X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys bralam dupka to bez przerywania dostalam chyba na 3 dzien okres. A wtedy tez moj cykl siegal ponad 50 dni... A nie wiem czy lepszy dupek czy lutka..az tak sie nie znam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz będę dupka brała ale z przerwami tylko do któregoś dnia cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bierzesz na wywołanie wcześniej owulki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo mam przed owulacja brać a potem dupka w drugiej części cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa rozumiem. aż tak się nie znam, dlatego pytam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się nie znam ale mam nadzieje ze tym razem ten lekarz wie co robi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przynajmniej coś Ci przepisuje i działa więc pewnie wie co robi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulette ;) możesz mnie wpisać, proszę, na 6 kwietnia ;) może się uda! :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisala Was :) oby kwiecien byl laskawy dla nas ;)

    Monia no wlasnie tak jak mowisz po odstawieniu przychodzi.. a on nic nie wspomnial. Dzis rano juz wzielam ale moze faktycznie zrobie sobie przerwe .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin powiedzial ze mam brac dopoki @ nie dostane, a jesli przez 7 dni okresu nie bedzie to mam sie zglosic do niego. Dzis 6 dzien jak biore lutke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85, Tymoteuszowa witajcie :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jutro powinnam dostać @, więc zapisuję się na kolejne testowanie 01.04. Oby tylko ciąża nie była żartem Prima Prilisowym :) Miłego dnia.... Aaaa... i wszystkim kobietkom w dniu naszego święta życzę WYTRWAŁOŚCI, NADZIEI I JESZCZE RAZ WYTRWAŁOŚCI. Obyśmy wszystkie dawały radę w nieustającej walce o jedyne szczęście i jedyną wartośc, jaka jest w życiu najważniejsza- o miłość.

    Trzymajcie się cieplutko... Nadchodzi wiosna... nadzieja na lepsze.

    Madziulla, Paulette lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się pod życzenia dla nas WSZYSTKICH ! :* Dziś dzień KOBIET więc niech nasze marzenie spełni się w kwietniu :)
    a u niektórych nawet i wcześniej ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby ... U mnie za chwilę rozpocznie się 7cs... Tak baaardzo już chcę zakończyć wykres na zielono, a tu nic, cisza ;(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również się przyłaczam;) kwiecien to najpiekniejszy miesiac w roku wiec musi Wam sie udac!! ;****

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Oj oby ... U mnie za chwilę rozpocznie się 7cs... Tak baaardzo już chcę zakończyć wykres na zielono, a tu nic, cisza ;(
    ja już czekam na 10 cykl... leci ten czas jak nie wiem a tak jak piszesz wciąż cisza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    Również się przyłaczam;) kwiecien to najpiekniejszy miesiac w roku wiec musi Wam sie udac!! ;****
    Alicja a jak się czujecie ??? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Oj oby ... U mnie za chwilę rozpocznie się 7cs... Tak baaardzo już chcę zakończyć wykres na zielono, a tu nic, cisza ;(

    3 lata :( tylko ze ostatnie pół roku się nie liczy bo byłam lekami zablokowana i nie miałam @. Wiec wsumie 2.5 roku

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem pół roku po odstawieniu tabletek (które też brałam krótko, jakieś 5,6 mscy) , cykle mam jak z zegarkiem w ręku, 26, 27 dni (częściej 26), raz mi się tylko trafil jakiś tasiemiec 36 dni- wtedy już byłam pewna, że się udało, nie pamiętam, który to był cs, chyba 3?? może 4... Ale niestety. W tym cyklu wysyłam męża na badanie , bo jeszcze nic u niego badaliśmy, no i działamy dalej. Jeśli do wakacji nie zajdę 'sama z siebie', to myslałam nad inseminacją, tylko zastanawiam się, czy nie za prędko, może najpierw pomyśleć o jakiejś stymulacji"? Jestem zielona w tym temacie! Jak ostatnio byłam u lekarza, to wyśmiał mnie w twarz mówiac, że starać się trzeba rok conajmniej. Mnie takie tłumaczenie nie satysfakcjonuje. Jeśli okaże się, że z nasieniem wszystko ok, chcę zajść w ciążę jak najszybciej. Dlatego pomyślałam o inseminacji. Czytam jednak, że niestety rzadko kończy się sukcesem ( nie mam pojęcia czemu, przecież wprowadzane są do macicy najlepsze z możliwych plemniki itd, omija się ewentualną wrogość śluzu, plemniki nie muszą męczyć się taki kawał drogi...) Wtedy pozostaje problem z zagnieżdżaniem. Co o tym myślicie? Czy któraś z Was miała do czynienia lub myslała o tym?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badałas swoje hormony?? Wszystko masz ok? Co prawda lekarz nie powinien się śmiać w twarz ale ma rację nikt nie zrobi Ci inseminacji czy invitro jak nie masz udokumentowanego roku starań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2016, 11:01

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ