X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla no i super :) fajnie ze wyniki sie poprawily i bedziesz mogla wrocic do staran :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up ;) ja cały czas czekam na @ wiec daty testowania nie znam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gina z wynikami i oficjalnie wracam po pół roku do starań ;) zapisał Mo clo u duphaston :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to czekamy razem :) moj termin tez sie zmieni bo sama nie wiem kiedy tej @ sie spodziewac. Drugi dzien na luteinie i nadal cisza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i pewnie niedlugo zacznie sie tu tłoczniej robic :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie tak. chociaż na razie pustki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to widzę, że nie tylko ja czekam na zielone światło :) w grupie raźniej :D dziewczyny jakie suplementy bierzecie? wasi mężowie też coś łykają?? ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak patrzę na tą pierwszą stronę i muszę prosic o zmianę daty na 9-go bo cykl mi się trochę przestawił i będę na poczatku kwietnia wyczekiwać ciąży :P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze mace narazie a ja witaminę E, D, oeparol femina, kwas foliowy,

    Seniorita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już zmieniłam.
    ja biorę kwas foliowy, magnez, wit D3, a mój łyka wit C (bo ma ogólnie taką potrzebe) i kupił coś sobie na jakoś spermy, ale nie pamiętam jak to się nazywa, ale to też jakieś witaminy.

    Seniorita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w poniedziałek ide do apteki :) dzieki za informacje
    a co tam u was tak poza staraniami ??

    ja od poniedzialku ide na przymusowy urlop bo jest remont w pracy i nie jestem potrzebna :/ dobrze ze to tylko tydzien, bo ja nie cierpie w domu siedziec nie wiem jak ja w ciazy wysiedze na L4 :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoła, dom, szkoła dom. czasem spotkanie z przyjaciółkami, albo jakiś wypad z moim. ogólnie ostatnio u mnie nic ciekawego się nie dzieje. wykańczam się tym czekaniem na @ i jakoś tak na nic ochoty nie mam... ileż to w końcu można? ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też praca dom praca dom gotowanie sprzątanie. Czasem spotkanie z przyjaciółką. A dziś zaczęłam robić wiosenne porządki. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomnialam napisac ze ja jeszcze pije ziola ojca sroki nr 3 na plodnosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jeszcze te sprzatanie. Wiecie ze dzis mialam taka werbe ze mam juz praktycznie na swieta posprzatane? Okna mam umyte w regalach pomyte.. tylko kuchnia mi zostala i lazienka, ale lazienke to non stop sprzatam a i tak sie kurzy strasznie wiec to zrobie przed samymi swietami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    53 dc. 5 d z luteina... a @ nadal brak.. Jeszcze sie okaze ze nie dosc ze z marca jestem wykluczona na testowanie to i na kwiecien sie nie zalapie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette kiedy do gina idziesz?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana powiedzial ze jak przez 7 dni nie dostane to mam sie zglosic do niego. Dziewczyny na forum pytaly mnie sie kiedy odstawiam lutke bo to wtedy powinna przyjsc @ a on o odstawianiu nic nie mowil i sama nie wiem co mam zrobic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja w tej kwestii nie pomogę bo nie brałam lutki ;(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ