną deprechą.. Nie mam odwagi sama niczego kupić na zaś bo bałabym sie ze mam paranoje :/ ale jestem w stanie Was zrozumieć może to jest próba zaklinania rzeczywistości?
    Najbardziej jednak nienawidzę u siebie mimowolnego oceniania ludzi .. ze tak nie dbają o siebie maja kiepskie warunki palą piją a nie mieli żadnych problemów .. nie życzę nikomu źle absolutnie, ale skoro to jest takie proste - bo przecież to fizjologia - to czemu nam przychodzi z takim trudem ...
    Najgorsze jest ze widzę ze te nieudane starania odbijają sie na związku. Permanentny stres, kupa wydawanych póki co bezsensownie pieniędzy, zastanawianie sie co dalej.

    Ale dość smetów :) Mam nadzieje ze kiedyś tylko to będziemy wspominać, dziewczyny z całego serca życzę nam wszystkim żeby sie szybko udało bo jak patrzę na Waszą determinację i walkę wiem ze bedziecie wspaniałymi Matkami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 21:41

    Selina lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 2 lutego 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, ja bym nawet nie pomyślała, żeby coś kupić póki nie jestem w ciąży. Jestem strasznie przesądna i w ogóle po co sobie krzywdę robić?

    Dziewczyny trzymajcie kciuki, 14dc - test owu ClearBlue pozytywny, byliśmy dzisiaj w klinice, jajo jest piękne, dostałam ovitrellę, mamy serduszkować dwa razy dziennie do środy, mimo że M. ma bakterie w nasieniu. Gin powiedział, że jakoś sobie z tym poradzimy i że to nie jest dla ciąży groźne. M. się trochę przeraził, bo on to aż taki jurny chłop nie jest, żeby dwa razy dziennie codziennie, no ale jak mus to mus. To mój pierwszy zastrzyk, czuję jajniki już tak, że aż mnie mdli.

    Kurcze sinusoida pełna, wczoraj ryczałam jak to mamy ciężko, a dzisiaj się cieszę.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    O kurczę, ja bym nawet nie pomyślała, żeby coś kupić póki nie jestem w ciąży. Jestem strasznie przesądna i w ogóle po co sobie krzywdę robić?

    Dziewczyny trzymajcie kciuki, 14dc - test owu ClearBlue pozytywny, byliśmy dzisiaj w klinice, jajo jest piękne, dostałam ovitrellę, mamy serduszkować dwa razy dziennie do środy, mimo że M. ma bakterie w nasieniu. Gin powiedział, że jakoś sobie z tym poradzimy i że to nie jest dla ciąży groźne. M. się trochę przeraził, bo on to aż taki jurny chłop nie jest, żeby dwa razy dziennie codziennie, no ale jak mus to mus. To mój pierwszy zastrzyk, czuję jajniki już tak, że aż mnie mdli.

    Kurcze sinusoida pełna, wczoraj ryczałam jak to mamy ciężko, a dzisiaj się cieszę.
    o matko 2x dziennie?! ma az tak dobre wyniki nasienia? :P Nam zawsze kazą co 2 dzień ;) Niby ilosc jest duza, ale inne parametry słabe. To trzymam kciuki :) przez ile dni macie z lozka nie wychodzic? Dobrze, ze weekend nadszedł :D


    Ja się z moim pożarłam, standardowo jak @ nadciąga. Kurcze nie wiem czy mnie to faktycznie irytuje czy on naprawdę jest wtedy gorszy do zniesienia... Dziś walił takie głupoty, że myślałam, że zacznę tupać nogami i go okładać, bo się jak dziecko zachowuje. Teraz oczywiscie siedzi w tych swoich słuchaweczkach i ciupie w jakąś gierkę... a ja zasuwałam sprzątając całe mieszkanie, bo jutro znajomi mają wpaść grrrr Przynajmniej sobie trochę ulżyłam tymi porządkami ;]
    Uff sory za marudy, ale no, komu jak nie Wam mogę to napisać

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, rozumiem. Trudno w sumie tak sobie pracę pod cykl układać. Trzymam kciuki aby @ przyszła o czasie.
    U mnie coś się nie chce rozkręcić. Bolało mnie podbrzusze i cycki z rana a teraz nic :/

    Agnessa, mi też FB i insta wywala mnustwo ciazowych reklam.

    Anuśla, 2x dziennie !? Na prawdę często. U nas było mówione- raz na 24h, a mój mąż ma super wyniki.

    U mnie mężu już śpi, a ja jaj zwykle siedze po nocy

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co jest grane, ale wczoraj po kąpieli jak sobie aplikowalam taki żel p.infekcjom (zawsze przed @ pH się zmienia i wolę im zapobiec) i ekhm włożyłam tam palec poczułam że coś tam jest :/ kurcze wyciągnęłam spore ilości...sama nie wiem czego. Opisywać nie będę dokładnie, ale jakaś wydzielina szaro-bezowa :/ Strasznie to było dziwne i naprawdę się przerazilam. Przepraszam, że z rana takie kwiatki Wam funduje, ale miałyście tak może kiedyś? Nie mam pojęcia czy to może ten czop przed @ albo jakiś skutek uboczny leków które brałam? :/
    Edit: ok, to chyba był ten czop... @ właśnie przylazła! Jeeea

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 08:33

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 3 lutego 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to myślałam, że to norma te 2 x dziennie:D Nie, mój wcale nie ma super wyników, wręcz przeciwnie. Tzn. na seminogramie jest napisane "normospermia", ale raczej dolne granice norm. To nie wiem, może ten lekarz ma jakieś swoje sposoby:D Chyba sprawdzone, bo poleciła mi go moja przyjaciółka, której facet miał praktycznie nieruchome plemniki a ona pcos, a zaszli w ciążę po 3 miesiącach leczenia.

    Selina - Słuchaweczki i playstation, a ja zasuwam? Toż to u nas codzienność haha, myślałam, że tylko mój taki dziecinny:D

    Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 lutego 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam, że tylko mój się zamyka w swoim pokoju, słuchawki na uszy i ciupie codziennie do późnej nocy :|

    Selina cieszę się razem z Tobą, że @ się rozkręciła i nie popsuje Ci planów :)
    U mnie już praktycznie koniec, a miałam iść tuż po do gina :/

    Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogólnie nie mogę na niego narzekać, bo ogólnie robi dosłownie wszystko w domu (chyba okien tylko nigdy nie mył a tak to wszystko :D ), ale jak się pokłócimy albo ma ciężki okres w pracy, to po pracy oczywiście ciupanie w gierkę i nara... Wstałam dzisiaj i zostawiłam mu rozpiskę co ma zrobić (odkurzanie, mycie podłóg, śmieci itd) ;) także spokojnie, on zasuwa dziś ja odpoczywam po pracy :P bo jestem do 14

    Hondek a gin dziś nie przyjmuje? Nie ma takich awaryjnych terminów?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 11:13

    hondek lubi tę wiadomość

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę. Mój niestety tam gdzie zje, zostawi i idzie dalej. Niektórych jego nawyków nie jestem w stanie zmienić. Dziękuję za to mojej cudownej teściowej, która we wszystkim go wyręczała i teraz mam problem, żeby do czegokolwiek go zagonić :/ Poza tym on ma na wszystko czas, a ja jestem w gorącej wodzie kąpana i jak za coś nie weźmie się od razu jak mu powiem, to moja prolaktyna bije rekordy wzrostu. A wczoraj ją badałam i chyba ładnie spadła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    Zazdroszczę. Mój niestety tam gdzie zje, zostawi i idzie dalej. Niektórych jego nawyków nie jestem w stanie zmienić. Dziękuję za to mojej cudownej teściowej, która we wszystkim go wyręczała i teraz mam problem, żeby do czegokolwiek go zagonić :/ Poza tym on ma na wszystko czas, a ja jestem w gorącej wodzie kąpana i jak za coś nie weźmie się od razu jak mu powiem, to moja prolaktyna bije rekordy wzrostu. A wczoraj ją badałam i chyba ładnie spadła.
    Heh mój ma to samo z tym tempem :D ja ogarnę kuchnię i łazienkę a ten dopiero kończy odkurzać ;) bo przecież "on to chce zrobić dokładnie" okeeej, ja widać nie dokładnie sprzątam :P no ale powiedzmy sobie szczerze, my mamy podzielność uwagi. Możemy wstawić pralkę, obiad i sobie jeszcze sprzątać w międzyczasie a dla faceta to nie do pomyślenia ;) najpierw jedno i później drugie hehe
    Muszę przyznać jednak, że jak coś robi to faktycznie dokładnie, no ale mnie krew zalewa czasem i wolę coś sama szybciej zrobić. Mój szybko się od rodziców wyprowadził i może dlatego ogarnięty jest w miarę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 11:21

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż gotuje i sprząta i złego słowa powiedzieć nie mogę. Tempo rzeczywiscie ma wolniejsze, ale brak podzielnosci uwagi facetom nie pomaga ;)

    U mnie nadal @ nie ma. Zaczyna mnie to irytować już powoli. Boli mnie brzuch i cycki i mam mdlosci, jest 15 dpo a @ ciagle brak :/

    hondek lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko mi się trafił jakiś taki trefny model :/

    Tymjanek może zrób test albo idź na betę, bo coś czuje, że zapoczątkujesz tu dobry okres :)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ zagościła na całego. Jeśli chodzi o mojego męża to nie mogę nic złego powiedzieć. Zakupy zrobi pranie sprzątanie i nawet czasami z własnej inicjatywy. Poza tym wszystkie domowe naprawy na jego głowie. Wspiera mnie we wszystkich badaniach wizytach icalym tym zamieszaniu w walce o dziecko. Już ją jestem bardziej fochasta

    Wszystko ma swój czas...
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 3 lutego 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ale się uśmiałam, dziewczyny.

    No mój bałaganiarz i też zje i zostawi, ale tyle lat mieszkał sam, że ma takie starokawalerskie nawyki.

    Jak go nie pogonie, to nie zrobi, także wydawanie poleceń jest na porządku dziennym. I polecanie muszą być jasne, bo on zrobi tylko tyle ile powiem i nie domyśli się jaki może być następny krok :D

    No ale cóż, trochę zalet też ma ;)

    Selina lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zbieram skarpetki z podłogi

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    To tylko mi się trafił jakiś taki trefny model :/

    Tymjanek może zrób test albo idź na betę, bo coś czuje, że zapoczątkujesz tu dobry okres :)

    Ale już robiłam betę we wtorek i wyszła 0,48. Ginekolog stwierdził, że beta w 11 dpo już daje pewny wynik. Nie wiem czy jest sens wydawać kasę na kolejny test? :/

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 3 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Ale już robiłam betę we wtorek i wyszła 0,48. Ginekolog stwierdził, że beta w 11 dpo już daje pewny wynik. Nie wiem czy jest sens wydawać kasę na kolejny test? :/

    Ty chyba brałaś dupka? Ja po dupku dostałam okres dopiero w 35dc, gdzie normalnie mam 29 dniowe cykle

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ