X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś w pracy na nocce. Życzę spokojnej nocki pełnej cudownych snów bo ja chyba nie pośpię:-)

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia milej pracy :)
    no mam nadzieje ze wakacje sie chociaz udadza bo co innego niestety nie wychodzi...

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się uda na tych wakacjach jak się odstresujecie odpoczniecie to zaowocuje. A swoją drogą fajne miejsce wybraliście na wakacje. My też mieliśmy tam jechać ale musimy na co innego przeznaczyć fundusze. W wakacje planujemy remont więc wyjeżdżamy w góry do Zakopanego:-).

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka z rana :) a my jak dobrze pójdzie to wakacje może morze albo mazury :P kto to tam wie co się do tej pory wydarzy :D jakoś nie lubię żyć tym co może być, skupiam się na tym co jest tu i teraz chociaż nie zaprzeczę, że czasem wracam do przeszłości i wybiegam w przód np jeśli z niecierpliwością czekam na wizytę u lekarza a to jeszcze długich 5 dni przede mną :D a czuję się dziwnie <3 mam lekkie pobolewania brzucha ale nie takie mocne jak na @, nie mogę zasypiać na brzuszku bo czuję dyskomfort a tak miałam w pierwszej ciąży choć staram się nie nakręcać no i jeśli chodzi o jedzenie mega głód a jak zrobię sobie coś do zjedzenia zjem kawałeczek i czuję się pełna tak jak wtedy..ehh sutki bolą, piersi ciągną w dół a w majtach mam uczucie jakbym się posiusiała a na papierze śluzu prawie wcale nie mam...tyle tych nowości w tym ponoć bezowulacyjnym cyklu :D :P albo spóźnione prima-aprilis od mojego organizmu :P no nic trzeba czekać ale jeśli ma przyjść @ to z łaski swojej niech nie przychodzi wcześniej niż przyszły wt :P bo wizyta u gina z usg w trakcie @ mi się nie widzi :P :P chociaż wolałabym obyć się bez @ przez kolejne prawie 9mce :) czego sobie i Wam Kochane życzę <3 uff się rozpisałam :D
    PS: Martuśka masz wiadomość <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 09:06

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena dziekuje serdecznie :)

    i trzymam mocno kciuki zeby sie udalo, ile razy lekarze sie myla, mowia ze cykl na starty a wtedy okazuje sie ze jest fasolinka :D
    a ja dzis mem mega bole brzucha czyli @ idzie... szkoda...


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    Magda_lena dziekuje serdecznie :)

    i trzymam mocno kciuki zeby sie udalo, ile razy lekarze sie myla, mowia ze cykl na starty a wtedy okazuje sie ze jest fasolinka :D
    a ja dzis mem mega bole brzucha czyli @ idzie... szkoda...
    nie ma za co :) od tego jestesmy by sobie pomagać :) a mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam <3 ja właśnie na temacie starania z CLO przeczytałam, że dziewczyna miała pęcherzyk 34mm ..szok..i się wystraszyłam chociaż ona pisze, że ma cholerne (sorry za określenie) bóle jajnika a mnie właśnie jajniki nie bolą a podbrzusze to nawet słabiej mnie boli niż zazwyczaj na @..i do tego dziś doszły takie mdłości, że hej..już myślałam, że się będę przytulać z wc :D :D ale obyło się :) no nic musze być twarda :D i dać radę a przede mną jeszcze 5 długich dni do wizyty :P musi być dobrze <3:P wieczorem kino z mężem będzie cudownie <3
    Wam Kochane też zyczę cudownego dnia :D a ja jeszcze musze trochę kuchnię ogarnąć :D ale mi się nie chce :D

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów się nie udało:-(

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia ściskam mocno :) jakieś postanowienia na nowy cykl?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam postanowień po prostu bzykac się ile wlezie. Planuję iśc na monitoring.

    julianna, Paulina.es lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia 2422241ecn0nosgsl.gif
    u mnie wczorajszy wypad do kina bardzo udany <3 chociaż męczyły mnie te głupie mdłości :P no ale cóż :P najgorsze to było w drodze powrotnej w autobusie tak mnie rozbolał brzuch, że :( no i nie obyło się bez NOSPY na całe szczęście pomogła :) dziś temp. 37,1C i wyznaczyło mi owulację na 22dc a przesunęło ją z 20dc a co dziwne bo mam tutaj na owu jeszcze jedno konto i tam z 20dc przesunęło mi na 18dc :D ale jeśli owulacja była to 16dc więc ja w tym cyklu raczej nie patrze na owulację :) co ma być to będzie <3 do wizyty jeszcze 4 długie dni ale dam radę :) byle by się @ nie pojawiła przed 7 kwietnia ani 7 kwietnia :P
    Owocności i miłego dnia <3
    1502398p7seviasrj.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja jestem po owulacji,więc była prawdopodobnie 16 lub 17dc, bo 15dc pęcherzyk miał jeszcze 20mm, od dziś biorę dupka i czekam


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    dziewczyny a ja jestem po owulacji,więc była prawdopodobnie 16 lub 17dc, bo 15dc pęcherzyk miał jeszcze 20mm, od dziś biorę dupka i czekam
    a miałaś owulację potwierdzoną na USG?? powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo hej ! Jak kujawsko-pomorskie zgłasza się Brodnica :))

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Cię i cieszymy się że do nas dołączyłaś. Ile się starasz?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeglądam wykresy dziewczyn które zafasolkowały i one kochały się co drugi dzień.
    u mnie ogółem jeszcze się nie unormowało o ziołach. nie miałam jeszcze owulki- nie miałam śluzu, nie wiem kiedy okres dostane, nie wiem co i jak. pozostaje mi tylko czekanie

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    a miałaś owulację potwierdzoną na USG?? powodzenia :)
    tak byłam w 18dc na monitoringu wpisał w pole wielkości jajnika lewego - ciałko żółte, powiedział, że jestem po owulce, a wczesniej byłam u gina 15dc, więc któryś z tych dni to był dzień pęknięcia...
    cieszę się bo pękł sam bez pomocy leków


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    przeglądam wykresy dziewczyn które zafasolkowały i one kochały się co drugi dzień.
    u mnie ogółem jeszcze się nie unormowało o ziołach. nie miałam jeszcze owulki- nie miałam śluzu, nie wiem kiedy okres dostane, nie wiem co i jak. pozostaje mi tylko czekanie
    w którym jesteś dc?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna zioła mi cykl rozregulowały, więc nie wiem. spójrz na mój wykres. śluz rozciągliwy w ogóle się jeszcze nie pojawił. zawsze miała cykle 28 +/- 2 dni a teraz nie wiem co i jak. fajnie, ze ty wiesz na czym stoisz, bo ja to całkiem zdezorientowana jestem.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    tak byłam w 18dc na monitoringu wpisał w pole wielkości jajnika lewego - ciałko żółte, powiedział, że jestem po owulce, a wczesniej byłam u gina 15dc, więc któryś z tych dni to był dzień pęknięcia...
    cieszę się bo pękł sam bez pomocy leków
    no to pięknie :) teraz cierpliwie czekać co przyniesie los <3 owocności :)

    julianna lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    julianna zioła mi cykl rozregulowały, więc nie wiem. spójrz na mój wykres. śluz rozciągliwy w ogóle się jeszcze nie pojawił. zawsze miała cykle 28 +/- 2 dni a teraz nie wiem co i jak. fajnie, ze ty wiesz na czym stoisz, bo ja to całkiem zdezorientowana jestem.
    och rzeczywiście nie mogę się połapać, do tempki się nie odniosę nie mam zielonego pojęcia jaka i kiedy powinna być, ja sama nigdy jej u siebie nie mierzyłam, to krwawienie późniejsze jest dość dziwne, może nie pij ziół, i proponuję iść na monitoring

    ja wiem sama po sobie że nigdy bym nie wpadła na to czy mam owulację czy jej nie mam, czy pęka, a poza tym dodatkowo różne kwiatki powychodziły z prolaktyną i jajnikami


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ