X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że mimo przykrej sytuacji z dziadkiem wiele osób jednak będzie chciało Ci pogratulować i wtedy po protu podziękuj.
    Dzisiaj jakiś smutek większy mnie ogarnął, piękna pogoda, mnóstwo dziewczyn z brzuchami a jeszcze więcej z wózkami. Tak bardzo chciałabym też pospacerować sobie teraz z brzucholem lub wózkiem :(

    tym_janek lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno beda teez gratulacje. Pewnie ciezko sie cieszyc w tak smutnej chwili ale jednak radosc z nowego zycia jest!!
    Dziewczyny czy macie jakieś polecane leki na alergie? Teoretycznie staraczki nic nie powinny brac ale ja umieram :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni niestety nigdy nic nie zazywalam :/ więc nie polecę

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek bardzo mi przykro,pamietam jak o tym pisalas.Mysle ze Twoim rodzicom a i Tobie bedzie to łatwiej zniesc bo jest w Tobie nowe zycie.Moj kuzyn gdy byl na pogrzebie dziadka dostal telefon od zony ze trzeba na porodówke jechac i na stypie juz wszyscy swietowali nowe zycie.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4d04d5b2c697079bgen.jpg
    6d9a1ad4a0f0cb96gen.jpg
    myslicie ze owulacja za rogiem? Nigdy mi testy owu nie wychodziły...czasem wychodziły 2 kreski prawie takie same ale nigdy takie same. Dziwne bo dopiero mam 3dc. Ostatnio już w 12 dc było po owulacji to może znowu będzie jakoś wcześniej niż bym się miał a spodziewać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 14:54

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot faktycznie dziwne, że test owu już coś pokazał. Czasem testy owu pokazują ciążę, także ten ;) ja tam cały czas czuję że Ty nie miałaś @ tylko plamienie (to nic że była żywa krew)
    Czemu w ogóle robiłaś już w 3dc owulaka?

    kłot lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kłot faktycznie dziwne, że test owu już coś pokazał. Czasem testy owu pokazują ciążę, także ten ;) ja tam cały czas czuję że Ty nie miałaś @ tylko plamienie (to nic że była żywa krew)
    Czemu w ogóle robiłaś już w 3dc owulaka?
    Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby tak było. Dziś miałam temp 37,02 stopni rano ale jestem też lekko przeziębiona. Gardło pobolewa i katar mam. Robię te testy bo właśnie w późniejszych dniach nie wychodziły. Ale kiedyś jak byłam na usg w 9dc to był pęcherzyk 18mm na lewym jajniku a niby teraz powinna mi wypaść owulacja na lewy jamnik bo zauważyłam że mam naprzemiennie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 22:14

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Klot robiłaś w ogóle test ciążowy??:) wg mnie za wcześnie na owu, ale w sumie każdy cykl jest inny ;)

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 tak robiłam w 26dc a @ dostałam w 29dc. i w 26dc negatyw, nawet nie było cienia cienia :(
    Mąż dopiero będzie w piątek i od razu działamy, mam nadzieję, że nie będzie za późno ale byłoby to mega dziwne gdybym miała tak wcześnie owu, chociaż wytłumaczalne dlaczego nam się do tej pory nie udawało :P Jutro powtórzę test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 20:40

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj Kilka razy dziennie. Ja jak robiłam 3 to różniły się kreski od siebie.

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    pooddychałam sobie trochę morskim powietrzem i już jestem. Kogoś tu widzę poniosło, dobrze że mnie akurat nie było bo napisałabym co o tym myślę. Dziś mam to już w nosie, ale wczoraj skoczyła mi prolaktyna jak to czytałam :P

    Tym_janku przykro mi bardzo. To pewnie ten dziadek, którym się miałaś opiekować... Trzymaj się dzielnie!
    p.s. że obstawiam chłopca to już wiesz ;)

    Kłot, po Twoim opisie, nasze @ wyglądają identycznie. Też trwa 1 - 1,5 dnia i obskakuję na samych wkładkach. Jedyne co się zmieniło w ostatnim czasie, to że boli w pierwszym dniu jak pieron, ale leci nadal jak kot napłakał. Przy czym teraz endo było 9,5 mm więc to chyba jednak nie ma przełożenia na intensywność @, a zawsze myślałam, że ma. Co do testów owu, ja nadal uważam, że nie można im ufać. Ale byłoby jajo, jakbyś miała tak wcześnie :)

    Kuzmoni, ja kiedyś całymi latami faszerowałam się tabletkami na alergię, ale już przestałam. Pomagał chyba najbardziej Telfast, nie usypiał przy okazji.

    Selina, jak się tam czujesz? może jakoś "inaczej"? :)

    kłot, tym_janek lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba spróbuje kilka razy dziennie. Dziś było o godz 14. Też słyszałam że nie można za bardzo w te testy wierzyć ale mój M cały czas mi mówi żebym te testy robiła i nie przemawiają do niego argumenty ze te testy mogą mówić nieprawdę -.- facet jest podobno prosto skonstruowany i chyba dlatego uważa że takie testy to muszą działać i mówić prawdę eh...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot tak naprawde tylko monit da Ci gwarancje kiedy jest owu. Testy moga klamac i bedziecie sie tak z nimi bujac jeszcze jakis czas probujac sie wstrzelic a moze wlasnie robicie to w zle dni.


    Allende o to to :D mnie tez od razu skoczyla prolaktyna jak to czytałam ;) a denerwowac sie kurde teraz nie moge (zadna z nas nie powinna) ;> no ale przeciez trzeba sobie na kims ulzyc i wypisac frustracje nie umiejac przy tym czytac ze zrozumieniem...
    Super, ze sobie odpoczelas :) Ja czekam na majowke, bo jedziemy ze znajomymi w Bieszczady :D nie moge sie juz doczekac. Co do mojego samopoczucia to roznie, ale czuje sie dobrze ogolnie teraz. Na poczatku zmiana dawkowania lekow i troche nowosci i chodziłam do tylu jak trzasnieta :/ Za wczesnie na jakiekolwiek objawy, bo to raptem 5dpo Obawiam sie tylko, ze za tydzien piersi nadal beda flaki wcale nie bolesne i juz bede przewidywala czarny scenariusz ;]

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis testowałam w 12 dpo i niestety negatyw. A naprawdę liczyłam jakoś nas ten cykl :(:(

    Co do majowki my wybieramy się do Drezna i Misni. Będę miała wtedy dni płodne prawdopodobnie wiec moze powietrze nam pomoże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 07:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni przykro mi :( który to cs?
    Fajna majówka Ci się zapowiada, zazdro :) nie byłam tam nigdy

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualny jest 12 cyklem starań. Niedługo pewnie rozpoczne 13 i wg gina przygotowania do inseminacji. W sensie będę miała te wymazy na bakterie robione. Je potem jeśli kolejna @ dostane to Maz powtarza badanie nasienia. Jeśli mu się wyniki nie poprawia będę robiła drożność. Taki jest wstępnie plan. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Aktualny jest 12 cyklem starań. Niedługo pewnie rozpoczne 13 i wg gina przygotowania do inseminacji. W sensie będę miała te wymazy na bakterie robione. Je potem jeśli kolejna @ dostane to Maz powtarza badanie nasienia. Jeśli mu się wyniki nie poprawia będę robiła drożność. Taki jest wstępnie plan. :(
    Ale kochana bez sensu teraz robić badania pod IUI jak do niej jeszcze kilka miesięcy-z tego co zrozumiałam, bo dopiero po drożności masz mieć IUI? Na pewno tak, tak by było sensownie. Badania do IUI są ważne tylko pół roku a czasem są potrzebne 3-4 próby, więc sama widzisz że jak coś, to później (oby nie) musiałabyś te badania znów powtarzać. To trochę bez sensu, bo kosztują z 600zl łącznie :/

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale przed i tak muszę to zrobić, potem drożność wiec raczej pokolei. Gdyby wyszlt bakterie to muszę wyleczyć to najpierw. Mnie się wydaje to dosyć sensowne??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    No ale przed i tak muszę to zrobić, potem drożność wiec raczej pokolei. Gdyby wyszlt bakterie to muszę wyleczyć to najpierw. Mnie się wydaje to dosyć sensowne??
    Aaa posiewy tak, oczywiście :) do hsg konieczne. Do IUI robi się jeszcze wirusologie z krwi

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni1 przykro mi :( Oby kolejny był szczęśliwy. Wytrwałości !
    Ja dziś zrobiłam test owulacyjny i był tylko cień testowej kreski więc już totalnie nie wiem jak te testy działają... Dziś już zdecydowanie mam tylko plamienie, w sumie w tym cyklu miałam 3 dni krwawienia więc lepiej niż w poprzednich (1,5-2 dni) więc mam nadzieję, że wszystko się łatnie w końcu normuje. We wtorek wybieram się do gina.

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ