X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie korzystałam z monitoringu i tak się nad tym zastanawiam.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 31 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się udał monitoring za darmo <3 chociaż coś w tym całym zalataniu i wydatkach kilka zł do przodu, można by było przeznaczyć na co nie co dla maluszka ale ten cud jeszcze jest raczej daleko od nas :(
    Cudownego dnia Kochane :) miłego początku tygodnia oraz by cały tydzień był radosny <3
    a ja musze poczekać cierpliwie z 8-9dni i zobaczymy czy koniec będzie wiosenny w zieleni czy zakończy się czerwienią...zachodzącego letniego słońca :) musi być dobrze <3
    Buziaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 10:38

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    a mi się udał monitoring za darmo <3 chociaż coś w tym całym zalataniu i wydatkach kilka zł do przodu, można by było przeznaczyć na co nie co dla maluszka ale ten cud jeszcze jest raczej daleko od nas :(
    Cudownego dnia Kochane :) miłego początku tygodnia oraz by cały tydzień był radosny <3
    a ja musze poczekać cierpliwie z 8-9dni i zobaczymy czy koniec będzie wiosenny w zieleni czy zakończy się czerwienią...zachodzącego letniego słońca :) musi być dobrze <3
    Buziaki :)
    wow za darmo, fajnie, to spoko przychodnia, lekarz


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    a mi się udał monitoring za darmo <3 chociaż coś w tym całym zalataniu i wydatkach kilka zł do przodu, można by było przeznaczyć na co nie co dla maluszka ale ten cud jeszcze jest raczej daleko od nas :(
    Cudownego dnia Kochane :) miłego początku tygodnia oraz by cały tydzień był radosny <3
    a ja musze poczekać cierpliwie z 8-9dni i zobaczymy czy koniec będzie wiosenny w zieleni czy zakończy się czerwienią...zachodzącego letniego słońca :) musi być dobrze <3
    Buziaki :)

    a gdzie chodzisz, do jakigo lekarza/przychodni. bydgoszcz czy torun?
    bo ja place 200zl za monitoring za kazda wizyte lekarz jest ok bo duzo pomaga ale duzo bierze teraz mam miec badanie droznosci jajowodow to akurat bedzie za darmo bo w szpitalu. i to chyba ostatni cykl staran i robimy przerwe bo mamy jechac za granice na wakacje a z fasolka to juz nie a potrzebuje odpoczac nie myslec moze wtedy sie uda nawet bez lekow...


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 zł za jedną wizytę ? szok ja mam za 110 i będę w tym cyklu już 4 razy


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    a gdzie chodzisz, do jakigo lekarza/przychodni. bydgoszcz czy torun?
    bo ja place 200zl za monitoring za kazda wizyte lekarz jest ok bo duzo pomaga ale duzo bierze teraz mam miec badanie droznosci jajowodow to akurat bedzie za darmo bo w szpitalu. i to chyba ostatni cykl staran i robimy przerwe bo mamy jechac za granice na wakacje a z fasolka to juz nie a potrzebuje odpoczac nie myslec moze wtedy sie uda nawet bez lekow...

    No i dobrze Kochan jedźcie sobie na wakacje tam odpoczniesz, odstresujesz się i zajdziesz:-) A można wiedzieć gdzie się wybieracie? My w tamtym roku byliśmy w Rzymie w podróży poślubnej:-) Było cudownie.A w te wakacje planujemy w góry do Zakopanego więc nawet jak będzie fasolka to i tak mogę pojechać.

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w sumie od stycznia ubiegłego roku chodziłam do lekarza do poradni w szpitalu w MSW w Bydgoszczy ale ten lekarz też pracuje na oddziale i jeszcze od czasu do czasu jest na oddziale w Bizielu bo tam robi specjalizację z położnictwa bo to bardzo młody lekarz jest :D ale fajny :) niestety od tego roku już nie przyjmuje w poradni na NFZ tylko prowadzi prywatną praktykę lekarską ale za wizytę z USG bierze tylko bądź aż 100zł ;) no chyba, że bierze wymaz np do cytologii dodatkowo 20 zł się płaci :) a że mimo tego, że nie pracuje już w poradni przyszpitalnej na NFZ to jednak został na oddziałach w obu szpitalach i udało mi się tak, że akurat dni w których miałam przyjść na monitoring miał dyżur raz byłam w MSW raz w Bizielu no tyle, że tego jeżdżenia mam bo ja w sumie mieszkam jak to wszyscy mówią na końcu Bydgoszczy <3 :D i mam tak, że jak już jestem na oddziale to nie czekam na lekarza tylko dzwonię do niego i on przychodzi robi co trzeba i już :) no właśnie dziś będę dzwoniła umawiała się na wizytę kontrolna co by zobaczyć przed @ czy ten pęcherzyk który prawdopodobnie nie pękł nie przerodził się w torbiel ale ta wizyta to prywatnie...i pewnie zapisze mi CLO choć w tym cyklu nie wiem czy będę umawiała się na monitoring czy lepiej nie bo wtedy psychicznie lżej :P bo takie współżycie z zalecenia też stresuje i nie jest fajne :P uff się rozpisałam <3 1205099zhwi7s2bb3.gif
    no i umówiona na wizytę 07.04 na 18:30 jak ja nie lubię takich późnych wizyt bo to mnie jeszcze bardziej stresuje :P 3majcie kciuki Kochane <3 1205099zhwi7s2bb3.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 15:42

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie plamię, ale jajników wogóle nie czuję, wszystko mi sie rozregulowało. a miałam mieć dziś owulkę. wszystko przez to, że chciałam dobrze i piłam zioła...
    co do starań, to byłam pytać się o ginekologa endokrynologa w juraszu i jeśli będę mieć skierowanie to wizytę załatwiłabym dopiero na październik. stwierdziłam, że nie chce mi się tyle czekać.
    coraz bardziej skłaniam się ku myślom, że może nie powinnam mieć własnych dzieci, że los dobrze wie, co robi. od dawna namawiam męża na adopcję, ale on jest na nie. zastanowi się nad tym dopiero wtedy gdy będzie mieć pewność,że nie możemy mieć dzieci.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ale Twój mąż ma rację. Trzeba walczyc do końca o naturalne poczęcie. Jesteś jeszcze młoda uda Wam się zobaczysz tylko trzeba wierzyc i miec nadzieję do końca. A zresztą jest jeszcze inseminacja itp.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia lecimy na Zakhyntos :D ze znajomkami :)
    Magda-Lena moglabys podac namiary na tego lekarza bo ja jak teraz zrobie sobie przerwe po badaniu jajowodow to moze pozniej zapisze sie do niego bo ten ostro ciagnie po kieszeni no ale coz za tytul dr trzeba slono placic...

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia Kochane 681883xso2p3ji9v.gif mi dziś ovu w końcu wyznaczyło "prawdopodobną" owulację ale linią przerywaną i na 20dc chociaż to nie jest realne bo 16dc pęcherzyk miał 26mm to 20dc miałby ok 35mm a to już raczej się nie nadaje :P Buziaki :)
    Martuśka namiary podeślę Ci w wiadomości :) tylko musisz zaakceptować moje zaproszenie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 09:01

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisza, kujawsko-pomorskie ostro pracuje :) albo działa nad fasolkami ha ha

    misia79 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo z niecierpliwością czeka co przyniesie koniec cyklu czy wygra zielony tak na wiosnę czy niestety popłynie czerwień :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nie będzie zielonego. Już temperatura spada a ja czuję nadchodzącą @. Dziś bolał mnie brzuch. Ech trzeba walczyc dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    misia lecimy na Zakhyntos :D ze znajomkami :)
    Magda-Lena moglabys podac namiary na tego lekarza bo ja jak teraz zrobie sobie przerwe po badaniu jajowodow to moze pozniej zapisze sie do niego bo ten ostro ciagnie po kieszeni no ale coz za tytul dr trzeba slono placic...
    Martuśka zazdroszczę, bardzo z mężem chcemy tam pojechać, słyszeliśmy od znajomych, którzy byli już na tej wyspie kilka razy że jest super. Miłego wypoczynku! My dwa lata temu byliśmy na Krecie, polecam również :)

    A tak w ogóle to cześć dziewczyny!
    Ja właśnie wróciłam z pracy, kurcze chyba sobie przeziębiłam pęcherz, dobrze że furaginum można kupić bez recepty :) oby zaczoł szybko działać....

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam mierzyć tempkę i ogółem to mam subnormalną ;) mierzenie rano nie sprawia mi kłopotów, ale mam jeszcze obawy, że zapomnę sobie zmierzyć. to pierwszy cykl z pomiarami. chcę się przekonać co i jak.
    z innej beczki- dziś znowu słyszałam,że znajoma jest w ciąży. smutno mi się zrobiło, choć cieszę się z jej szczęścia :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    U mnie chyba nie będzie zielonego. Już temperatura spada a ja czuję nadchodzącą @. Dziś bolał mnie brzuch. Ech trzeba walczyc dalej.
    koleżanka, która ma synka mówił, że pęknięcie pęcherzyka i samo zagnieżdżenie objawia się bólem brzucha, że jest taki sam efekt jakby miał pojawić się @... więc może to akurat misia79 fasolka :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja zaczęłam mierzyć tempkę i ogółem to mam subnormalną ;) mierzenie rano nie sprawia mi kłopotów, ale mam jeszcze obawy, że zapomnę sobie zmierzyć. to pierwszy cykl z pomiarami. chcę się przekonać co i jak.
    z innej beczki- dziś znowu słyszałam,że znajoma jest w ciąży. smutno mi się zrobiło, choć cieszę się z jej szczęścia :)

    mam tak samo cieszę się z szczęścia innych, a przy okazji taki zawód wewnętrzny czuję, że ja jeszcze nic, i pytanie dlaczego właśnie ja... no ale sama nie jestem i wtedy wiem, że tak już jest i trzeba cierpliwie czekać na swój dzień, swoją szansę..


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadal korcą te moje ziółka. może zacznę je znowu brać,ale zmienię trochę taktykę.
    co do zagranicznych wakacji to zazdroszczę wam dziewczyny :) ja też lubię zwiedzać, ale jak na razie mam mnóstwo rzeczy związanych ze studiami :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    koleżanka, która ma synka mówił, że pęknięcie pęcherzyka i samo zagnieżdżenie objawia się bólem brzucha, że jest taki sam efekt jakby miał pojawić się @... więc może to akurat misia79 fasolka :)

    Ale nie było plamienia:-(

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ