X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Wiesz co kolejki są takie sobie około miesiąca trzeba czekac ale cieżarne mają szybciej. A doktor jest bardzo miły, taktowny, świetny specjalista naprawdę widac że dba o swoje pacjentki i nie zbywa. Ale ocenic musisz sama.
    często lekarze nie kojarzą swoich pacjentek, czy Ty jak idziesz do niego na nowo wszystko opisujesz...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
    wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
    wiosny i wiarą w sens życia.
    Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
    Zmartwychwstania Pańskiego
    oraz smacznego Święconego w gronie
    najbliższych osób
    3270312nl7b26n6tb.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    często lekarze nie kojarzą swoich pacjentek, czy Ty jak idziesz do niego na nowo wszystko opisujesz...
    Nie ponieważ ona ma karty pacjentek i tam wszystko zapisuje. Więc jak chodzę to pamięta co mi jest bo jest zapis:-) Jak u rodzinnego:-) Nawet wyniki hormonów są wpisane w kartę:-)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to mam fajnego lekarza :) bo on jak mnie widzi już wie co i jak :D albo mu zapadłam w pamięć albo ma ją taką dobrą 8) ale to fajnie bo nie muszę za każdym razem mówić całej litanii :D chociaż to prawda w kartotece też wszystko jest napisane :D raz jeszcze Kochane Wesołych Świąt <3

    misia79 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczęta :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Kujawianki
    Wesołych, ciepłych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy,
    smacznego jajeczka, zająca pod poduszką, mokrego poniedziałku i jeszcze bardziej mokrego wtorku {dajcie czadu dziewczyny :-) )

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 170596lvelgpnzyj.gif

    julianna lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Nie ponieważ ona ma karty pacjentek i tam wszystko zapisuje. Więc jak chodzę to pamięta co mi jest bo jest zapis:-) Jak u rodzinnego:-) Nawet wyniki hormonów są wpisane w kartę:-)
    a widzisz mój gin jak chodziłam na monitoring to nic w kartę moją nie wpisywał i nigdy jej nie miał na biurku, tylko dostawałam taki papierek dla siebie w którym zaznaczał rozmiary pęcherzyków, endometrium i dc. Apropo Jackowskiego jak to cenowo monitoring kosztuje, badania usg, chcę sprawdzić dla porównania, a cennika nie znajdę w necie raczej?, no i ostatnie pytanie czy do niego jak się dzwoni to od 16-20 tak jak są godziny przyjęć, dzwoniłam po 8 i 9 i cisza nikt nie odbiera, a szczerzę chcę się wcisnąć jakoś na wizytę 29 lub 30, może wyproszę :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Jackowski przyjmuje we wtorki, środy i czwartki od godz. 15.30. Dzwonic można do położnej od godz. 15.00 tylko powiedz, że jesteś w ciąży to szybciej Cię przyjmie. Jeśli chodzi o koszty to w granicach 100 zł zależy co robisz pełny panel badań to znaczy usg, cytologia kosztuje ok. 11o zł usg piersi nie pamiętam a ile monitoring to nie wiem bo jeszcze nie byłam dopiero teraz pójdę od nowego cyklu jeśli w tym nie zajdę.
    Nie mam pojęcia jakie są koszty badań u kobiet w ciąży, ale chyba podobnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 10:59

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Kochana Jackowski przyjmuje we wtorki, środy i czwartki od godz. 15.30. Dzwonic można do położnej od godz. 15.00 tylko powiedz, że jesteś w ciąży to szybciej Cię przyjmie. Jeśli chodzi o koszty to w granicach 100 zł zależy co robisz pełny panel badań to znaczy usg, cytologia kosztuje ok. 11o zł usg piersi nie pamiętam a ile monitoring to nie wiem bo jeszcze nie byłam dopiero teraz pójdę od nowego cyklu jeśli w tym nie zajdę.
    Nie mam pojęcia jakie są koszty badań u kobiet w ciąży, ale chyba podobnie.
    oo dziękuję za odpowiedź, aa to ceny są spoko, ja za usg piersi i jajników z cytologią płaciłam 220 lub 230 zł, a za monitoring 110 zł. Zadzwonię zatem o 15 i podpytam położnej czy uda się mnie wcisnąć na szybką wizytę, wg kalendarza to zacznie się 7 tydzień więc chciałabym być pewna, że wszystko jest na swoim miejscu :)czytałam wiele opinii i on ma naprawdę bardzo dobre, więc już się nakręciłam na przejście do niego


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 łatwo nie ma z rejestracją pierwszy termin koniec maja ;/ mam jutro zadzwonić może się jakiś termin zwolni... a jak nie to po majówce idę do poprzedniego gina na usg


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    misia79 łatwo nie ma z rejestracją pierwszy termin koniec maja ;/ mam jutro zadzwonić może się jakiś termin zwolni... a jak nie to po majówce idę do poprzedniego gina na usg
    Ale wiesz one czasami dzwonią jak się zwolni termin tylko musisz się przypominac. Ja na Twoim miejscu trzymałabym ten termin bo potem będziesz chodzic w rytmie. Ale ty płacisz jakieś kolosalne ceny jeny tyle pieniędz w życiu bym nie dała.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski ;D dawno mnie tutaj nie bylo, ale musialam sie odmozdzyc :P
    dziekuje za zyczenia i mam nadzieje ze swieta minely Wam w super atmosferze :)

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka a jak tam Twoje staranka?

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ale wiesz one czasami dzwonią jak się zwolni termin tylko musisz się przypominac. Ja na Twoim miejscu trzymałabym ten termin bo potem będziesz chodzic w rytmie. Ale ty płacisz jakieś kolosalne ceny jeny tyle pieniędz w życiu bym nie dała.
    to dużo wydało mi się podobnie... usg komplet to jakos 100+100+20, monitoring 110 za cały cykl. Apropo lekarza j., tak pani z którą rozmawiałam.. położna, wzięła numer i mówiła, że zadzwoni może dzisiaj.. nie zadzwoniła, więc tak jak mówiła ja jutro zadzwonię i się zapiszę na termin możliwy i będę dzwonić ewentualnie jak się zwolni coś do 9 maja to będzie super, jak nie to idę do starego gina i kolejna wizyta wtedy u jackowskiego


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 Ty ile czasu się starasz, mówiłaś, że nie miałaś monitu u niego, więc stymulacji lekami też pewnie nie ??


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    hej laski ;D dawno mnie tutaj nie bylo, ale musialam sie odmozdzyc :P
    dziekuje za zyczenia i mam nadzieje ze swieta minely Wam w super atmosferze :)
    taki detoks jest bdb :D

    Martuśka lubi tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    misia79 Ty ile czasu się starasz, mówiłaś, że nie miałaś monitu u niego, więc stymulacji lekami też pewnie nie ??
    Jula my staramy się rok od razu po ślubie ale wykresy zaczęłam prowadzic od listopada. Na razie mam przepisany duphaston na wyregulowanie okresu. Ale stymulacji żadnej nie miałam dopiero teraz jak pójdę w maju na monitoring to będę z nim rozmawiac bo on wie że mam cykle bezowulacyjne to znaczy zdarzają mi się takie. Nie wiem co teraz powie.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Laski <3 :)
    życzę Wam udanego dnia :) już środek tygodnia :D niedługo weekend :D
    A ja umówiłam się na sb na USG będzie to mój 16dc więc sobie ładnie na naturalnym cyklu zobaczę czy coś tam wgl. u mnie rośnie albo czy pęka..chociaż patrząc na mój wykres dociera do mnie świadomość, że ten cykl chyba również będzie bezowulacyjny :|

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, na moim kompie ovu mi nie chodzi, wiec pisac nie moglam :(
    okresu nadal nie mam, ale w ciązy nie jestem. te zioła musiały niezle zaszalec w moim organizmie....
    w piatek ide do gina i poproszę go żeby mi wywołał @ bo takie rzeczy jak teraz to pierwszy raz w życiu mam. oczywiście nie powiem mu, że przez parenaście dni piłam zioła z neta, bo mi po prostu wstyd. taka głupia jestem, że dałam się nabrać na czarodziejskie mieszanki.
    często pisać tu nie będę, bo już mi nie zależy na staraniach, ale za was to jak najbardziej będę 3mać kciuki :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ