X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Seline, idź na betę ;)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie sądzę, że przez to
    Nie ufaj testom tylko idz jutro na betę
    Jeszcze poczekam z 2 dni, zawsze miałam te plamienia ale myślałam że dostanę wcześniej albo conajmniej w 28dc okres bo była wczesna owu. Teraz badając szyjke miałam niestety sporo brunatnego śluzu :/

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczynki.
    Przykro mi z powodu @ :(
    Ja czekam do kolejnej soboty, wtedy powinnam dostac. Dzisiaj mi tez temperatura spadla. Zastanawiam sie czy jedborazowo czy kilka dni przed @ tez moze?
    W zeszlum cyklu spadla i w tym samym dniu dostalam @:(
    Klot, dawaj znac co u Ciebie. Mnie alko i nieprzespane noce powoduja opoznienia w okresie ale to indywidualna kwestia pewnie.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Hej dziwczynki.
    Przykro mi z powodu @ :(
    Ja czekam do kolejnej soboty, wtedy powinnam dostac. Dzisiaj mi tez temperatura spadla. Zastanawiam sie czy jedborazowo czy kilka dni przed @ tez moze?
    W zeszlum cyklu spadla i w tym samym dniu dostalam @:(
    Klot, dawaj znac co u Ciebie. Mnie alko i nieprzespane noce powoduja opoznienia w okresie ale to indywidualna kwestia pewnie.
    Może spadek implantacyjny?
    A ile dni do terminu?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni, nie przejmuj się, może odbije, ja zawsze mam taki spadek a później leci w górę. Dzisiaj u mnie spadła temperatura do 36,58 :/ co prawda zmierzona po wstaniu, umyciu się bo zapomniałąm. Ale @ dalej nie przyszła. Męczące to jest strasznie bo już sobie zaplanowałam wyjazd do M na 10-12 dc.

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 17:45

    Dziwna lubi tę wiadomość

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sadze ze to implantacyjne, jakos nie chcę sie nakrecac, ale bardzo bym chciala.
    Co miesiac znajduje sobie jakies objawy xiazy a nigdy nic z tego nie ma :P
    Termin @ mam na sobote.

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczyna mnie lekko pobolewać brzuch na @...niech już przyjdzie, nie chcę, żeby znów mi się cykl wydłużał :/

    Ok właśnie przyszła franca. Trzymajcie kciuki za kolejny cykl... Wizytę u gina mam na 9dc więc mam nadzieję,że nie mój organizm nie będzie mi płatał znów figli i owu będę miała później a nie przed wizytą u gina :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 14:49

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    zaczyna mnie lekko pobolewać brzuch na @...niech już przyjdzie, nie chcę, żeby znów mi się cykl wydłużał :/

    Ok właśnie przyszła franca. Trzymajcie kciuki za kolejny cykl... Wizytę u gina mam na 9dc więc mam nadzieję,że nie mój organizm nie będzie mi płatał znów figli i owu będę miała później a nie przed wizytą u gina :P
    Ech przykro mi.
    Spodziewalas sie ze tak bedzie, bo jednak bez prob przed owu. Trzymam kciuki za kolejny cykl. Mysle ze w 9dc to juz nie ma szans na to by być po owu:P aje może akurat idealnie wpasujesz się na wyjazd do swojego M :)
    Trzymam kciuki.
    Mnie lekko piersi bolą już od 5 dni...
    W brzuchu mnie pobolewa. Stresuje mnie to czekanie :O
    Normalnie wariatka że mnie:D

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    niestety nie byłaś tu najstarsza, ale już tak. Bo matka w wieku 40-lat to dla niektórych tu 'pan' to żart
    Hej nie sądzę że ktoś celowo chciał Cię zranić tym komentarzem. oczywiste jest że każda kobieta ma szanse na zostanie matka niezależnie od wieku. Świetnym przykładem sa na to celebrytki, ktorew związku z pracą decydują się na dziecko późno. Jednakże nie ma co ukrywać i udawać że jest inaczej, po 40 roku życia lekarze zalecaja raczej in vitro. Nie ma już karencji na czekanie niestety :(
    Płodność kobiety zmniejsza się diametralnie z wiekiem w przeciwieństwie do mężczyzn. Taka jest smutna prawda.

    Więc nikt nie chciał ci umniejszyc szansy zostania mama, jednak lekarze w inny sposób traktują 21 latke starająca sie o dziecko, w inny 30 latke, a w jeszcze inny 40 latke.

    kłot lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    niestety nie byłaś tu najstarsza, ale już tak. Bo matka w wieku 40-lat to dla niektórych tu 'pan' to żart

    Water ale wedlug ktorych pan bycie mama po 40 jest żartem?Nie przypominam sobie,zeby cos takiego padlo.Chyba zle zrozumiałaś dyskusje,chodziło o to,zeby nie panikowac z powodu wieku,bo zawsze znajdzie sie ktos wgorszej sytuacji i jest mu przykro.Wiadoma rzecza jest ze łatwiej zajsc w ciaze w wieku 25 lat niz 40.Ale nikt nie obrazal mam po 40!

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    niestety nie byłaś tu najstarsza, ale już tak. Bo matka w wieku 40-lat to dla niektórych tu 'pan' to żart
    Dziewczyno nie dopisuj sobie dobrze? Nr życzę sobie takich tekstów, bo czytać ze zrozumieniem trzeba umieć. Mam siostrę w wieku 42lat która się stara o dziecko i cały czas jej kibicuje. Mówiłam tu o tym, że żadna z nas póki co z in vitro np.nie stratuje, bo czas nas tak nie goni ani AMH. Jak masz wyskakiwać jak Filip z konopii z mądrościami z to sobie daruj

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie też przyszła @. A miałam dzisiaj testować. Nosz kurwa mać ile człowiek może znieść. 2 lata niepowodzeń i mnie wystarczy. Jak do 5 inseminacji się nie uda to zwalniam się przerwa w staraniach. Nie wiem czy podołam z in vitro. Raz - finansowo, dwa - psychicznie. To trzeba być naprawdę twardym. Obecnie żyjemy od okresu do okresu, od weekendu do weekendu i od wypłaty do wypłaty.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla przykro mi :( Jest to strasznie frustrujące. Ja to przyjęłam na klatę dziś, bo nie spodziewałam się niczego innego. Ale mój okres dziwnie wygląda, bo krew praktycznie pojawia się tylko przy załatwianiu. Mam praktycznie czysta podpaskę.
    W dodatku pierwszy raz od chyba roku złapało mnie przeziębienie...mam dzisiaj jakieś uderzenia gorąca i w momencie czuję jakby krople potu wychodziły mi na całym ciele (nie jest tak ale mam takie uczucie) :(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Do mnie też przyszła @. A miałam dzisiaj testować. Nosz kurwa mać ile człowiek może znieść. 2 lata niepowodzeń i mnie wystarczy. Jak do 5 inseminacji się nie uda to zwalniam się przerwa w staraniach. Nie wiem czy podołam z in vitro. Raz - finansowo, dwa - psychicznie. To trzeba być naprawdę twardym. Obecnie żyjemy od okresu do okresu, od weekendu do weekendu i od wypłaty do wypłaty.
    Ech to bardzo przykre wieści;(
    A ten cykl byl z 4 proba inseminacji?
    Nie poddawaj sie, jestesmy toba myslami.
    Mezowi bardzo poprawily sie wyniki.

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Do mnie też przyszła @. A miałam dzisiaj testować. Nosz kurwa mać ile człowiek może znieść. 2 lata niepowodzeń i mnie wystarczy. Jak do 5 inseminacji się nie uda to zwalniam się przerwa w staraniach. Nie wiem czy podołam z in vitro. Raz - finansowo, dwa - psychicznie. To trzeba być naprawdę twardym. Obecnie żyjemy od okresu do okresu, od weekendu do weekendu i od wypłaty do wypłaty.
    Ech to bardzo przykre wieści;(
    A ten cykl byl z 4 proba inseminacji?
    Nie poddawaj sie, jestesmy toba myslami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla przykro mi :( moze faktycznie zrobcie sobie przerwe? Jeszcze przed iui? chociaz miesiac dla odpoczynku psychicznego, bo nie wyglada to dobrze takie zycie od do

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Anuśla przykro mi :( Jest to strasznie frustrujące. Ja to przyjęłam na klatę dziś, bo nie spodziewałam się niczego innego. Ale mój okres dziwnie wygląda, bo krew praktycznie pojawia się tylko przy załatwianiu. Mam praktycznie czysta podpaskę.
    W dodatku pierwszy raz od chyba roku złapało mnie przeziębienie...mam dzisiaj jakieś uderzenia gorąca i w momencie czuję jakby krople potu wychodziły mi na całym ciele (nie jest tak ale mam takie uczucie) :(
    Idź zrób betęęęęęę ;) na Twoim miejscu bym nie wytrzymała :P

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Ech to bardzo przykre wieści;(
    A ten cykl byl z 4 proba inseminacji?
    Nie poddawaj sie, jestesmy toba myslami.

    Dziekuje.To mial byc ostatni cykl przed IUI,dopiero bedziemy podchodzić.Prawda,mezowi poprawily sie wyniki,wiec myslalam,ze teraz sie uda.Moze wszystko przez ta lepkosc.Psychika juz mi siada,w pracy wszystkie dziewczyny ktore braly ślub w tym roku co ja juz sa w ciąży,z rodzina coraz ciezej gadać,bo boje sie pytan,znajomych zaczynam unikac.Moze blokuje mnie praca w korpo,ktorej szczerze nie znosze i siedze tam tylko dlatego ze czekam na macierzynski. A teraz cos zabawnego.Maz mowi:kochanie a moze to jedno jejeczko krwawi a inne sie zaplodnilo?Padlam.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Idź zrób betęęęęęę ;) na Twoim miejscu bym nie wytrzymała :P
    hehe a dlaczego myślisz, że powinnam zrobić :P? Dostałam @ i temp spadła do 36,58 stopni więc dla mnie to 100% że nic z tego nie wyszło. A choroba może pojawiła się bo osłabienie organizmu przy @ i w sobotę chodziłam w krótkiej kiecce a było 8 stopni w nocy...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ