X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, wolałam zapytać bo pewnie jeszcze na 7 bym go wysłała i by mnie zjadł🤣 dużo ludzi jest koło tej 8 ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende ooo waleczna jesteś 😁 najs hehe Kurczę ja to zwykle nie mam problemu się wykłócać i dyskutować, ale jako szpitale, pielęgniarki i położne chodzi, to mam cykora, bo się obawiam, że jak jeszcze trafię później na takiego osobnika, to mnie konkretnie potraktuje 😬 np brzydko pobierze krew czy boleśnie zbada... One skubane pewnie o tym wiedzą, że się dużo osób cyka im zwracać uwagę właśnie dlatego i to wykorzystują bezczelnie. Masz jednak rację, zgłosić to do dyrekcji mailowo chociażby i takie foto o którym mówisz, to też dobry dowód 😜
    Ja tam będę za tydzień na hsg i mi trochę słabo na samą myśl.
    Na szczęście babeczki w programie prokreacyjnym odbierają telefon od kopa i są przemiłe (bo młode a nie starsze zrzedliwe babki).
    Super, że wróciliście do starań 😊 a do kogo chodzisz że kieruje Cię na histero?

  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus - poprosilam wlasnie ze wzgledu na brak.

    Troche to slabe, bo OM 14.02
    22.03 wyslalam do Superiora wynik seminogramu z prosba o interpretacje i cos na wywolanie @
    Dostalam odpowiedz ze dr bedzie sie kontaktowal ze mna 3.04.
    Tego dnia, po 23ej dostalam kod na recepte a 4.04 maila z informacja ze mamy isc do dr H i ze mam wykupic recepte.
    Wieczorem cos zaczelam brudzic a dzisiaj @ na calego.
    Przelew puscilam i zapytalam czy w przypadku @ mam brac czy nie i cisza

    Slabe, bo od 22.03 do 3.04 to kawal czasu a nikt mnie nie dopytal czy mam juz @ czy nie, tylko cyk i e-recepta 🙄

    Taka olana sie czuje 😒

    Selina - maz byl u H prywatnie na Swietokrzyskiej czy na nfz na Kopernika?

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • Nenka89 Znajoma
    Postów: 29 7

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! jestem tu nowa. Informacji jest tu multum a żeby przejrzeć całą historię forum to chyba zeszło by mi z miesiąc jak i nie więcej 😉 czy jest tu może ktoś kto miał insemke w Parents w Krakowie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2023, 21:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    Krakus - poprosilam wlasnie ze wzgledu na brak.

    Troche to slabe, bo OM 14.02
    22.03 wyslalam do Superiora wynik seminogramu z prosba o interpretacje i cos na wywolanie @
    Dostalam odpowiedz ze dr bedzie sie kontaktowal ze mna 3.04.
    Tego dnia, po 23ej dostalam kod na recepte a 4.04 maila z informacja ze mamy isc do dr H i ze mam wykupic recepte.
    Wieczorem cos zaczelam brudzic a dzisiaj @ na calego.
    Przelew puscilam i zapytalam czy w przypadku @ mam brac czy nie i cisza

    Slabe, bo od 22.03 do 3.04 to kawal czasu a nikt mnie nie dopytal czy mam juz @ czy nie, tylko cyk i e-recepta 🙄

    Taka olana sie czuje 😒

    Selina - maz byl u H prywatnie na Swietokrzyskiej czy na nfz na Kopernika?
    A Ty masz bezpośredni kontakt z dr Z? Czy tylko z Superiorem? Mi dr odpisywał na SMSy, ale to już dawno temu było.
    Ogólnie obsługa Superiora mnie załamuje, często się nie można dodzwonić i ogólnie niezbyt pomocna obsługa a wizyty przecież kosztują kupę kasy...
    Mąż u Hessela był na Świętokrzyskiej, to było 1,5 roku temu. Nawet nie wiedziałam, że na Kopernika można się do niego umówić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2023, 22:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Dziewczyny potrzebuje urologa (usg🥚🥚). Orientujecie się może gdzie i do kogo najlepiej. Nfz, prywatnie.
    Dr Wiatr albo Hessel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spieszę Wam powiedzieć, że udało mi się dziś raptem za 5 razem dodzwonić na Kopernika 🤣 przed 16tą, juhuu 🥳
    Oprócz tego kolejną wizytę mam na 17.04. już z wynikami krwi i hsg
    Co tu taka cisza? 🧐 Jajka farbujecie na jutro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2023, 20:23

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 8 kwietnia 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemożliwe... odebrały 😆😆

    Hsg w Koerniku... kilka godzin spędzonych w szpitalu. Od 8 do 13 tam siedziałam 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Niemożliwe... odebrały 😆😆

    Hsg w Koerniku... kilka godzin spędzonych w szpitalu. Od 8 do 13 tam siedziałam 😉
    Nie strasz mnie 😳 tyle to ja siedziałam na histero a to jednak bardziej zaawansowane badanie niż hsg. Powiedzieli mi, że w południe wyjdę... Kurde na 14 mam do pracy i miałam zamiar na luzie zdążyć i jeszcze obiad zjeść przed 🙈 a tu widzę chyba nie bardzo mi to wyjdzie

  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina tylko przez Superior.

    Zrobilam wg mnie najwazbiejsze hormony i chyba sobie dam spokoj z dzieckiem
    Maz bez plemnikow, moje wyniki tez leżą.
    Za pozno o rok, moze 2.
    Pojde jeszcze do lekarza z wynikami, ale nie mam zludzen.

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    Selina tylko przez Superior.

    Zrobilam wg mnie najwazbiejsze hormony i chyba sobie dam spokoj z dzieckiem
    Maz bez plemnikow, moje wyniki tez leżą.
    Za pozno o rok, moze 2.
    Pojde jeszcze do lekarza z wynikami, ale nie mam zludzen.
    Bez plemników tak total? Czy coś tam jest? Może IUI by było warto? Nie poddawaj się jeszcze :)
    W jakim wieku jesteście?
    Gdybyś chciała priv telefon do dr Z, to daj znać, mogę Ci wysłać w prywatnej wiadomości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2023, 16:05

  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina - 0. Ja 45 on 44 -
    Moje wyniki tu:
    https://naforum.zapodaj.net/73237c1412ce.jpg.html

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    Selina - 0. Ja 45 on 44 -
    Moje wyniki tu:
    https://naforum.zapodaj.net/73237c1412ce.jpg.html
    Zerknelam, rozumiem. A o ivf myśleliście z dawcą? Tudzież z pobraniem plemników z jąder - nie wiem czy dobrze piszę, ale chyba o takich przypadkach czytałam, że pojedyncze plemniki mogą być w jądrach

  • water Przyjaciółka
    Postów: 315 29

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czytalam, ze z jader mozna pobrac, ale wtedy tez musialoby byc zaplodnienie in vitro.

    Gdyby to kosztowalo nas 10tys i dawalo gwarancje to place od reki, ale niestety szanse w moim wieku sa male a jeszcze to amh mnie dobilo.

    Umowie sie do Z, sprobuje umowic meza do H po swietach. Zobaczymy...😞

    2023 - wracam do gry
    podejrzenie adenomiozy
    ♂️ - nasienie - 3.2023 - 0 :(

    plan na badania:
    ♀️ - hormony, histero


    2019 - 2021 przerwa
    2018 - nie poszło
    pjp - III-V.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    water wrote:
    Tez czytalam, ze z jader mozna pobrac, ale wtedy tez musialoby byc zaplodnienie in vitro.

    Gdyby to kosztowalo nas 10tys i dawalo gwarancje to place od reki, ale niestety szanse w moim wieku sa male a jeszcze to amh mnie dobilo.

    Umowie sie do Z, sprobuje umowic meza do H po swietach. Zobaczymy...😞
    A dr Z nie próbował Was kierować do jakiegoś lekarza z kliniki? Mnie parę lat temu skierował do dr Knafel. Babka ogólnie polecana i z dużą wiedzą, tylko terminy wiadomo jakie ;) ale też mam z polecenia jedną dr w Katowicach (nawet chyba wątek jest o niej na medycznym w dziale). Jednak, że my nie idziemy w ivf, to się nie wybieramy

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie strasz mnie 😳 tyle to ja siedziałam na histero a to jednak bardziej zaawansowane badanie niż hsg. Powiedzieli mi, że w południe wyjdę... Kurde na 14 mam do pracy i miałam zamiar na luzie zdążyć i jeszcze obiad zjeść przed 🙈 a tu widzę chyba nie bardzo mi to wyjdzie

    Samo badanie ok 10 min trwa. Głównie to siedzisz i czekasz. Jak ja byłam to było 6-7 dziewczyn, 2 na hsg a reszta na dłuższy pobyt. Każda pokolei na krotki wywiad do gabinetu ( na hsg na końcu) i potem czekanie na biocenoze ( wynik po pół godz) i kolejny dłuższy wywiad. Potem badanie I czekanie na wypis ze szpitala. Coś co w niecalą godz można by zrobić to zeszło pół dnia. No ale to Nfz więc nikomu się nie spieszy 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Samo badanie ok 10 min trwa. Głównie to siedzisz i czekasz. Jak ja byłam to było 6-7 dziewczyn, 2 na hsg a reszta na dłuższy pobyt. Każda pokolei na krotki wywiad do gabinetu ( na hsg na końcu) i potem czekanie na biocenoze ( wynik po pół godz) i kolejny dłuższy wywiad. Potem badanie I czekanie na wypis ze szpitala. Coś co w niecalą godz można by zrobić to zeszło pół dnia. No ale to Nfz więc nikomu się nie spieszy 😁
    O matko 🥴 logika zerowa u nich widzę 🙈 zamiast zrobić najpierw te szybkie badania a później te dłuższe, to oni odwrotnie... No cóż, nasiedzę się tam tak jak zawsze. Książkę wezmę może, to przetrwam.
    Zazywalas coś wcześniej p.bolowego?

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszające jest to że posiedzi się parę godzin ale za to sporo kasy zaoszczędzone 😆. Najgorzej miałam jak siedziałam tam na korytarzu głodna jak cholera, a tu obiady rozwozili 🤣.
    Przeciwbolowego nie brałam i oni też mi nie dawali. Było to nieprzyjemne i trochę bolało, ale dało się przeżyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, jak byłam wyluzowana i przygotowana na wszystko tak teraz się cykam 😬 przede mną jakaś pacjentka jest, której kulociag musieli zakładać, bo jakieś problemy są, ją tam boli i olaboga... Dygudygu a zaraz jaaaa 🙈

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się, wszystko będzie dobrze. Co jej mieli zakładać?🤔🤔🤔

‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ