X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam się macie przy tym paraliżu drogowym?? :/ Ja stałam 40min na przystanku i nic nie jechało :( zamarzlam prawie brrr... Dopiero wracam do domu

    Dziwna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Fiorella i jak tam u Ciebie?
    U mnie dupa. Nie wypuścili mnie że szpitala, beta znów urosła, mimo obfitego krwawienia, a na USG czysto. Jestem "ciekawym przypadkiem diagnostycznym".
    Obserwowałam dziś przez okno to co się dzieje na mieście. Cieszę się że nie musiałam dziś wracać z pracy do domu, pewnie dopiero bym dojeżdżała, a pracuje do 16.
    Selina, nie zapytałam M. o ten lek, bo się z nim tylko przelotem widziałam, a zapomniałam jak to się nazywa. Ale swoją drogą, jakbyś swój miała niski to sam przyjmowany aż tak wysoki by nie był. Ja teraz przyjmowałam 3x 100 luteiny i mi prog. wychodził na poziomie 8-11, więc nie zastanawiaj się tylko ciesz z takich wyników i upajaj się bólem piersi. Ja uwielbiam swoje w stanie wysokiego proga :-P

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny jak tam się macie przy tym paraliżu drogowym?? :/ Ja stałam 40min na przystanku i nic nie jechało :( zamarzlam prawie brrr... Dopiero wracam do domu

    Mój mąż już 2 godziny wraca z pracy...Auta jadą po 5km/h, korki, masakra. Modlę się tylko, żeby dojechał bez stłuczki.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    U mnie dupa. Nie wypuścili mnie że szpitala, beta znów urosła, mimo obfitego krwawienia, a na USG czysto. Jestem "ciekawym przypadkiem diagnostycznym".
    Obserwowałam dziś przez okno to co się dzieje na mieście. Cieszę się że nie musiałam dziś wracać z pracy do domu, pewnie dopiero bym dojeżdżała, a pracuje do 16.
    Selina, nie zapytałam M. o ten lek, bo się z nim tylko przelotem widziałam, a zapomniałam jak to się nazywa. Ale swoją drogą, jakbyś swój miała niski to sam przyjmowany aż tak wysoki by nie był. Ja teraz przyjmowałam 3x 100 luteiny i mi prog. wychodził na poziomie 8-11, więc nie zastanawiaj się tylko ciesz z takich wyników i upajaj się bólem piersi. Ja uwielbiam swoje w stanie wysokiego proga :-P

    O kurczę, to co lekarze mają zamiar teraz zrobić?

    Ja też jestem niestety ciekawym przypadkiem diagnostycznym. Wszyscy się zastanawiają dlaczego moja ręka nie chce się zginać. Zgina się jakby była po 2-miesiecznym unieruchomieniu. Dzisiaj na rehabilitacji palce mi zdrętwiały, tak jakby jakiś nerw uciskał. Wszyscy rozkładają ręce. Dzisiaj chodzę i ryczę cały dzień, myślę sobie jak to będzie jeśli nigdy już nie zjem prawą ręką, nie pójdę w góry na łańcuchy, nie będę w stanie nawet bezpiecznie dziecka trzymać jeśli kiedykolwiek w ogóle będzie mi to dane. Dół totalny. I jeszcze prezydent Gdańska, nie mieści mi się w głowie ta tragedia. Do tego Owsiak odszedł, mój bohater. No nie, jakaś masakra.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzisiaj rzeczywiscie strasznie dolujacy dzien. Jak dowiedziałam sie ze prezydent jednak nie przezyl to poplakalam sie.. To jest straszne co się wydarzylo. Niestety ale politycy i media szerzą mowę nienawiści. A ludzie powonni sie wspierać niezależnie od poglądów , wyznan, przekonań.. :(
    Ja dzis o 17 skończyłam i dotarlam do domu bez problemu, tramwajem wracałam więc bez korków..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella spoko, ja wiem na 99% że Besins będzie zawyżał wynik. Chcę żeby tydzień już minął żebym @ dostała i tak wiem, że nic z tego w tym cyklu.
    Kurczę, to widzę że sytuacja u Ciebie nadal nie wyjaśniona :/ Dawaj znać co lekarze uważają


    Kuzmoni masz rację, dzieje się źle i zamiast ludzie się zjednoczyć, to plują jadem jeszcze bardziej... Mam ochotę wyłączyć fb, bo już nie mogę patrzeć na niektóre komentarze, już i tak przestałam obserwować chyba z połowę znajomych za ich poglądy i to co publikują :/ a wdawać się w dyskusję nie będę.
    Szkoda, że Owsiak ustąpił w takich okolicznościach, ale z drugiej strony się gościowi nie dziwię. Szczują go i ścigają od dobrych paru lat wkolko ci sami, sprawy w sądach o głupoty, więc ma prawo być tym zmęczony :/ a już wiek emerytalny też ma, więc się usuwa w cień, dobrze że całkiem z WOŚP nie odchodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się zdecydowałam na metotrexat. Jutro zaczynam chemię, trzymajcie kciuki żeby zadziałało jak trzeba i żebym nie wyłysiała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Hej, ja się zdecydowałam na metotrexat. Jutro zaczynam chemię, trzymajcie kciuki żeby zadziałało jak trzeba i żebym nie wyłysiała.
    Tak mi przykro...
    To lek na poronienie? To zalecił M.?
    Trzymam kciuki, żeby to jak najszybciej się zakończyło. Ściskam!

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Hej, ja się zdecydowałam na metotrexat. Jutro zaczynam chemię, trzymajcie kciuki żeby zadziałało jak trzeba i żebym nie wyłysiała.
    Przykro mi bardzo :( Chyba nie dostaniesz dużej dawki?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Przykro mi bardzo :( Chyba nie dostaniesz dużej dawki?
    Ponoć najmniejszą z możliwych. Jutro jednak zaczynam, bo to trzeba specjalnie zamawiać jakoś. W sumie to nie mogę powiedzieć, że ktokolwiek mi zalecił, dostałam taką opcję do wyboru, wcześniej nie było w ogóle o tym mowy, nawet jak pytałam, a wczoraj po konsylium chyba doszli do wniosku że można to rozważyć. Jest 90% szans że zadziała, więc tego się trzymam. Zdecydowałam sie, bo wydaje mi się że jeśli mogę uniknąć laparoskopii, to skorzystam, po prostu boję się zrostow, jakiś mam wewnętrzny sprzeciw, a ta chemia, mimo że chemia wydaje mi się bardziej naturalna. Tym bardziej że dawka nieduża, a profesor powiedział że jeśli tylko beta spadnie do zera starania można zacząć od razu.
    Dziś rano poznałam na oddziale dziewczynę, która poroniła w 9tygodniu, przyjechała na łyżeczkowanie. Poplakalysmy sobie razem, łącznie z jej chłopakiem. Fontanna emocji. Ale powiem wam że to niesamowite ile tu w szpitalu jest historii, każdy kogo poznaje nosi jakaś niesamowita opowieść w sobie i mimo, że jestem tu tydzień i pewnie z tydzień jeszcze bede, i szlag mnie trafia od tego leżenia i czekania, to mam coraz więcej pokory i wdzięczności za to co mam i nadziei. Dziś mnie przenieśli na onkologię. Czuć tu magię w powietrzu, szacunek do życia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella na pewno przebywanie w takich miejscach, poznawanie ludzi z naprawdę dużym ciężarem na barkach sprawia, ze inaczej patrzymy na życie i swoje problemy.
    Wierzę, że wszystko będzie dobrze u Ciebie i zostanie Ci to wynagrodzone

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella trzymamy kciuki za ciebie aby wszystko poszlo gladko. Przy zazywaniu chemii dalej lezysz w szpitalu? Zeby kontrolować? Kiedy wychodzisz?

    Mnie dzis spotkala troche przykra sytuacja. Zadko pomagam osobom zbierającym pieniądze, jednak dzisiaj podeszla di mnir strasza pani jak wracalan w poczty i pytala czy jej leki wykupie. Powiedziałam ze do 20zl , to uczepila mi sie za reke i prowadzi do apteki.
    A w aptece jak ja zobaczyła aptekarka powiedziała mi ze ta kobieta ma pieniadze i wykorzystuje ludzi.. Ze juz ja zna..

    Strasznie mi sie glupio zrobiło, kupialam jej jeden lek za 13 zl bo jej obiecałam i poszlam.

    Przez takie sytuacje, oszustow wlasnie nie pomaga sie tym najbardziej potrzebującym

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella ja Cie rozumiem z tym szpitalem. Jak leżałam ostatnio z młoda dziewczyną po amputacji ręki to sobie pomyślałam na co ja narzekam, mam super życie. Jak się coś stanie to dopiero człowiek docenia zdrowie i życie. Daj znać jak wyjdziesz do domu i czy wszystko ok. Ja dziś zrobiłam proga 7 dpo. 13,50 to chyba ok, jak myślicie?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:28

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni tak to jest czasem z pomocą, też się nieraz nacielam

    Anuśla dokładnie, prog jest ok

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Anuśla wg mnie progesteron jest dobry.
    Rudzik, wow Ty już 19 tc. Macie już imię? Ciążę też Ci prowadzi dr Ch?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:29

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    No ja już po połówkowych :) Na imię się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Dr Ch. nie prowadzi już ciąż. Z tego co czytałam, to terminy na wizyty pierwszorazowe w klinice są na koniec maja.
    No to już z górki i będziesz się swoją księżniczką cieszyć:-) A gdzie będziesz rodzić, wiesz już? Ja sie umówiłam do dr Ch. na początek kwietnia, dzwoniłam jakoś na poczatku stycznia. I nawet marcowe terminy mieli ale godzina nam nie pasowała. Pewnie teraz tak ruszyło. Kuzmoni, Ty chyba masz niebawem wizytę u dr Ch?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:29

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    No to już z górki i będziesz się swoją księżniczką cieszyć:-) A gdzie będziesz rodzić, wiesz już? Ja sie umówiłam do dr Ch. na początek kwietnia, dzwoniłam jakoś na poczatku stycznia. I nawet marcowe terminy mieli ale godzina nam nie pasowała. Pewnie teraz tak ruszyło. Kuzmoni, Ty chyba masz niebawem wizytę u dr Ch?
    Tak niecały miesiac. Wizytę mamy 13 luteho ale umawialam się juz jakis czas temu. Boje sie ze jak bedziemy chcieli kontynuowac leczenie czy cos to terminy tez beda co miesiac. Ma ktos doswiadczenie? Jak to potem wyglada z terminami?

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ