X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jak ktoś się parę lat stara, to już nie zawsze jest to takie fajne :/ ja jak mam przymusową przerwę w staraniach, to się bardziej cieszę niż jak wracamy do gry, no ale ok, są różne etapy. Podczas przerwy mam wolniejsza głowę, nie muszę pilnować żadnych supli ani nic, można pić kiedy się chce a nie uważać, że jest 2fc to może się jednak nie napiję... Ja tęsknię za życiem sprzed starań, bo jestem już dość zmęczona, ale i pogodzona i przyzwyczajona, tym co jest teraz
    Ja staram się parę lat, wiem przez co przechodzisz, ale jak was podczytuje, to zazdroszczę tej nadziei, że w tym cyklu się uda. Wierz mi, że to dużo przyjemniejsze, niż nadzieja, że się po prostu poroni. Ja teraz jak badam betę to się modlę, żeby spadała a nie rosła, bo jak znowu urośnie to mnie wezmą na laparoskopię.
    A co do picia, ponoć dzieci najlepiej robi się w towarzystwie alkoholu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam :P i po alko i nawet po ziole hehe ;) niestety, nic nie dało efektu.

    Sprawdzali Ci betę teraz w szpitalu? Jak się czujesz ogólnie? Czy niemalże jest już przy Tobie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Próbowałam :P i po alko i nawet po ziole hehe ;) niestety, nic nie dało efektu.

    Sprawdzali Ci betę teraz w szpitalu? Jak się czujesz ogólnie? Czy niemalże jest już przy Tobie?
    Wczoraj mi spadło, dziś nie miałam robionego jeszcze. Czuję się dobrze fizycznie. Chyba wolałabym się czuć źle, może by to było łatwiejsze, bo głowa nie zajęta niczym zaczyna świrować. Jestem sama, niemąz przyjedzie po pracy. Ja jestem z tych co wolą cierpieć w samotności. Nie powiedziałam o sytuacji nawet mamie... Taki jestem trochę dzik :-\

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa trudne tematy, nawet z najbliższymi trudno o tym mówić. Jeśli Ci lepiej tak to znosić to nie ma w tym nic dziwnego, zawsze mozesz tutaj przelewać żale. Czyli jak nie urosnie beta to nie bedzie laparo? Co do starań to niestety po tych kilku latach nie jest to fajne. Żadna z tych sytuacji nie jest dobra,ale trzeba walczyć dalej i czekac w kolejce po swoja nagrodę.

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Wczoraj mi spadło, dziś nie miałam robionego jeszcze. Czuję się dobrze fizycznie. Chyba wolałabym się czuć źle, może by to było łatwiejsze, bo głowa nie zajęta niczym zaczyna świrować. Jestem sama, niemąz przyjedzie po pracy. Ja jestem z tych co wolą cierpieć w samotności. Nie powiedziałam o sytuacji nawet mamie... Taki jestem trochę dzik :-\
    Nie chcę myśleć co tam przeżywasz, ale tak jak wiele razy już pisano na forum: wiesz, że możesz zajść w ciążę. Dla mnie to jest swego rodzaju pocieszenie, bo fakt były te 2 kreski i jakaś pozytywna beta, ale nie wiadomo czy ciążę mogę utrzymać. Jednak wolę myśli odganiać takie.
    Ja za to muszę wszystkim (no bez przesady, tym którym ufam) powiedzieć, mama moja też wiedziała i to od razu. W sumie chyba lepiej że wie.
    Ale tak jak Anuśla pisze, jak nie lubisz się dzielić z otoczeniem takimi przejściami z to masz od tego nas :)

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella co tam u ciebie? Jesteś już w domu

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Fiorella co tam u ciebie? Jesteś już w domu
    No niestety nie, beta mi jednak wczoraj urosła z 98 do 130 i powiedzieli że do poniedziałku mnie chcą obserwować. Miałam wczoraj najdłużej trwając USG w życiu. Z pół godziny jeździli mi tym dildosem po wszystkim i, co jest trochę pocieszające, dalej nie znaleźli nic w jajowodach.lekarz stwierdził że na bank nie jest to ciąża jajowodowa, ale coś mu się mój lewy jajnik nie spodobał i nie chciał tego powiedzieć głośno, ale coś tam jest na nim dziwnego. Jak zapytałam czy możliwe że to zarodek, to powiedział, że takie rzeczy to tylko w książkach, że nie sądzi, ale obserwować to trzeba. No. Po badaniach dostałam plamien, a wieczorem siknelam krwią. I tak do tej pory krwawie jak obfity okres. Na dodatek zaziebilam się, więc leci mi też krew z nosa, i boli głowa. Aktualnie jestem chodzącym nieszczęściem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella współczuję Ci bardzo tych przeżyć :( Myślisz że dostałaś już @ normalnie? Bo przy takiej becie to chyba nie powinien przyjść? Mówiłaś lekarzowi?
    Btw który lekarz się Tobą zajmuje?
    Wierzę, że jajnik nie jest z zarodkiem i wkrótce się wszystko wyjaśni. Najważniejsze, że to nie pozamaciczna.
    Trzymaj się tam mocno! Trzymamy kciuki za Ciebie żeby się wszystko dobrze skończyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Fiorella współczuję Ci bardzo tych przeżyć :( Myślisz że dostałaś już @ normalnie? Bo przy takiej becie to chyba nie powinien przyjść? Mówiłaś lekarzowi?
    Btw który lekarz się Tobą zajmuje?
    Wierzę, że jajnik nie jest z zarodkiem i wkrótce się wszystko wyjaśni. Najważniejsze, że to nie pozamaciczna.
    Trzymaj się tam mocno! Trzymamy kciuki za Ciebie żeby się wszystko dobrze skończyło
    Dziekuje za pamięć ;-) Nie mam pojęcia czy to krwawienie to okres, endometrium miałam bardzo grube, to mówil każdy kto robil USG, a zaglądało tam od początku roku 5 osob. Może się postanowiło zlusczyc, skoro nie ma kogo odżywiać... Opiekuje się mną Maduzia z Parens, on mi dał skierowanie na oddział, o co na początku troszkę byłam zła, bo myślałam że przesadza z tą ostrożnością, ale koniec końców dobrze że jestem w szpitalu. Krwawienie nie jest krwotokiem, choć jest dość silne, ale praktycznie bezbolesne, tak jak przy łagodnym okresie. Oczywiście zgłosiłam. USG pewnie będę miała znów jutro , bo M. ma jutro dyżur na oodziale

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2019, 13:02

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że zostajesz na oddziale i że sie Tobą zajęli, no i że dr zaglada. Kiedy znowu badasz bete?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dobrze, że zostajesz na oddziale i że sie Tobą zajęli, no i że dr zaglada. Kiedy znowu badasz bete?
    Beta w poniedziałek rano. Ok 12 wyniki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze w takim razie, że Cię skierował do szpitala. Oddzywaj się tutaj do nas co u Ciebie


    Czy któraś z Was wie czy progesteron stosowany dopochwowo (Besins) wyjdzie w badaniu krwi?
    Mam proga 45ng (7-8dpo), Dupek w badaniu krwi nie wychodzi to wiem, ale zastanawiam się jak jest z tym lekiem dopochwowym. To by było dziwne gdyby swój miała aż tak wysoki, więc na 99% musi wyjść we krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2019, 16:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dobrze w takim razie, że Cię skierował do szpitala. Oddzywaj się tutaj do nas co u Ciebie


    Czy któraś z Was wie czy progesteron stosowany dopochwowo (Besins) wyjdzie w badaniu krwi?
    Mam proga 45ng (7-8dpo), Dupek w badaniu krwi nie wychodzi to wiem, ale zastanawiam się jak jest z tym lekiem dopochwowym. To by było dziwne gdyby swój miała aż tak wysoki, więc na 99% musi wyjść we krwi
    Mogę się jutro spytać M.troche poszperałem w internetach, ale nic na ten temat nie znalazłam. ale swoją drogą wynik marzenie :-D Oby to była dobra wróżba!

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie pomogę. Brałam besins ale nie robiłam proga. Ale wynik super :-)

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Mogę się jutro spytać M.troche poszperałem w internetach, ale nic na ten temat nie znalazłam. ale swoją drogą wynik marzenie :-D Oby to była dobra wróżba!
    Na 99% wychodzi w badaniu krwi, raczej niemożliwe bym miała swój tak wysoki.
    Dziękuję, jeśli możesz to zapytaj :) Najważniejsze w tym jest to, że stosuję go dopochwowo

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina ale to i tak super wynik

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina ale to i tak super wynik
    Nie no wynik super, ale zafałszowany lekiem, ciekawe jaki jest mój prawdziwy ;)
    Teraz jak nie wyjdzie, to będę miała chociaż spokojną głowę, że z progiem było wszystko ok

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie no wynik super, ale zafałszowany lekiem, ciekawe jaki jest mój prawdziwy ;)
    Teraz jak nie wyjdzie, to będę miała chociaż spokojną głowę, że z progiem było wszystko ok
    jeżeli twoj organizm nie działa to sam lek az tak nie napompuje

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    jeżeli twoj organizm nie działa to sam lek az tak nie napompuje
    To dobrze wiedzieć :)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella i jak tam u Ciebie?

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ