X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 13 października 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    KR mnie hsg tak bolało że mdlałam z bólu! Dr zmaczyński powiedział że to cud że im się udało zrobić hsg jak miałam zrosty przy szyjce macicy. Hsg wyszło wtedy dobrze, oba jajowody drożne choć już teraz nie wierzę w 100% temu badaniu skoro miałam zrosty przy szyjce. U mnie też już 2 lata starań :/

    Moze zbyt delikatnie to ujęłam.. generalnie to raz bardzo bolalo a za drugim razem prosilam zeby dr przestal i prawie widzialam gwiazdy ale w tym najgorszym momencie przestal i powiedzial, ze jajowody sa drozne i ze nie widzial nic niepokojącego. Stad mysle, ze cos jednak bylo na rzeczy i pocieszam sie tym, ze duzo dziewczyn po hsg zaszlo w ciążę. Wlasnie mam 1 cykl po :) jak sie nie powiedzie to robie monitoring w nastepnym cyklu.
    A Ty? Bedziesz robila monitoring? W ogole co to za program w Koperniku?

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was dziewczyny, ale ja trochę na innym etapie - in vitro.
    Życzę aby po tych wszystkich histeroskopiach, drożnościach udało się i abyście nie musiały decydować się na najgorsze.

    Karolka9, boo123, Nona lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 14 października 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 A u Ciebie dlaczego in vitro? Amh?fsh? Dziękuję i mam nadzieję że się niebawem uda, chociaż ciężko teraz wierzyć, już sama nie wiem co mam myśleć...
    KR ja jako tako monitoringu nie robiłam, ale za każdym razem jak miałam usg to był pecherzyk dominujący i jak byłam po owu to już było ciałko żółte także ginekolodzy twierdzą że nie ma sensu robić kolejnych usg skoro zawsze mam owulacje. Zobaczymy co powie gin na to moje fsh

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Pia88 A u Ciebie dlaczego in vitro? Amh?fsh? Dziękuję i mam nadzieję że się niebawem uda, chociaż ciężko teraz wierzyć, już sama nie wiem co mam myśleć...
    KR ja jako tako monitoringu nie robiłam, ale za każdym razem jak miałam usg to był pecherzyk dominujący i jak byłam po owu to już było ciałko żółte także ginekolodzy twierdzą że nie ma sensu robić kolejnych usg skoro zawsze mam owulacje. Zobaczymy co powie gin na to moje fsh

    Nasienie męża przed wszystkim, a dokładnie słaba morfologia i fragmentacja.
    Moja strona też nie hula jak powinna.
    Lewy jajnikz jajowodem mam zrośnięty, a na drugim jajowodzie była torbiel endometrialna, która jest co prawda usunięta, ale istniej ryzyko, że jajowód nie jest już tak sprawny jak powinien

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 października 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia, ja też jestem na etapie in vitro. 22.10 mam pierwszą wizytę w Artvimedzie. Oczywiście wielkie nadzieje pokładam w tej histeroskopii, ale hmm...rozczarowałam się już tyle razy, że nie zdziwię się jak nic nie znajdą. U nas jest niepłodność idiopatyczna. Oddzwaniałam dzisiaj znów do szpitala, ale to jest po prostu poradnia widmo. No trudno, 15.10 mam termin to jutro pójdę, mam nadzieję, że w piątek dzwonili tylko żeby potwierdzić i nie wypisali mnie dlatego, że nie odebrałam.

    KR, a można wiedzieć ile masz lat? Jaką klinikę w Kato koleżanka polecała? Bo jeżeli Plastmed to nawet o tym nie myśl. Co do posiewu, to ja miałam właśnie posiew z jamy macicy. Bolesne to było, bardzo nawet, ale ten ból najgorszy może z 2 minuty trwał. Chyba przy pobieraniu wycinka tak bolało. Rozmawiałam Seliną (byłą forumowiczką), to mówiła, że ten posiew bardziej bolesny jest niż histero, bo on jest na żywca, więc się jutrem nie denerwuję. Ten posiew zalecił mi dr Zmaczyński, kiedy usłyszał, że mąż ma w posiewie nasienia ecolę i że dlatego dobrze to zrobić przed histero. Nie pomylił się, bo wyszła mi ecola w jamie macicy plus polipowate endometrium, które może właśnie bakteria upośledzać. Mieliśmy ciężkie antybiotyki, ale mężowi znów w posiewie wyszła ecola. Teraz jesteśmy po drugiej kuracji i zobaczymy co wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 20:14

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 15 października 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Pia, ja też jestem na etapie in vitro. 22.10 mam pierwszą wizytę w Artvimedzie. Oczywiście wielkie nadzieje pokładam w tej histeroskopii, ale hmm...rozczarowałam się już tyle razy, że nie zdziwię się jak nic nie znajdą. U nas jest niepłodność idiopatyczna. Oddzwaniałam dzisiaj znów do szpitala, ale to jest po prostu poradnia widmo. No trudno, 15.10 mam termin to jutro pójdę, mam nadzieję, że w piątek dzwonili tylko żeby potwierdzić i nie wypisali mnie dlatego, że nie odebrałam.

    KR, a można wiedzieć ile masz lat? Jaką klinikę w Kato koleżanka polecała? Bo jeżeli Plastmed to nawet o tym nie myśl. Co do posiewu, to ja miałam właśnie posiew z jamy macicy. Bolesne to było, bardzo nawet, ale ten ból najgorszy może z 2 minuty trwał. Chyba przy pobieraniu wycinka tak bolało. Rozmawiałam Seliną (byłą forumowiczką), to mówiła, że ten posiew bardziej bolesny jest niż histero, bo on jest na żywca, więc się jutrem nie denerwuję. Ten posiew zalecił mi dr Zmaczyński, kiedy usłyszał, że mąż ma w posiewie nasienia ecolę i że dlatego dobrze to zrobić przed histero. Nie pomylił się, bo wyszła mi ecola w jamie macicy plus polipowate endometrium, które może właśnie bakteria upośledzać. Mieliśmy ciężkie antybiotyki, ale mężowi znów w posiewie wyszła ecola. Teraz jesteśmy po drugiej kuracji i zobaczymy co wyjdzie.


    Mam 33 lata. Kolezanka polecila mi Centrum Medyczne Angelius Szpital Provita, dr Grzegorz Mańka.
    Mi posiew zlecil dr Lachowicz ale w koncu go nie wykonalam wlasnie ze wzgledu na bol. Ecoli wyszlo z szyjki, wzielam antybiotyk razem z mezem. Maz nie robil posiewu z nasienia wiec nie wiem ale profilaktycznie lekarz tez zalecil leczenie.
    Co to znaczy polipowate endometrium? Moze ja tez to mam a nie wiem :( gdzies czytalam ze ta ecoli jest mega ciezka do wyleczenia ale pozniej w wymazach juz nic nie bylo.. teraz znowu plamie od 20dc i nie wiem co jest grane. (Jestem 1cykl po droznosci). Rok temu mialam histeroskopie wlasnie ze wzledu na plamienia (2 tyg w cyklu), wycieli malego polipa i tyle znalezli, bez zrostow itd.. pozniej elektro i zmiana na szyjce (podejrzenie endometiozy a to byl stan zapalny), plamienia ustaly.
    Aa i dr Lachowicz bal sie wlasnie ze wykonujac hsg rozniose sobie bakterie do jajnikow itp. Juz nie wiem kogo sluchac i komu wierzyc. Z drugiej strony dr Zmaczynski chcial zrobic histeroskopie, droznosc i laparoskopie w jednym wiec tez moglby "rozniesc" baterie.. Jutro ide do lekarza to moze sie cos dowiem wiecej :(

    Sprawdzilam w wynikach i dokladnie rozpoznanie brzmi: polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczolach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:10

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 października 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa to Angelius ma świetne opinie, ale czeka sie chyba pół roku. Zreszta do dr Chrostowskiego też tyle czekam. Ten ból to jest króciutki, serio da sie przeżyć. Mnie lekarz polecil wykonać ten zabieg przed histeroskopia bo nie podobala mu sie ecola w nasieniu. I to prawda, że trudno ja wyleczyc. Maz miał w ciągu 2 lat 3 antybiotyki plus zastrzyki. Teraz nie robil posiewu, więc dalej nie wiemy czy sie pozbył czy nie. Aha, ja nie mialam ecoli na szyjce, bo mialam posiew, a w macicy juz tak. Przed hsg robi sie posiewy właśnie po to, żeby nie rozniesc bakterii. Ja mam na histopatologii: endometrium polipowate w fazie sekrecji. Polipowate tzn nierownomierne, czyli zarodek sie nie zagniezdzi, ale to jest endo w konkretnym cyklu, w innym moze byc ok bo sie zluszcza. Po to właśnie histero żeby zbadać czy nie ma polipow.

    Ja wlasnie czekam w szpitalu. Widzialam dr Zmaczynskiego, kamien z serca. Proszę o kciuki.

    kłot lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 15 października 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla, bedzie dobrze! Jesteś pod dobra opieką.
    Dzięki za informacje, dopytam jeszcze dzisiaj gin co i jak, zobaczymy..

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 października 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamka. Jednak w piatek dzwonili żeby przelozyc zabieg bo dr dzis schodzi z dyzuru. Dopiero na oddziale mi dr powiedzial. Nie jego wina ale bab z rejestracji, nie odbieraja telefonow w ogole. Histero jutro a ja jutro o 17:30 prowadzę lekcje w szkole jezykowej.

    Klot, myslisz ze zdążę na lekcje i bede sie nadawać w ogole do pracy?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 15 października 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Zalamka. Jednak w piatek dzwonili żeby przelozyc zabieg bo dr dzis schodzi z dyzuru. Dopiero na oddziale mi dr powiedzial. Nie jego wina ale bab z rejestracji, nie odbieraja telefonow w ogole. Histero jutro a ja jutro o 17:30 prowadzę lekcje w szkole jezykowej.

    Klot, myslisz ze zdążę na lekcje i bede sie nadawać w ogole do pracy?
    Zależy o której byś fizycznie miała histeroskopie. Ja miałam ok 10 i o 14 wychodzilam tylko ja nie na Kopernika tylko ujastek

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 października 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Zależy o której byś fizycznie miała histeroskopie. Ja miałam ok 10 i o 14 wychodzilam tylko ja nie na Kopernika tylko ujastek
    Już z Selina sie skontaktowalam, ona miala o 14 i na 17 byla w pracy czyli może się uda. Ja nie wierze w swojego pecha. 1 termin sie zbiegl z inna operacja, drugi doktorowi sie dyzur zmienil. A mialam juz numerek na rece i na oddziale bylam. Masakra, a doktorowi glupio bylo...moze jutro bede pierwsza w ramach zadoscuczynienia...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 15 października 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Kurde jaki pech ! Te baby są niereformowalne! Jaczulam się trochę "przydżumiona" i cieszyłam się że wzięłam sobie wolne w tym dniu, trochę brzuch pobolewal ale da się funkcjonować. Daj znać po jak poszło.

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 15 października 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla ja po histero czułam się otumaniona i brzuch mnie bolał także też nie polecam się przeciążać w tym dniu. Pytanie czy będzie to histeroskopia diagnostyczna czy coś znajdą i wytną dlatego tym bardziej zrobiłabym sobie dzień dla siebie. Ale nie wiem na ile możesz sobie pozwolić w pracy..

    Jestem po wizycie, lekarz powiedział, że plamienia mogą się zdarzyć i żeby to obserwować. W USG wszystko ok, owulacja była z prawego jajnika, jest ciałko żółte, endometrium 12mm. Od przyszłego cyklu zaczynam monitoring. Pytałam także o ecoli i powiedział, że mogę być nosicielką i żaden antybiotyk nie załatwi sprawy a ze w ostatnim wymazie (przed drożnością) nie było to na razie nie powtarzam badań. Myślę, że na 3 następne miesiące po prostu wyluzuje i zobaczymy co będzie. Lekarz polecił także mierzenie temp. więc muszę się pogodzić z termometrem ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 października 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym problem, że ja mam 2 prace. Ta druga dopiero zaczelam i nie chce na razie odwolywac lekcji, bo czekaja mnie jeszcze wizyty ivf. Prowadze jutro tylko 1,5 h lekcji. Zaryzykuje, a najwyzej jak sie bede zle czuła to odwołam. Dzieki za info.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 15 października 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KR wrote:
    Anuśla ja po histero czułam się otumaniona i brzuch mnie bolał także też nie polecam się przeciążać w tym dniu. Pytanie czy będzie to histeroskopia diagnostyczna czy coś znajdą i wytną dlatego tym bardziej zrobiłabym sobie dzień dla siebie. Ale nie wiem na ile możesz sobie pozwolić w pracy..

    Jestem po wizycie, lekarz powiedział, że plamienia mogą się zdarzyć i żeby to obserwować. W USG wszystko ok, owulacja była z prawego jajnika, jest ciałko żółte, endometrium 12mm. Od przyszłego cyklu zaczynam monitoring. Pytałam także o ecoli i powiedział, że mogę być nosicielką i żaden antybiotyk nie załatwi sprawy a ze w ostatnim wymazie (przed drożnością) nie było to na razie nie powtarzam badań. Myślę, że na 3 następne miesiące po prostu wyluzuje i zobaczymy co będzie. Lekarz polecił także mierzenie temp. więc muszę się pogodzić z termometrem ;)
    Witaj KR na pokładzie 😊 przeczytałam właśnie, że jesteś pod opieką dr Klimka? Mialam u niego 2 lata temu laparoskopię torbieli, świetny specjalista jeśli chodzi o takie sprawy. A powiedz mi czy jesteś zadowolona z niego, jeśli chodzi o leczenie niepłodności? Zastanawiałam się kiedyś czy do niego nie wrócić... Ale w sumie nie wiem nawet czy zajmuje się niepłodnością..

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 15 października 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny to trzymajcie kciuki bo jutro przed nami 2 inseminacja... 🙃

    Anuśla, Nona lubią tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 15 października 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi cześć :)
    byłam już u kilku lekarzy i dr Klimek wydaje mi się najbardziej konkretny a przede wszystkim mam to poczucie, że on wie co robi więc ja już nie muszę się "doktoryzować" i robię co powie. Czuję się przez to o wiele spokojniejsza. Każdy lekarz u którego byłam wniósł coś do mojego leczenia więc do dr Klimka poszłam z segregatorem badań, po histeroskopii, z bakterią ecoli. On wykonał elektrokoagulację i HSG. Ufam mu, jest troskliwy i nie pozwala zbytnio na dyskusje i spekulacje, tylko konkrety ;) Więc ja jestem zadowolona. Moja koleżanka starała się 6 lat, po laparoskopii u dr Klimka zaszła w ciążę w przeciągu 3mc. Ufam, że mi też się uda :) Jeśli miałaś o nim dobre zdanie to możesz iść na konsultacje i zobaczysz czy wniesie coś nowego do Twojej sprawy.
    Powodzenia przy 2 inseminacji! Trzymam kciuki ;)

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 16 października 2019, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wieczność mnie tu nie było... Nie wiem nawet czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta 🤣 ale jeżeli jest tu ktoś taki to proszę o stteszczenie jak wygląda sytuacja na froncie? Mam nadzieję, że już cała ekipa brzuszkowa albo z bobaskami 🥰

    Nona, Asasa, Pia88 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 16 października 2019, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Cześć dziewczyny, wieczność mnie tu nie było... Nie wiem nawet czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta 🤣 ale jeżeli jest tu ktoś taki to proszę o stteszczenie jak wygląda sytuacja na froncie? Mam nadzieję, że już cała ekipa brzuszkowa albo z bobaskami 🥰
    Ja ciebie pamiętam właśnie niedawno o was myślałam co tam u was. Jak mała??

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 października 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Cześć dziewczyny, wieczność mnie tu nie było... Nie wiem nawet czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta 🤣 ale jeżeli jest tu ktoś taki to proszę o stteszczenie jak wygląda sytuacja na froncie? Mam nadzieję, że już cała ekipa brzuszkowa albo z bobaskami 🥰
    Tym_janek! Fajnie, że się odezwałaś! Ostatnio nawet myślałam o tym jak się tutaj ekipa zmienila i pomyślałam o Tobie. Zaczynasz starania o drugie? No właśnie, jak mała, chyba Anielka ma na imie, nie? Niestety, stara ekipa nadal nie zaciazona. Selinka odeszła z forum, ale jeszcze udziela sie Dziwna, Allende, klot, kuzmoni. Kogo pominęłam ten pewnie już urodził hehe. Ja właśnie jade na histeroskopie. Po niej już pierwsza wizyta ws ivf.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ