X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamma mia. Tymjanek Ty niedowiarku a NIEMÓWIŁAM !!!!!!!! Miałam takie przeczucie, że zapoczątkujesz nasze forumowe szczęście. Teraz czas na następne dziewczyny. Leć szybko na betę i pokazuj tu wszystkie sikańce i to szybciutko. Ja nie robię, ale daj nacieszyć oko ! Już nawet mężowi się pochwaliłam, że moja koleżanka w ciąży. A on która ? A ja: forumowa. A która ? A Tymjanek hehehehe Tak jakby mu to coś mówiło. Chociaż czasami przyłapuje mnie na różowej stronie i pyta co robię :D
    To jest bardzo miła wiadomość na początek mojego dnia. Zrobiłam sobie drzemkę, wstaje a tu nasz Tymjanek w ciąży. Może będą Twoje wymarzone bliźniaki hihihihihihi
    Jutro idę do mojego gina, ale chyba tak czy siak zapoczątkuje moją historię u Maduzi, bo on jest cudotwórcą :D:D:D:D:D Luty napawa optymizmem.

    Tymjanek ale teraz tym bardziej nas nie opuszczaj. Bądź z nami.

    tym_janek, Selina lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    66294a78778f9714med.jpg

    To są pierwsze 2. Zdjęcie po ok. 1 min zrobione. Aby bylo smiesznie tam gdzie jest bladzioch byl test o czulosci 10, a tam gdzie wyrazniejsza o czulosci 25. Trzeci test juz dostal moj maz :) bo nie wytrzymalam oczywiscie i musialam od razu mu powiedziec :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 15:33

    Allende, Ajaj88, Selina lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po badaniach, jak będę mieć wynik to dam znać :)

    Oczywiście, że was nie opuszczę. Będę czekać aż wszystkie będziemy w ciąży. Czekam na koleżanki do spacerów z wuzkami, więc do roboty dziewczyny! :)
    Ja już nie mogę się doczekać aż dostanę betę i dam znać ginowi, w końcu to nasz wspólny sukces. Bez jego pomocy żadnego jaja by nie było u mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 15:38

    Allende lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne krechy. Takie tłuściutkie. Moje marzenie.

    Co na to mąż ? To, że się cieszy to już wiem, ale jaka była jego reakcja ? :)

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw zaczal skakac, potem mnie wycalowal cala z gory do dolu, przytulal tak, ze ledwo moglam oddychac, a potem spytal "ale jak to, przeciez we wtorek byla beta ujemna?" Po czym nawet nie czekal na odpowiedz tylko stwieddzil, ze nieziemsko sie cieszy i rozpoczal proces calowania i sciska ia od nowa, a potem zrobil mi krolewskie sniadanie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 15:42

    hondek, Allende, kłot, Selina lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha super :):):):)

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, no właśnie kłóciłam się z Panią o to, ale zapewniała, że to nic nie zmieni, oni zabezpieczają te próbki jakoś, mają procedury...bla bla bla, ja na to, że wiem, ale podobno lepiej "od razu" na co Pani, że to kompletnie nie ma znaczenia, hmmm... a że mam lenia i nie chce mi się na życzkowskiego zasuwać... ech :/

    tym_janek, tak coś czułam, że to tak wyjdzie u Ciebie :) daj znać koniecznie jaka beta, czy na bliźniaki :):):)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jeśli nic się nie wydarzy w macu pierwszy wlew i może wtedy zacznę wyciskać z męża wszystko jak z cytryny :D

    tym_janek, Allende, hondek, Selina lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dać znać, to daję znać: beta HCG = 169,9

    hondek, Dziwna, KAL, Ajaj88, Selina, mylola lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta ! Teraz rośnij duża, okrąglutka ;)
    Kiedy wybierasz się do lekarza ?

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek tak się cieszę wiedziałam, że się uda :) Gratuluję :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    Piękna beta ! Teraz rośnij duża, okrąglutka ;)
    Kiedy wybierasz się do lekarza ?

    Do endokrynologa umówiłam się na wtorek, bo strasznie niskie TSH mi się zrobiło i nie wiem czy ta dawka eutyroxu co mam to jest ok, czy trzeba coś zmienić teraz. A do gina - nie wiem, napisałam mu sms, ale nie spodziewam się szybkiej odpowiedzi, w końcu jest niedziela i człowiek ma prawo telefon wyciszyć :) Jak mi odpisze to zobaczymy. Puki co we wtorek pójdę powtórzyć betę aby sprawdzić przyrost, ogarnę tą tarczycę i jeśli dobrze liczę to <3 na USG wypadnie idealnie w moje urodziny :D

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie najwspanialszy prezent urodzinowy :)

    Chciałam Was jeszcze podpytać co suplementujecie mężom. Mój póki co łyka selen, wit. C i D i tak się zastanawiam czy to trochę nie za mało. Morfo 3 %. Szału nie ma, ale tragedii podobno też. Tak powiedział urolog.

    Dziwna bardzo mi się spodobało to określenie "wyciskanie wszystkiego jak z cytryny" :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek No po prostu wyskoczyłam z butów jak to zobaczyłam !!!!!! Gratuluje Ci z całego serducha !!!! :)) nie opuszczaj nas Twoja wiedza sie przyda nam wszystkim ;) i obyśmy sie spotkały niebawem na grupie zaciazonych wszystkie :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem spora ta beta, chyba? Może faktycznie bliźniaki? Tym_Janek, jak mi się uda w najbliższym czasie, to na spacery możemy chodzić razem.Z tego co pamiętam to Ty z Kazimierza a ja z drugiej strony Wisły;-)
    Będę u Maduzi w środę, mogę mu powiedzieć, że poproszę tak samo w następnym cyklu ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 19:11

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to jestem superexcited, że w końcu się tu komuś udało :-) Może zła krakowska passa zostanie przelamana

    Ajaj88, Selina lubią tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Całkiem spora ta beta, chyba? Może faktycznie bliźniaki? Tym_Janek, jak mi się uda w najbliższym czasie, to na spacery możemy chodzić razem.Z tego co pamiętam to Ty z Kazimierza a ja z drugiej strony Wisły;-)
    Będę u Maduzi w środę, mogę mu powiedzieć, że poproszę tak samo w następnym cyklu ;-)


    Nie chce zapeszać ale mnie tez się wydaje że bliźniaki bedą ;)

    Tym_janek - może przeoczyłam ale u kogo i gdzie sie leczysz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek tu też gratuluję :D będą bliźniaki jak nic! :)

    Hondek mój mąż brał FertilMan plus, ale jeden lekarz (o dziwo Janeczko) powiedział, że praktycznie to samo jest w tańszym odpowiedniku (który produkowany jest w Krakowie) i nzw.sie Extra Sperm :) coś 30zl za opakowanie. Oprócz tego bierze Mace i Wit.C 1000

    Allende skoro laborantka zapewniała, że będzie wynik wiarygodny to trzeba jej wierzyć :) ja to tylko wiedzę z internetow mam hehe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 20:23

  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek gratulacje! Wiedziałam, że którejś się uda, w końcu jest "brzuch do oddania", tzn. będzie bo mojej małej się jeszcze nie spieszy i nie chce wychodzić.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Całkiem spora ta beta, chyba? Może faktycznie bliźniaki? Tym_Janek, jak mi się uda w najbliższym czasie, to na spacery możemy chodzić razem.Z tego co pamiętam to Ty z Kazimierza a ja z drugiej strony Wisły;-)
    Będę u Maduzi w środę, mogę mu powiedzieć, że poproszę tak samo w następnym cyklu ;-)

    Ja sugeruje abyś się zdała na jego pomysły :) Ja miałam fantazje z lametta, ale on zasugerował inne rozwiązanie i jak widać skutecznie :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ