X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 140 63

    Wysłany: 18 marca 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    Dzwonie od tygodnia i albo tel zajety albo nikt nie odbiera na koncowke tel. 39
    😭😭😭

    Ja jezdziłam tam ustalać terminy. Wykonałam parę set połączeń i ani raz się nie dodzwoniłam. Ale któraś z dziewczyn pisała że na maile nawet szybko odpowiadają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    Selina - co u Ciebie po wizycie u Dr Zm? Bylas chyba w czwartek

    Ja dalej nie mam @ - moze skontaktowac sie z gin? Mize da cos na wywolanie? Chcialabym zrobic te badania hormonow, a zegar tyka
    Miło że pamiętasz :) Odwołałam. Mam teraz to leczenie sibo antybiotykiem, więc i tak odpadam ze starań w tym cyklu a jednak 400zl za wizytę piechotą nie chodzi 😜
    Do tego mam leczenie od endokrynologa, które krótko trwa póki co, więc dr Z za wiele by nie wniósł już teraz. Poczekam i umówię się na maj może jak się uda a teraz początkiem kwietnia mamy ten termin w poradni w Koperniku.
    Ja bym na Twoim miejscu kontaktowała się z dr i to na już. Dał Ci swój nr? Nie zdarzało Ci się kiedyś takie opóźnienie? Może to z nerwów?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2023, 22:43

  • kropka27 Autorytet
    Postów: 702 1734

    Wysłany: 28 marca 2023, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kropka27 widzę w Twojej stopce, że macie w planach kariotypy, dostaliście skierowanie na to w Koperniku?
    Wybacz że dopiero teraz, nie zaglądałam tu jakiś czas. Tak, dostaliśmy na to skierowanie obydwoje w Koperniku że względu na dość słabe wyniki nasienia. Doktor był dość hojny w wystawianiu tych zleceń, inna pani doktor skomentowała, że mąż owszem mógłby dostać, ale mi nie przysługuje w refundacji. Mimo to zrobiłam, czekamy na wyniki.

    Co to dodzwonienia się tam, to nr z końcówka 8570, udało mi się dodzwonić kilka razy. Ale na maila odpisują ekspresowo, tego samego dnia, praktycznie od razu

    Selina, Marta36 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2023, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Wybacz że dopiero teraz, nie zaglądałam tu jakiś czas. Tak, dostaliśmy na to skierowanie obydwoje w Koperniku że względu na dość słabe wyniki nasienia. Doktor był dość hojny w wystawianiu tych zleceń, inna pani doktor skomentowała, że mąż owszem mógłby dostać, ale mi nie przysługuje w refundacji. Mimo to zrobiłam, czekamy na wyniki.

    Co to dodzwonienia się tam, to nr z końcówka 8570, udało mi się dodzwonić kilka razy. Ale na maila odpisują ekspresowo, tego samego dnia, praktycznie od razu
    Tylko z tym mailem prokreacja@ to działa w przypadku umawiania badań w programie prokreacyjnym albo na wizytę, bo jak na histeroskopie chcesz się umówić albo badanie drożności, to już niestety nie. Wtedy końcówka 39 a maila niestety do położnych tam nie znam :/

    To nieźle, że kariotypy na NFZ, pocieszające :) bo to drogie badanie.
    Mieliście już ze sobą wyniki badania nasienia poprzednie? Czy pierwszy raz tam robiliście?

  • kropka27 Autorytet
    Postów: 702 1734

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mieliśmy już 2 poprzednie wyniki badań

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Tak, mieliśmy już 2 poprzednie wyniki badań
    Powiedz mi mamy się zgłosić tam w rejestracji na parterze? I dalej nas pokierują? Bo jakoś nie zakodowalam tego gdzie dokładnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok trafiliśmy 😅
    Pobrali mi krew na parę badań, mąż wyznaczył termin na rozszerzony seminogram no i czekamy :) Ja po świętach jeszcze to hsg mam mieć i z wszystkimi wynikami zgłosić się do Pani dr. Nawet sprawnie to poszło 😁

    kropka27, water lubią tę wiadomość

  • kropka27 Autorytet
    Postów: 702 1734

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że trafiliście :D trzymam kciuki

    Selina lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    powiedzcie, jak najszybciej się dodzwonić / dostać jakoś do rejestracji na histeroskopię w koperniku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Cześć dziewczyny,
    powiedzcie, jak najszybciej się dodzwonić / dostać jakoś do rejestracji na histeroskopię w koperniku?
    Hejo,
    Chyba najlepiej się tam przejdź. Są na parterze, pierwsze drzwi w prawo. Ja czekając wczoraj na pobranie krwi z 20min słyszałam jak telefon non stop dzwoni a położna nic, druga (pielęgniarka chyba?) siedziała i grzebała w telefonie. Także tego... 😏

    water, Allende lubią tę wiadomość

  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    20min słyszałam jak telefon non stop dzwoni a położna nic, druga (pielęgniarka chyba?) siedziała i grzebała w telefonie. Także tego... 😏
    U nas w pracy jak sie ludzie nie moga dodzwonic to pisza skargi a tu? prosze 🤦

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dupa.
    Nie wykryto plemnikow (konsekwencja choroby a raczej leczenia) ja bez @ od lutego.
    Poprosilam dr Z o konsultacje w sprawie wyniku i ew. poprawy nasienia. To odeslano nas do dr Hessela

    Z netu widze ze przyjmuje na swietokrzyskiej.. czy ktoras z Was zna???

    Co do @ dostalam e-recepte na duphaston i napisane 2xdz przez 10 dni. Nie zdazylam kupic leku a @ przyszla w 49 dniu.

    I co teraz???
    Mam brac dupka? Czy teraz juz nie?


    Pomożcie

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    U mnie dupa.
    Nie wykryto plemnikow (konsekwencja choroby a raczej leczenia) ja bez @ od lutego.
    Poprosilam dr Z o konsultacje w sprawie wyniku i ew. poprawy nasienia. To odeslano nas do dr Hessela

    Z netu widze ze przyjmuje na swietokrzyskiej.. czy ktoras z Was zna???

    Co do @ dostalam e-recepte na duphaston i napisane 2xdz przez 10 dni. Nie zdazylam kupic leku a @ przyszla w 49 dniu.

    I co teraz???
    Mam brac dupka? Czy teraz juz nie?


    Pomożcie
    Mój mąż był u Hessela na zabiegu z polecenia dr Z, sam doktor super, ale efekty zabiegu takie se 😏 ale Wy idziecie z czymś innym, to gość ogólnie ma wiedzę.
    Jeszcze dr Wiatr kojarzę z tej specjalizacji

    water lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hejo,
    Chyba najlepiej się tam przejdź. Są na parterze, pierwsze drzwi w prawo. Ja czekając wczoraj na pobranie krwi z 20min słyszałam jak telefon non stop dzwoni a położna nic, druga (pielęgniarka chyba?) siedziała i grzebała w telefonie. Także tego... 😏

    Hejka 😊
    Tak, oficjalnie mi powiedziano, że do 12 jest pobieranie krwi i dopiero po 12 dzwonić. A od 12 telefon non stop zajęty, w każdej sekundzie...więc zakładam, że po prostu słuchawka odłożona. Co za wstrętne baby.
    A w trakcie pobierania krwi, czyli przed 12 to mnie w ogóle obsłużą tam na miejscu?? Zrobię rozróbę normalnie, jak pojadę na darmo 😤
    Jak fajnie, że znowu jesteś . Selina wróciła, wątek odżył 😃

    Selina lubi tę wiadomość

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 140 63

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj w Koperniku na wizycie i poszłam na pobranie krwi koło 10 godz. Nie było nikogo, dwie pielęgniarki siedziały i gadały .... szczerze powiedziawszy kiedyś dla jaj dzwoniłam tam koło 19- 20 godz też zajęte 😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Hejka 😊
    Tak, oficjalnie mi powiedziano, że do 12 jest pobieranie krwi i dopiero po 12 dzwonić. A od 12 telefon non stop zajęty, w każdej sekundzie...więc zakładam, że po prostu słuchawka odłożona. Co za wstrętne baby.
    A w trakcie pobierania krwi, czyli przed 12 to mnie w ogóle obsłużą tam na miejscu?? Zrobię rozróbę normalnie, jak pojadę na darmo 😤
    Jak fajnie, że znowu jesteś . Selina wróciła, wątek odżył 😃
    Wiesz co była właśnie dziewczyna w poczekalni, która przyszła się zapisać na zabieg i jak nie było nikogo do pobrania to wbiła tam do nich :) więc myślę że dawaj 😁
    Słuchawka nie odłożona była tylko dzwoniła jak opętana non stop 🙈
    Ja tu tak cichaczem chciałam wrócić, bo na słowo "starania" to lekkich drgawek dostaję 😬😆 hehe, bo miło tego nie wspominam sprzed lat l, ale teraz jest zupełnie inaczej 😊 Ciebie też bardzo miło tu widzieć! 😘 Co tak poza tym słychać u Ciebie?

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 140 63

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje urologa (usg🥚🥚). Orientujecie się może gdzie i do kogo najlepiej. Nfz, prywatnie.

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Byłam dzisiaj w Koperniku na wizycie i poszłam na pobranie krwi koło 10 godz. Nie było nikogo, dwie pielęgniarki siedziały i gadały .... szczerze powiedziawszy kiedyś dla jaj dzwoniłam tam koło 19- 20 godz też zajęte 😆

    Zajęte ponieważ słuchawka jest odłożona. Dzisiaj tam pojechałam i zapytałam panią jak się można tu dodzwonić to powiedziała że od 12-14. Więc jej powiedziałam że dzwoniłam od kilku dni w tych godzinach i nie ma szans się dodzwonić a ona na to, że to niemożliwe i że ona do wszystkich pacjentek oddzwania! Bezczelność na całego! Po czym spoglądam na telefon na biurku a tu słuchawka odłożona. Poza tym kobieta zachowuje się jak robot albo automat, na każde moje pytanie odpowiada jakby wierszem jakieś regułki mówiła. Skwitowała, że mogę się do dyrekcji szpitala zwrócić. I wiecie co? Tak zrobię!

    water, Selina, Krakus lubią tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Wiesz co była właśnie dziewczyna w poczekalni, która przyszła się zapisać na zabieg i jak nie było nikogo do pobrania to wbiła tam do nich :) więc myślę że dawaj 😁
    Słuchawka nie odłożona była tylko dzwoniła jak opętana non stop 🙈
    Ja tu tak cichaczem chciałam wrócić, bo na słowo "starania" to lekkich drgawek dostaję 😬😆 hehe, bo miło tego nie wspominam sprzed lat l, ale teraz jest zupełnie inaczej 😊 Ciebie też bardzo miło tu widzieć! 😘 Co tak poza tym słychać u Ciebie?

    Miło miło, wzajemnie 😊 cieszę się że tym razem podchodzisz bardziej na luzie 😊
    No ja robię przymiarki do rodzeństwa dla synusia, ale niestety dostałam skierowanie na histero no i cyrk z tym. Baba w rejestracji tak mnie dziś zjeżyła, że jej tego nie podaruję. Żałuję tylko że nie wpadłam na to, żeby pstryknąć zdjęcie temu telefonowi z odłożoną słuchawką. Ale nic straconego, będę tam jeszcze w piątek to podejdę. Sądzę że to jest codzienna praktyka. To niemożliwe jest, żeby nie móc się gdzieś dodzwonić wykonując paręset połączeń, gdyby telefon był normalnie czynny! Poza tym potraktowała mnie jak debila, ale to już temat nie na forum. Ona mnie popamięta....

    Selina lubi tę wiadomość

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 140 63

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kojarzycie od której godziny jest punkt pobrań? Muszę mojego wysłać a nie popatrzyłam dzisiaj 😬

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ