X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Jula my staramy się rok od razu po ślubie ale wykresy zaczęłam prowadzic od listopada. Na razie mam przepisany duphaston na wyregulowanie okresu. Ale stymulacji żadnej nie miałam dopiero teraz jak pójdę w maju na monitoring to będę z nim rozmawiac bo on wie że mam cykle bezowulacyjne to znaczy zdarzają mi się takie. Nie wiem co teraz powie.
    acha, to ja też tak miałam, po odstawieniu tabletek dostałam duphaston na regulację @, i tak przez 3 miesiące się staraliśmy, po tym czasie miałam 1 monitoring dla spr owulacji + duphaston, potem 2 to sam ale z włączeniem bromergonu na zbicie prolaktyny nadal nic, 3 monitoring już stymulowany clo + bromergon + duphaston, i pojawiła się kropeczka, pierwszy raz urósł mi 20 mm pęcherzyk, a teraz biorę dupka i czekam na wizytę


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliana na co jest bromergon???? bo ja mialam clo+ luteine i niestety nic... :(
    Misia moje staranka to zupelny spontan teraz, nie liczylam dni cyklu nie sprawdzalam specjalnie sluzu, chociaz teraz biore lutke wiec musialam przypilnowac 16dc zeby nie zapomniec, ale ogolnie bez dadania sluzu wiedzialam jaki jest bo byla go masa, a wczesniej z CLO to bylo go o wiele mniej chociaz pilam siemie. Zobaczymy co bedzie teraz bo widze ze w dobrym momencie byly <3 a clo podobno utzymuje sie jeszcze jakis czas w organizmie po odstawieniu wiec szanse sa, ale sie nie nakrecam bo wydaje mi sie ze to pewnie bedzie wina niedroznych jajowodow... zobaczymy co czas pokaze. buziaki :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz bedzie mnie tutaj troszke mniej bo laptopa musze oddac tesciowej, a stacjonarny komputer mam u moich rodzicow, a nie bede tam ciagle przesiadywac...


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    acha, to ja też tak miałam, po odstawieniu tabletek dostałam duphaston na regulację @, i tak przez 3 miesiące się staraliśmy, po tym czasie miałam 1 monitoring dla spr owulacji + duphaston, potem 2 to sam ale z włączeniem bromergonu na zbicie prolaktyny nadal nic, 3 monitoring już stymulowany clo + bromergon + duphaston, i pojawiła się kropeczka, pierwszy raz urósł mi 20 mm pęcherzyk, a teraz biorę dupka i czekam na wizytę
    Julianna a czy miałaś jakieś skutki uboczne po clo? Bo wiem, że clo wspomaga wydolnośc ciałka żółtego stymuluje owulację i wzmaga płodnośc ale niektóre narzekają na złe samopoczucie a jak jest u Ciebie?

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    Juliana na co jest bromergon???? bo ja mialam clo+ luteine i niestety nic... :(
    Misia moje staranka to zupelny spontan teraz, nie liczylam dni cyklu nie sprawdzalam specjalnie sluzu, chociaz teraz biore lutke wiec musialam przypilnowac 16dc zeby nie zapomniec, ale ogolnie bez dadania sluzu wiedzialam jaki jest bo byla go masa, a wczesniej z CLO to bylo go o wiele mniej chociaz pilam siemie. Zobaczymy co bedzie teraz bo widze ze w dobrym momencie byly <3 a clo podobno utzymuje sie jeszcze jakis czas w organizmie po odstawieniu wiec szanse sa, ale sie nie nakrecam bo wydaje mi sie ze to pewnie bedzie wina niedroznych jajowodow... zobaczymy co czas pokaze. buziaki :)
    Martuśka życzę Ci kropka po serduszkiem i wpadaj do nas co jakiś czas.

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy CLO czułam się normalnie :P czasem miałam lekkie zawroty głowy :) a największy plus to pozbyłam się ok 5kg od tak..ale nadrobiłam je biorąc anty. po poronieniu :|

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Julianna a czy miałaś jakieś skutki uboczne po clo? Bo wiem, że clo wspomaga wydolnośc ciałka żółtego stymuluje owulację i wzmaga płodnośc ale niektóre narzekają na złe samopoczucie a jak jest u Ciebie?
    ja chyba dość dobrze znoszę przyjmowanie leków, nie czułam niczego szczególnego po clo, co by było uciążliwe, chodziłam do pracy, po pracy do ogrodu i czułam się ok, przed owulacja czułam większy ból, kłucie, że coś tam jednak rośnie, no i zdarzały się zawroty głowy i lekkie osłabienie organizmu, czułam w momencie prac fizycznych. Duphaston też db znosiłam i znoszę jedynym skutkiem ubocznym były opuchnięte piersi przed @, teraz też biorę dupka bez przerwy i mam wrażliwe piersi, czasem bardziej czasem mniej, ale teraz to już tak musi być :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd biorę dupka też mam bóle piersi przed @ a wcześniej nie miałam tego.

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    Juliana na co jest bromergon???? bo ja mialam clo+ luteine i niestety nic... :(
    Misia moje staranka to zupelny spontan teraz, nie liczylam dni cyklu nie sprawdzalam specjalnie sluzu, chociaz teraz biore lutke wiec musialam przypilnowac 16dc zeby nie zapomniec, ale ogolnie bez dadania sluzu wiedzialam jaki jest bo byla go masa, a wczesniej z CLO to bylo go o wiele mniej chociaz pilam siemie. Zobaczymy co bedzie teraz bo widze ze w dobrym momencie byly <3 a clo podobno utzymuje sie jeszcze jakis czas w organizmie po odstawieniu wiec szanse sa, ale sie nie nakrecam bo wydaje mi sie ze to pewnie bedzie wina niedroznych jajowodow... zobaczymy co czas pokaze. buziaki :)
    bromergon jest na obniżenie prolaktyny, w moim przypadku nieznacznie przekraczała normy więc dostałam 1/2 tabletki na noc

    Martuśka lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięknego słonecznego dnia <3 u mnie chyba jednak cykl bezowulacyjny :( mój wykres temp. prawie jak od linijki taki płaski :O chociaż do prawdopodobnej owulacji niby mam jeszcze 3/4dni..no nic :( mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w sb :) 8) oby były dobre wieści <3
    2134692i1efm9d6gf.gif

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal nie mam okresu i nic mnie nie boli, tempka z rana 37. jutro ide do gina i niech mi cos przepisze bo już tęskno mi za okresem ;) a potem na rok przerywam starania ( za dużo stresu będę mieć,licencjat itp.) mimo wszystko będę was tu często odwiedzać i czytać co ciekawego ( uzależniłam się od ovu hihih)
    polecam film gorące pragnienie- o parze starającej się o dziecko. obejrzałam przez przypadek na ytb- coś musi w tym być ;)

    misia79 lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja na moment :)
    przy CLO nic mi nie było, czułam sie normalnie :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ale się cieszę, idę na pierwszą wizytę 28.04 och ciekawe co tam zobaczę:)

    misia79, Martuśka lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    dziewczyny, ale się cieszę, idę na pierwszą wizytę 28.04 och ciekawe co tam zobaczę:)
    Życzę powodzenia :-)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Życzę powodzenia :-)
    misia79 luknęłam na Twój wykres, pewnie za parę dni będziesz testowć :)oby się udało, powdzenia

    misia79 lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)
    Jest piątek <3 tygodnia koniec i weekendu początek 426860s3ias65c76.gif
    życzę cudownego słonecznego dnia :) 1805799lj8b9rlesn.gif

    julianna, Martuśka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś byłam u gina i on stwierdził, że jest prawidłowo! nie zrobił mi badań, nawet usg kompletnie nic. ja mu o moich plamieniach, okresie i że już 10 dzień się spóźnia a on na to że to prawidłowo, bo wg jego obliczeń to kobiety mają 30 dniowe cykle i @ może się spóźniać tydzień czyli u mnie 25 dzień cyklu dopiero i mam poczekać jeszcze tydzień. jeśli w ciągu tygodnia się nie pojawi, to mam do niego za 2 tygodnie przyjść.- to jest jego rozumowanie. na to ja że nie chce co chwile latać do gina i żeby mi cos dał na wywołanie- on wypisał mi receptę na dupka i powiedział że dopiero za tydzień mam wziąć jak się nadal @ nie zjawi. co za konował....

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 a dlaczego ty bierzesz dupka? mnie gin kazał przez 5 dni po 2 tabsy brać jeśli @ nie przyjdzie.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    misia79 a dlaczego ty bierzesz dupka? mnie gin kazał przez 5 dni po 2 tabsy brać jeśli @ nie przyjdzie.
    ja po pozytywnym teście dupka biorę bez przerwy, już 3 opakowanie łykam, ja na zagnieżdżenie i podtrzymania ciąży - sztuczny progesteron, gdy ma się mniejsze ilości, a wcześniej to wiem, że brałam na regulację owulki


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od mojego gina dosłownie wymusiłam ten lek (choć wolałabym dostać luteinę). wykupię dupka i poczekam do jesieni. teraz i tak już nie będzimy się starać. dopiero na jesień zmiana na prywatnego gina, badania i leczenie.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ