X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Mi oprócz krwawienia jak @ nic nie było w zaleceniach miałam oszczedny tryb życia przez 3 tygodnie i miesiąc bez seksu
    Jej kazali 3dni odpoczywac, nie podnosic rak do gory i nie dzwigac. Miesiac bez seksu? :O mnie dr mowil, ze ogolnie mozna sie starac od razu w tym samym cyklu, ale ze bede na antykach, to dopiero od nastepnego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Dzięki za info Selina, dziś były tylko 2 kawy.
    Drink wieczorem był...muszę się ogarnąć. ;-)
    Słuchaj nie na kazdego te uzywki beda mialy tak negatywny wpływ, ciezko powiedziec jak jest u Ciebie :) Masz 1 dziecko i dopiero od niedawna starasz się o drugie, więc raczej nie ma mowy narazie o jakiejś niepłodności :) aczkolwiek wiadomo, warto to ograniczac, bo jak juz zajdziesz, to organizm dopiero szoku dozna :P

    Nona lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina ja w poniedziałek miałam zabieg we wtorek byłam w pracy. Mam prace siedząca. Chodzi o to żeby nie dźwigać i dać odpocząć

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina ja w poniedziałek miałam zabieg we wtorek byłam w pracy. Mam prace siedząca. Chodzi o to żeby nie dźwigać i dać odpocząć
    Ale w narkozie miałaś? Ja sobie nie wyobrażam iść do pracy czując się tak jak ta moja koleżanka :/ Ja pracę też mam siedzącą, ale fizyczną nie przy biurku. Chyba sobie daruje pracę na następny dzień

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znieczulenie ogólne

    Wszystko ma swój czas...
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 11 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina cieszę się, że trafiłaś na takiego fajnego lekarza. Ja miałam dwie histeroskopie w znieczuleniu ogólnym i na drugi dzień też czułam się dobrze, byłam w pracy. Ale to pewnie każdy inaczej przechodzi.
    Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli :-)

    Selina lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 lipca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Mi oprócz krwawienia jak @ nic nie było w zaleceniach miałam oszczedny tryb życia przez 3 tygodnie i miesiąc bez seksu

    Omg miesiąc bez seksu? Który chłop to zniesie hehe. Dziewczyny byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Meduzi. Mialam usg 3d i powiem wam, że jestem mega zadowolona z wizyty. Od lekarza bije spokoj, nie ma się wrażenia że traci się u niego czas. Potwierdził, że HBA 67% to wskazanie na inseminacje bo to znaczy, że co 3 plemnik jest zdolny do zapłodnienia. Pytałam o in vitro, powiedział że na razie wskazań nie widzi, co jest dla mnie ważne, bo nie naciaga. Mam na razie chodzic na monitoring, a we wrześniu IUI,jak już zrobię wirusologie,bo mam nieważna. No i powiedział mi, że strasznie jestem zestresowana a przecież będzie dobrze. Bardzo przyjemny człowiek. Wydaje mi się, ze mężowi sie też spodoba. Mąż musi jeszcze chromatyne zrobić, iludniowa wstrzemiezliwosc trzeba mieć przed badaniem. Orientujecie sie może bo zapomniałam zapytać.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety mój gin jeszcze 3 tygodnie po zabiegu upominał mojego TŻ żeby odczekać żeby to wszystko się wygoiło. ale widać co lekarz to inna teoria

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny - podczytuje głównie wątek o mthfr ale ponieważ jestem z Krakowa chciałam zasięgnąć opinii o ginekologa-endokrynologa prócz dr Milewicza, który zajmuje się też poronieniami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chromatyna 4 dni ... mój tak robił miał cały komplet: seminogram, chromatyna i trap

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie chcesz Milewicza??

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieszane odczucia odnośnie clexanu skoro mam mthfr tylko w układzie hetero ... wiem, że to dobry lekarz i zna moje wątpliwości odnośnie tego leku zwłaszcza po 2 poronieniach gdzie ciąże były na zastrzykach a zdrowa córka bez niczego ( ale nie badał mi w pierwszej ciąży ddimerów)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 lipca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale clexane raczej nie zaszkodziło

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy lek podawany niepotrzebnie może zaszkodzić.. ja wiem że to mógł być przypadek, wątpliwość jednak jakaś jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla super, że lekarz Ci przypadł do gustu :) Możliwe, że jak wrócimy do gry i będę chciała jeszcze IUI zrobić, to pójdę może do niego

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobermanica wrote:
    Chromatyna 4 dni ... mój tak robił miał cały komplet: seminogram, chromatyna i trap

    Dzieki!

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Anuśla super, że lekarz Ci przypadł do gustu :) Możliwe, że jak wrócimy do gry i będę chciała jeszcze IUI zrobić, to pójdę może do niego

    Bede zdawac relacje w takim razie. Pytal nawet czy mialam laparoskopie co chyba dobrze świadczy

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina to kciuki żeby cię posprawdzali i żeby było ok
    U mnie takie zaostrzenia po zabiegu bo z histeroskopii zrobiła się histero laparoskopia. Może dlatego takie zakazy. Ale z drugiej strony jakbym miała najpierw mieć histeroskopie a potem znowu wycięcie przegrody to bym nie chciała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 13:15

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina to kciuki żeby cię posprawdzali i żeby było ok
    U mnie takie zaostrzenia po zabiegu bo z histeroskopii zrobiła się histero laparoskopia. Może dlatego takie zakazy. Ale z drugiej strony jakbym miała najpierw mieć histeroskopie a potem znowu wycięcie przegrody to bym nie chciała
    Dzięki, mam nadzieję że tak będzie
    Ostatnie dni nie czuję się najlepiej. Mam straszne plamienia brunatne+dziwne prawie czarne "gluty" czy jak to nazwać :/ Może to dlatego, że Bromka odstawiłam? Albo to te polipy, sama nie wiem. Nigdy nie miałam aż tyle i w takiej ilości. Dopiero dziś jest lepiej, zapisałam na noc wczoraj żel p.infekcji, bo mnie trochę piecze czasem tak o, bez niczego i czasem podczas <3

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ