X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️
Odpowiedz

Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️

Oceń ten wątek:
  • Krokus85 Znajoma
    Postów: 28 26

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaAnna35 wrote:
    Kolejna próba z kubeczkiem nieudana😪 rozmiar lepszy ale ten kubek się nie otwiera w środku. Może on dopiero jak się napełnia to sie otwiera? Albo moze to już tak ma być. Może nawet taki nieotwarty coś zadziała.
    Muszę się odważyć spróbować. Ciekawe, czy mi się uda 😱

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 913 1178

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaAnna35 wrote:
    Kolejna próba z kubeczkiem nieudana😪 rozmiar lepszy ale ten kubek się nie otwiera w środku. Może on dopiero jak się napełnia to sie otwiera? Albo moze to już tak ma być. Może nawet taki nieotwarty coś zadziała.
    A przecieka Ci ten kubeczek? Bo on nigdy w środku nie będzie miał kształtu takiego jak na zewnątrz, on dopasowuje się do ciała w środku. W moim przypadku jest spłaszczony. Ale zassany i otwarty - w tym sensie ze jego brzegi przylegaja do ciała, nie jest już złożony w S, czy tam w C ani inne metody składania do włożenia ale dotykając brzegów na pewno nie jest okrągły.

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚

    👩🏻 30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    A przecieka Ci ten kubeczek? Bo on nigdy w środku nie będzie miał kształtu takiego jak na zewnątrz, on dopasowuje się do ciała w środku. W moim przypadku jest spłaszczony. Ale zassany i otwarty - w tym sensie ze jego brzegi przylegaja do ciała, nie jest już złożony w S, czy tam w C ani inne metody składania do włożenia ale dotykając brzegów na pewno nie jest okrągły.


    No to troszkę mnie pocieszylas. Jak ciągne to jest taki zassany. Czuje, że dotyka szyjki macicy w sensie że ona jest w środku. Nie używałam kubeczka na okres to nie wiem czy przecieka. Tak czy inaczej I tak spróbuje 😎

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaAnna35 wrote:
    No to troszkę mnie pocieszylas. Jak ciągne to jest taki zassany. Czuje, że dotyka szyjki macicy w sensie że ona jest w środku. Nie używałam kubeczka na okres to nie wiem czy przecieka. Tak czy inaczej I tak spróbuje 😎

    Ja go nie ciągne 😉 ściskam go, żeby weszło trochę powietrza i dopiero wtedy go ciągne. Ale również nie korzystałam z niego w trakcie okresu
    😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , ja używam Ferti Lily , to znaczy mam go jakiś czas , ale musiałam się z nim zaprzyjaźnić 😂
    Też tak macie że przy wyciąganiu uczucie jest takie ... nieprzyjemne ...? I ja się strasznie boję że ten sznureczek silikonowy się urwie 🙈 i co wtedy 🤣🤣
    Też tak macie ? Czy tylko ja mam takie problemy ?

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Ja z kolei ciągnę w dół i jak już umiem dosięgnąć dna kubeczka to go ściskam żeby się odessał i wyciągam :D
    Przy okresie tego nie zauważyłam, ale jak używam teraz kubeczka w dni płodne to jak go wyciągam to w środku znajduje się też odrobinka krwii, nie za każdym razem, ale już kilka razy zobaczyłam krew, czy wwy też tak macie?

    P.S. odkryłam, że kubeczek może być świetna alternatywą jak się nie ma możliwości toalety po <3, kończycie, zakładasz i nic nie wycieka z Ciebie :D oczywiście wszystko w granicach rozsądku ;)

    Joasia ja mam tak, że jak wyciągam to jest takie nieprzyjemne jakby "haratanie" po błonie śluzowej :P

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dołączam do starań z kubeczkiem. Kupiłam go ze 2 tygodnie przed pozytywnym testem i myślałam, że nie będzie potrzebny ale straciłam ciążę, więc zaczynam już od tego cyklu o ile będzie owulacja. Kupiłam na Allegro za ok 45 zł były dwa, rozm. M i S, bo nie wiedziałam jaki się nada, a czytam tutaj różne opinie :)
    Też się zastanawiam ile go tam trzymać, żeby nie doszło do zakażenia po całej nocy czy coś :(

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify05 wrote:
    Hej :) Dołączam do starań z kubeczkiem. Kupiłam go ze 2 tygodnie przed pozytywnym testem i myślałam, że nie będzie potrzebny ale straciłam ciążę, więc zaczynam już od tego cyklu o ile będzie owulacja. Kupiłam na Allegro za ok 45 zł były dwa, rozm. M i S, bo nie wiedziałam jaki się nada, a czytam tutaj różne opinie :)
    Też się zastanawiam ile go tam trzymać, żeby nie doszło do zakażenia po całej nocy czy coś :(

    Bardzo mi przykro z powodu straty 😢

    Próbowałaś już oby rozmiarów? Mega ciekawa jestem jaka będzie różnica między S i M w noszeniu 🤩
    My wczoraj wieczorem ❤️ a dziś rano zaraz po wstaniu wyciągnęłam kubeczek, czyli po jakich 9 godzinach. Dziewczyny mówią że i do 12 h go trzymają ;) mi się wydaje że tyle ile można go trzymać podczas miesiączki to tyle też podczas dni płodnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 11:31

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify 05 bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 😔 mam nadzieje, ze los szybko Ci wynagrodzi 🤰
    A co do trzymania kubeczka ja akurat przeważnie po wieczornych ❤ zasypiam z nim i wyjmuje rano, ale dziewczyny mowia, ze mozna wyjąć po 2 godz a nawet po godzinie bo nasienie sie upłynnia, ja tylko za pierwszym razem miałam schize i ciągle się przebudzalam bo gdzieś z tyłu głowy mi przeszkadzało, ze go mam w sobie i nie mogłam na luzie zasnąć wiec wyjęłam po kilku godz i poszłam dalej spać 😁

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stysia16 wrote:
    Hejka :) Ja z kolei ciągnę w dół i jak już umiem dosięgnąć dna kubeczka to go ściskam żeby się odessał i wyciągam :D
    Przy okresie tego nie zauważyłam, ale jak używam teraz kubeczka w dni płodne to jak go wyciągam to w środku znajduje się też odrobinka krwii, nie za każdym razem, ale już kilka razy zobaczyłam krew, czy wwy też tak macie?

    P.S. odkryłam, że kubeczek może być świetna alternatywą jak się nie ma możliwości toalety po <3, kończycie, zakładasz i nic nie wycieka z Ciebie :D oczywiście wszystko w granicach rozsądku ;)

    Joasia ja mam tak, że jak wyciągam to jest takie nieprzyjemne jakby "haratanie" po błonie śluzowej :P

    Ja go dziś wyciągnęłam po dwóch godzinach , tak był zaciągnięty podczas wyciągania , myślałam że mi wszystkie narządy wyssie😂 , jest to normalne ? Pfff okropne uczucie

    Dziwne że masz krew , może ma ostre krawędzie które ocierają się o błonę śluzową? Ja nigdy tak nie miałam

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify05 wrote:
    Hej :) Dołączam do starań z kubeczkiem. Kupiłam go ze 2 tygodnie przed pozytywnym testem i myślałam, że nie będzie potrzebny ale straciłam ciążę, więc zaczynam już od tego cyklu o ile będzie owulacja. Kupiłam na Allegro za ok 45 zł były dwa, rozm. M i S, bo nie wiedziałam jaki się nada, a czytam tutaj różne opinie :)
    Też się zastanawiam ile go tam trzymać, żeby nie doszło do zakażenia po całej nocy czy coś :(

    Przykro mi że straciłaś ciąże 😞
    Mam nadzieje że długo nie będziesz czekać na następne dwie kreseczki 🙂

    Ja czytałam instrukcje na Ferti Lily że od 20 do 60 minut , to bardzo krótko moim zdaniem ale to jest kubeczek przeznaczony tylko i wyłącznie do tego a nie do menstruacji , bo wiem że menstruacyjne można nawet kilka godzin trzymać .

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia zdecydowanie jest różnica w noszeniu kubeczka przy okresie a przy dniach płodnych 🙈 w tych drugich on sam się zasysa i nie trzeba dużo żeby go włożyć , czy to normalne to nie wiem, ale mam podobne odczucia 🙉
    Też tak właśnie myślę że może coś źle robię przy wyciąganiu? Może mało delikatną jestem 🤔

    Joasia 🌞 lubi tę wiadomość

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rossmanie jest promocja na kubeczki aktualnie. Jakby któraś jeszcze się zastanawiała 😉
    Ja pierwszy cykl nie udany🙄

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stysia16 ja chyba też za mało delikatna byłam dziś rano przy wyciąganiu kubeczka 😂🙈

    Może następnym razem bądźmy bardziej ostrożne 😉

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne starania z kubeczkiem udane. Bylo ❤ (O dzięki ci maco) mój włożył mi tuż po (musiałam bo szybko bo szybko wygonic żeby nic nie wyciekło 😂😂) no i tak włożył że nawet nie poczułam nic.
    Nie mam dni płodnych to nie lezalam z nim długo Ale fakt że po wyjęciu go było "tego" sporo w środku.
    Pokazałam mojemu A oj "o fujjj" 😂😂😂

    Krokus85, Kaśik lubią tę wiadomość

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 913 1178

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwi nigdy nie miałam przy używaniu do ❤️. A może tylko w owulację masz krew? czy poza owulacja też?

    Ja zanim zacznę ciągnąć to pracuje miesniami, wypycham go. Jak już jest niżej to wkładam palec bokiem żeby powietrze się tam dostawało i wypycham miesniami w tym samym czasie. (wolę nie ściskać za dno jak to jest w instrukcji bo moim zdaniem wszystko wyleci 🙈)
    i dopiero wtedy ciągnę za dzyndzelek, nic nie boli.
    Na początku jak cignelam po prostu to rzeczywiście bolało i bałam się że sobie coś zrobiłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 11:35

    Joasia 🌞 lubi tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚

    👩🏻 30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beza27 wrote:
    Krwi nigdy nie miałam przy używaniu do ❤️. A może tylko w owulację masz krew? czy poza owulacja też?

    Ja zanim zacznę ciągnąć to pracuje miesniami, wypycham go. Jak już jest niżej to wkładam palec bokiem żeby powietrze się tam dostawało i wypycham miesniami w tym samym czasie. (wolę nie ściskać za dno jak to jest w instrukcji bo moim zdaniem wszystko wyleci 🙈)
    i dopiero wtedy ciągnę za dzyndzelek, nic nie boli.
    Na początku jak cignelam po prostu to rzeczywiście bolało i bałam się że sobie coś zrobiłam

    Hmmm... Muszę zwrócić uwagę na to kiedy krew się pojawia w kubeczku podczas starań 🤔 bo faktycznie nie jest za każdym razem tylko raz lub max dwa na cykl

    Joasia zdecydowanie chyba muszę zmienić taktykę wyjmowania 🙉 Beza podpatrze twoja i mam nadzieję że nie będę musiała testować przez kolejne 9 miesięcy ( bo już jestem po ovu🤞🤞)

    Joasia 🌞 lubi tę wiadomość

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Krokus85 Znajoma
    Postów: 28 26

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję, że odważyłam się i użyłam kubeczka. Na razie testuje go w czasie okresu, ale wiem już, że nie taki diabeł straszny i będę go używała do pomocy przy staraniach 👩‍❤️‍💋‍👨

    Księgowa, PannaAnna35, Myszka29, Annamaria, Stysia16, Kaśik lubią tę wiadomość

  • Myszka29 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję kolejną próbę ❤ z kubeczkiem😂
    Dzisiaj już nie miałam z nim przygód po założeniu ani wyjmowaniu, chociaż ja go muszę zakładać "na kucaka" więc robię typowy słowiański przykuc pod prysznicem i aplikuje tak by jak najmniej 💦 wyleciało przed tym, jak zdążę go założyć 😂

    Aż mi się samej z siebie chce śmiać dziewczyny, ale przy wyjmowaniu rzeczywiście tego materiału na nim zostaje, także będę to praktykować dalej

    Księgowa, Krokus85 lubią tę wiadomość

  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najwięcej wycieka tuż po I nie idę do łazienki. Mój mi wkłada. Nawet nic nie czuje taka jestem rozepchana😂 super sprawa z tym..będę dłużej testować w owulke

    Krokus85 lubi tę wiadomość

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ