X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up
    Bo zaraz przeskoczymy na druga strone :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :) ale miałam ciężki dzień. totalny zapieprz w pracy. jeszcze ta pogoda taka deszczowa.. caly dzien leje. dziewczyny brałyście kiedyś tabletki antykoncepcyjne? jestem ciekawa czy długo będę musiała czekać z zajściem qrcze czemu to nie jest takie proste, że decyduje sie na dziecko i juz bomm ciaza ? :P
    a co tam u was??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dopiero na kwietnia liczysz? no trudno. trzymam kciuki za wszystkie panie testujące w kwietniu co prawda ja będę wtedy rodzić, no ale jakoś dam radę :)
    Powodzenia :*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz na nic nie licze tylko czekam na Cud :D


    A u mnie nic nowego nadal czekam na okres. To juz 37dc i jeszcze cisza. Z cierpliwoscia czekam do 41dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo skoro ja jeszcze staran nie zaczepam. Tzn no na te badania wszystkie musze isc i tego kwasu foliowego pobrac ale jak myslicie warto juz sie starac czy czekac do konca marca? Sama nie wiem. Boje sie ze jakies badania moga wyjsc nie tak a zajde w ciaze iz bedzie zagrozona..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co. bierz kwas foliowy i kochaj się z mężem dla przyjemności :) na nic więcej nie zwracaj uwagi najważniejsze, żebyś nie sfiksowała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nie myśl tyle o tym. ;) tylko działaj. Na badania przyjdzie czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :) ja czasami tęsknie do tych dni kiedy nie myślałam o termometrze dniach płodnych itd. nigdy nawet nie przywiązywałam uwagi do tego. A jak zaszłam w ciążę to według tych kalendarzy online powinnam być wtedy już długo po owulacji wiec nie ma co sie sugierować. Owszem to jest przydatne i w ogóle, bo moja wiedza jest już o wiele bogatsza, ale co z tego jak z teorii wiem wszystko a praktyka pod górkę non stop.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadal czekam na @. dzis byłam zbadac krew przed jutrzejsza wizytą u gina

    FT4 - 26.25 pmol/l norma - 12.0-22.0
    TSH - 0.032 mIU/l norma - 0.27-4.20
    PRL - 83.25 uIU/ml norma - 102-490

    troche się zalamalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się na badaniach nie znam, nawet nie wiem co to oznacza, że masz FT4 ponad normę. ale spokojnie idziesz do lekarza to na pewno Ci coś zaradzi na to .
    widzę że teraz to każdy tylko czeka na tą @ . ja też jeszcze się jej nie mogę doczekać a dziś już mija 40dc :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedługo kończy się luty. wielkim krokiem wchodzimy w marzec i w marcowe testowania, a za moment patrzeć jak i nasze kwietniowe testowania się zaczną :)

    ten czas gdy nie chcemy leci zbyt szybko.. a gdy na coś czekamy leci zbyt wolno. taki życiowy paradoks?

    Miłego dnia wszystkim :*

    gabryśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odswiezam.

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette.. już niebawem wpadnie tu ekipa kolejnych testerek ;)...u marzec raczej pójdzie na straty.. więc zapisze się i ja:) ...tylko jeszcze nie wiem na który dzień...
    jak napisałaś wyżej... ten czas leci zbyt wolno gdy się na coś czeka.. prawda..prawda :)...

    Paulette lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu zycze Ci zeby jednak marzec nie poszedl na straty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita wrote:
    dobry wieczór :) ale miałam ciężki dzień. totalny zapieprz w pracy. jeszcze ta pogoda taka deszczowa.. caly dzien leje. dziewczyny brałyście kiedyś tabletki antykoncepcyjne? jestem ciekawa czy długo będę musiała czekać z zajściem qrcze czemu to nie jest takie proste, że decyduje sie na dziecko i juz bomm ciaza ? :P
    a co tam u was??
    ja brałam przez bardzo bardzo długo. w 5 cyklu nam się udało :) trzymam kciuki ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to nie ma reguły, Alicji udało sie w 5 cyklu ja w życiu nie wzięłam ani jednej tabletki i już 9 cykl dobiega końca... i nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie na to nie ma reguly, to tylko i wylacznie zalezy od Boga kiedy komu sie uda :) mam nadzieje ze jak ja bede rodzic to wy bedziecie wysikiwac dwie kreski :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja a na kiedy masz dokładnie termin ? :)

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    04.04.16r ale lekarz kazał mi się już szykować na koniec marca z rozpakowaniem :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FT4 - 16.37 pmol/l norma - 12.0-22.0 tydzien temu było 26.25
    TSH - 0.086 mIU/l norma - 0.27-4.20 tydzien temu było 0,032
    ANTY-TPO - 8.13 IU/ml norma <34
    ANTY-TG - <10 IU/ml norma <115

    To moje dzisiejsze wyniki jest poprawa po tyg wiec chyba mogę po cichu powiedzieć ze jak dostane @ to wracam do starań :D

    Paulette lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ