X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem co to🤭 musiałabyc mocno ściśnięta😉
    A Ty rozluźnij się, zamknij oczy, zaciśnij zęby i myśl pozytywnie🤗🤗

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak usłyszałam 'kulociąg', to mi się słabo zrobiło 😂 ale usłyszałam właśnie, że jak się rozluźniła to pomogło. Zaczęłam więc przeglądać storiski Make Life Harder 😆 uśmiałam się i pomogło. Nawet nie bolało, jakiś tam dyskomfort był. Najważniejsze, że wszystko drożne 😍 pęcherzyk jest na lewym i k.weekendu możliw że pęknie, także mamy jechać z koksem

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, nie takie straszne to badanie😉
    W takim razie życzę udanego weekendu ❤❤❤😄
    Wszystkie badania macie już zrobione?

    Moje badania jak narazie wszystkie ok, teraz za chłopa muszę się ostro wziąć bo z nim nie najlepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    No i super, nie takie straszne to badanie😉
    W takim razie życzę udanego weekendu ❤❤❤😄
    Wszystkie badania macie już zrobione?

    Moje badania jak narazie wszystkie ok, teraz za chłopa muszę się ostro wziąć bo z nim nie najlepiej.
    Hehe dzięki 😉
    Jutro mąż rozszerzony seminogram robi. Ostatnio robił podstawowe badanie 1,5 roku temu jak zaczynaliśmy się starać i wtedy miał bardzo dobre wyniki.
    Powiedz mi czy plamiłaś po hsg? Bo ja jakoś tak godzinę po i do tej pory śluz z krwią w dość sporej ilości mam. Nic nie boli na szczęście.
    A co nie tak z wynikami męża?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 17:09

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak , w dniu badania plamiłam ale nie dużo.

    Wyniki nasienia złe mu wyszły. Jutro ma robić hormony i potem do urologa na usg.

    Jak Twój zrobi badanie I powiedzą że wyniki za 2 tygodnie to nie sugeruj się tym. Ja zadzwoniłam równy tydzień po i dostałam informację że wyniki były już u lekarza tego samego dnia😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Tak , w dniu badania plamiłam ale nie dużo.

    Wyniki nasienia złe mu wyszły. Jutro ma robić hormony i potem do urologa na usg.

    Jak Twój zrobi badanie I powiedzą że wyniki za 2 tygodnie to nie sugeruj się tym. Ja zadzwoniłam równy tydzień po i dostałam informację że wyniki były już u lekarza tego samego dnia😉
    Urolog też na NFZ u męża?
    Dobrze wiedzieć z tymi wynikami, bo w poniedziałek mam wizytę, to podpytam czy już są.
    Jak coś, to polecam niech mąż się koksuje Macą 😁 poprawia wyniki nasienia i antyoksydanty typu Wit.C 1000mg itp. - chyba że już zażywa.

    Taka ciekawostka jeszcze a propo dzisiejszego dnia i hsg. Pierwszy raz widziałam, żeby mąż pacjentki był obecny przy badaniu 😳 Byli przede mną (z tym kulociągiem) i zonka miałam niezłego jak wyszli razem z gabinetu 😅

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żartujesz, chyba się dziewczyna musiała bardzo bać jak towarzystwa potrzebowała do badania 🙃

    Narazie nic nie bierze, zobaczymy co urolog (androlog) zaproponuje😉
    Idzie do niego prywatnie, zależało mi na szybkim terminie, można na nfz ale to na własną rękę ( program tego nie obejmuje niestety)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Żartujesz, chyba się dziewczyna musiała bardzo bać jak towarzystwa potrzebowała do badania 🙃

    Narazie nic nie bierze, zobaczymy co urolog (androlog) zaproponuje😉
    Idzie do niego prywatnie, zależało mi na szybkim terminie, można na nfz ale to na własną rękę ( program tego nie obejmuje niestety)
    No może jego towarzystwem się tak zestresowała i spięła, że potrzebny był przyrząd - przynajmniej ja bym tak miała, chyba nie chciałabym męża obok 😁

    To kciuki za kolejne badania męża i wizytę :)

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mojego bym nie wzięła na takie badanie 😆
    Ale każdy inaczej podchodzi do tematu😉

    Byliśmy dzisiaj w Koperniku na pobraniu, faktycznie pusto. Weszliśmy 7.45 to już przyjmowały, jedna osoba przed nami. Przed 8 już byliśmy w drodze do domu😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Też mojego bym nie wzięła na takie badanie 😆
    Ale każdy inaczej podchodzi do tematu😉

    Byliśmy dzisiaj w Koperniku na pobraniu, faktycznie pusto. Weszliśmy 7.45 to już przyjmowały, jedna osoba przed nami. Przed 8 już byliśmy w drodze do domu😆
    Wow ekspres! To gdzieś się z moim mężem mineliście😜 był na 8, ale na 3 piętrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2023, 11:20

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe że się minęliśmy 😄

    Jutro znowu mnie czeka tam wizyta po wyniki

  • Markotka Przyjaciółka
    Postów: 82 64

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wybaczcie że tak wbijam na wątek 🫣 chciałm tylko zapytać gdzie polecacir zrobić badanie nasienia w okolicy Kraków/Katowice?

    Początek starań 06/2022
  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markotka wrote:
    Hej, wybaczcie że tak wbijam na wątek 🫣 chciałm tylko zapytać gdzie polecacir zrobić badanie nasienia w okolicy Kraków/Katowice?
    Nic się nie dzieje 😉
    Ja raczej nie pomogę jeśli chodzi o prywatne badania, mój partner robił w Koperniku w programie prokreacyjnym na Nfz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markotka wrote:
    Hej, wybaczcie że tak wbijam na wątek 🫣 chciałm tylko zapytać gdzie polecacir zrobić badanie nasienia w okolicy Kraków/Katowice?
    Hej, wbijaj :)
    W Krakowie to Parens, Artvimed albo Macierzyństwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2023, 17:48

  • Markotka Przyjaciółka
    Postów: 82 64

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedzi ;) właśnie zastanawiałam się nad Artivmed ze względu na czynne w soboty

    Początek starań 06/2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markotka wrote:
    Dzięki za podpowiedzi ;) właśnie zastanawiałam się nad Artivmed ze względu na czynne w soboty
    Zadzwoń tam wcześniej najlepiej i dopytaj czy sobotę można przyjechać na takie badanie. Z tego co wiem nie każda klinika codziennie je robi. Np w Parens chyba tylko 2 dni w tygodniu robią badanie nasienia na posiew, więc zależy jakie dokładnie badania macie zamiar robić :)

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to jest fakt musicie być obydwoje zarejestrowani żeby odebrać wynik. Biegłam szybko dorejestrować mojego żeby zobaczyć jego wynik 😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, to dobrze że mówicie z tymi wynikami mężów. W poniedziałek mam wizytę, to w takim razie zadzwonić tam jutro i dopisać męża tak? On nie musi być ze mną na wizycie?

    Krakus właśnie mąż to samo stwierdził 😆 ma porównanie z Macierzyństwem a tu mówił, że po spartansku trochę 😅

    Krakus lubi tę wiadomość

  • Marta36 Ekspertka
    Postów: 155 69

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi być. Odbierzesz jego wyniki ale musi być zarejestrowany razem z Tobą.
    Tak dla pewności zadzwoń może jutro tam na 3 piętro😉 i zapytaj kiedy będą wyniki u lekarza, to Ci powiedzą czy już są😀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta36 wrote:
    Nie musi być. Odbierzesz jego wyniki ale musi być zarejestrowany razem z Tobą.
    Tak dla pewności zadzwoń może jutro tam na 3 piętro😉 i zapytaj kiedy będą wyniki u lekarza, to Ci powiedzą czy już są😀
    Mężowi powiedzieli, że 2tyg oczekiwania 😏 ale z tego co któraś z Was tutaj pisała, to były szybciej. Jednak może poniedziałek to jeszcze za szybko by były

‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ