X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Argument z ilością postów dotyczy tego, że nie jestem trollem wpadającym zrobić tu burze, co wielokrotnie widziałam już forum.
    A co do przywitania się- pisałam w tym wątku kilkanaście postów, witać też się witałam.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fded09fccd32.jpg

    A dziś się żegnam. Na szczęście forum jest na tyle duże, że każdy znajdzie wątek na którym czuje się komfortowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 08:49

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok widocznie to było dawno skoro zapomniałam, że tu byłaś i się witalas. Nadal nie rozumiem czym sie oburzasz i obrażasz. Też mam duże doświadczenie z lekarzami i czasem coś doradze, ale pisze uzasadnienia od razu. Po co się wkurzać? Że jesteśmy dociekliwe czemu co i jak? To chyba normalne prawda? Nikt Cię tutaj nie obraził a odchodzisz z wątku jakby nie wiem co się stało

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 października 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, skoro nie czuje się tu dobrze, to po co mam zostawać. Ja naprawdę szanuje swój wolny czas i nie mam potrzeby przebywać tam, gdzie się czuje źle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 09:03

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Selina, skoro nie czuje się tu dobrze, to po co mam zostawać. Ja naprawdę szanuje swój wolny czas i nie mam potrzeby przebywać tam, gdzie się czuje źle.
    Ok. A czemu się tu nie czujesz dobrze? Przez ten rok Cię tu nie widywałam.
    Ps: czasem warto poprostu odejść z wątku niż robić taka burze wokół siebie. My już razem na jednym wątku byłyśmy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 09:19

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina weź wyluzuj. Będzie chciała pisać to napisze nie chce to jej sprawa gdzie będzie się udzielać.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina weź wyluzuj. Będzie chciała pisać to napisze nie chce to jej sprawa gdzie będzie się udzielać.
    Oczywiście że jej sprawa. Ale wpada po roku nieobecności oskarżając jakieś miejsce o fałszowanie wyników nie podając od razu skąd ma takie wieści i czemu i się oburza, że tu niemiła atmosfera bo śmiemy dociekać i że ucieka z wątku (gdzie tak naprawdę uciekła już dawno). Spinam się jak ktoś się spina ;) tak już mam jak pewnie zaueazylyscie i słowa Wyluzuj sprawiają, że spinam się jeszcze bardziej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 13:37

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 października 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To weź się nie spinaj bo każdy jest inny inaczej odbiera i inaczej odpiera atak. Nie ma co robić dymy w sumie o nic.

    Wszystko ma swój czas...
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 11 października 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Seliny jest taki sam nerwusek jak ze mnie, hihi :) :) :)

    Dziwna, tylko kto tu kogo atakuje? że Dziewczyny pytają dlaczego? ja też nie jestem z takich, co z klapkami na oczach przyjmują wszystko co się im powie. Teorii na różne tematy jest wiele, skąd mam wiedzieć kto mówi prawdę, jeśli nie posłucham argumentów?? szczerze, gdyby mnie interesował ten temat, to też dopytywałabym skąd taka informacja czy wiedza...

    Selina lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 października 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio w ogóle zauważam to na roznych wątkach, że już nie można niczego dociekac, bo od razu afera w stylu "atakujecie mnie, koniec tematu". Trzeba sobie zdawać sprawę, że raz że to jest forum,które z natury rzeczy polega na dociekaniu i pytaniach, dwa, że obsmarowujac publicznie kogokolwiek raczej wypadaloby podac sensowne argumenty. Tyle w temacie, bo już faktycznie nie ma co tego wałkować.

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    To weź się nie spinaj bo każdy jest inny inaczej odbiera i inaczej odpiera atak. Nie ma co robić dymy w sumie o nic.
    Ale jak Ci przeszkadzają moje posty, to je pomiń porostu a nie zmieniaj mnie :) Tak już mam i tyle. O byle co się czasem denerwuję, pewnie że tak, ale to nie ja tutaj zaczęłam ; "psze Pani, bo to ona zaczęła!" Hehe :P
    Skoro każdy jest inny, to mam prawo reagować wg.siebie i swojego punktu widzenia a nie, że będzie się mnie uciszać bo koleżanka Reset przyszła się tu chyba wyżyć

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 października 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu widzę że nie pierwszy raz masz tutaj z kimś spinke . Mnie też atakowalas kiedyś nie czytając wszystkich,moich wypowiedzi tylko pojedynczych.masz racje jak mi nie pasuje będę je omijać.
    Uważam że zachowujesz się czasem jakbyś była ekspertem we wszystkich dziedzinach i każdy co myśli inaczej jest be.
    Kiedyś było tutaj miło ale teraz to ja odpadam.
    Powodzenia wszystkim

    amalia lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, wszyscy tacy delikatni widzę. Spoko, bo to nie ja rozpętałam tutaj burzę tylko dziewczyna, która wpadła na chwilę a obrywa się mnie. Owszem, nie pierwszy raz "mam spine", bo nie pozwolę sobie na nie miłe i bezpodstawne atakowanie mnie. Ja nigdzie wcześniej Reset nie zaatakowałam a wręcz wyjaśniłam trochę nt.badan nasienia a ona zaczęła się rzucać, bo dziewczyny (nie ja) żądały wyjaśnień.
    Co do Twojej osoby, to widocznie obydwie mamy swoje charaktery i żadna nie ustąpi stąd spiny. Myślałam, że jest ok mimo tego co było, ale skoro Ty potrafisz wywlec coś z przeszłości tego wątku... cóż, szkoda że takie pierdoły tak Cię bolą.
    Powodzenia zatem skoro tak fatalną atmosferę wprowadzam na wątku. Nie mam zamiaru męczyć kogoś ani siebie tłumaczeniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 18:06

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 października 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny błagam nie kloccie się, wszystkie jesteśmy pospinane sytuacją w jakiej się znajdujemy, nie dokladajmy sobie jeszcze. Dziwna zauważ, że burze rozpętała Reset i ja, a Selinie się dostało. Na wątku przecież było miło i jest nadal, nie odchodz.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dziewczyny błagam nie kloccie się, wszystkie jesteśmy pospinane sytuacją w jakiej się znajdujemy, nie dokladajmy sobie jeszcze. Dziwna zauważ, że burze rozpętała Reset i ja, a Selinie się dostało. Na wątku przecież było miło i jest nadal, nie odchodz.
    Kochana nie musisz nikogo bronić, jak ktoś ma klapki na oczach, to swoje będzie widział.
    Ja się również z wątkiem żegnam, przepraszam, ale mam dość w kółko atakowania mojej osoby i bycia kozłem ofiarnym, bo śmiem mieć trudny charakter i mówić co myślę.
    Powodzenia również wszystkim życzę

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 11 października 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwoli wyjaśnienia - nie przyszłam się tu wyżyć, a komuś pomóc ewentualną radą.
    Poza tym można było wtedy zapytać dlaczego mam takie a nie inne zdanie, a nie zarzucać mi bezpodstawne oskarżenia, zwłaszcza że pierwszy post pisałam z pracy i wtedy nie miałam też czasu i potrzeby rozpisywać się o wszystkich okolicznościach.
    A co do badań w Procreative to na ich korzyść nie przemawia też to, że dostaliśmy wynik wydrukowany, zaś np. jeden z parametrow został potem przekreslony ręcznie i wpisany dużo słabszy. Nie wiem kto się mylił - komputer czy człowiek?
    Nieistotne, tak jak napisałam - szkoda nerwów, każda z nas jest tu w jednym celu. A że nie musimy wszystkie być na jednym wątku? To zrozumiałe, identycznie jak w zyciu. Zupełnie nie było moją intencją rozwalać Wam wątku, pożegnałam się, by skończyć bezsensowną wymianę zdań (bo ja bym nie przekonała Was, a Wy mnie) i tyle.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 października 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Gwoli wyjaśnienia - nie przyszłam się tu wyżyć, a komuś pomóc ewentualną radą.
    Poza tym można było wtedy zapytać dlaczego mam takie a nie inne zdanie, a nie zarzucać mi bezpodstawne oskarżenia, zwłaszcza że pierwszy post pisałam z pracy i wtedy nie miałam też czasu i potrzeby rozpisywać się o wszystkich okolicznościach.
    A co do badań w Procreative to na ich korzyść nie przemawia też to, że dostaliśmy wynik wydrukowany, zaś np. jeden z parametrow został potem przekreslony ręcznie i wpisany dużo słabszy. Nie wiem kto się mylił - komputer czy człowiek?
    Nieistotne, tak jak napisałam - szkoda nerwów, każda z nas jest tu w jednym celu. A że nie musimy wszystkie być na jednym wątku? To zrozumiałe, identycznie jak w zyciu. Zupełnie nie było moją intencją rozwalać Wam wątku, pożegnałam się, by skończyć bezsensowną wymianę zdań (bo ja bym nie przekonała Was, a Wy mnie) i tyle.

    Zapytałam dlaczego tak uważasz, więc nie przekrecaj, że padły oskarżenia w Twoją stronę. A widzisz, jednak rozwalilas wątek, więc skończmy już ten temat.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 11 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, czy mogłabym prosić Was o poradę?
    jeśli ilość leukocytów w seminogramie sprzed 3 m-cy była w normie, jest sens robić posiew tym razem?

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 października 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    cześć, czy mogłabym prosić Was o poradę?
    jeśli ilość leukocytów w seminogramie sprzed 3 m-cy była w normie, jest sens robić posiew tym razem?

    Też mieliśmy w normie, a nasieniu wyszedł paciorkowiec i ecola.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 12 października 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Też mieliśmy w normie, a nasieniu wyszedł paciorkowiec i ecola.
    no to faktycznie lepiej sprawdzić,dziękuję :)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 29 października 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny po długiej przerwie :) Przez ten czas co jakiś czas Was podczytywałam z ciekawości. Jak pewnie pamiętacie miałam duże problemy z mężem i stąd też rezygnacja z pisania postów i w ogóle zainteresowania ciążą. Z mężem postanowiliśmy po raz kolejny dać sobie szansę, poszliśmy na terapię, ja ciągle chodzę na swoją. Ogólnie bardzo cieżko okres za mną. Nadal nie jest wszystko idealnie, bo teraz nie mam kontaktu z matką, była pracownica wytoczyła mi niesłusznie sprawę w sądzie (btw wzięła l4 i zaszła w ciążę ot tak) a ja jak nie byłam w ciąży tak dalej jej brak.
    Co prawda od jakiegoś czasu dopiero zaczęliśmy sie starać ponownie, można powiedzieć że to dopiero 2 cykl starań po hsg. Byłam ostatnio u ginekologa w 13 dc. Okazało się że już jestem po owu która najprawdopodobniej wystąpiła w 11dc. Wszystko mi się po hsg jakoś poprzesuwało, mam nieco krótsze cykle i mniej dni plamień przed (ok 2-3 dni przed @). I chyba wychodzi na to że zawsze jest sex po owu, może dlatego się nie udaje. Zrobiłam badanie tsh, ft4 i ft4 i prolaktyny w 4dc. co sądzicie o tych wynikach? TSH-1,730 µIU/ml,FT3- 2,40pg/ml, FT4-1,23 ng/dl, Prolaktyna 19,70 ng/ml norma:4,79-23,30 ??
    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    fiorella82, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ