X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dc, na lewym jajniku około 10 pęcherzyków, największy śr. ok 6 mm, na prawym 9 pęcherzyków, największy śr. ok 6 mm. Wizytę miałam wyjątkowo w Scanmedzie, bo miałam przyjść tuż po @ i dr mówił, że tam mają sprzęt gorszej jakości i rzeczywiście tak było.

    Tymjanek mam możliwość. Korzystam z pakietu, tylko pytanie czy chcę. Nie wiążę z tym cyklem żadnych nadziei. Nie wiem nawet czy pójdę w czwartek zobaczyć czy któryś pęcherzyk wybił się na prowadzenie. To już chyba nie jest na moje siły. Będziemy po prostu robić swoje i tyle.
    Tobie życzę pięknej bety dzisiaj i dawaj znać.

    Selina ciekawe plany na dzień zakochanych masz :D Leżeć z nogami w górze hehehe oby tylko to poskutkowało :)

    Mylola Tobie też życzę pięknego prezentu walentynkowego :)

    mylola, tym_janek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hondek to chyba sporo ich jest, ale za tydzień może tych małych już nie być i może zostać 1 dominujący. W sumie na pcos to słabo się znam ;)
    A moje plany leżenia z nogami w górze wiążą się z IUI, które jakoś wtedy wypadanie :P też mam nadzieję, że się uda

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hondek, nie martw sie PCO, 10 pecherzykow to za mało aby mówić o PCO - absolutne minimum to musi być 12. Także w tym temacie myślę, że możesz być spokojna. W ogóle nie rozumiem, jak lekarz może tak człowieka bezpodstawnie straszyć. Ja już z PCOS mogłabym doktorat napisać więc jakbyś miała jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to służę swoją wiedzą ♡

    I wiadomo, nic na siłę, myślę, że spokój głowy jest w tym wszystkim najważniejszy :)

    Allende lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 6 lutego 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Ja czekam na nowy cykl, @ powinien byc z piatek.

    A jutro troche emocji - najpierw wizyta u gina i zapadnie decyzja czy juz mozemy sie starac (i tym samym brac clo) czy nie...a wieczorem chyba bede miec wyrywana osemke!!! Od jakiegos czasu blokuje mi zuchwe i mam juz tego dosc.

    tym_janek, umowilas sie juz do lekarza?

    8p3os65geldj0vib.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa, daj znać koniecznie po wizycie u gina :) I bardzo Ci współczuję tej ósemki, niby zęby mądrości, a zawsze najwięcej z nimi problemów...

    Tak, do lekarza jestem umówiona na 19 lutego, bo w moje urodziny już nie miał terminu :P ale spoko, przynajmniej większa szansa, że będzie serduszko już. Oczywiście zakładając, że wszystko tam się dobrze rozwija i w odpowiednim miejscu :)
    Dziś byłam powtórzyć betę, co prawda nie po 48h tylko po 46h, ale myślę, że już te 2 godziny większej różnicy nie robią. Wyniki mają być po 17 jakoś, bo jeszcze robiłam kilka innych badań dla endokrynologa przy okazji. Mam nadzieję, że będzie to minimum 290, bo przyrost prawidłowy w ciągu 48h to minimum 66% więcej, super jak będzie 340 lub więcej... troszkę się stresuję.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jestem to nowa :) czy któraś z was miała doczynienia z lekarzem Tomasz Łabiak szukam rzetelnych opinii na jego temat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_ Janek ale słodki hmmm no, ten paseczek co sobie ustawiłas :P kurde zgubiłam słowo ;) w każdym bądź razie super <3

    Ruda hej :) nie znam niestety tego lekarza. Wiem jak on wygląda, bo gdzieś mi się przewinął jak czytałam opinie na Znanym, ale nie wiem nic o nim :/

    Ja już pokłuta i 380zl nie moje :/ zrobiłam ta cała wirusologie potrzebną do IUI, mąż też (on 280zl) echh Jeszcze mam 2 posiewy, ale to w czwartek.

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Tym_ Janek ale słodki hmmm no, ten paseczek co sobie ustawiłas :P kurde zgubiłam słowo ;) w każdym bądź razie super <3

    Ruda hej :) nie znam niestety tego lekarza. Wiem jak on wygląda, bo gdzieś mi się przewinął jak czytałam opinie na Znanym, ale nie wiem nic o nim :/

    Ja już pokłuta i 380zl nie moje :/ zrobiłam ta cała wirusologie potrzebną do IUI, mąż też (on 280zl) echh Jeszcze mam 2 posiewy, ale to w czwartek.

    Chciałam z grumpym, ale nie można swoich wskaźników ustawiać :( :P ale ten tygrys też nie wydaje się być jakoś super szczęśliwy i jest kotem, więc niech będzie ;) A co do kasy to łączę się w bólu, ja też z tymi badaniami dla endo dziś zostawiłam w laboratorium ponad 200 zł :/

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mam jakis ból podbrzusza... jednocześnie boli mnie jelito po prawej stronie (chyba jakieś wzdecia) i jajniki...myslicie że to może być objaw owulacji ??

    tym_janek lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 5 po 17, wyników nie ma, a ja zaraz osiwieję ze stresu :P

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot - niewykluczone :) mnie podczas owulacji bolało już wszystko - cały brzuch i plecy od wysokości pępka w dół.

    kłot lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek - skoro piszesz,że z PCOS mogłabyś doktorat pisać, to napisz jak to jest tymi pęcherzykami, w każdym cyklu jest ich dużo? Mi lekarze mówili, że mam PCOS, ale na jajnikach nigdy dużo pęcherzyków nie miałam, bardziej inne objawy na to wskazywały. Obecny gin twierdzi, że on u mnie PCOS nie widzi.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek i co i co ??

    Kłot - jak najbardziej możliwe są bóle całego podbrzusza - pare dni temu myślałam ze na SOR pojadę wieczorem - zachciało mi sie powtórzyć starania mimo bólu i myślałam ze prawy jajnik eksploduje :/ ale spoko - bóle owulacje mogą trwać Max 2-3 dni powinno wkrótce przejść

    Ruda - niestety ja tez nie kojarzę typa. Spróbuj poszukać opinii w sieci i na znanylekarz

    kłot lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nic, wyniku nadal nie ma. Juz mam wszystkie poza TSH i poza betą :/ Czyli poza tymi co najbardziej mnie interesują :p

    O PCOS napiszę Wam elaborat w późnych godzinach nocnych zapewne, bo na telefonie nie wygodnie, a lapka nie mam pod ręką.

    Ajaj88 lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek mi kiedys kobieta w diagnostyce mówiła że jak rośnie to się dłużej czeka bo oni cały czas coś tam rozcieńczają

    Wszystko ma swój czas...
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj88 wrote:
    Tym_janek i co i co ??

    Kłot - jak najbardziej możliwe są bóle całego podbrzusza - pare dni temu myślałam ze na SOR pojadę wieczorem - zachciało mi sie powtórzyć starania mimo bólu i myślałam ze prawy jajnik eksploduje :/ ale spoko - bóle owulacje mogą trwać Max 2-3 dni powinno wkrótce przejść

    Ruda - niestety ja tez nie kojarzę typa. Spróbuj poszukać opinii w sieci i na znanylekarz[/QUOTE

    Też myślę żeby jeszcze dzisiaj serduszkowac bo jutro ma z wyjeżdża i będzie dopiero w piątek. A dzisiaj 14dc. Póki co leżę a M robi mi herbatkę z cytryną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 18:54

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot To do roboty i powodzenia :) !

    kłot lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu, bHCG po 46h = 369,10 :) Czyli przyrost jak najbardziej prawidłowy :) Chociaż wyczuwam tam 1 stwora a nie dwa ;)

    Dziwna, Izziee, mylola, Ajaj88, hondek, kłot, Selina, Agnessa lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek super wynik

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymjanek to super wiadomość. Nie ważne czy jeden stworek w Tobie mieszka czy dwa. Ważne, że jest. Teraz niech się zdrowo chowa i rośnie :) Będziesz październikową mamusią :)
    U kogo będziesz prowadziła ciążę ?

    Co do PCOS jak tylko masz czas możesz napisać. Chętnie poczytam, bo mój gin coś zaczyna kombinować i chce mnie wysłać do endo. Zastanawiam się po co, skoro z moim tsh ok i z tymi anty tp i w ogóle też.

    Ruda ja też obskoczyłam kilkunastu krakowskich lekarzy, ale tego akurat nie znam.

    Kłot myślę, że to jak najbardziej może być objaw owulacji. Mnie od czasu HSG nawalają jajniki, raz lewy, raz prawy. I to trwa dobrych parę chwil, albo kilka razy w ciągu dnia.

    Agnessa dostaniesz znieczulenie i będzie dobrze. Trzeba się jej pozbyć.

    kłot, Agnessa lubią tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ