X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 15:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja bym czekala, nie testuje od kilku mieiescy wcale, czekam na @, ostatnio zatestowalam ale dopiero 12dpo.
    I co ci wyszło 12 dpo.? Ja jutro mam 13 I już też ciekawa jestem.

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cię rozumiem tym_janku.
    Ja pewnie bym testowała na twoim miejscu, bo na początku też byłam w gorącej wodzie kapana.
    Dopiero po latach starań przestałam testować co miesiąc
    No i jak zobaczyłam 2 kreski to testowałam chy A 18 dpo dopiero :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie testowanie teraz schodzi zdecydowanie na dalszy plan, bo moje dziecko pierwszy raz w zyciu jest chore :( ma goraczke wysoka i nie bardzo wiadomo dlaczego bo nos, gadlo ok, nie ma zadnej wysypki, apetyt dopisuje. Biedna jest taka :( serce mi krwawi. Caly dzien lezymy w lozku, troche czytamy, ale glownie to spi na mnie.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek jak sytuacja u was? Jak mała? Lepiej już?

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 07:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 07:56

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    No biel wyszła, jakby bylo inaczej an bank bym sie pochwaliła tu dziewczynom :-)
    A @ przyszła?

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kolejny dzień gorączkowania. Zasadniczo zmęczeni jesteśmy wszyscy, ale już tak nie przeżywam. Po prostu przyjęłam postawę, że robię co mogę, a jak już nic więcej nie mogę to tulę i jestem po prostu.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewuszki.
    Jestem właśnie po 1 wizycie u dr Zmaczynskiego.
    Ogólnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie, mimo że 40 min opóźnienia to byłam w gabinecie długo ponad przewidywany czas.
    Wszystko zapisywal i pytał też o historię naszą.
    Niestety dalej leczymy bakterie e.coli.
    Teraz inny antybiotyk dostałam.
    Potem znów mam badać mocz i zobaczymy.
    Lekarz sugerował zrobienie testy pappa przed iść też. Dał m i nawet skierowanie (na mocz też oczywiscie) jakby udało mi się zrobił w enel-medzie za darmo.
    Mocz m i zrobić powinni, co do testu to niekoniecznie Ale warto spróbować :)
    Kolej A wizyta dopiero 13 stycznia. 5 tygodni niestety aż.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jak u niego byłam to były opóźnienia, on często prosto z Kopernika leci, a wiadomo że w szpitalu wszystko się może zdarzyć. Ecoli wyszła Ci w moczu? To jest cholerstwo straszne, mój mąż leczył 2 lata i w końcu się poddaliśmy, nie wiemy czy dalej mamy, czy nie. Doktorek przystojny, nie?:)

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po twojej wiadomości, Anuśla, aż zgooglałam jego zdjęcie 😅 Nie mój typ jednak 😂

    Co tam w ogóle u ciebie?

    Kuzmoni, no w ciazy to te wizyty tak właśnie są, na początku się dłuży, ale jak już czuć kopniaki to szybciej leci ten czas od wizyty do wizyty 😊

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusla przystojny, wysoki. 😁 Jak go zobaczyłam pierwszy raz to wiedziałam dlaczego m.in. (nie umniejszając jego wiedzy i doswiadczeniu hehe) tak dziewczyny do niego walą drzwiami i oknami 😆

    tym_janek, Nona lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boo no dobrze to ujelas:-) Tymjanek bo to zdjęcie takie se, trzeba na żywo zobaczyć hehe. Przed histero wszystkie laski do niego wzdychaly ilekroć koło nas przeszedł:-)
    Ja sobie czekam na styczeń na stymulacje ale kolejne przeszkody stanely mi na drodze bo dr Ch zleca usg piersi przed procedura. Mnie od jakiegoś czasu boli przy dotyku lewa pierś i wyszly mi liczne torbiele w tym 3 o wielkosci 4mm×5mm i jeden 1cmx8mm. Pani dr powiedziala że lekarz powinien mnie dopuscic do ivf, ale muszę mieć kontrole w lutym i jak bedzie roslo to biopsja. Na razie modlę sie zeby nie roslo, ja mam też hiperprolaktynemie więc też może od tego ale głównie pewnie od stymulacji i proga.

    boo123, tym_janek lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi kazał zrobić test bo "wyglądam ciążowo" - nie wiem czy to obelga czy komplement z jego strony, ale test zrobiłam. co prawda popołudniu, ale jednak. Wyszedł taki mega bladzioch, nawet na zdjęciu się go uchwycić nie da bo mój mądry aparat koryguje go do reszty tła, ale jest. Więc ja się jeszcze nie cieszę tylko jutro pójdę na betę, bo to 10 dpo, to równie dobrze mogą być pozostałości po ovitrelle.

    kuzmoni1 lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni po zastrzyku? Patrząc na to że zaszłas ostatnio w 1 cyklu to historia lubi sie powtarzac:-)

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 po zastrzyku, ale jestem sceptyczna bo ostatnio w 11 dpo beta jeszcze byka ujemna a dopiero 16 dpo wyszedl test dodatni. Nie chce sie nakrecac po prostu. Jutro zrobie bete i zobacze czy wyglada to na pozastrzykowe resztki czy nie :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to z niewatpliwie dobrych wiadomosci to moja mala jest cala w wysypce i nie ma goraczki, czyli ksiazkowa 3-dniowka, ktora juz sie konczy <3

    kuzmoni1, Nona lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Boo no dobrze to ujelas:-) Tymjanek bo to zdjęcie takie se, trzeba na żywo zobaczyć hehe. Przed histero wszystkie laski do niego wzdychaly ilekroć koło nas przeszedł:-)
    Ja sobie czekam na styczeń na stymulacje ale kolejne przeszkody stanely mi na drodze bo dr Ch zleca usg piersi przed procedura. Mnie od jakiegoś czasu boli przy dotyku lewa pierś i wyszly mi liczne torbiele w tym 3 o wielkosci 4mm×5mm i jeden 1cmx8mm. Pani dr powiedziala że lekarz powinien mnie dopuscic do ivf, ale muszę mieć kontrole w lutym i jak bedzie roslo to biopsja. Na razie modlę sie zeby nie roslo, ja mam też hiperprolaktynemie więc też może od tego ale głównie pewnie od stymulacji i proga.
    Anuśla ja też mam wysoka prolaktynę i też mam torbiele, które się pojawiają i znikają. Wszyscy lekarze mówią mi że torbielami się nie przejmujemy. Oprócz tego mam jedną zmianę litą(twardą) i miałam biopsję tej zmiany, wyszła lagodna. I lekarz ostatnio na kontroli powiedział, że mogą mnie stymulować, ale muszę ta zmianę kontrolować. Także myślę, że jak u ciebie wyszły torbielki to możesz być spokojna. Ale wiadomo, że lepiej sprawdzic jeszcze za 3 miesiące czy rosną. Chociaż myślę że jak by coś widzieli złego to od razu by Cię na biopsję skierowali.

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Zawsze jak u niego byłam to były opóźnienia, on często prosto z Kopernika leci, a wiadomo że w szpitalu wszystko się może zdarzyć. Ecoli wyszła Ci w moczu? To jest cholerstwo straszne, mój mąż leczył 2 lata i w końcu się poddaliśmy, nie wiemy czy dalej mamy, czy nie. Doktorek przystojny, nie?:)
    Hmm przystojny to prawda, chociaż najbardziej podoba mi się w nim podejście do pacjentki.
    Sam powiedział że będzie mi skierowania dawać s gdyby coś się działo żeby mu smsa wysłać. Mówił że pracuje w szpitalu więc gdyby było coś nagłego to mnie tam może przyjąć.
    Wizytę oceniam bardzo na plus choć 300 zł. Więc sporo

    tym_janek lubi tę wiadomość

‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ