X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 31 października 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Ooo dr Zmaczynski robił mi hsg. Właśnie mam zamiar się do niego wybrać. Trzymam kciuki, żeby się udało 😉 ja też mam przed sobą decyzję o ifv ale jednego dnia sobie myśle, że się zdecyduje a drugiego chce szukać innych rozwiązań...to ciężka decyzja..
    No polecam, polecam, histero warto zrobić. Ja na ivf decydowałam się rok, to bardzo ciężka decyzja, ale jak się już ją podejmie to się wyczekuje:) Jak to powiedziała moja przyjaciółka, byleby do celu. Za niedługo rodzi , udało im się po 2 ivf. Nie podchodziła do IUI w ogóle, a ja pierwszą IUI miałam wtedy kiedy ona pierwsze ivf. I widać kto na tym lepiej wyszedł:)

    Nona, nimsi lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 22:10

    boo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 22:10

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 1 listopada 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimsi, tak robił w Koperniku w ramach programu. Dzięki Nona 😗
    Mnie też robił hsg Zmaczynski i rzeczywiście fajny. Anusla a jak się udało Ci załatwić histero w Koperniku? Ja jestem zielona z tym wszystkim i nie wiem czy po prostu nie poczekam na wizytę u Rajtar podsumowująca badania w programie (dopiero 25.11) i zobaczę co ona powie i czy nas skieruje na leczenie tam. Nie chce skakać przypadkowo do różnych lekarzy bo tak robiłam przez ostatnie 1,5 roku i nic mi to nie pomogło. Chciałabym żeby ktoś podszedł do nas holistycznie i leczył nas razem. Chyba że możecie polecić kogoś kto się nami zajmie w ten sposób?



    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam do dr Zmaczynskiego z cala seria badań. Sam zaugerowal histero. Wspomnial że może je zrobić w gabinecie, ale może też dac skierowanie do szpitala i dał, za co mam do niego ogromny szacunek. Myślę, że Rajtar też Ci może dac.

    boo123 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 1 listopada 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.11 mamy wizytę u niej w szpitalu, znowu miesiąc czekania ... Ale poczekamy i zobaczymy co nam powie. Na pewno kupujemy profertil i inne suplementy, i na własną rękę zrobimy za 3 miesiące badanie nasienia z posiewem.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 2 listopada 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny! Czy mogę dołączyć do Waszego wątku? Kiedyś coś już tu pisałam, ale byłam na początku starań i wiele tematów tu poruszanych była mi obcych.
    Od tamtego czasu wiele minęło, zrobiłam sporo badań i już mniej więcej wiemy, na czym stoimy.
    U mnie problemem jest Hashimoto, niepękające pęcherzyki (ale czasem chyba samoistnie pękają) oraz mutacja PAI homo. Z mężem jest troszkę gorzej, bo fragmentacja DNA plemników jest na takim poziomie, który prawie wyklucza możliwość naturalnego zapłodnienia.
    W ósmym miesiącu starań, gdy już mieliśmy za sobą sporo badań, trafiliśmy do Gyncentrum. Chodzę do dr Bednarskiej-Czerwinskiej, za którą naprawdę nie przepadam, ale wydaje mi się, że jest specjalistką w swoim fachu. Jednak wolałabym swojego lekarza darzyć sympatią, a po wizytach u niej jestem coraz bardziej zniechęcona. Byłam na prywatnej wizycie u Mirockiego - ten zrobił dużo lepsze wrażenie, ale nie wiem, jak by wyglądały wizyty u niego w klinice. Za półtora miesiąca idę z kolei do dr Knafel. I tak się bujam od jednego lekarza do drugiego, w międzyczasie chodzę do luxmedu, i jeszcze nikomu nie udało mi się w pełni zaufać.
    Obecnie jesteśmy na "wolnym cyklu" - bez monitoringu, leków, zastrzyków. Nie chcę się niczym faszerować, dopóki wyniki nasienia się nie poprawią - mąż bierze suple i liczymy na cud za jakieś 3 miesiące :) Choć w głowie siedzi gdzieś myśl o in vitro...

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 2 listopada 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Cześć, Dziewczyny! Czy mogę dołączyć do Waszego wątku? Kiedyś coś już tu pisałam, ale byłam na początku starań i wiele tematów tu poruszanych była mi obcych.
    Od tamtego czasu wiele minęło, zrobiłam sporo badań i już mniej więcej wiemy, na czym stoimy.
    U mnie problemem jest Hashimoto, niepękające pęcherzyki (ale czasem chyba samoistnie pękają) oraz mutacja PAI homo. Z mężem jest troszkę gorzej, bo fragmentacja DNA plemników jest na takim poziomie, który prawie wyklucza możliwość naturalnego zapłodnienia.
    W ósmym miesiącu starań, gdy już mieliśmy za sobą sporo badań, trafiliśmy do Gyncentrum. Chodzę do dr Bednarskiej-Czerwinskiej, za którą naprawdę nie przepadam, ale wydaje mi się, że jest specjalistką w swoim fachu. Jednak wolałabym swojego lekarza darzyć sympatią, a po wizytach u niej jestem coraz bardziej zniechęcona. Byłam na prywatnej wizycie u Mirockiego - ten zrobił dużo lepsze wrażenie, ale nie wiem, jak by wyglądały wizyty u niego w klinice. Za półtora miesiąca idę z kolei do dr Knafel. I tak się bujam od jednego lekarza do drugiego, w międzyczasie chodzę do luxmedu, i jeszcze nikomu nie udało mi się w pełni zaufać.
    Obecnie jesteśmy na "wolnym cyklu" - bez monitoringu, leków, zastrzyków. Nie chcę się niczym faszerować, dopóki wyniki nasienia się nie poprawią - mąż bierze suple i liczymy na cud za jakieś 3 miesiące :) Choć w głowie siedzi gdzieś myśl o in vitro...
    Hej Maria, witamy, w kupie razniej. Czemu akurat Gyncentrum wybraliscie? Ja slyszalam marne opinie o nich, więc skoro nie jesteś zadowolona z lekarki to w Krk sa jeszcze 3 inne kliniki. Koleżanka zaszła u Mirockiego, slyszalam ze to dobry specjalista. Znam to bujanie od lekarza do lekarza. Ja teraz chodze do dr Chrostowskiego z Artvimedu i zaufalam mu już po 1 wizycie, zobaczymy co bedzie dalej . Hashimoto jeśli jesteś na lekach nie powinno powodować problemów z zajsciem, to samo Pai homo, te mutacje ma wiele kobiet, nie ma badań co do tego czy utrudnia zajscie w ciążę. Można wtedy zażywać acard, a niektórzy lekarze daja metformine. W ciąży dostajesz heparyne i tyle. Dna nasienia można poprawić, może spróbujcie z maca?

    Salome lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 2 listopada 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    25.11 mamy wizytę u niej w szpitalu, znowu miesiąc czekania ... Ale poczekamy i zobaczymy co nam powie. Na pewno kupujemy profertil i inne suplementy, i na własną rękę zrobimy za 3 miesiące badanie nasienia z posiewem.

    Ja mam pierwszą wizytę u Rajtar z programu w poniedziałek i zapomniałam z niej zrezygnować. Może uda Ci się wskoczyć na moje miejsce ?

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 2 listopada 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko byłoby wspaniale. Odwoływałas już? Zaprosze Cię do przyjaciółek, odczytaj proszę 😀

    Karolka9 lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 2 listopada 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odwołałam i mam nadzieję, że Ci się uda za mnie wskoczyć.

    boo123 lubi tę wiadomość

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 2 listopada 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaprosiłam Cię do przyjaciółek, napiszesz mi priv na którą godzinę miałaś wizytę? To spróbuję się dostać😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 13:11

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 2 listopada 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Zaprosiłam Cię do przyjaciółek, napiszesz mi priv na którą godzinę miałaś wizytę? To spróbuję się dostać😀
    Nie wiem jak to zrobić:)

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 2 listopada 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Hej Maria, witamy, w kupie razniej. Czemu akurat Gyncentrum wybraliscie? Ja slyszalam marne opinie o nich, więc skoro nie jesteś zadowolona z lekarki to w Krk sa jeszcze 3 inne kliniki. Koleżanka zaszła u Mirockiego, slyszalam ze to dobry specjalista. Znam to bujanie od lekarza do lekarza. Ja teraz chodze do dr Chrostowskiego z Artvimedu i zaufalam mu już po 1 wizycie, zobaczymy co bedzie dalej . Hashimoto jeśli jesteś na lekach nie powinno powodować problemów z zajsciem, to samo Pai homo, te mutacje ma wiele kobiet, nie ma badań co do tego czy utrudnia zajscie w ciążę. Można wtedy zażywać acard, a niektórzy lekarze daja metformine. W ciąży dostajesz heparyne i tyle. Dna nasienia można poprawić, może spróbujcie z maca?

    Gyncentrum dlatego, że robiliśmy u nich badania 1+1 gratis, a potem jak już wyszło, że faktycznie musimy zacząć porządną diagnostykę, to naturalnie padło na nich. Poza tym mają bardzo tanie ceny wizyt. Prawie za każdym razem płaciłam 80zł.
    Zobaczymy, jak będzie w Macierzyństwie u Mirockiego. Choć akurat u niego nie spodobało mi się to, że mimo wysokiej fragmentacji DNA zaproponował inseminację, co wg wielu lekarzy jest kompletnie bez sensu, bo daje marne szanse na ciążę.
    Mąż bierze dobrze dobrane suplementy, więc mam nadzieję, że wkrótce zadziałają :)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Gyncentrum dlatego, że robiliśmy u nich badania 1+1 gratis, a potem jak już wyszło, że faktycznie musimy zacząć porządną diagnostykę, to naturalnie padło na nich. Poza tym mają bardzo tanie ceny wizyt. Prawie za każdym razem płaciłam 80zł.
    Zobaczymy, jak będzie w Macierzyństwie u Mirockiego. Choć akurat u niego nie spodobało mi się to, że mimo wysokiej fragmentacji DNA zaproponował inseminację, co wg wielu lekarzy jest kompletnie bez sensu, bo daje marne szanse na ciążę.
    Mąż bierze dobrze dobrane suplementy, więc mam nadzieję, że wkrótce zadziałają :)
    Hej Maria ja chodzę do Macierzyństwa do doktora Wyroby. Ostatnio robiłam tam drożność i wszystko git. Więc postanowił zrobić mi monitoring i będę brać tabletki lub zastrzyki na wsparcie jajeczkowaniu. Coś w tym stylu Noe pamiętam dokładnie bo taka byłam zestresowana. Lekarz ogólnie ok.

    Salome lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 3 listopada 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Nie wiem jak to zrobić:)

    Jak wejdziesz w menu ta tam masz społeczność, przyjaciółki. Powinno być tam moje zaproszenie. Jak zaaceptujesz to będziemy mogły pisać priv.😀

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 listopada 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, czas start. Biorę dupka na wywołanie @ i zaczynamy cykl stymulowany. Trochę się spinam, trochę ekscytuję. Refundacji na leki już nie mam (była tylko na 3 cykle), więc mam nadzieję, że pujdzie szybko, przynajmniej na tyle szybko zanim zbankrutujemy, bo zestaw leków na 1 cykl teraz u mnie kosztuje ponad 1000 zł :( nie licząc wizyt oczywiście. Z reszta każda tu chyba wie, jak staranie o malucha są drogą "zabawą".

    kuzmoni1, boo123 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 3 listopada 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Jak wejdziesz w menu ta tam masz społeczność, przyjaciółki. Powinno być tam moje zaproszenie. Jak zaaceptujesz to będziemy mogły pisać priv.😀
    Nie ma, ale ja Cię zaprosiłam :)

    boo123 lubi tę wiadomość

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 3 listopada 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia tym _janek. A co to za leki teraz bierzesz że takie drogie?

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 listopada 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Powodzenia tym _janek. A co to za leki teraz bierzesz że takie drogie?

    Teraz dupek, potem clo, gonal (w konskich dawkach i to on wypada najdrozej), potem bedzie ovitrelle i znowu dupek

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ