X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziekuje :)
    Na pewno maz bedzie bral dalej suple przy antybiotyku. Ja to sie boje, ze znowu infekcja grzybicza mi powroci przy antybiotyku :( zawsze tak mam. Bioe probiotyki a ona i tak wraca. Musimy dzis z lekarzem jakis plan rozmyslic ;)

    Selina, ja też mam zawsze problem po antybiotyku, dlatego w czasie antybiotykoterpaii i chwilę po niej bardzo się wspomagam dietą (przynajmniej raz dziennie jem kefir, jem dużo kapusty kiszonej, nie iryguję pochwy, unikam tamponów, unikam słodyczy). Czasem pomaga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny za mile slowa, strasznie fajnie wiedziec, ze ktos cieszy sie moim szczesciem. ;) Mam tylko nadzieje, ze w piatek (wtedy ide powtorzyc bete) bede mogla potwierdzic tego niusa. :)

    Jesli tak sie stanie, to polubie walentynki ;)

    Selina, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie u gina. Jestem pozytywnie nastawiona :) Musze jednak z antybiotykiem poczekac do @, zeby wykluczyc ciaze, aczkolwiek bankowo nie zajde. Ostatnie przytulanki byly 2dni temu a owu dzis rano, liczac ze nasienie jest slabe, to raczej marne szanse. Wolalabym w ciazy nie byc teraz z ta bakteria :/
    Anty mam brac przez tydzien tylko, wiec mega super :) jesli bedzie wszystko ok, to juz w marcu bede mogla zrobic hsg :D Powiedzialam mu o tym, ze to badanie jest za drogie u niego a on, ze ta wysoka cena za badanie z wykorzystaniem pianki a jak zrobimy solą, to kwota 600zl. Chyba sie zdecyduje...

    Anna Stesia dostałam Pimafucin dodatkowo przy antybiotyku i nowe globulki z probiotykiem, więc mam nadzieję, że teraz uniknę infekcji. Już teraz wspomagam się kapsułkami Gynomed Vaginal

    Mela oczywiście, że trzymamy kciuki :D Ale się cieszę! Pierwsze bobo w naszym wątku :D hehe oby teraz był wysyp - czyli my pozostałe 3 zaciążyły ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 21:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Selina, ze z dobrymi wiesciami i nastawieniem przyszlas na wieczor. :)
    Na pewno juz niedlugo stanie sie tak, jak napisalas na koncu. :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bromka masz normalnie dalej brac w trakcie brania antybiotyku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bromka mam brać. Tylko tak... ekhm nie przyznałam się temu lekarzowi, że w międzyczasie byłam u innego doktorka ofkors ;) Tamten, który pierwszy mi bromka przepisał kazał mi zaczac od dawki 1/4 tabletki na noc, pozniej 1/2 i już cała. Ten dzisiaj (u ktorego bylam juz kilka razy, znam go dłużej) powiedział, żebym brała 1/2 tabletki 2x dziennie. W sumie nie wiem teraz co robić ;] Nie wiem czy dawka 1 tabletka łącznie na dobę nie będzie za duża. Mogę spróbować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jak Wam dzien minal? U mnie ok, chociaz ciagle jestem poddenerwowana przez beta piatkowa.
    Selina, wydaje mi sie, ze ja bym zaufala co do dawki temu, ktorego dluzej znasz. Wczoraj tak pozytywnie Cie nastawil. :)
    A Ty co postanowilas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela A dziekuje dzionek minal calkiem fajnie :D
    Masz racje. Zwiekszylam dawke z 1/4 na 1/2, ale narazie tylko na noc. Mysle ze za jakies 3 dni zwieksze jeszcze do polowki rano. Wole organizm stopniowo przyzwyczajac. Moze ta dawke poranna wezme dopiero w niedziele, zeby w razie wu byc w domu a nie w pracy ;)

    Nie denerwuj sie kochana, to w niczym nie pomoze :) Sprobuj sie zrelaksowac przy jakiejs fajnej komedii moze ;)
    Kiedy powtarzasz bete?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 00:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bete lece jutro rano. Wezme na CITO to moze jeszcze przez poludniem bede miec wynik. Dam znac na pewno. :)
    A Ty przemyslalas, czy pojdziesz na to hsg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo super super, to już się nie mogę doczekać Twojego wyniku :D
    Ja raczej na hsg pójdę. Dlatego zdecydowałam, że przyspieszam leczenie antybiotykiem tzn.25dc idę na betę, żeby wykluczyć ciążę i zaczynam brać antybiotyk tak, żeby leczenie skończyło mi się tak jak @. Wtedy do kilku dni zjawiam się u gina i robimy hsg :) Wydaje mi się, że to dobry plan
    Moj maz objada sie brukselkami, bo wyczytał, że wszystkie składniki jakich potrzebuje do poprawy nasienia są w tym warzywie i że nie będzie wydawał 150zł na suplement, ekhm ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, to szacun dla Meza, bo ja osobiscie chyba niczego na swiecie nie nienawidze bardziej biz brukselki. ;)

    A Twoj plan brzmi bardzo dobrze i na pewno doprowadzi do szczesliwego zakonczenia. :)

    Ja godzine temu bylam na pobraniu krwi I teraz probuje sie skupic na pracy, ale jak widac kiepsko mi idzie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela nie ma sie co dziwic :D tez bym sie nie skupila!
    Ja ide na 10 do pracy a wieczorkiem na stand up ;) sie troche rozerwiemy.

    Tez nienawidze brukselki (a najbardziej chyba kminku bleee) dlatego jak zobaczylam, ze on to gotuje, to wyszlam z kuchni ;)

    Mela89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik - urosla prawie 3 razy!!!!!! :):):)

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela! <3 ogromnie sie ciesze! :D Jeszcze raz moje gratulacje :) Jaka reakcja meza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszczesliwy, i tez poczul ulge. :) Chyba nawet bardziej niz ja, Bo ja ciesze sie oczywiscie strasznie, ale tez boje. Mysle,ze uspokoje sie, jesli za kilka tygodni wszystko bedzie dobrze i lekarz mi to potwierdzi. Jakos to poprzednie poronienie siedzi mi z tylu glowy i nie pozwala sie wyluzowac. No ale mam nadzieje, ze bedzie ok.

    A jak tam stand up? Wieczor udany? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To świetnie :) mezu sie na pewno zaopiekuje Wami teraz, wszystko bedzie dobrze.

    Stand up bardzo udany :D Wysmialam sie tak, ze mnie cala buzia bolala :D ale salka mikro i ogolnie scisk totalny ;) no ale ma to swoj klimat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hoooop dziewczyny! Jest tu kto? ;)

    Agnesqe gdzie sie podziewasz? Widzę suwaczek u Ciebie!! Nie pochwaliłaś się nam! :D Gratulacje kochana :* A jednak wiruski ciążowe się rozsiały hehe :)
    Anna Stesia czyli zostałyśmy we 2 nie zaciążone ;) Walczymy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 23:55

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 lutego 2017, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ano zostałyśmy na placu boju:-D

    Agnesque - gratulacje!

    Mela - ależ wspaniale! Niech szkrab sobie spokojnie, zdrowo rośnie i nie męczy mamy przez całą ciążę! Spokojnych kolejnych miesięcy! Nie zostawisz nas tu same?

    Ja ostatnio jestem bardzo zapracowana i rzadziej zaglądam na OVU, ale to się pewnie zmieni gdy tylko będę po owulacji - wtedy dostaję jakiegoś amoku i muszę być w "kipintaczu" z innymi dziewczynami. To pomaga.

    Selina, kiedy testujesz? Masz jakieś nadzieje przed sobą? Ja w piątek idę do ginekologa z wynikami tarczycy (będę je też miała w piątek), zobaczymy, co wymyśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 00:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia mialam robic w czwartek bete, zeby ciaze wykluczyc i moc brac antybiotyk na te cholerna ureaplasme :/ ale chyba spokojnie poczekam na @. Mialam miec hsg 7 marca, ale dziewczyny mi radza zebym zrobila ponowny posiew, bo moze sie okazac ze sie bakterii niepozbylam i tylko szkod wiekszych sobie narobie tym badaniem. Echh szkoda, bo dopiero w kwietniu bede mogla zrobic to badanie :/
    Takze testowac tez nie bede. Nie mam zadnych nadzieji, bo w dniu owulki (ktora nomen omen byla w walentynki) sie nie kochalismy a pozniej z zabezpieczeniem :( bo sie balismy ciazy przed wyleczeniem. Chore to wszystko, ale co zrobic...
    AnTy ktory masz dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Z mojej strony byla cisza, bo jak poczytalam inne watki, np na fioletowej stronie, to sie zaczelam nakrecac strasznie (ze ta miala wyzsza bete, ze u tamtej serduszko zaczelo wczesnie bic, a ciekawe jak bedzie u mnie, a u tej przestalo bic serduszko itp itd) - normalnie zeswirowalam. ;) W zwiazku z powyzszym maz zakazal mi tak intensywnie czytac to forum. ;)

    Ale tu jest bezpiecznie, mysle, ze predzej mnie sprowadzicie na ziemie niz wystraszycie. :D

    Z newsow to jeszcze wczoraj powtarzalam bete, bo wydawalo mi sie, ze widze cien plamien (urosla do 1156) i bylam u endokrynolog. Dostalam zwiekszona dawke euthyroxu, jod i witamine D3. Dobra, wystarczy o mnie. :)

    Anna Stesia - oczywiscie, ze Was nie zostawie, predzej mnie zbanujecie za swirowanie :D

    Selina - wiem, ze ciezko czekac, ale wydaje mi sie, ze faktycznie bezpieczniej zrobic posiew jeszcze.

    To sie nagadalam, wracam na chwile do pracy ;) Dobrego Dnia, Dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 09:33

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ