X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o bromka to ja osobiście spotkałam się tylko z przyjmowaniem na noc ja zaczynałam od 1/4 tabletki obecnie 1 na noc

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowałam dziś i u mnie biel tak jak myślałam, trudno. @ przyjdzie w niedzielę albo w poniedziałek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak dziś już @ przyszła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, przykro mi. Moze w następnym, okraglym 10. cyklu sie uda. ;) Powodzenia!
    Widzę, ze ponownie CLO, to jednak zwiększa szanse. :)
    A Ty bralas coś kiedys na pękanie pęcherzyków?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, to się nazywa złośliwość organizmu. Mam identycznie - gdy tylko zatesttuję, po południu przychodzi małpa! A jak się czujesz po clomidzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) My dzisiaj zaczynamy 20 tydzień :) Młoda jest małą akrobatką, bo dzisiaj to nie śpię od 4, takie sądzi kopniaki;p Za tydzień mamy usg połówkowe i już się nie mogę doczekać! Oczywiście robimy je na ul. Felińskiego tak jak pierwsze prenatalne. Szczerze polecam ten zakład.
    Miłego dnia kochane krakowianki :*

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesqe, tak się cieszę, gdy piszesz! Od razu jakoś dzień się robi piekniejszy:-) Czyli jesteś już na półmetku? Dobrze się czujesz? Super, że mała jest zwiercona, w ten sposob uspokaja mamę, że wszystko u niej w porządku.

    Felińskim się zainteresuję, gdy już uda mi się począć dziecko, na razie wszystkie próby nieudane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela nigdy nic na pękanie nie brałam, nie wiem czy pękały, ale chyba tak bo prog na to wskazywał no i był w ból owulacyjny. Zobaczę teraz czy dostanę dostanę. Próbuje się wbić na poniedziałek na monit

    Anna Stesia teraz czuję się zupełnie dobrze, w zeszłym roku miałam straszne uderzenia gorąca i zawroty głowy. Póki co jest ok :) Jeszcze 3 tabletki zostały

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, to dobrze, że lepiej tolerujesz ten lek, bo przy upałach, które się zbliżają uderzenia gorąca to nic fajnego. A moglabyś powiedzieć, gdzie miałaś robioną histeroskopię? Wydaje mi się, że będę zmuszona się jej poddać i szukam jakiegoś sensownego miejsca.

  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 30 maja 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesqe wrote:
    Hej dziewczyny :) My dzisiaj zaczynamy 20 tydzień :) Młoda jest małą akrobatką, bo dzisiaj to nie śpię od 4, takie sądzi kopniaki;p Za tydzień mamy usg połówkowe i już się nie mogę doczekać! Oczywiście robimy je na ul. Felińskiego tak jak pierwsze prenatalne. Szczerze polecam ten zakład.
    Miłego dnia kochane krakowianki :*
    Agnesqe a do lekarza też chodzisz na felińskiego? Ja właśnie się dowiedziałam, że się udało i teraz nie wiem gdzie mam iść na pierwszą wizytę, mój lekarz na wolny termin dopiero za miesiąc.

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 30 maja 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł Babinki !
    Ciepłeko, cieplusio :D

    ja dziś pierwsze genetyczne na Felińskiego, nerwy mam od rana :( oby było wszystko dobrze !
    Od wczoraj wróciłam do pracy, nie wiem na ile zobaczymy, w czwartek gin wiec zobaczymy co z szyjką.

    Trzymajcie kciuki !

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anelka wrote:
    Helloł Babinki !
    Ciepłeko, cieplusio :D

    ja dziś pierwsze genetyczne na Felińskiego, nerwy mam od rana :( oby było wszystko dobrze !
    Od wczoraj wróciłam do pracy, nie wiem na ile zobaczymy, w czwartek gin wiec zobaczymy co z szyjką.

    Trzymajcie kciuki !

    Trzymam aż mi bieleją kłykcie! Daj znać potem, co i jak. Musi być dobrze! <3 <3 <3

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa wrote:
    Agnesqe a do lekarza też chodzisz na felińskiego? Ja właśnie się dowiedziałam, że się udało i teraz nie wiem gdzie mam iść na pierwszą wizytę, mój lekarz na wolny termin dopiero za miesiąc.

    Gratulacje! <3

  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 30 maja 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Gratulacje! <3
    Na razie może nie dziękuję :-), trzymajcie kciuki. Ktoś poleci mi jakiegoś lekarza?

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa wrote:
    Na razie może nie dziękuję :-), trzymajcie kciuki. Ktoś poleci mi jakiegoś lekarza?

    Nie wiem, jak wygląda u niej sprawa ciąży, gdyż jeszcze nie miałam tej przyjemności, ale od lat chodzę do doktor Lenart i mogę ją polecić jako świetnego lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa gratulacje :)

    Ja niestety lekarza nie polecę, bo ich zmiany i żadnemu tak w 100% nie zaufałam

  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za kciuki !

    Wszytko dobrze ! <3

    Pani doktor, wpuściła córke wiec od poczatku do konca była ze mną, pani doktor wszystko jej opowiadała co widzi i co mierzy. Na koniec wybrala sobie zdjecia i ona dostała swoje a my swoje :)

    Dzidziuś to starszny leniuszek, spał i nie chciał sie odwracac wiec badanie trwało długo bo wszystkie parametry musiały być zmierzone. Przez to ze nie chcial sie odwracać , pani doktor posprawdzała wiecej niz trzeba było :D co mnie cieszy jeszcze bardziej. Następne w połowie lipca, sprawdzimy czy przeczucie pani doktor co do płci się sprawdzi :)

    Miłego dnia Babinki !

    Anna Stesia, Selina lubią tę wiadomość

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Asasa gratulacje :)

    Ja niestety lekarza nie polecę, bo ich zmiany i żadnemu tak w 100% nie zaufałam
    Nie dziękuję :-)
    Selina jesteś bardzo sympatyczną osobą, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, dlatego życzę Ci z całego serca aby Tobie też niebawem się udało. A na pewno tak będzie. :-)

    Anna Stesia, Selina lubią tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anelka wrote:
    Dziękuje za kciuki !

    Wszytko dobrze ! <3

    Pani doktor, wpuściła córke wiec od poczatku do konca była ze mną, pani doktor wszystko jej opowiadała co widzi i co mierzy. Na koniec wybrala sobie zdjecia i ona dostała swoje a my swoje :)

    Dzidziuś to starszny leniuszek, spał i nie chciał sie odwracac wiec badanie trwało długo bo wszystkie parametry musiały być zmierzone. Przez to ze nie chcial sie odwracać , pani doktor posprawdzała wiecej niz trzeba było :D co mnie cieszy jeszcze bardziej. Następne w połowie lipca, sprawdzimy czy przeczucie pani doktor co do płci się sprawdzi :)

    Miłego dnia Babinki !

    Wspaniała wiadomość :-) A dla starszej siostry to pewnie też bylo spore przeżycie, ośmiolatka już wiele rozumie i też się pewnie emocjonuje. A przeczucie pani doktor jest zliżone do Twojego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asasa wrote:
    Nie dziękuję :-)
    Selina jesteś bardzo sympatyczną osobą, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, dlatego życzę Ci z całego serca aby Tobie też niebawem się udało. A na pewno tak będzie. :-)
    Ojej bardzo Ci dziękuję :) to było bardzo miłe :) Obyś znalazła dobrego lekarza który się Wami zaopiekuje

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ