Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Krakowianki starające się o dziecko.
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Dziwna
Autorytet
195

Wysłany: 6 listopada, 06:38
Cytuj | (2) | Zgłoś
Tym_janek super że pamiętasz o tym wątku. To ciekawe godziny aktywności wybrała twoja córcia. Pozdrawiam i życzę dużo siły

Schmetterling, Nona lubią tę wiadomość

Wszystko ma swój czas...

Asasa
Autorytet
188

Wysłany: 6 listopada, 07:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Tym_janku nie uwierzysz, ale akurat dzisiaj w nocy zastanawiałam się co u Ciebie, bo dawno się nie odzywałaś. :-D trzymajcie się dzielnie. Pozdrawiamy, u nas dziś wybiło 9 miesięcy - druga ciąża ;-)

Schmetterling lubi tę wiadomość

dxomio4pjv8zgo81.png

kłot
Autorytet
104

Wysłany: 6 listopada, 11:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Głupia ja...zrobiłam test, coś mnie podkusiło bo miałam te dziwne pobolewania w brzuchu i w prawym jajniku z którego najprawdopodobniej była owu i ten progesteron wyższy..i oczywiście biel vizira...Na pocieszenie kupiłam sobie mega bezę z bitą śmietaną. jestem niby dopiero ok 11dpo ale chyba już coś by wyszło. Cycki mnie tak bolały że ledwo dziś spałam. Znowu jestem załamana tym wszystkim :( Moja gin już chyba nie ma pomysłu co może być na rzeczy skoro ja i mój M mamy dobre wyniki. Możecie polecić jakiegoś super gina w Krk który specjalizuje się w takich przypadkach?

https://ovufriend.pl/graph/9fcddbcaa162076fd273a071944f41eb
28l.
Wyniki męża- ok
Moje- ok
HSG- jajowody drożne

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 6 listopada, 12:56
Cytuj | (2) | Zgłoś
kłot napisała:
Głupia ja...zrobiłam test, coś mnie podkusiło bo miałam te dziwne pobolewania w brzuchu i w prawym jajniku z którego najprawdopodobniej była owu i ten progesteron wyższy..i oczywiście biel vizira...Na pocieszenie kupiłam sobie mega bezę z bitą śmietaną. jestem niby dopiero ok 11dpo ale chyba już coś by wyszło. Cycki mnie tak bolały że ledwo dziś spałam. Znowu jestem załamana tym wszystkim :( Moja gin już chyba nie ma pomysłu co może być na rzeczy skoro ja i mój M mamy dobre wyniki. Możecie polecić jakiegoś super gina w Krk który specjalizuje się w takich przypadkach?

Klot niepotrzebnie sobie wkrecasz. Ja miałam juz przez te 2 lata wszystkie objawy ciąży i dziecka nie mam, to nasz organizm płata figle. Po tym co przeszlas chcesz jeszcze obarczac psychike wyszukiwaniem objawow ciazy? Daj sobie odpocząć. Robilas w ogóle sprawdzenie drożności jajowodow? Czy Twoj miał jakies inne badania oprocz seminogramu?

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 listopada, 12:57

kłot, Nona lubią tę wiadomość

Staramy się od lipca 2016
27.04.2018-1IUI :(
22.05.2018-2 IUI :(
12.09.2018-3 IUI :(
Przerwa. Bedę szukać, aż znajdę.

kłot
Autorytet
104

Wysłany: 6 listopada, 14:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Robiłam drożność i wyszły drożne, choć samo badanie niesamowicie mnie bolało i traciłam już przytomność z bólu. Mój M nie robił innych badań oprócz seminogramu i na pewno nie namówię go na inne badania bo uważa że wszystko jest ok, chyba że będę miała skierowanie na papierze od jakiegoś gina. a co uważasz że powinien jeszcze zrobić?

28l.
Wyniki męża- ok
Moje- ok
HSG- jajowody drożne

Nona
Autorytet
2789

Wysłany: 6 listopada, 14:24
Cytuj | (1) | Zgłoś
Kłot nie wiedzialam ze tez jestes z Krk, kojarze Cie z wątku listopadowego.
Ja polecam dr Kula, Ovum. Mega ogarnieta babka.

kłot lubi tę wiadomość

iv09vcqghsr2ufll.png
7cs. test 25. 11, wiesiolek, siemie lniane, wit d, żel conceive plus, magneb6, kw foliowy, euthyrox. Mąż fertilman plus. Monitoring cyklu, testy owu, awokado, grejpfrut, ananas po owu, orzechy

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 6 listopada, 15:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
Zazwyczaj jeśli seminogram wychodzi w normie, a dalej się nie udaje, mężczyzna powinien zrobić test MAR (wykrywający przeciwciała plemnikowe), chromatynę plemnikową (jakość DNA), HBA (wiązanie z kwasem hialuronowym, czyli zdolność zapłodnienia). Androlog mojemu zlecił jeszcze test ROS, ale nie robiliśmy, bo wyszłam z założenia, że skoro chromatyna jest dobra, to szkoda kasy na to. Ja w sumie nikogo konkretnego z Krakowa nie mogę polecić. Ostatnio leczyliśmy się u dr. Maduzi z Parens i byliśmy zadowoleni, ale pomysłu na nas nie miał już. Idziemy jeszcze do dr. Lachowicza jako naprotechnologa. Skoro wszystko u Ciebie ok, tzn. hormony w normie, potwierdzona owulacja monitoringiem itd. to pozostaje przebadać faceta. Chce to dziecko czy nie hehe

kłot lubi tę wiadomość

kłot
Autorytet
104

Wysłany: 6 listopada, 21:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Anuśla dzięki za podpowiedz :* Poproszę najwyżej gin żeby mi to na kartce z pieczątką napisała haha. On uważa że przesadzam i że potrzeba czasu... a jak będzie miał to na kartce od lekarza to już inna gadka. Ciężko go było na seminogram zaciągnąć, sam mówił że pójdzie ale jak ja mówiłam to się irytował, poza tym mamy złe wspomnienia z tego badania, baba w rejestracji była nieprzyjemna i zero intymności co dla faceta jest w przypadku takiego badania istotne...

28l.
Wyniki męża- ok
Moje- ok
HSG- jajowody drożne

kłot
Autorytet
104

Wysłany: 6 listopada, 21:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nona napisała:
Kłot nie wiedzialam ze tez jestes z Krk, kojarze Cie z wątku listopadowego.
Ja polecam dr Kula, Ovum. Mega ogarnieta babka.
dzięki za polecenie, już się umówiłam! moja gin jest wtedy na urlopie, ale jestem ciekawa opinii też innego lekarza, mam nadzieję, że ona coś wymyśli... Chodzisz do niej? Zna się na leczeniu niepłodności?

28l.
Wyniki męża- ok
Moje- ok
HSG- jajowody drożne

Dziwna
Autorytet
195

Wysłany: 8 listopada, 17:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
kłot napisała:
dzięki za polecenie, już się umówiłam! moja gin jest wtedy na urlopie, ale jestem ciekawa opinii też innego lekarza, mam nadzieję, że ona coś wymyśli... Chodzisz do niej? Zna się na leczeniu niepłodności?
Takie krótkie terminy?

Wszystko ma swój czas...

Oleczka94
Autorytet
131

Wysłany: 8 listopada, 17:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny jestem po poronieniu niestety i szukam dobrego ginekologa endokrynologa w Krakowie, polecacie kogos?

Czekanie na @ po pierwszym poronieniu.

Aniołek 8tydzień [*]. :-(

kłot
Autorytet
104

Wysłany: 8 listopada, 23:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziwna, jakoś się udało przez znanego lekarza i u mnie akurat najlepiej się umawiać koło godz 12 a wiadomo że większość wtedy jest w pracy..
Oleczka ja mam taką babkę Joanna korabel-endokrynolog ginekolog. Mówi z sensem choć mi nic na razie nie doradzila więcej oprócz drożności i podstawowych badań. Dlatego wybieram się tym razem do innego...

28l.
Wyniki męża- ok
Moje- ok
HSG- jajowody drożne

Oleczka94
Autorytet
131

Wysłany: 9 listopada, 11:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kłot dziekuje. A ktos cos wiecej?:-)

Czekanie na @ po pierwszym poronieniu.

Aniołek 8tydzień [*]. :-(

kuzmoni1
Autorytet
111

Wysłany: 9 listopada, 15:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Fajnie że wątek odzyl.
Klot dobrze cie widzieć. Dbaj o swoje małżeństwo i mam nadzieję że będzie już dobrze :*

My wreszcie zapisalismy sie do kliniki. 26 list idziemy do janeczki w parens. I planujemy podejsc do iui.
Takze sie okaze.

I mam jeszcze jedno pytanie.
Jaki polecacie kwas foliowy aby dobrze sie wchlanial? Od 3 lat biore folik ale teraz mi sie kończy i mysle o czyms nowym.

20 cs, Maz morfologia 1%-III.18, 4%-VI.18, 4%-X.18
a06865148dc43fda1dfb18c7be81545f.png

Dziwna
Autorytet
195

Wysłany: 9 listopada, 15:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja biorę b-right to dobrze wchlaniajacy się kwas foliowy

Wszystko ma swój czas...

RudaMaruda25
Przyjaciółka
47

Wysłany: 9 listopada, 15:58
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa i również jestem z Krakowa. Ale oprócz tego, że jesteśmy z jednego miasta łączy mnie z wami to, że staram się o maleństwo.

Schmetterling lubi tę wiadomość

-Mięśniaki macicy, przebyta laparotomia
-Staranie od wrzesień 2018
-Duphaston,
Kwas foliowy,
Wit. D, B12
-Wegetarianka

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 9 listopada, 17:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
kuzmoni1 napisała:
Hej dziewczyny. Fajnie że wątek odzyl.
Klot dobrze cie widzieć. Dbaj o swoje małżeństwo i mam nadzieję że będzie już dobrze :*

My wreszcie zapisalismy sie do kliniki. 26 list idziemy do janeczki w parens. I planujemy podejsc do iui.
Takze sie okaze.

I mam jeszcze jedno pytanie.
Jaki polecacie kwas foliowy aby dobrze sie wchlanial? Od 3 lat biore folik ale teraz mi sie kończy i mysle o czyms nowym.
Hej kuzmoni. Jak bylo na wakacjach? Przed wizyta w Parens mozecie sobie zrobić test MAR, chromatyne i HBA, bo na bank Janeczko kaze wam zrobić. A tak mielibyscie juz wyniki na swiezo. Ja biore duphavit ze wzgledu na podwyzszona homocysteine ale nie wiem jak sie wchlania.

kuzmoni1
Autorytet
111

Wysłany: 9 listopada, 17:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Anuśla napisała:
Hej kuzmoni. Jak bylo na wakacjach? Przed wizyta w Parens mozecie sobie zrobić test MAR, chromatyne i HBA, bo na bank Janeczko kaze wam zrobić. A tak mielibyscie juz wyniki na swiezo. Ja biore duphavit ze wzgledu na podwyzszona homocysteine ale nie wiem jak sie wchlania.
Dziękuję że pytasz :)
Było cudownie. Raj na ziemi ;)
Super miejsce na podróż poslubna ale ważne jest samo miejsce gdzie się śpi. Tereny gorzyste a plaże nie wszędzie ładne. KHz wiem co polecić :)
Natomiast zleciało za szybko.

Mar mamy. Chromatyny i hba nie ale mąż sam nie zrobi. Jadł lekarz mu zleci to owszem. Wiec chyba pójdziemy i zaryzykujemy ;)

Anusla a tu polecasz Janeczke?

20 cs, Maz morfologia 1%-III.18, 4%-VI.18, 4%-X.18
a06865148dc43fda1dfb18c7be81545f.png

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 9 listopada, 19:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
kuzmoni1 napisała:
Dziękuję że pytasz :)
Było cudownie. Raj na ziemi ;)
Super miejsce na podróż poslubna ale ważne jest samo miejsce gdzie się śpi. Tereny gorzyste a plaże nie wszędzie ładne. KHz wiem co polecić :)
Natomiast zleciało za szybko.

Mar mamy. Chromatyny i hba nie ale mąż sam nie zrobi. Jadł lekarz mu zleci to owszem. Wiec chyba pójdziemy i zaryzykujemy ;)

Anusla a tu polecasz Janeczke?
Ja ucieklam od niego. Bylam na kilku wizytach, w tym hsg. Gbur i cwaniak. Nie po to place ciezkie pieniadze żeby mnie traktowano jak smiecia. Sa rozne opinie na jego temat, mnie ciężko powiedzieć coś wiecej po tych kilku wizytach. Jednak uważam, że lekarz powinien też być człowiekiem na poziomie, bo to ja jestem jego klientem i łaski mi nie robi.

Dziwna
Autorytet
195

Wysłany: 10 listopada, 14:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak jak ze znajomymi rozmawiam to dochodzimy do pewnych wniosków że w klinikach coraz bardziej rosną ceny wizyt a lekarze coraz mniej się przejmują szablonowo podchodzą do pacjenta

Wszystko ma swój czas...

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)