X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne krwawienie a pozytywny test ciazowy
Odpowiedz

krwawienie a pozytywny test ciazowy

Oceń ten wątek:
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dobrze:) mam nadal lekutkie plamienia ale uspokoilam się trochę bo w sobotę zrobiłam kolejny test i wyszła porządna druga kreska takze poziom hcg nie spada:)
    Piersi nadal bolesne i poza tym nadal brak innych objawów no może poza huśtawka nastrojów:p nieźle wczoraj mężowi dałam do wiwatu:p
    Martwi mnie tylko że ostatnio znowu po stosunku miałam lekkie krwawienie ale staram się sobie tłumaczyć że pewnie wszystko jest tam mocniej ukrwione i to przez to..

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobny przypadek do Twojego. W dniu miesiączki plamienie z tym że żywa krwią, test pozytywny, Beta też wskazywała ciążę. Od dnia po owulacji byłam na luteinie, lekarz kazał zwiększyć dawkę z 2 tabletek do 6 na dobę i dużo polegiwac. Ja tak się bałam że właściwie tylko leżałem i nic nie robiłam. Miałam po prostu za niski progesteron. Ale wszystko się dobrze skończyło:)

    plusikminusik lubi tę wiadomość

  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ogolnie juz teraz duzo lepiej :) plamienie trwalo jakis tydzien, od kilku dni juz jest spokoj :) biore 2x 1 tabletke duphastonu plus witaminy dla ciezarnych i jest ok. czuje sie dobrze nie mam jakichs specjalnych dolegliwosci w dalszym ciagu, chociaz dziewczyny z innego watku mnie pocieszaly ze od 7 tygodnia sie zacznie jazda :D
    w kazdym razie za 2 tyg w koncu wizyta u ginekologa i wtedy wszystko bedzie jasne czy ciaza jest czy jej nie ma

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża na pewno jest :) wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki :)

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U mnie sprawa nie zakończyła się dobrze. Okres miałam dostac 24 maja, 21 dostałam plamienia więc stwierdziłam ze to okres tymbardziej, ze jesteśmy w podróży poslubnej, wiec zmiana klimatu - często tak mialam. Okres-plamienie trwało 8 dni, wiec zrobiłam z ciekawości test bo bylo to dość dziwne, ze tak dlugo. 4 testy - wszystkie pozytywne. Dzien później mega bol podbrzusza i ostre krwawienie, test-lekka kreska, dzien pozniej juz brak kresek. I kilka dni normalnego okresu. Nie zalamuje się, podobno pozniej jest łatwiej zajść bo organizm przyzwyczajony, ale wiadomo ze bolalo.. Teraz moge gdybac co bylo przyczyna.. u lekarza nie bylam bo jesteśmy ciagle w dzikich krajach, za kilka dni powrot. W domu mialam duphaston, ale nie zabrałam ze soba bo myslalam, ze owulacji nie bylo - stres przedslubmy, tydzien bez jedzenia ze stresu.. ahhh oby sie udalo w czerwcu. Trzymajcie sie dziewczyny!

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ