X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik testu = negatywny :| sama nie wiem już co jest grane..takie wysokie temp. mam a nie jestem przeziębiona czy coś...chyba dla św. spokoju jutro albo w sb pójdę na betę i będę miała 100% pewności, a jeśli tej ciąży nie ma to niech ta @ szybko przychodzi...
    Miłego dnia <3
    jak ja bym chciała żeby nam dopiero minął rok starań...a nie już ponad 3 lata ..wtedy każda "porażka" przychodziła z łatwością i człowiek miał tę siłę i walczył dalej...a teraz to po prostu już się czasem nie chce..a może plan Boży jest taki żebyśmy byli tylko we dwoje...

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    wynik testu = negatywny :| sama nie wiem już co jest grane..takie wysokie temp. mam a nie jestem przeziębiona czy coś...chyba dla św. spokoju jutro albo w sb pójdę na betę i będę miała 100% pewności, a jeśli tej ciąży nie ma to niech ta @ szybko przychodzi...
    Miłego dnia <3
    jak ja bym chciała żeby nam dopiero minął rok starań...a nie już ponad 3 lata ..wtedy każda "porażka" przychodziła z łatwością i człowiek miał tę siłę i walczył dalej...a teraz to po prostu już się czasem nie chce..a może plan Boży jest taki żebyśmy byli tylko we dwoje...
    ponad 3 lata, hmmm no tak dla mnie to byłaby cała wieczność, jeżeli nam się w trakcie ponad roku nie uda to zacznę myśleć o inseminacji i in vitro, jak to się nie uda to nie czekam i zaczniemy myśleć o adopcji, już nawet nam latka polecą więc będzie można się starać... w sumie Magda_lena88 wnioskując po loginie jesteś bardzo młodziutka więc na spokojnie możesz podejść do tematu :) mi już czas szybciej przeleciał


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już od grudnia gadam mojemu m. o adopcji a on mnie na badania chce wysyłać i tak się kłócimy. zawsze lubiłam wszystko planować i wnerwia mnie takie czekanie i czekanie, bo nie wiem co jest grane. najbardziej wnerwia mnie to,że organizm daje mi złudną nadzieję- tu pobolewa jajnik, tam podbrzusze zaboli, każdy cykl jest inny. kiedyś miałam tak spokojnie.
    co do moich starań- od maja 2010 bez zabezpieczeń, ale ostrożnie. od marca 2013 staranie bez wspomagaczy. od grudnia 2013 z wiesiołkiem, androvit i conceive +.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się wydaje, że to już wszystko chyba nie ma sensu, bo człowiek lata, stara się, badania, leki i tak w kółko a efektów brak.. a jak już się raz udało to szczęście oczywiście nie mogło trwać zbyt długo... :( ciągłe czekanie, to po woli "zabija"...ile można?? Chyba czasem trzeba powiedzieć sobie DOŚĆ...!!
    pozdrawiam i mam nadzieję, że Wasze marzenia się spełnią :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) miłego dnia <3 u mnie dziś spadek z 37,2 na 36,9 mam nadzieję, że to nie jest jednodniowy wybryk mojego organizmu i, że lada chwila pojawi się @ :) co by ten cykl w końcu się skończył....bo ile można..a jeśli testy się nie myliły to raczej @ powinna być...no nic poczekam do ndz jeśli się nie pojawi @ a temp. znowu mi poleci do góry w pn już na 100% pójdę na hCg żeby mieć jasność i św. spokój..

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny u mnie zaczęły się mega płodne dni sporo wodnistego lekko rozciągliwego śluzu. Dziś musi byc serduszko. Mam nadzieję że mój mąż nic nie wymyśli bo serduszko musi byc!!!!.
    A dziś w sumie dzień zaplanowany rano do pracy ale na krótko potem jakiś obiad jeszcze nie mam na niego pomysłu a później na kawę do kumpeli a po powrocie mam nadzieję na piękny wieczór z mężem.
    A jutro znów cały dzień w pracy.....
    Kochane życzę Wam miłego dnia:-)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś idę na chrzciny do siostry, wczoraj przyjechała z zagranicy moja druga siostra z moim chrześniakiem i rodzinka w komplecie :) jedna ma 4letniego synka a druga ma 5miesięcznego. słodkie dzieciaczki, wczoraj je męczyłam ;) mój m. sobie jak zwykle ze szwagrem popił whisky i żadnego pożytku z niego nie miałam już potem, eh
    miłego weekendu :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zrobiłam dziś test rano (10 dpo)= wynik negatywny, kolejny zrobię w niedzielę już powinno być wszystko jasne w 12dpo, życzę Wam udanego dnia, słońce wychodzi więc zapowiada się miło, bez myślenia o reprodukcji :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie lipa, @ się rozkręca.
    Wczoraj miałam ohydny dzień - policzyłam, w którym tygodniu ciąży bym była, gdyby moja Kalina nie umarła. Zaczęłybyśmy 30 tydzień...
    a później było tylko gorzej...
    A dziś tempka spadła, ból @ się stał się mocniejszy i test (-). także czekam, aż @ przyjdzie i zacznę nowy cykl. dopiero za miesiąc okaże się, czy to będzie dobry czy znów zawód...
    A może akurat na majowe urodzinki.. :) Pst - nic nie mówię :)

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski :)
    widze ze humorki wszystkim dopisuja, mnie tez :)
    o 13 jade do bydgoszczy na kurs no i jakies zakuuuupy :) trzeba sie jakos odziac na wiosne :P
    Magda_lena trzymam kciuki za @, moze to glupio brzmi ale skoro nie ma fasolki to lepiej zeby byl juz nastepny cykl z nowymi szansami :*
    Misia dajcie czadu wieczorem :D <3!!!!!!!!!!

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna trzymam kciuki :)

    julianna lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    u mnie lipa, @ się rozkręca.
    Wczoraj miałam ohydny dzień - policzyłam, w którym tygodniu ciąży bym była, gdyby moja Kalina nie umarła. Zaczęłybyśmy 30 tydzień...
    a później było tylko gorzej...
    A dziś tempka spadła, ból @ się stał się mocniejszy i test (-). także czekam, aż @ przyjdzie i zacznę nowy cykl. dopiero za miesiąc okaże się, czy to będzie dobry czy znów zawód...
    A może akurat na majowe urodzinki.. :) Pst - nic nie mówię :)
    Kochana życzę powodzenia w nowym cyklu:-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    dziewczyny zrobiłam dziś test rano (10 dpo)= wynik negatywny, kolejny zrobię w niedzielę już powinno być wszystko jasne w 12dpo, życzę Wam udanego dnia, słońce wychodzi więc zapowiada się miło, bez myślenia o reprodukcji :)
    Jest jeszcze szansa:-) |Ściskam mocno

    julianna lubi tę wiadomość

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny byłoby przecudowanie, każda z Was doskonale o tym wie, ale co ma być to będzie, czekamy ...:) dziś idę szaleć w ogrodzie, trzeba się dotlenić po całym tygodniu siedzenia w 4 ścianach:D


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zaczynam od nowa chociaż jest dość inaczej niż zwykle, na początek pojawił się brązowy śluz mówię zapowiedź @ ale po chwili spokój zero brązowego śluzu :O no to poszłam do Kościoła <3 wróciłam a tam znowu śluz brązowy :O ogłupieć idzie :D no ale w końcu w śluzie pokazała się krew...więc zaznaczam 1 dzień nowego cyklu2501026xgvlgvpltf.gif w pn będę dzwoniła do lekarza umówić się na szybkie USG :D :D może uda mi się umówić na po świętach :) najlepiej jakbym była między 13/16dc wtedy może dowiedziałabym się jak tam te moje pęcherzyki czy rosną albo czy już jest po owulacji <3 no ale zobaczę kiedy lekarz będzie miał dyżur bo teraz wpadnę do niego do szpitala żeby nie płacić za wizytę :) to miłe z jego strony <3
    A tak wgl ten cykl jest bez wspomagaczy = NATURALNY i jestem ciekawa czy uda Nam się coś dobrego z tego upolować :) może bez monitoringu i tych wszystkich leków pójdzie lepiej :) i serduszkowanie będzie wtedy kiedy chcemy a nie bo tak trzeba, bo takie zalecenie lekarza...a nóż widelec może się uda :P 1279274yel3yjlxif.gif
    A tymczasem dobrej nocy życzę <3 2387821lbt7lk0qu8.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 20:16

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    U mnie jutro powinna przyjść @, jak na razie brak objawów jakichkolwiek jedynie czuje się jakby miało mnie dopaść jakieś choróbsko, takie ogólne osłabienie. Tempka się utrzymuje, zobaczymy co będzie jutro.

    Miłej soboty dziewczyny! Ja biorę się za wielkie sprzątanie :)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 1805799lj8b9rlesn.gif
    :) a u mnie dziś @ rozbujało się na dobre i w sumie dobrze 817923nkm72irkdx.gif bo na święta już jej nie będzie a teraz jak mąż wyjeżdża to akurat w dni niepłodne więc spoko luzik :) a kto wie :P może taki naturalny cykl bez CLO, monitoringu i serduszkowania z zalecenia lekarza będzie owocny :) 1896363h2e63iceyv.gif
    i mi się wydaje, że mój organizm musiał po prostu w tym pierwszym cyklu po antykoncepcji dojść trochę do siebie :) a teraz już będzie tylko lepiej <3 728319k41e0lrxjr.gif

    Życzę Wam cudownego weekendu <3 369857j80cwdkzal.gif

    julianna lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w nast. tygodniu @ mam dostać. już z rana miałam nalot siostry z moim chrześniakiem, oczywiście nie zdązyłam posprzątać i siostra stwierdziłą,że mam pełno kurzu. ja na to, że w soboty zawsze robimy porządki itp.
    prawdę mówiąc to leniwa jestem, muszę się za siebie zabrać i zacząć coś robic ;)
    miłego dzionka :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słodkich snów <3 134352hr9t142obe.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero wieczór się zaczyna i to sobota :) trzeba poszaleć ;) mnie zaczyna brzuch pobolewać, ale z chęcią położę się w piżamie w łóżku i obejrzę coś sensownego :)
    kto mi powie, czy trzeba w objawach zapisać śluz- przez cały dzień nic a w jednym momencie dużo kremowego i lepkiego. czy to się zaznacza na wykresie czy nie?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ