X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys bralam dupka to bez przerywania dostalam chyba na 3 dzien okres. A wtedy tez moj cykl siegal ponad 50 dni... A nie wiem czy lepszy dupek czy lutka..az tak sie nie znam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz będę dupka brała ale z przerwami tylko do któregoś dnia cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bierzesz na wywołanie wcześniej owulki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo mam przed owulacja brać a potem dupka w drugiej części cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa rozumiem. aż tak się nie znam, dlatego pytam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się nie znam ale mam nadzieje ze tym razem ten lekarz wie co robi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przynajmniej coś Ci przepisuje i działa więc pewnie wie co robi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulette ;) możesz mnie wpisać, proszę, na 6 kwietnia ;) może się uda! :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisala Was :) oby kwiecien byl laskawy dla nas ;)

    Monia no wlasnie tak jak mowisz po odstawieniu przychodzi.. a on nic nie wspomnial. Dzis rano juz wzielam ale moze faktycznie zrobie sobie przerwe .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin powiedzial ze mam brac dopoki @ nie dostane, a jesli przez 7 dni okresu nie bedzie to mam sie zglosic do niego. Dzis 6 dzien jak biore lutke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85, Tymoteuszowa witajcie :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jutro powinnam dostać @, więc zapisuję się na kolejne testowanie 01.04. Oby tylko ciąża nie była żartem Prima Prilisowym :) Miłego dnia.... Aaaa... i wszystkim kobietkom w dniu naszego święta życzę WYTRWAŁOŚCI, NADZIEI I JESZCZE RAZ WYTRWAŁOŚCI. Obyśmy wszystkie dawały radę w nieustającej walce o jedyne szczęście i jedyną wartośc, jaka jest w życiu najważniejsza- o miłość.

    Trzymajcie się cieplutko... Nadchodzi wiosna... nadzieja na lepsze.

    Madziulla, Paulette lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się pod życzenia dla nas WSZYSTKICH ! :* Dziś dzień KOBIET więc niech nasze marzenie spełni się w kwietniu :)
    a u niektórych nawet i wcześniej ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby ... U mnie za chwilę rozpocznie się 7cs... Tak baaardzo już chcę zakończyć wykres na zielono, a tu nic, cisza ;(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również się przyłaczam;) kwiecien to najpiekniejszy miesiac w roku wiec musi Wam sie udac!! ;****

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Oj oby ... U mnie za chwilę rozpocznie się 7cs... Tak baaardzo już chcę zakończyć wykres na zielono, a tu nic, cisza ;(
    ja już czekam na 10 cykl... leci ten czas jak nie wiem a tak jak piszesz wciąż cisza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    Również się przyłaczam;) kwiecien to najpiekniejszy miesiac w roku wiec musi Wam sie udac!! ;****
    Alicja a jak się czujecie ??? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Oj oby ... U mnie za chwilę rozpocznie się 7cs... Tak baaardzo już chcę zakończyć wykres na zielono, a tu nic, cisza ;(

    3 lata :( tylko ze ostatnie pół roku się nie liczy bo byłam lekami zablokowana i nie miałam @. Wiec wsumie 2.5 roku

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem pół roku po odstawieniu tabletek (które też brałam krótko, jakieś 5,6 mscy) , cykle mam jak z zegarkiem w ręku, 26, 27 dni (częściej 26), raz mi się tylko trafil jakiś tasiemiec 36 dni- wtedy już byłam pewna, że się udało, nie pamiętam, który to był cs, chyba 3?? może 4... Ale niestety. W tym cyklu wysyłam męża na badanie , bo jeszcze nic u niego badaliśmy, no i działamy dalej. Jeśli do wakacji nie zajdę 'sama z siebie', to myslałam nad inseminacją, tylko zastanawiam się, czy nie za prędko, może najpierw pomyśleć o jakiejś stymulacji"? Jestem zielona w tym temacie! Jak ostatnio byłam u lekarza, to wyśmiał mnie w twarz mówiac, że starać się trzeba rok conajmniej. Mnie takie tłumaczenie nie satysfakcjonuje. Jeśli okaże się, że z nasieniem wszystko ok, chcę zajść w ciążę jak najszybciej. Dlatego pomyślałam o inseminacji. Czytam jednak, że niestety rzadko kończy się sukcesem ( nie mam pojęcia czemu, przecież wprowadzane są do macicy najlepsze z możliwych plemniki itd, omija się ewentualną wrogość śluzu, plemniki nie muszą męczyć się taki kawał drogi...) Wtedy pozostaje problem z zagnieżdżaniem. Co o tym myślicie? Czy któraś z Was miała do czynienia lub myslała o tym?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badałas swoje hormony?? Wszystko masz ok? Co prawda lekarz nie powinien się śmiać w twarz ale ma rację nikt nie zrobi Ci inseminacji czy invitro jak nie masz udokumentowanego roku starań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 11:01

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ