X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    MaRia87 ja zadzwoniłam do szpitala na Kopernika bo jest tam program leczenie niepłodności i jeśli starasz się dłużej niż rok to bez problemu bez żadnego skierowania Cię zapisza Razem z mężem i tam odbywają się konsultacje. Czemu nie skorzystać skoro jest to na NFZ? I po wywiadzie i usg skierowanie dostałam już na histeroskopie po 1 wizycie w szpitalu.
    Anuśla ja mam mieć histero kolejna w grudniu to powiem żeby zlecił mi sprawdzenie tej bakterii... dobrze że o tym powiedziałaś. Swoją drogą to ja nie dostałam od Dr jego prywatnego nr 🤔 on dał Ci sam z siebie czy go o to prosiłas?
    Aa no tak, zazdro. To pewnie, zapytaj o ten posiew. Doktor na pieczątce ma numer. Ja do niego napisalam tak wyjatkowo bo nie wiedzialam co jest grane z tym brakiem posiewu, więc nie jest to numer który on daje sam z siebie:-) Bardzo sie martwie tym że nie wysłano wycinku na posiew, ale maz powiedział że może to znak żebyśmy już dali spokój z ta bakteria. Maria, ja poszłam na prywatna wizyte do dr Z, przedstawilam nasza historie i badania. Na tej podstawie dał skierowanie.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria ja akurat hsg nigdy wcześniej nie robiłam. A o monitoringu powiedziałam że miałam ale i tak mi zleciła. 😉

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 5 listopada 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria ja też miałam dużo badań i wszystkie pokazałam bo chciałam żeby powiedziała czy są ok czy nie, zleciła mi ponownie niektóre które już miałam bo mówiła że już są dosyć stare. Więc tym nie ma co się przejmować

    Salome lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż nas zapisał od razu do poradni. Do doktora Pabiana. Macie o nim jakieś opinie?

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Mąż nas zapisał od razu do poradni. Do doktora Pabiana. Macie o nim jakieś opinie?
    Ja byłam u niego ale do mnie nie przemawia. Byłam u niego na czystej ani usg ani badania nie zrobił na wszystko wysyłał do innych gabinetów. Po powrocie z badaniami przedstawił swój plan na pytanie o jakieś inne alternatywy bardzo się oburzyl i nie było dyskusji. Dlatego nie poszliśmy więcej do niego

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Mąż nas zapisał od razu do poradni. Do doktora Pabiana. Macie o nim jakieś opinie?
    Ja niestety też mam negatywna opinie. Mąż był u niego 2 lata temu na konsultacji andrologicznej, miał wtedy HBA poniżej normy. Lekarz ani mu nie zlecil zadnych badań, ani żadnych leków. Nie zrobił usg ani nawet nie zbadał męża. Skasowal 150 zl za pogawedke typu z takimi wynikami do roku bedzie pan ojcem.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 6 listopada 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie znam go.
    Chociaż szukając opinii o andrologach pojawiało się jego nazwisko.
    Z programu nieplodnosci na kopernika też zastanawialam się czy nie skorzystać - to było pod koniec wakacji. Ale u nas dużo było badań i wszystkiego. A teraz się udało więc nie muszę tam iść na szczęście :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 15:06

    Salome lubi tę wiadomość

  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 6 listopada 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym programie na Kopernika bo sama chętnie bym skorzystała i zaoszczędziła trochę kasy :( no ale trudno, już jestem na takim etapie, że raczej się nie załapie a może to już będzie koniec udręki :)

    Na histeroskopie dostałam skierowanie z powodu plamień w 2 fazie cyklu - wycieli mały polip, niestety nie zrobili biopsji endrometrium :(

    Ktoś pytał o dr Mirockiego - byłam u niego, zlecił usg szyjki i poznałam przyczynę plamień (stan zapalny szyjki -> elektrokoagulcja). Na 1 wizycie wywarł na mnie b. dobre wrażenie. Niestety później proponował inseminacje (bez zbadania drożności) więc uznałam, że trochę za szybko i zdecydowałam się na leczenie wg naprotechnologii.


    Aktualnie jestem po monitorowanej i sprawdzanej temp. owu więc trzymajcie kciuki!
    Oby nie było już plamień bo nie wiem nawet czy mogę ćwiczyć czy sobie odpuścić treningi w fazie zagnieżdżania - macie jakieś doświadczenie w tym temacie? opinie lekarzy?

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 6 listopada 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KR wrote:
    Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym programie na Kopernika bo sama chętnie bym skorzystała i zaoszczędziła trochę kasy :( no ale trudno, już jestem na takim etapie, że raczej się nie załapie a może to już będzie koniec udręki :)

    Na histeroskopie dostałam skierowanie z powodu plamień w 2 fazie cyklu - wycieli mały polip, niestety nie zrobili biopsji endrometrium :(

    Ktoś pytał o dr Mirockiego - byłam u niego, zlecił usg szyjki i poznałam przyczynę plamień (stan zapalny szyjki -> elektrokoagulcja). Na 1 wizycie wywarł na mnie b. dobre wrażenie. Niestety później proponował inseminacje (bez zbadania drożności) więc uznałam, że trochę za szybko i zdecydowałam się na leczenie wg naprotechnologii.


    Aktualnie jestem po monitorowanej i sprawdzanej temp. owu więc trzymajcie kciuki!
    Oby nie było już plamień bo nie wiem nawet czy mogę ćwiczyć czy sobie odpuścić treningi w fazie zagnieżdżania - macie jakieś doświadczenie w tym temacie? opinie lekarzy?
    W drugiej fazie cyklu można uprawiać tylko taki sport po którym nie bedzie zakwasow, bo one powodują mikroskurcze i krążenie cytokin (czy jakos tak) w organizmie - opinia dr M. z Parens. To trzymam kciuki w takim razie! IUI bez droznosci jest bez sensu, moze miałaś histero wcześniej? Bo przy niej chyba też od razu jest drożność. A jak z plamieniami?

    A ja dziś po wizycie w Artvi. Dr zapytal o posiew po histero a ja rozlozylam ręce. Niedobrze, ze go nie ma, bo mam waskie endometrium, 8 mm w 11 dc, po scratchingu powinno być lepsze. Jest prawdopodobienstwo że cholerna ecoli dalej tam jest. Ale mam przyjść w piatek jeszcze na monit. W każdym razie priming estrofemowy zadzialal, jajeczko ma dopiero 19 mm, a zazwyczaj w 11 dc już pekalo. Coś czuje, że czeka mnie kolejny scratching, ale ja już wszystko zniose.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie u doktora Golańskiego i zaczęłam się martwić :(
    Wprawdzie jest zarodek i serduszko Ale wolno bije bo 87 uderzeń na minutę A norma jest od 100. Czy macie jakieś doświadczenia?

  • KR Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    W drugiej fazie cyklu można uprawiać tylko taki sport po którym nie bedzie zakwasow, bo one powodują mikroskurcze i krążenie cytokin (czy jakos tak) w organizmie - opinia dr M. z Parens. To trzymam kciuki w takim razie! IUI bez droznosci jest bez sensu, moze miałaś histero wcześniej? Bo przy niej chyba też od razu jest drożność. A jak z plamieniami?

    ooo dzięki za info! tak czułam, żeby się oszczędzać trochę w tym czasie ale każdy z lekarzy których pytałam bagatelizował moje rozterki..
    Histero miałam wcześniej jakieś 2 lata temu a we wrześniu tego roku drożność. Po elektrokoagulacji (marzec) plamienia ustały ale po drożności znowu wróciły w poprzednim cyklu i teraz się boje, ze to może być stan zapalny.. Tymbardziej, że naprawdę czuje, że coś się dzieje tak do 21dc a później już nie mam takich odczuć. Wiem, że ciązy się "nie czuje" w pierwszych dniach po zapłodnieniu ale jakoś tak jestem wyczulona na to co się dzieje w moim organizmie. Niestety dzisiaj wykres zaznaczył owu na piątek ze względu na sluz okołoowulacyjny, usunełam bo nie wiedziałam jaki sluz był w pt i zaznaczył przerywaną w sobotę wg temp. Lekarz podczas monitoringu mówił, że w niedziele będzie owu, zaczeliśmy się starać w sobotę więc 50/50 że coś z tego w ogóle będzie.. :/

    A ja dziś po wizycie w Artvi. Dr zapytal o posiew po histero a ja rozlozylam ręce. Niedobrze, ze go nie ma, bo mam waskie endometrium, 8 mm w 11 dc, po scratchingu powinno być lepsze. Jest prawdopodobienstwo że cholerna ecoli dalej tam jest. Ale mam przyjść w piatek jeszcze na monit. W każdym razie priming estrofemowy zadzialal, jajeczko ma dopiero 19 mm, a zazwyczaj w 11 dc już pekalo. Coś czuje, że czeka mnie kolejny scratching, ale ja już wszystko zniose.

    Anuśla musiałam wygooglować co to scratching i priming estrofemowy bo pierwszy raz się z tym spotkałam :o Endometrium 8mm chyba nie jest takie małe? do 10mm powinno spokojnie dobić, tymbardziej, że jajeczko ma dopiero 19mm. Trzymam kciuki żeby Cię ominęły nieprzyjemne badania i stres z tym związany! Daj znać w pt jak monitoring.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    09.09.2017r. ❤
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - HSK 09.18 - polipowate fragmenty endometrium z cechami wydzielania w gruczołach
    - plamienie kontaktowe i w 2 fazie cyklu
    - ELCO 03.19 - biopsja szyjki macicy - przewlekłe zapalenie szyjki macicy
    - Bakteria ecoli w szyjce
    - HSG 09.19 - ok
    - plamienie w 2 fazie cyklu
    - inseminacja 03.20
    - histerolaparoskopia i drożność 06.20
    - endometrioza
    - adenomioza rozległa, tylnia sciana macicy
    - progesteron
    - Mąż - 1% prawidłowych ale duża liczebność plemników
  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie u doktora Golańskiego i zaczęłam się martwić :(
    Wprawdzie jest zarodek i serduszko Ale wolno bije bo 87 uderzeń na minutę A norma jest od 100. Czy macie jakieś doświadczenia?
    Nie stresuj się. Może dopiero zaczyna bić. Idź za kilka dni sprawdzić. Który masz tydzień?

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie u doktora Golańskiego i zaczęłam się martwić :(
    Wprawdzie jest zarodek i serduszko Ale wolno bije bo 87 uderzeń na minutę A norma jest od 100. Czy macie jakieś doświadczenia?
    Wg usg jaki wiek? Tzn który tydzień i dzień?

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg wielkości zarodka 5 tydzień 5 dzień wg wielkości pęcherzyka 5 tydzień 6 dzień. Wg OM 6 tydzień 1 dzień

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Wg wielkości zarodka 5 tydzień 5 dzień wg wielkości pęcherzyka 5 tydzień 6 dzień. Wg OM 6 tydzień 1 dzień
    To spoko poczekaj jeszcze tydzień

    Wszystko ma swój czas...
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po wizycie u dr knafel. Spojrzała na badania, jednak nie wszystkie, miałam trochę wrażenie że trochę się jednak spieszy. Powiedziała że fsh i lh skacze bardzo i tym by się nie sugerowała, bardziej sama macica która jednak miała zrosty i według niej w tym jest problem. Powiedziała żebym jesxcze raz na pewno zrobiła histeroskopie. Zrobiła usg i powiedziała że mam dosyć wysokie amh i dużo pęcherzyków widzi więc mam duży potencjał rozrodczy. Że nie kwalifikuje się na pewno na ivf. Możemy spróbować z inseminacja ale jak będę po kolejnej histero. Umówiła mnie na za tydzień żeby sprawdzić czy Endo przyrasta i jak pęcherzyki. Poza tym zleciła mi dużo badań: test obciążenia glukoza, insulina czynnosciowa, anty tpo, anty tg, tsh, 17-hydroksyprogesteron, witamina D i ana-2.
    Po miesiączce przepis ze mi progesteron (w końcu!)
    Powiedziała że nie widać żeby teraz jakiekolwiek zrosty były i że przecież zrosty widać na usg... To super jak chodziłam do tyłu lekarzy i żaden nie widział tylko zleciał non stop estradiol i proga do zbadania !

    tym_janek, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 7 listopada 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni to pięknie ze jest serduszko. Pewnie sie rozkreca dopiero.

    Klot, pierwsze słyszę żeby zrosty bylo widać na usg, no ale lekarzem nie jestem. Zrostow na szyjce jednak chyba nie zobaczy sie na usg. A jakiego masz proga 7dpo?

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 7 listopada 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie u doktora Golańskiego i zaczęłam się martwić :(
    Wprawdzie jest zarodek i serduszko Ale wolno bije bo 87 uderzeń na minutę A norma jest od 100. Czy macie jakieś doświadczenia?

    Spokojnie. Normy normami, a trzeba pamiętać o cechach indywidualnych :) Na początku serce malucha bije w tempie bicia serca mamy, a potem stopniowo przyspiesza, by pod koniec ciąży znów delikatnie zwolnić. Więc jeżeli mama ma z regóły przyspieszone tętno to maluch wystartuje np. ze 110 uderzeniami na minutę, a jak mama ma wolne tętno to może zacząć np. z 70 uderzeniami na minutę. Więc ze spokojem, ważne aby na następnej wizycie biło szybciej niż na tej i tyle <3 I gratuluję serduszka! <3

    KR, fiorella82, Nona, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • better_angie Koleżanka
    Postów: 32 5

    Wysłany: 8 listopada 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dr zapytal o posiew po histero a ja rozlozylam ręce. Niedobrze, ze go nie ma, bo mam waskie endometrium, 8 mm w 11 dc, po scratchingu powinno być lepsze. Jest prawdopodobienstwo że cholerna ecoli dalej tam jest.

    Anuśla, pisałam do Ciebie na pw ale nie dostałam odpowiedzi, więc spróbuję tu. Mam podobny problem jak Ty z plamieniami, przy czym u mnie w posiewie po histero nic nie wyszło. I muszę brać leki w ciemno.

    Czy możesz mi napisać jaki antybiotyk dostałaś na E. coli?

    Anuśla lubi tę wiadomość

    36 lat
    Starania od 5 lat
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 8 listopada 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Better, dzieki, odpisałam:-) Na ecoli dostałam amotaks i levoxe. Potem jeszcze dopochwowo metronidazol.

    U nas chyba powoli wyjaśnia się przyczyna niepłodności i ciazy biochemicznej z początków starań. Odebralam dziś wyniki KIR i nie mam 5 kirow odpowiedzialnych za implantacje, w tym dwóch najważniejszych. Organizm nie chroni zarodka, a wrecz sie go pozbywa. Mąż ma zrobić HLA-C i wtedy okaże sie czy nasze połączenie jest lepsze czy gorsze. Raczej bede miala transfer z accofilem.

    A, i primming estrogenowy rzeczywiście wydłuża cykle, dziś mam endo 8.2, pecherzyk powinien dziś pęknąć.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ