X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    jak na złość mam ból gardła i katar ;/ leczę się sokiem z malin :)
    nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałam, że we wczesnej ciąży nie powinno się pić herbat, soków itp malinowych bo ponoć to może wywołać skurcze...ale ile w tym prawdy tak jak pisałam nie wiem... życzę zdrówka :)
    miłego dnia <3 389723lwate8g3ch.gif a u mnie dziwnie :O temp. od kilku dni stała 36,6C 8) gdybym mierzyła ją elektronicznym termometrem mogłabym sądzić, że się zaciął :P ale rtęciowy raczej się nie zacina :D zobaczymy co z tego będzie <3 a mężuś zrobił mi wczoraj niespodziankę i wrócił wcześniej :) i jeszcze z bukietem tulipanów i to fioletowych <3 mój ulubiony kolor <3 i wgl. było cudownie 8)

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałam, że we wczesnej ciąży nie powinno się pić herbat, soków itp malinowych bo ponoć to może wywołać skurcze...ale ile w tym prawdy tak jak pisałam nie wiem... życzę zdrówka :)
    miłego dnia <3 389723lwate8g3ch.gif a u mnie dziwnie :O temp. od kilku dni stała 36,6C 8) gdybym mierzyła ją elektronicznym termometrem mogłabym sądzić, że się zaciął :P ale rtęciowy raczej się nie zacina :D zobaczymy co z tego będzie <3 a mężuś zrobił mi wczoraj niespodziankę i wrócił wcześniej :) i jeszcze z bukietem tulipanów i to fioletowych <3 mój ulubiony kolor <3 i wgl. było cudownie 8)
    ooo jak fajnie i uroczo... a coś wyczytałam własnie, że nie powinno się pić herbaty z liści malin, a ja w sumie piję z owoców domowy z malin, z wiśni hmmm nie wiem ...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też jestem przeziębiona! gardełko i katar. w sumie to zawsze przed okresem coś mnie łapie, ale ile można chorować. dobrze że już teraz mogę w łóżeczku leżeć i wypoczywać.
    brzuch delikatnie pobolewa, czekam na @, choć wolę żeby nie przyszła.... nie chcę się rozczarować, więc daruję sobie jak na razie robienie testów. zioła mi chyba mocno cykl poprzestawiały

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tak cicho tu! no dalej dziewczyny, pisać o świętach, o plotkach itp. ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1008/1008309um52of8bs4.gif

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1008/1008309um52of8bs4.gif
    i ja się dołączam do życzeń, najlepszego


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    ooo jak fajnie i uroczo... a coś wyczytałam własnie, że nie powinno się pić herbaty z liści malin, a ja w sumie piję z owoców domowy z malin, z wiśni hmmm nie wiem ...
    Proponuję czosnek jeśli lubisz, naturalny antybiotyk :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    co tak cicho tu! no dalej dziewczyny, pisać o świętach, o plotkach itp. ;)
    Ja właśnie rozpoczęłam przygotowania, zakupy zrobione (chociaż pewnie jeszcze kilka rzeczy będzie trzeba dokupić), jeszcze dziś mięso zamarynuje, a jutro biorę się za ciasta :) troszkę tego do zrobienia będzie, bo wyprawiam pierwszy raz święta u siebie :)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie jestem chora :( wczoraj tempka prawie 38 i dreszcze,katar i w sumie lekki ból gardła. dziś postaram się leżeć cały dzień (nie licząc tego, że muszę wychodzić z psem co 2h...). dziś czuję się okropnie. @ jeszcze nie mam.
    miałam dziś jechać na zakupy, ale nie jestem w stanie. gotować też mi się nie chce.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1236095icwbwasd8f.gifhej <3 a u Nas w tym cyklu luz - blus :D pełen spontan postawiliśmy na serduszka dla przyjemności a nie z konieczności :) bo cykl naturalny więc wielka niewiadoma :D bo skoro staraliśmy się przed stymulacją prawie 3 lata i się na naturalnym nie udawało to na co można liczyć teraz...ale kto wie :) ponoć cuda się zdarzają a szczęście przychodzi do Nas w najmniej spodziewanym momencie <3 I każdej z Was życzę majowej Fasoli bądź Groszka :P dla mnie płeć nie ma znaczenia, termin porodu też nie :) ważne by Szczęście zachciało u Nas zamieszkać i by czas oczekiwania na Jego pojawienie się na świecie nie był czasem lęku i strachu .. i by wszystko dobrze się skończyło czego "efektem" będzie zdrowy bobas w styczniu :P i życzę Każdej by styczeń spędziła na porodówce :) :) DAMY RADĘ <3 8)
    A co do świąt :) to my spędzamy je u moich rodziców w tym roku :) więc daleko nie mam bo aż 5min autobusem :D a na pieszo ok 25min :D no ale ja zawsze lubię coś od siebie zrobić więc zaoferowałam, że zrobię moja cud wyśmienitą sałatkę z kurczakiem, ananasem, kukurydzą, żurawiną i ryżem no i z odrobina majonezu by się składniki trzymały :) dość prosta sałatka a jaka pyszna <3 no i postanowiłam, że w tym roku zaszaleję i pierwszy raz w zyciu będę robiła mazurka :O mam nadzieję, że wyjdzie <3 a tak po za rarytasami na wspólne święta jeszcze dodatkowo będę robić gyrasa by coś w domu było :D a, że mąż uwielbia gyrosa to się ucieszy <3 ale kucharzenie dopiero w sb. bo to sałatki to lepiej robić je później :)
    A prócz kucharzenia to porządki w sumie porobione ;) jeszcze tylko pościele przebrać i będzie lśnić :D
    Święta przybywajcie <3
    A w między czasie jeszcze chwile przyjemności z mężusiem :) w sumie to cudowny czas nam się trafił z tymi powiedzmy dniami płodnymi <3 ale nie ma co o tym myśleć 8) wtedy jest przyjemniej :) a co jeszcze na przyjemność ma wpływ :D rozłąka :P takie serduszka po rozłące smakują lepiej <3 normalnie CUD :)
    życzę miłego dnia <3 1237349rk8qbp8bdz.gif

    julianna, asioczek86, Martuśka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczynki co u Was słychac ja dziś przyrządzam mięsa na święta. W tym roku mamy bardzo rodzinne bo spotykamy się wszyscy u moich rodziców to znaczy my z mężem moja siostra z rodziną moi rodzice i teściowie. W pierwszy dzień świąt obchodzimy naszą pierwszą rocznicę ślubu więc będzie uroczyście. Jeśli chodzi o jedzenie to każdy coś przygotowuje. Teściowa zajmuje się ciastami ja robię mięsko moja mama sałatki i też mięso a siostra surówki przystawki i rosół. Już nie mogę się doczekac tych świąt pierwsze takie w pełnym gronie :-)
    A u mnie MEGA WIELKI STRES W PRACY!!!!!!!! Mam dośc czasem zazdroszczę kobietom, które nie pracują. Ale z drugiej strony nie chciałabym siedziec w domu.
    Tempka poszła w górę i nie wiem czy to ze stresu taka wysoka czy po prostu taką mam. Pozdrawiam a życzenia złoże Wam jutro.
    Asia wracaj szybciutko do zdrowie trzymam kciuki pozdrawiam:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 13:18

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to widzę misia79 ładnie kucharzysz ;) i pewnie wszystko będzie smaczne :) Nasze święta też w pełnym gronie i to sporym :) bo ja mam aż 3 rodzeństwa plus siostra już mężatka i ma córeczkę już 7 miesięczną Zosię :) taki kochany mały szkrabik :) w sumie święta rodzinne, pełne ale jednak tak jakby czegoś brakowało...ale mam ogromną nadzieję, że w przyszłym roku już Wielkanoc będziemy spędzać z Naszym "osobistym" maluszkiem :) i tego Kochane Wam też życzę :) a co do rocznic ślubu ;) to my w poniedziałek wielkanocny świętujemy 30 rocznicę ślubu rodziców :O dla mnie to taki szok tyle lat po ślubie my dopiero w tym roku będziemy 4 lata po a gdzie tutaj do 30 :O jak ten czas szybko mija :| gdyby udało Nam się z pierwszą ciążą za 2 mce miałabym tp :( i byłby to dla Nas prezent na naszą małą rocznicę bycia razem bo stuknie nam w lipcu juz 7 lat wspólnych <3 8) no nic...stało się tak a nie inaczej...Mam ogromną nadzieję, że maleństwo szybko do Nas wróci, bo jak to się ładnie mówi "nienarodzone dziecko nie odchodzi...ono tylko zmienia datę swojego przyjścia na świat" i mam nadzieję, że moje przyjdzie w styczniu <3
    A tak odbiegając od takich refleksji to sama nie wiem :P dziś tak bardzo czuję jajniki, że szok...i to bez stymulacji. Aż dziwnie :D no mam nadzieję, że to wszystko pójdzie w dobrym kierunku i zakończy się zielono ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 15:04

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nieźle dziewczyny, ja też zaczynam od dziś wieczora gotowanie i do jutra, Magda-lena88 uda się uda ;) mój wynik z dzisiejszej bety to 803, i tak się zastanawiam czy rośnie odpowiednio... jak myślicie, miałam pobierana krew rano pierwszy raz w poniedziałek = 110, drugi raz dziś w piątek = 803, jakie są dziewczęta Wasze opinie... rośnie zdrowo kropek;D


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 z jeżeli db pamiętam Ty chodzisz do Jackowskiego, możesz mi coś więcej o nim powiedzieć, jakie są kolejki, jak on podchodzi do pacjentki, itp. jeszcze idę w maju do swojego gina i jak powie, że ciąża jest i ok, to chcę przenieść się do lekarza pracującego również w szpitalu w Toruniu..


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Proponuję czosnek jeśli lubisz, naturalny antybiotyk :)
    tak czosnek jest bdb, średnio przepadam za takim z mlekiem, ale zmuszę się, nie chcę brać żadnych tabletek, więc postawię na naturę hehe


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    misia79 z jeżeli db pamiętam Ty chodzisz do Jackowskiego, możesz mi coś więcej o nim powiedzieć, jakie są kolejki, jak on podchodzi do pacjentki, itp. jeszcze idę w maju do swojego gina i jak powie, że ciąża jest i ok, to chcę przenieść się do lekarza pracującego również w szpitalu w Toruniu..

    Wiesz co kolejki są takie sobie około miesiąca trzeba czekac ale cieżarne mają szybciej. A doktor jest bardzo miły, taktowny, świetny specjalista naprawdę widac że dba o swoje pacjentki i nie zbywa. Ale ocenic musisz sama.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś na kanapki zjadłam cały ząbek czosnku i cebuli z polowę. lepiej się czuję, ale nadal noc zapchany. dziś jeszcze na zakupy, bo nic dla chrześniaka nie mam, poza tym lodówka pusta... ja jutro będę kucharzyć- sałatki dwie i placek, może szynka w galacie. u mnie nadal nie ma @ :) oprócz delikatnego bólu jajników to żadnych objawów ciążowy/menstruacyjnych nie mam. jutro lecę po test i robię z rana w niedzielę :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    dziś na kanapki zjadłam cały ząbek czosnku i cebuli z polowę. lepiej się czuję, ale nadal noc zapchany. dziś jeszcze na zakupy, bo nic dla chrześniaka nie mam, poza tym lodówka pusta... ja jutro będę kucharzyć- sałatki dwie i placek, może szynka w galacie. u mnie nadal nie ma @ :) oprócz delikatnego bólu jajników to żadnych objawów ciążowy/menstruacyjnych nie mam. jutro lecę po test i robię z rana w niedzielę :)
    Asia życzę Ci zielonego z całego serca życzę :-) Daj znac jaki wynik
    A na przeziębienie najlepsza aspiryna:-)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    dziś na kanapki zjadłam cały ząbek czosnku i cebuli z polowę. lepiej się czuję, ale nadal noc zapchany. dziś jeszcze na zakupy, bo nic dla chrześniaka nie mam, poza tym lodówka pusta... ja jutro będę kucharzyć- sałatki dwie i placek, może szynka w galacie. u mnie nadal nie ma @ :) oprócz delikatnego bólu jajników to żadnych objawów ciążowy/menstruacyjnych nie mam. jutro lecę po test i robię z rana w niedzielę :)
    może zajączek podrzuci fasolkę :) życzę Wam tego. A ja zjadłam dziś 5 ząbków czosnku z masłem na kanapce, to był mega wyczyn :) a teraz uciekam spać jutro sporo pracy, padam, kolorowych snów :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Wiesz co kolejki są takie sobie około miesiąca trzeba czekac ale cieżarne mają szybciej. A doktor jest bardzo miły, taktowny, świetny specjalista naprawdę widac że dba o swoje pacjentki i nie zbywa. Ale ocenic musisz sama.
    chyba po świętach zadzwonię i podpytam o terminy, muszę wszystko sobie poukładać


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ