X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do 30.01., w szoku jestem ze mam 2 testowania w tym miesiącu.

    Dziewczyny slyszalyscie coś nr.filmu polskiego Atak paniki? ;) Bo chyba dziś wchodzi do kin i od wczoraj słyszę ochy i achy w radiu o tym filmie. Korwin-Piotrowska (której niecierrrrpie) ma teraz rano audycje w moim ulubionym radiu i tak się tym zachwycała, że aż nie wierzyłam, bo ona to tylko wszystko krytykuje.
    Ogólnie mam alergię na większość polskich filmów, no ale, może to jakiś wyjątek? ;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie slyszalam.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek razem będzie zawsze raźniej :) a Twoje pęcherzyki na pewno popękają i niedługo będziemy się tu cieszyć razem z Tobą:)

    Selina ja też nic nie słyszałam o tym filmie, ale ja jak to ja podchodzę z dystansem do polskich filmów. Natomiast podpytam koleżankę. Ona chodzi praktycznie na wszystko i zapytam czy coś słyszała albo czy się wybiera.

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina jak będę e domu zobaczę co to za badanie. Do Sydora idę niebawem to zobaczę co powie. Gin dał zielone światło

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina jak będę e domu zobaczę co to za badanie. Do Sydora idę niebawem to zobaczę co powie. Gin dał zielone światło
    I działacie już? ;) Który dc masz teraz?

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Moze byc, no bo skoro torbiel jest to jajo sie uwolnilo. Ja bym poczekala do @ :)


    tym_janek, jesteś pewna, że przy torbieli się jajo uwolniło?? moja pani doktor twierdzi, że na dwoje babka wróżyła. Że mogło się nie uwolnić. A tego akurat nie ma jak zbadać, usg nie pomoże. Jedynie ewentualna fasolka potwierdzi :)

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyjęłam z pokorą Wasze tłumaczenie, że mierzenie tempki nie jest miarodajne. No i wiem, że macie rację. Tylko to występuje raczej w sytuacji, gdy wychodzą wyższe temperatury. można podejrzewać infekcję albo coś...za późno zmierzyłam i wtedy też jest wyższa niż zaraz po przebudzeniu... No ale. Dziś dalej jest nisko, to co, mam jakąś owulację innego typu? ;) nie zastanawiałoby mnie tak, gdyby nie to, że mierzę od wielu miesięcy i nigdy tak nie było :/
    no nic, postanowiłam iść 7 dni po owu zbadać proga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende hm nie mam pojęcia :/ faktycznie prog prawdę powie.
    Ja jadę na monit jeszcze w środę sprawdzić czy jest ciałko żółte i płyn. Jak owu jest dziś to chyba w środę będzie widać, nie?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to za film, ale ostatnio byłam na Najlepszym. Przygniótł mnie, totalnie zdruzgotana z niego wyszłam...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nie wiem co to za film, ale ostatnio byłam na Najlepszym. Przygniótł mnie, totalnie zdruzgotana z niego wyszłam...
    A o tym słyszałam, to o tym sportowcu. Ten o którym mówię, to ponoć jakaś super komedia ;) zaintrygowało mnie to, bo lubię komedie
    Obecnie czekam na 2 część Deadpool :D

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wczoraj była owulka ja to czułam gin potwierdził. Póki co jeszcze nie działamy. Bo u mnie immunologia daje w d...

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina wczoraj była owulka ja to czułam gin potwierdził. Póki co jeszcze nie działamy. Bo u mnie immunologia daje w d...
    Kurczaki no, ale jakto :P myślisz że wyniki jeszcze się nie poprawiły?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę wziąć wlew przed staraniami i powtórka badań nk

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, chodzę do Borowego, ujął mnie tym, że używał mózgu podczas wizyty :)

    Ja ANA2 chyba też mam graniczne - 1:320 przy normie >=1:320 jako dodatnie (typ świecenia homogenny i ziarnisty), dsDNA ujemny.
    Liczę na to, że będzie to można zignorować, tym bardziej że nie mam innych niepokojących objawów (oczywiście naczytałam się już o toczniu :) ).
    A czy ty badałaś sobie przeciwciała przeciwplemnikowe z krwi? W badanie ze śluzu nie wierzę, ono chyba zawsze wychodzi źle, bo przecież silne plemniki już dawno pójdą do góry a po tych paru godzinach zostają już tylko jakieś chuderlaki.

    Wczoraj byłam po skierowanie u mega fajnej internistki, która zasugerowała że cytomegalia u mnie mogła być przyczyną niepowodzeń. Boję się tylko, że u mnie cyto jest jakaś przewlekła, bo jakoś ciężko mi uwierzyć że zaraziłam się pierwszy raz dopiero teraz, parę miesięcy po ślubie. To choroba dziecięca lub kissing disease, czyli spore możeliwości były w przeszłości...

    Ale wam zazdroszczę tych staranek teraz!!! Musi być dobrze!!!

    Selina lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Selina, chodzę do Borowego, ujął mnie tym, że używał mózgu podczas wizyty :)

    Ja ANA2 chyba też mam graniczne - 1:320 przy normie >=1:320 jako dodatnie (typ świecenia homogenny i ziarnisty), dsDNA ujemny.
    Liczę na to, że będzie to można zignorować, tym bardziej że nie mam innych niepokojących objawów (oczywiście naczytałam się już o toczniu :) ).
    A czy ty badałaś sobie przeciwciała przeciwplemnikowe z krwi? W badanie ze śluzu nie wierzę, ono chyba zawsze wychodzi źle, bo przecież silne plemniki już dawno pójdą do góry a po tych paru godzinach zostają już tylko jakieś chuderlaki.

    Wczoraj byłam po skierowanie u mega fajnej internistki, która zasugerowała że cytomegalia u mnie mogła być przyczyną niepowodzeń. Boję się tylko, że u mnie cyto jest jakaś przewlekła, bo jakoś ciężko mi uwierzyć że zaraziłam się pierwszy raz dopiero teraz, parę miesięcy po ślubie. To choroba dziecięca lub kissing disease, czyli spore możeliwości były w przeszłości...

    Ale wam zazdroszczę tych staranek teraz!!! Musi być dobrze!!!
    Chuderlaki :D dobre!
    Tak robiłam p.ciała z krwi, wyszły negatywne. Mąż też badał z nasienia i też negatyw
    No mam nadzieje, ze jestesmy juz na prostej drodze do szczescia

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hondek, z tego co czytałam, to aby krew mogła się dostać do środka to musi pęknąć, ale nie napisali czy komórka zostaje uwolniona. Może pęka ale komórka może się nie uwolnić? To tego to nie wiem. Pisali też, że czasem ten krwotok do pęcherzyka zaburza pracę ciałka żółtego -> zaburzone ciałko to niski prog -> niski prog to niska temperatura.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proga powtórzę w tym cyklu, żeby zobaczyć ile wynosi. Też czytałam różne teorie na ten temat. No nic, zobaczymy. Nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać do 01.02.

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie czekam w kolejce, zobaczyc czy pecherzyki pekly. Chociaz tak mnie wczoraj i przedwczoraj podbrzusze bolalo, jakby mi tam wszystko pekalo, nie tylko pecherzyki.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać po. Ja jestem dobrej myśli i trzymam mocno kciuki

    tym_janek lubi tę wiadomość

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ