X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Obecnie 2 Cs jak do września nie zaskoczy będę się dalej diagnozowac. Póki co to dobrze reaguje na intralipid
    A co to za dobra reakcja? Robiłaś ponowne badania i się poprawiły czy jak?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak poprawiły się dość konkretnie

    Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa, fantastycznie!! ale niespodziajka :) kciuki!!!!

    Agnessa lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue_d wrote:
    Cześć, zaglądam tu dzisiaj pierwszy raz :-)
    Odstawiłam nuvaringa 5 miesiecy temu i zaczęliśmy starania, ale masakra jak mi zaczęły teraz lecieć włosy. Macie na to jakiś sposób?

    mam ten sam problem - po odstawieniu antykoncepcji prawie wyłysiałam. i nie ma na to rady...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Tak poprawiły się dość konkretnie
    Tylko komórki NK czy coś jeszcze? Ile miałaś wlewów z jakim odstępem?

  • blue_d Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    mam ten sam problem - po odstawieniu antykoncepcji prawie wyłysiałam. i nie ma na to rady...

    no tak hormony, ale muszę coś zacząć stosować na odrastanie, bo kiedyś przecież to ustąpi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2018, 00:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po :D miałam IUI prawie 2h wcześniej niż planowo i całe szczęście, bo i tak kwitlam tam już od 9 z kroplówką ;)
    Było dziś tak miło, radośnie, takie fajne dziewczyny ze mną były, posmialysmy się i nagadalyśmy, że nawet nie wiem kiedy te 4h mi zleciały :P
    Mąż przez 2dni pił ACC w większych dawkach (ja mu kazałam) i mówi, że dziś jak oddawał nasienie to faktycznie była różnica, że było dużo bardziej wodniste, więc chyba dobrze :)
    Martwię się tylko, bo chyba cienkie Endo mam 7,7mm :/ Owu jeszcze nie miałam, to może podkoksuje je? Połykam coś jeszcze

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo 7.7 przed owulacja to chyba dobry wynik

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a jak wyglada taka procedura IUI?

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, trzymam kciuki!!!

    U nas beta ponad 300, więc sporo przerosła, nawet wystraszyłam się, że za bardzo, ale jest ponoc ok.

    Skoczylo mi trochę TSH, do 2,6, więc jutro idę do endokrynologa a za 2 tyg.USG
    Chyba umrę do tego czasu.

    tym_janek, Selina lubią tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa, fantastycznie!

    Dobrze, ze idziesz do endo, bo tarczyca w ciazy troszke szaleje.

    No i zapraszam do watku krakowianek po fioletowej stronie :)

    Mam nadzieje, ze za chwile cala reszta naszej ekipy tutaj, tam do nas dolaczy :)

    Agnessa lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Anessa jak cudownie!! Gratulacje ogromnie sie cieszę twoim szczęściem! Będziesz sprawdzała jeszcze przyrost czy czekasz juz na usg?

    Agnessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa piękny przyrost! :)


    Karmelka procedura wygalda tak, że najpierw trzeba zrobić listę badań przed IUI: wirusologia u mnie i męża i posiew+cytologia u mnie. Później stymulacja, monitoring w 9-11dc i wyznaczenie terminu IUI. Ja miałam w 12dc teraz. Przychodzimy razem z mężem i ja pojechałam na kroplówkę (nie każdy ma) a mąż poszedł oddać nasienie. Później je preparują w laboratorium, żeby miało lepsze parametry i żeby złe czy uszkodzone plemniki były odsiane ;) Siadasz na fotel i zakładają Ci wziernik, później cewnik i wpuszczają do macicy nasienie. Później leżysz sobie głową w dół 10min i tyle ;)

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Wow, Anessa jak cudownie!! Gratulacje ogromnie sie cieszę twoim szczęściem! Będziesz sprawdzała jeszcze przyrost czy czekasz juz na usg?
    Chyba z beta dam sobie już spokój.Swojego lekarza z kliniki mam za 2tyg. ale na wtorek zapisałam się do luxmedu z pakietu. Pewnie nic jeszcze nie będzie widać, ale chociaż popytam się o parę rzeczy.

    Tymjanek, zaczęłam Was podczytywac, ale może z dolaczeniem zaczekam do czasu aż cokolwiek zobaczę na usg :-)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Chyba z beta dam sobie już spokój.Swojego lekarza z kliniki mam za 2tyg. ale na wtorek zapisałam się do luxmedu z pakietu. Pewnie nic jeszcze nie będzie widać, ale chociaż popytam się o parę rzeczy.

    Tymjanek, zaczęłam Was podczytywac, ale może z dolaczeniem zaczekam do czasu aż cokolwiek zobaczę na usg :-)
    we wtorek możliwe że pęcherzyk będzie bo jest widoczny przy becie ok 1000 a tyle do wtorku powinnaś mieć. chyba ze mają kiepskie usg albo lekarz słaby.
    A do kogo idziesz we wtorek??

    Wszystko ma swój czas...
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renata Wójcik.Oko na dobre, bo wypatrzyla kiedyś 10mm torbielkę na która mój lekarz nie zwracał uwagi/nie widział? Także zobaczymy, ale nie nastawiam się, że wiele zobaczę w ten wtorek ;-)

    8p3os65geldj0vib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie do dziewczyn które były w ciazy biochemicznej. Czy wasz organizm w cyklu po biochemicznej normalnie sie zachowywał? Bo u mnie jakis anomalie, swędzą mnie sutki, śpię cała noc a południa bym przespała całe. Robiłam badania beta spadła juz całkowicie wszytskie inne choroby robiłam wszytsko mam prawidłowo. Organizm płata mi figla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Agnessa piękny przyrost! :)


    Karmelka procedura wygalda tak, że najpierw trzeba zrobić listę badań przed IUI: wirusologia u mnie i męża i posiew+cytologia u mnie. Później stymulacja, monitoring w 9-11dc i wyznaczenie terminu IUI. Ja miałam w 12dc teraz. Przychodzimy razem z mężem i ja pojechałam na kroplówkę (nie każdy ma) a mąż poszedł oddać nasienie. Później je preparują w laboratorium, żeby miało lepsze parametry i żeby złe czy uszkodzone plemniki były odsiane ;) Siadasz na fotel i zakładają Ci wziernik, później cewnik i wpuszczają do macicy nasienie. Później leżysz sobie głową w dół 10min i tyle ;)
    Dziękuje za odpowiedz. Trzymam mocno kciuki, zeby za 2 tygodnie beta wyszła mocno pozytywna!! Ale czerwiec dobry miesiąc wiec inaczej być nie moze

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Karmelko :)


    Byłam dziś na USG 4D, chyba 1szy raz byłam tak dokładnie przebadana, łącznie z USG całego brzucha. Otóż możliwe, że mam 2 polipy na endometrium, jest nierówne. Druga sprawa, że wczoraj miało 7,7mm a dziś 13mm (dr mówi że dość grube i to dziwne w tym dc), możliwe że wczoraj było źle zmierzone, bo przez brzuch.
    Polipy mogą, ale nie muszą utrudniać zajścia w ciążę. Jak teraz nie wyjdziesz to chciałabym ta histeroskopie i usunąć je jak coś. Dr też zwrócił uwagę, że mam b.waskie to wejście do szyjki. Wiedziałam o tym, ale podobno to nic złego jednak ten lekarz mówi, że tym samym mniej nasienia dostaje się do środka. Jakby tego było mało nasienie męża rewelacyjne niestety, była aglutynacja i plemniki są powolne...ciekawe czy w ogóle tam coś docierało poza inseminacjami. Podczas histeroskopii poszerzono by też trochę to wejście, co by też drogę plemnikom ułatwiło (jakbyśmy się starali naturalnie a nie z IUI).
    Jakoś szczerze w tym momencie nie wierzę w powodzenie tej procedury, ale nie rozpaczam. Czekam sobie i jak się nie uda, to ta histero i z 2 cykle naturalnie i jak nadal nic, to może 4 IUI
    Noo się wygadałam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jakie to wszystko jest skomplikowane. Jakość nasienia te nasze endometrium pecherzyki. Ja juz sama nie wiem czy pchać sie dalej w lekarzy czy odpuścić i spróbować nie liczyć nie oglądać pęcherzyków. Cieżko jest kiedy tak bardzo sie pragnie tego maleństwa,

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ