X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja znowu tak z rańca :D coś ostatnio mi się poprzestawiało wszystko i o której godzinie bym nie szła spać to wstaję o 7 :D
    dziś jeszcze rekolekcje na 10 :) później małe zakupy i trzeba porobić pranie :P
    A ja do jutra sama w domku bo mąż dziś z rana do pracy jechał a po pracy w swoje rodzinne strony na pogrzeb :( i wróci dopiero jutro ale to nic bo jak mi wyjedzie teraz w ndz o 7 rano to wróci w nocy w śr... ja oszaleje :( chyba się wbiję do mamy na te kilka dni :P
    Pogoda też taka lipna dziś, że nie wiadomo kiedy zacznie padać...gdzie jest ta nasza słoneczna wiosna ?? <3 <3 oby w czasie świąt było ładnie :) chyba, że pogoda nas zaskoczy i spadnie jeszcze śnieg :D bym się nie zdziwiła :P 8)
    No i tak od rana się kręcę i kręcę, miejsca sobie nie mogę znaleźć i walczę z tym żeby testu nie zrobić :P żeby wytrzymać do jutra <3 a jak jakimś cudem wyjdzie pozytywny to pędzikiem polecę na hCg i przy okazji progesteron :) trochę kasy pójdzie ale już będę wiedziała na czym dokładnie stoję <3 no i oczywiście po wynikach telefon do lekarza bo mówił, że jak tylko będzie pozytywny test mam dzwonić :) o każdej porze dnia i nocy :D zawsze mi to mówi :D chyba kiedyś będę musiała sobie do niego darmowy nr wykupić :D
    Ale tak sobie myślę a raczej marzy mi się by móc w święta rodzicom ogłosić cudowna nowinę <3 bo znajomym i dalszej rodzinie to pewnie dopiero powiemy po I trymestrze...kurcze tak jak sobie myślę o tym, że mogło się udać robi mi się cieplutko na sercu <3 ale z drugiej strony boję się, że historia się powtórzy i stracimy kolejne maleństwo :( wiem, że trzeba myśleć pozytywnie ale chyba każdy ma prawo do chwili słabości :( no już nie narzekam :) trzeba się ogarnąć :) i poczuć pozytywną wibrację :D <3
    mimo pogody (chyba w całym kujawsko-pomorskim taka nijaka) życzę Wam miłego dnia oraz słoneczka nie tylko na niebie ale w serduszkach niech rozpromienia Wam dzień :) miłego dnia 8) 1320180fjkhlgfcez.gif

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc. Ja mam dziś wolne i będę typową kurą domową oczywiście zakupy sprzątanie gotowanie itp... Dziś przygotowuję na obiad dorsza. Hmm szukałam ciekawych przepisów na przyrządzenie ale chyba zostanę przy starej metodzie czyli usmażę go w panierce. Magda jak Ty masz dobrze że masz w pobliżu rodziców i możesz wpadac do nich kiedy chcesz. Moi mieszkają 80 km ode mnie i odwiedzam cich raz w miesiącu :-(. Ale cóż dobrze że są telefony.
    Życzę miłego dnia i zmykam po zakupy pozdrawiam.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja nie cierpię gotować. jestem jakaś taka leniwa ostatnimi czasy że szok. powinnam dziś się uczyć i sprzątać, ale nie wiem czy coś z tego wyniknie. na pewno pranie zrobie. poprzeglądam też wykresy dziewczyn na ovu, może wypatrzę zielone kropki :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja dzis do pracy na 15, jeśli chodzi o gotowanie to jest to moja zmora, nienawidzę tego robić..., a muszę...:(
    badanie drożności jajowodow przeniesione na maj, bo moge je zrobic tylko w poniedzialek lub wtorek a w pon będzie 14 dc więc troszke późno.
    Magda_lena trzymam mega mocno kciuki!!!! :D
    Buziaczki dla Was :*


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu :) - trzymam kciuki, by to ciepło na sercu się utrzymało, a @ nie przyszła ;)
    Mogę Ciebie o coś zapytać, ja wprawdzie jestem z Bydgoszczy, ale mieszkam tu dopiero kilka lat i nie znam się za bardzo co i jak :)
    Gdzie robisz testy z bety i ile kosztują?
    Ja znalazłam tylko jedno laboratorium, i tam robią 1 pobór krwi za 50 zł. wyniki po 1 dniu :(

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliade ja jestem z Fordonu i robię badania w Vitalabo ale oni mają kilka placówek w Bydgoszczy tylko, że to też prywatnie robię :) no i koszt jak w ubiegłym roku robiłam to 40 zł za hCg a progesteron patrzyłam w obecnym cenniku 19zł a myślałam, że drożej będzie bo z reguły badania hormonów są drogie :) no chyba, że coś się od tego miesiąca zmieniło ... ;) a co do wyników to zależy jakie badanie ale betę hCg miałam wynik tego samego dnia :) aha tylko tam w cenniku jest właśnie beta hCg za 70 zł :O i tylko hCg za 40 zł ja robiłam tą tańszą wersję :) bo czytałam w internecie i pytałam lekarza i to prawie to samo więc po co przepłacać :D a ja dziś musiałam sobie zaaplikować nospę .. bo bym z domu nie wyszła :( chyba jednak @ będzie...jutro się okaże :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też brzuszek coś pobolewa, ale tak dziwnie, bo od owu mam bóle...
    dziś miałam baaardzo dużo ślubu kremowego, ale z domieszką krwi :( oby to nie @...

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej :) ja znowu tak z rańca :D coś ostatnio mi się poprzestawiało wszystko i o której godzinie bym nie szła spać to wstaję o 7 :D
    dziś jeszcze rekolekcje na 10 :) później małe zakupy i trzeba porobić pranie :P
    A ja do jutra sama w domku bo mąż dziś z rana do pracy jechał a po pracy w swoje rodzinne strony na pogrzeb :( i wróci dopiero jutro ale to nic bo jak mi wyjedzie teraz w ndz o 7 rano to wróci w nocy w śr... ja oszaleje :( chyba się wbiję do mamy na te kilka dni :P
    Pogoda też taka lipna dziś, że nie wiadomo kiedy zacznie padać...gdzie jest ta nasza słoneczna wiosna ?? <3 <3 oby w czasie świąt było ładnie :) chyba, że pogoda nas zaskoczy i spadnie jeszcze śnieg :D bym się nie zdziwiła :P 8)
    No i tak od rana się kręcę i kręcę, miejsca sobie nie mogę znaleźć i walczę z tym żeby testu nie zrobić :P żeby wytrzymać do jutra <3 a jak jakimś cudem wyjdzie pozytywny to pędzikiem polecę na hCg i przy okazji progesteron :) trochę kasy pójdzie ale już będę wiedziała na czym dokładnie stoję <3 no i oczywiście po wynikach telefon do lekarza bo mówił, że jak tylko będzie pozytywny test mam dzwonić :) o każdej porze dnia i nocy :D zawsze mi to mówi :D chyba kiedyś będę musiała sobie do niego darmowy nr wykupić :D
    Ale tak sobie myślę a raczej marzy mi się by móc w święta rodzicom ogłosić cudowna nowinę <3 bo znajomym i dalszej rodzinie to pewnie dopiero powiemy po I trymestrze...kurcze tak jak sobie myślę o tym, że mogło się udać robi mi się cieplutko na sercu <3 ale z drugiej strony boję się, że historia się powtórzy i stracimy kolejne maleństwo :( wiem, że trzeba myśleć pozytywnie ale chyba każdy ma prawo do chwili słabości :( no już nie narzekam :) trzeba się ogarnąć :) i poczuć pozytywną wibrację :D <3
    mimo pogody (chyba w całym kujawsko-pomorskim taka nijaka) życzę Wam miłego dnia oraz słoneczka nie tylko na niebie ale w serduszkach niech rozpromienia Wam dzień :) miłego dnia 8) 1320180fjkhlgfcez.gif
    pogoda faktycznie nijaka, apropo gotowania ja bardzo lubię, tylko czasu mam na to mało, i w ogrodzie uwielbiam siedzieć kopać, przesadzać:) dziś idę po testy musiałam to zostawić na sam koniec żeby się nie łamać i nie robić testu zbyt wcześnie :) a chwile słabości ma każdy, ja wczoraj miałam mega nastrój na płacz, dziwnie jakoś łzy jakoś nawet mi popłynęły jak pomyślałam o ciąży ... i tak serio chcę zrobić test i się boję wyniku, że znów jak w poprzednich cyklach nic.. ale dziś nastrój jakoś lepszy i nie myślę o tym będzie co będzie


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam często płaczliwy nastrój. potrafię ot tak zacząć płakać. dziś leżałam sobie z m. w łóżku i pomyślałam o tym, że kolejną gwiazdkę spędzimy sami. już nawet nie myślę o wielkanocy, tylko o bożym narodzeniu. łapię wtedy strasznego doła... :(

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja mam często płaczliwy nastrój. potrafię ot tak zacząć płakać. dziś leżałam sobie z m. w łóżku i pomyślałam o tym, że kolejną gwiazdkę spędzimy sami. już nawet nie myślę o wielkanocy, tylko o bożym narodzeniu. łapię wtedy strasznego doła... :(
    jak przeczytałam to i mi się zrobiło smutno


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jutro mój sądny dzień :| kolejny :P ale teraz mam nadzieję, że już wszystko będzie jasne bo to będzie 16 po domniemanej owulacji <3 żeby było pomyślnie :)
    a tymczasem moje Drogie życzę Wam spokojnej nocy <3 15179a3r8boqxal.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    no to jutro mój sądny dzień :| kolejny :P ale teraz mam nadzieję, że już wszystko będzie jasne bo to będzie 16 po domniemanej owulacji <3 żeby było pomyślnie :)
    a tymczasem moje Drogie życzę Wam spokojnej nocy <3 15179a3r8boqxal.gif
    powodzenia, 3mam kciuki, ja zatestuję w piątek chyba, że przetrzymam do soboty, ale na teście jest, że po 7 dniach od stosunku, więc mnie korci, jak w padnę w rytm sprawdzania to z 3 testy chyba zrobię, aż w końcu w poniedziałek pójdę na betę ...;)a jakiej firmy masz testy, jak wzięłam 10 bobo-test i 25 ups test optimal, ale kupie jeszcze trzecią 10 ;)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja mam często płaczliwy nastrój. potrafię ot tak zacząć płakać. dziś leżałam sobie z m. w łóżku i pomyślałam o tym, że kolejną gwiazdkę spędzimy sami. już nawet nie myślę o wielkanocy, tylko o bożym narodzeniu. łapię wtedy strasznego doła... :(
    Jeju Asia Ty już o gwiazdce myślisz tyle miesięcy i tyle cykli jeszcze napewno Ci się uda nie wybiegaj tak w przyszłośc bo to właśnie strasznie nakręca i powoduje blokadę psychiczną, która jest wrogiem poczęcia. Myśl pozytywnie:-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    no to jutro mój sądny dzień :| kolejny :P ale teraz mam nadzieję, że już wszystko będzie jasne bo to będzie 16 po domniemanej owulacji <3 żeby było pomyślnie :)
    a tymczasem moje Drogie życzę Wam spokojnej nocy <3 15179a3r8boqxal.gif
    Trzymam mocno kciuki:-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    powodzenia, 3mam kciuki, ja zatestuję w piątek chyba, że przetrzymam do soboty, ale na teście jest, że po 7 dniach od stosunku, więc mnie korci, jak w padnę w rytm sprawdzania to z 3 testy chyba zrobię, aż w końcu w poniedziałek pójdę na betę ...;)a jakiej firmy masz testy, jak wzięłam 10 bobo-test i 25 ups test optimal, ale kupie jeszcze trzecią 10 ;)
    ja to mam 10 pepino i 20 albo 25 (nie mogę znaleźć na opakowaniu) :D pink test :P zobaczymy co wyjdzie ale jak mi jutro 10 wyjdzie negatywna a do pn nie dostanę @ to i tak chyba się wybiorę na betę żeby mieć czarno na białym, że ciąży w razie co nie ma i zadzwonię do lekarza może coś na wywołanie wtedy da bo ile będzie można czekać na @ ale zobaczymy jak się jutro potoczy :) powodzenie Tobie zyczę :) a ja sobie organizuję wieczór i od 20:30 na TLC będę oglądała "In vitro..." :) Buziaki <3

    julianna lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozytywnie to ja myślałam jeszcze z rok temu a teraz to myślę realnie.

    w nast. miesiącu jadę do nowego gina w Szubinie. do niej chodzi moja siostra i mówi, że jest ok i daje skierowania na badania. i tak nie wierzę w cuda.
    jutro mam ciężki dzien. poza tym dowiedziałam się o kolejnej ciązy nieplanowanej. to u mnie normalka,że wszyscy zachodzą a ja nie. już się nie dziwie. oby jutro nie było tak źle jak mi się wydaje ze będzie. 3majcie za mnie kciuki :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy za Ciebie kciuki Asiu. A ile tak w sumie już się staracie o dziecko bo nigdzie tego nie wyczytałam? U nas prawie rok.

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    ja to mam 10 pepino i 20 albo 25 (nie mogę znaleźć na opakowaniu) :D pink test :P zobaczymy co wyjdzie ale jak mi jutro 10 wyjdzie negatywna a do pn nie dostanę @ to i tak chyba się wybiorę na betę żeby mieć czarno na białym, że ciąży w razie co nie ma i zadzwonię do lekarza może coś na wywołanie wtedy da bo ile będzie można czekać na @ ale zobaczymy jak się jutro potoczy :) powodzenie Tobie zyczę :) a ja sobie organizuję wieczór i od 20:30 na TLC będę oglądała "In vitro..." :) Buziaki <3
    a dzięki za odp, właśnie planuję dokupić jeszcze testy pepino czytałam, że są dość tanie i db, a słuchajcie:) najlepsze było w nocy jak po kupnie testów i terminach ich wykonania rozmawiałam z mężem, to oczywiście całą noc śniłam, że testy sobie robię, a wszystkie wychodziły pozytywne, więc obawiam się, że sen wróży nie powodzenie tego cyklu, jestem trochę jak wróżka, często moje sny się sprawdzają ale na odwrót :) chyba to znak, żeby się przygotować :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    pozytywnie to ja myślałam jeszcze z rok temu a teraz to myślę realnie.

    w nast. miesiącu jadę do nowego gina w Szubinie. do niej chodzi moja siostra i mówi, że jest ok i daje skierowania na badania. i tak nie wierzę w cuda.
    jutro mam ciężki dzien. poza tym dowiedziałam się o kolejnej ciązy nieplanowanej. to u mnie normalka,że wszyscy zachodzą a ja nie. już się nie dziwie. oby jutro nie było tak źle jak mi się wydaje ze będzie. 3majcie za mnie kciuki :)
    dokładnie Cię rozumiem, wszyscy tak mówią będzie db, bez spinania się itp. itd., ale to jest nie realne żeby całkiem olać temat i wyluzować na maksa, skoro chodzi się do lekarza, na monitoring co 2-3 dni, łyka 3 różne rodzaje tabletek i czeka, czeka, to ma się głowę nabitą i plan dziecko ... uroki planowania macierzyństwa pod tym względem są trochę do bani


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a plusem starania jest na 100% to, że ja nigdy nie czułam takiej dojrzałości kobiecej i chęci zostania matką, przez pół roku starań dojrzałam już bardzo mocno i wiem że pragnę tego, a na samym początku czułam strach i obawę czy się nadaję, także uczę się pokory i cierpliwości, tylko oby nie za długo :)

    asioczek86 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ