X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylola gratulacje :)

    mylola lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 16 marca 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylola super.

    mylola lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po :) było całkiem spoko, gładko poszło. Nic nie bolało no i sama procedura to dosłownie 2 minuty ;) Pojadę jeszcze w przyszłym tygodniu na monitoring, żeby sprawdzić czy pękł pęcherzyk. No to teraz czekamy te 2 tygodnie

    tym_janek, kłot, mylola lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać po monitoringu jak to wygląda :)

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Daj znać po monitoringu jak to wygląda :)
    Jasne dam znać :)
    Póki co brzuch boli mnie jakbym @ miała, jak wstaje z krzesła to całe wnętrzności mnie pobolewaja, zwłaszcza ten prawy jajnik, więc może teraz mam owu.
    Pracy na szczęście mam tyle co kot napłakał, więc leżę sobie :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 marca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina to może i dobry objaw? orientowałaś się w tym temacie ja to wyglada po IUI?
    Mnie coś pobolewa lewy jajnik (tam gdzie był dominujący pęcherzyk) jak na owu a przecież mam dzisiaj 25dc a owu niby 14 dc była (choc nie potwierdzona monitoringiem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 17:20

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot może dobry objaw, nie wiem. W każdym bądź razie na tą chwilę nie ma co przywidywac, myślę że to na owu taki ból, bo czasem tak miewałam (choć już dawno nie).
    Co do Twojego jajnika, to często boli ten z którego była owu, to nic że jest 25dc

    tym_janek, kłot lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 17 marca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i lipa z moim cyklem. Zaczęło się plamienie. Pojawiła sie też 1 plama krwi a później znowu nic. A już miałam nadzieję bo temp wzrosła do powyżej 37 stopni... :(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    No i lipa z moim cyklem. Zaczęło się plamienie. Pojawiła sie też 1 plama krwi a później znowu nic. A już miałam nadzieję bo temp wzrosła do powyżej 37 stopni... :(
    A testy białe? Ile dpo jesteś?

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie robiłam testu. Tak u mnie zawsze się zaczynała @, dzisiaj już więcej tego plamienia, trochę krwi i zaznaczylam poczatek @ bo już nie wiem czy to plamienie czy @... jestem 13dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2018, 11:42

    Dziwna lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odznaczylam 1dc bo teraz pojawił się śluz rozciagliwy z lekkim plamieniem. Już nie wiem co to za dzwony cykl... :/

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylola - gratulacje :)

    Kłot u mnie podobnie, dziś przyszła @, a miałam bardzo długi cykl bo aż 35 dni. Podejrzewam,że owulacji nie było chociaż wzrost temperatury już tak. Dorzucam w tym cyklu wiesiołka bo śluzu praktycznie nie miałam, powiedzcie mi czy można go już brać od 1dc?

    mylola lubi tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 1dc. Czyli od dzisiaj... podobno ovarin dobrze działa na śluz, zaczęłam bo brać też od tego cyklu. Zobaczymy czy coś pomoże ale powoli tracę nadzieję:(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende, Dziwna hop hop co tam u Was? Gdzie jesteście?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 18 marca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W domu jestem. U mnie póki co jeszcze czekamy na wlewy. I zobaczymy co dalej

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    W domu jestem. U mnie póki co jeszcze czekamy na wlewy. I zobaczymy co dalej
    O, jesteś :) czekacie tzn kiedy będą? Daj no jakiegoś konkreta :D

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Selina, fajnie że wróciłaś :) trzymam kciuki za powodzenie :)

    Ja jestem w czarnej D. to już drugi z rzędu cykl z plamieniami. w zeszłym plamiłam połowę cyklu, ale nie łamałam się, bo podejrzewałam, że to lewy jajnik, który jak już kiedyś zdiagnozowałam, jest jakiś "lewy" :/ ale ten cykl powinien być ok, a niestety plamię od wczoraj, czyli od 22dc, nie wiem ile od ovu, bo nie monitorowałam :/ i czy w ogóle było... ale kiszka, bo dziś leci ze mnie jakby czerwona/bordowa woda. nie wiem o co kaman i mam załamkę :/ nawet mi się nie chce iść do gin.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    selina jeśli nic znowu nie wyjdzie w maju chyba zaczniemy starania

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 18 marca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende, a co gin w ogóle mówi o tych plamieniach?
    Na innym wątku jakaś dziewczyna pisała, że u niej był wiele lat ignorowany problem plamień, progesteron spoko, 3 lata się starali o ciąże i nic, a w końcu trafiła na lekarza, który zrobił jaj łyżeczkowanie macicy i już w 2 cyklu po tym zabiegu zaszła w ciążę. Okazało się, że miała jakieś zmiany w endometrium i stąd te plamienia i problem z zajściem w ciążę, ale nowe endometrium już odrosło zdrowe.

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende dziękuję :)
    Tak jak TymJanek radzi, poszłabym gdo gina i ponaciskała zeby cos zrobil z tymi plamieniami, to nie jest normalne :/ Moze histeroskopie warto zrobic i przyjzec sie macicy i endometrium? Miałaś robione wszystkie posiewy?


    Dziwna no to czekamy na wiosnę! :)

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ