X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 16 listopada 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Hej.
    Moja siostra była po dwóch poronieniach u Zmaczynskiego. Bardzo miły lekarz i odrazu zaproponował histero.
    Ja chodzę do Szczudlika i teraz też prowadzę u niego ciążę i jestem zadowolona. Nie miałam szerokich badań robionych, stymulowalismy się clo, ale nie pomogło. Potem jak były pęcherzyki to zastrzyk, ale wykonałam go za późno, bo pecherzyk pękł podczas lotu. Kolejny cykl był udany, ale to był cykl gdzie żyłam w ciągłym biegu i też musiałam lecieć do męża w tej sprawie.
    Jest bardzo miły, wszystko dokladnie tłumaczy. Poszłam z polecenia i kilku osobom poleciłam i są zadowolone.
    Pytałam go o przypadek mojej siostry i powiedział, żeby najpierw zrobiła badania (napisał mi jakie) A dopiero potem histeroskopie, bo to wkoncu ingerencja (miała już 2 wylyzeczkowania). Na poczatku byla sceptycznie nastawiona, ale zrobila i dzieki temu zna przyczynę.
    Koleżanka, która z nim pracowała powiedziała mi, że jest najlepszy w tym co robi i też kierowała rodzinę do niego.

    Dziękuję bardzo za tak wyczerpującą odpowiedź ❤️

    Karolka9 lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla, ja mam 2x1 przez 5 dni

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 22:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 22:11

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 17 listopada 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja nie wiem jak mojego namowie na wizytę u niego. Nawet terminy są spoko, ale mój musi przetrawić fakt że lekarz będzie go dotykał i badał. Nie może się przełamać. Czasami jestem taka zła na niego. Ja latam, rozkraczam się przed lekarzami, a ten przeżywa jedną wizytę.
    U nas całkowita ilość plemników to niecałe 10 mln, słabiutko 😟

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 21:28

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 20:58

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 21 listopada 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam tym_janek stymulacja? Pia, a Twoja?

    Nona lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 15:18

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 21 listopada 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotowe 😉 jak jeszcze gdzieś wiszę daj znać. Sama chyba pousuwam co bardziej prywatne wpisy...

    Nona lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 21 listopada 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) :) :) kupa czasu....
    Witaj Tym_janku, cieszę się, że pociecha zdrowo rośnie :) dzięki za pamięć, widziałam, że podpytywałaś :)
    Kuzmoni gratulacje!!! co zrobiłaś, że się udało? widziałam, że wrzuciłaś na luz. Myślisz, że to to, czy coś dodatkowo, jakieś leki może?
    Ja bez zmian, w połowie grudnia mam wizytę długo oczekiwaną u Rajtar, a tymczasem dzisiaj piękny 18mm pęcherzyk.
    Nona, a skąd ktoś może wiedzieć, że Ty to Ty, tak z ciekawości?

    tym_janek, Nona, nimsi lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 21 listopada 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że jestem po badaniu obciążenia glukoza i wszystkie 3 pobrania w normie. Z insulina wygląda to tak: na czczo - 4,49, po obciążeniu pkt 1 -77,20, po obciążeniu pkt 2- 23,10. To ok ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 23:48

    Nona lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 22 listopada 2019, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla, jutro będę coś wiedzieć bo mam usg. Ale patrząc na to ile trwała @ i jak się ze mnie lało, to coś czuję, że może być problem z endometrium jeżeli na lekach uda się wystymulować jakieś pęcherzyki w ogóle.

    Allende, dobrze cię tu widzieć :) Trzymam kciuki za pęcherzyk i daj znać po wizycie co i jak :)

    Kłot, chyba dobrze. Po glukozie powinien być wyrzut insuliny aby się z nią uporać, a potem znów powinna być nisko. U mnie endokrynolog tylko coś tam liczył pomiędzy wynikami z glukozy a insuliny, jakieś proporcje, ale nie wiem co dokładnie, więc tak finalnie czy ok to musi się lekarz wypowiedzieć :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 22 listopada 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Nie cytujcie proszę moich wypowiedzi.

    Bio, nimsi ładne proszę o usunięcie ich z Waszych postów. Dzięki. Nie chciałabym żeby ktoś np z pracy podczytywał.
    To przecież jeżeli ktoś ci odpowiada to jego odpowiedź będzie bez sensu a jeżeli czasami wracasz kilka stron przypomnieć sobie co tam u kogo to dojdzie do tego że wszystkie wiadomosci będą puste a na forum nie o to chodzi. Jeśli się ktoś wypowiada na forum to musi mieć tego świadomość.

    nimsi lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 15:18

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 22 listopada 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok ale równie dobrze ten post może ktoś co cię kojarzy przeczytać kilka minut po publikacji
    Ja jeżeli chce się odnieść do jakiejś wypowiedzi to cytuję bo inaczej moja wypowiedź nie ma sensu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2019, 09:14

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 22 listopada 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Cześć Dziewczyny :) :) :) kupa czasu....
    Witaj Tym_janku, cieszę się, że pociecha zdrowo rośnie :) dzięki za pamięć, widziałam, że podpytywałaś :)
    Kuzmoni gratulacje!!! co zrobiłaś, że się udało? widziałam, że wrzuciłaś na luz. Myślisz, że to to, czy coś dodatkowo, jakieś leki może?
    Ja bez zmian, w połowie grudnia mam wizytę długo oczekiwaną u Rajtar, a tymczasem dzisiaj piękny 18mm pęcherzyk.
    Nona, a skąd ktoś może wiedzieć, że Ty to Ty, tak z ciekawości?
    Hej Allende.
    Tak wrzucilismy na luz, ale myślę że to nie to zadziałało cuda, choć mogło pomóc.
    Generalnie to przez lekarzy chyba tak to długo trwało. Bo za 1 razem jak nam wykryli ureaplasme, to jeden lekarz powiedział że na pewno antybiotyk który nam przepisał pomoże i nie ma sensu badać ponownie bo z pewnością wynik będzie pozytywny , ale tylko dlatego że będą martwe bakterie które wyjdą w badaniu. I tak bujalismy się prawie rok, pi czym inny lekarz znów kazał zbadać i powiedział że tamten bzdury gadał. No i wyszła nam bakteria pozytywnie. Po wyniku podał nam inny antybiotyk (mówił że tamten jest za slaby) leczylismy się i udało się pozbyć dziadostwo. Zbadalismy 3 raz uree i było czysto.
    Jednak ten sam lekarz powiedział że jeśli mężowi po suplementach poprawiła się tylko morfologia , a ruch jest fatalny A nawet się pogorszył, to nie ma sensu żeby leli dalej brał. To było jeszcze przed wyleczenie tej cholernej bakterii. Jednak przy iui wyniki nasienia po wyleczeniu bakterii zmieniły się. Ruch i ilość bardzo wzrosła. Tylko morfo była dalej na 1%. I sami postanowiliśmy że maz ponownie zacznie brać suplementy. No i po paru miesiącach 2 kreski.

    Więc wg mnie suplementy i wyleczenie bakterii pomogło (bo był z nasieniem problem).
    Ale nie badalismy nasienia ostatnio.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 15:18

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 22 listopada 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja teraz trochę jak nastolatka, ale pierwszy raz tak mam - kakaowy czy beżowy śluz w połowie cyklu. Nie ma nitki krwi, ale kolor taki jakby się właśnie śluz zmieszał z małą ilością krwi. Fajnie, jakby to było krwawienie po pękniętym pęcherzyku, ale w takie moje szczęście słabo wierzę. No chyba że któraś z Was tak ma, to się uspokoję. Dajcie znać proszę, bo chodzą mi po głowie nadżerki szyjki macicy albo endometrioza...

    Kuzmoni dajesz nadzieję, że mimo różnych przeszkód zdrowotnych, jednak w końcu się naturalnie udaje 😊 super! 😍

    Nona lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 22 listopada 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende, czytalam coś kiedyś o plamieniu owulacyjnym, może to to?

    Nona, nie bardzo nie rozumiem o co biega z tym cytowaniem. Po co w takim razie piszesz o branzy itd? Można przemilczec takie rzeczy. Nie szkoda Ci czasu na wykropkowanie potem swoich postów?

    Allende, tym_janek, Dziwna lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 15:18

    Anuśla, Allende lubią tę wiadomość

‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ